Eski sevgilime büyü yaptırdım

Demre

Kayıtlı Üye
Güzel yorumlarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim 🙏🏻 İnsan bazen O kadar çaresiz ve yalnız hissediyor ki ne yapacagını bilmiyor iyi mi kötü mü sonradan anlıyor.. Yavaş yavaş toparlanmaya çalışıyorum psikiyatristle görüşmeyi düşünüyorum bu süreçte. Hayatıma odaklanmaya çalışıyorum üniversite son sınıfa geçtim bölüm birincisiydim derslerime odaklanmazsam iyi bir derece ile bitiremeyeceğim hayallerim çöp olacak bu beni çok uzuyor. Birde sosyal medyadan bakıyorum profiline o kadar mutlu ki hiç üzülmemiş peki benim ümitlerim, hayallerim ne olacak bir insana Ümit verip yarı yolda bırakmak çok acımasız Allah’a havale ediyorum..
Bence Allah sizi sevdigi icin boyle dengesiz ve sizin sevginizi haketmeyen bir insandan kurtarmis yol yakinken. Evlilik gerceklesseydi, zaten kisa zamanda gorecektiniz yurumeyecegini ve daha sancili olacakti sizin icin o zaman surec emin olun.. Simdi resmi bag olmadigi icin kolayca siyrilip cikti iliskiden erkek, mesafe de var, ayni catida yasamiyosunuz .. elinizden bisey gelmedi tabi engel olabilmek icin. Evlilik gerceklesmis olsaydi oyle mi.. yok evlilik terapistine gidilsin, yok aileler onarim icin araya girsin, yok bi cocuk yapalim belki kurtulur... ve psikolojik iskenceyle gecen, heba olmus yillarin ardindan size kalan; yerle bir olmus ozguveniniz .. Bir de sunu anlayamiyorum, birini sevmeyi neden onu tum hayatiniz haline getirmek olarak, neden kendinizden vazgecmek olarak algiliyorsunuz? Siz olmazsaniz, siz kendiniz gibi olmazsaniz adamlar neyi sevsinler? Kimi sevsinler... birinin her dakika mıç mıç kendini bana hatirlatmasi, ilani ask etmesi, surekli ayni frekansta olmayi beklemesi kadar insani boğan bi taciz sekli olamaz diye dusunuyorum sahsen. Belki de adam asiri ilgiden sıkılmıstır ve 6 yil gercekten de fazlasiyla yeterli bi sure bi iliskiden sıkılmak icin. Tabi ki benim bahsettigim sagliksiz bi iliski.. yukarida tarif ettigim gibi yani.. Kisacasi, yerinizde olsam sorgulamayi, anlamaya calismayi, suclu aramayi birakirdim bir an once ve ayni kader motifini yasamamak icin ne dersler cikarmaliyim bu iliskiden onun muhasebesini yapardim mesela. Kalbiniz sizinleyse, yine seveceksiniz cunku.. Ama kimi nasil seveceginizi ogrenmediginiz surece ayni kader örgüsunu tekrar tekrar yasayacaksiniz bu garanti.. Ha bir sey daha, 6 yilin sonunda adam terkediyor, umuru da degil ve siz hala asigim seviyorum mu diyosunuz? Pes! Aşiri Hırs ve egonuz olmasin o duygular.. bence icinize bi daha bakin, muhtemelen karistiriyorsunuz.

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
Bu durumda olan çok insan var.Neden doktora gitmiyorsunuz ? Psikiyatri bilim dalı bu yüzden var.Ben bunu dalga geçme amaçlı değil sizde olan takıntılık için yazıyorum.

business woman

Kayıtlı Üye
Bu durumda olan çok insan var.Neden doktora gitmiyorsunuz ? Psikiyatri bilim dalı bu yüzden var.Ben bunu dalga geçme amaçlı değil sizde olan takıntılık için yazıyorum.
Para verip kendinizi dinletiyosunuz. Kendiniz sorup kendiniz cevaplıyosunuz. Üstüne dünya yansa bi keyif kahvenizi içeceğiniz ilaçlar veriliyo. Sonra bölünüyosunuz duygulara. Ani patlamalara. Sonuna kadar gidebilmek çok zor. Ve bi müddet sonra iyiymiş gibi davranıyosunuz doktorunuz iyi olduğunuza onay verene kadar. Arkadaşın ona ihtiyacı var. Ondan başkasına değil. Soğuyana nefretini kusana kadar. İş işten geçsin geçmesin. Yaşayarak öğrenir insan. Beraber olup bir ayda kendi gitmek isticek belki. Şimdi yıllarca acısını çekicek.

Ayrıca bu takıntı değil. Olayın içini bilemem ama umut vericeksin hayal kurdurcaksın bi sürü plan program hayatını ona göre şekillendirmeye başlıcaksın gökyüzünde bulutların üstünde gezdircek seni sonra aşağıya salıvericek. Yok öyle .. kusura bakmasın da kimsenin buna hakkı da yok.

Constantin

Kayıtlı Üye
Para verip kendinizi dinletiyosunuz. Kendiniz sorup kendiniz cevaplıyosunuz. Üstüne dünya yansa bi keyif kahvenizi içeceğiniz ilaçlar veriliyo. Sonra bölünüyosunuz duygulara. Ani patlamalara. Sonuna kadar gidebilmek çok zor. Ve bi müddet sonra iyiymiş gibi davranıyosunuz doktorunuz iyi olduğunuza onay verene kadar. Arkadaşın ona ihtiyacı var. Ondan başkasına değil. Soğuyana nefretini kusana kadar. İş işten geçsin geçmesin. Yaşayarak öğrenir insan. Beraber olup bir ayda kendi gitmek isticek belki. Şimdi yıllarca acısını çekicek.

Ayrıca bu takıntı değil. Olayın içini bilemem ama umut vericeksin hayal kurdurcaksın bi sürü plan program hayatını ona göre şekillendirmeye başlıcaksın gökyüzünde bulutların üstünde gezdircek seni sonra aşağıya salıvericek. Yok öyle .. kusura bakmasın da kimsenin buna hakkı da yok.
Evet kesinlikle katılıyorum. Özellikle son cümlelere. 👍

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji

Doğru İletişim yalnızca iki kişinin sağlıklı olmasıyla gerçekleşir.Bir insan başka bir insanın rızası olmadan gönlü vicdanı olmadan büyüye yönelmişse o kişi sağlıklı düşünce yapısına sahip değildir zannımca.Takıntı meselesine gelince kendim de bu durumu yaşadım.Ama kendime bakıp şöyle şöyle olmuştur demem çok yanlış.Neticede onlarca tetikleyici unsurlar olabilir.
Bir insan seni seviyorsa seviyordur ne olursa olsun yanında gelir.Vaktim yok demez vakit yaratır.Kapına getirtmez yanına gelir.Sen hala büyü gibi şeylere müracaat ediyorsan kusura bakma ama zorla birşeyleri yapmaya çalışıyorsundur.

business woman

Kayıtlı Üye
Doğru İletişim yalnızca iki kişinin sağlıklı olmasıyla gerçekleşir.Bir insan başka bir insanın rızası olmadan gönlü vicdanı olmadan büyüye yönelmişse o kişi sağlıklı düşünce yapısına sahip değildir zannımca.Takıntı meselesine gelince kendim de bu durumu yaşadım.Ama kendime bakıp şöyle şöyle olmuştur demem çok yanlış.Neticede onlarca tetikleyici unsurlar olabilir.
Bir insan seni seviyorsa seviyordur ne olursa olsun yanında gelir.Vaktim yok demez vakit yaratır.Kapına getirtmez yanına gelir.Sen hala büyü gibi şeylere müracaat ediyorsan kusura bakma ama zorla birşeyleri yapmaya çalışıyorsundur.
Umut verip zamanını çalmaya beraber çıktığın yolda seni bırakmaya kalbini kırıp seni kullanmaya hakkı var mı peki. Onu o duruma düşüren o zaten. Sence onun umrunda mı onu sevip sevmemesi. Ya da karşıdakinin umrunda mıydı onu bu hale getiriken? Hadi adil davran ve duruma bi de öyle bak. Ben gitsin büyü yapsın demiyorum. Gerekirse gaz da verelim ama bunca incinmişliğe harcanan onca zamana, kendine bi hobi bul psikiyatriye git demekte ona yapılan haksızlığı kabullen bundan sonra da nolursa olsun herkese boyun eğ sana kim ne yaparsa yapsın kendini sessize al demek olur ..

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
Umut verip zamanını çalmaya beraber çıktığın yolda seni bırakmaya kalbini kırıp seni kullanmaya hakkı var mı peki. Onu o duruma düşüren o zaten. Sence onun umrunda mı onu sevip sevmemesi. Ya da karşıdakinin umrunda mıydı onu bu hale getiriken? Hadi adil davran ve duruma bi de öyle bak. Ben gitsin büyü yapsın demiyorum. Gerekirse gaz da verelim ama bunca incinmişliğe harcanan onca zamana, kendine bi hobi bul psikiyatriye git demekte ona yapılan haksızlığı kabullen bundan sonra da nolursa olsun herkese boyun eğ sana kim ne yaparsa yapsın kendini sessize al demek olur ..
Ben duruma adil bakıyorum zaten sevdiğim ciddi olacağım dediğim kız farklı isimde beni kandırıp aldattı burayada başllık açtım hatta ne yapabilirim büyümü var acaba bende diye.Tabi ozamanlar 20 kiloya yakın vermiştim.Sağlığım 'da riske girdi.Onun Gitmesi değil verilen sözlerin tutulmaması aldatılmak kanıma dokunmuştu.
Sen gitsin büyü yapsın demiyorsun zaten yapmış.Ama bu tarz durumlar yazarak çizerek olmaz.Ne yapacak ki doktora gitmese ilaç kullanmasa ben söylüyeyim mi ne yapacağını.
Her gün onu takip edecek ne yaptı ne etti diye.İş öyle bir psikopatlığa gelicek ki beğendiği şarkıların içinden sözleri ayıklayıp acaba bana mesajmı gönderiyor diye düşünecek.hatta İş öyle bir ilerliyecek ki bir dilim ekmekle belki de 1 gününü geçirecek.Ben böyle bir hayatı 1 sene boyunca yaşadım.Gelsen karşıma sohbet etsen bir zaman portalı koysan o günlerimi görmek istersin yoksa ilaca bağlı bir robot olmakmı istersin diye ilaca bağlı robot olmayı tercih ederim.
Bu arada ilacı bırakalı 1 Seneyi geçti çok şükür 20 kilo haricinde 25 kilo aldım ve sosyal hayatım düzeldi çok şükür iyiyim.
Bazen hayata düz mantık olarak bakmak daha iyidir.

business woman

Kayıtlı Üye
Ben duruma adil bakıyorum zaten sevdiğim ciddi olacağım dediğim kız farklı isimde beni kandırıp aldattı burayada başllık açtım hatta ne yapabilirim büyümü var acaba bende diye.Tabi ozamanlar 20 kiloya yakın vermiştim.Sağlığım 'da riske girdi.Onun Gitmesi değil verilen sözlerin tutulmaması aldatılmak kanıma dokunmuştu.
Sen gitsin büyü yapsın demiyorsun zaten yapmış.Ama bu tarz durumlar yazarak çizerek olmaz.Ne yapacak ki doktora gitmese ilaç kullanmasa ben söylüyeyim mi ne yapacağını.
Her gün onu takip edecek ne yaptı ne etti diye.İş öyle bir psikopatlığa gelicek ki beğendiği şarkıların içinden sözleri ayıklayıp acaba bana mesajmı gönderiyor diye düşünecek.hatta İş öyle bir ilerliyecek ki bir dilim ekmekle belki de 1 gününü geçirecek.Ben böyle bir hayatı 1 sene boyunca yaşadım.Gelsen karşıma sohbet etsen bir zaman portalı koysan o günlerimi görmek istersin yoksa ilaca bağlı bir robot olmakmı istersin diye ilaca bağlı robot olmayı tercih ederim.
Bu arada ilacı bırakalı 1 Seneyi geçti çok şükür 20 kilo haricinde 25 kilo aldım ve sosyal hayatım düzeldi çok şükür iyiyim.
Bazen hayata düz mantık olarak bakmak daha iyidir.
İşte olan size olmuş onu anlatıyorum. Yaşadınız gördünüz geçti bitti. Bu sizin seçtiğiniz ve başarılı olduğunuz bi yöntem. Kararlılığınızı tebrik ederim ben yapamazdım çünkü bunu. Ama ona da şans verin kendi yolunu bulsun doğru ya da yanlış. Yaşamak zorunda bugün sizin düşündüğünüz gibi düşünebilmek için. Eminim annesi arkadaşları sizlerin söylediklerinden fazlasını söyleyip destekleyip öğüt veriyorlardır. O buraya sığınmayı tercih etmiş .

business woman

Kayıtlı Üye
Sevgiye en lağik insan benim için, tabiki ben!
Herkese de kendini sevmeye öğrenmeyi şiddetle tavsiye ediyorum.
Kendinde sevicek bşy bulamıyosa insan. Hani kimse sevmiyosa bunca insanın bi bildiği var diye düşünür insan . Sizinki sağlıklı bi zihin. Açık temiz. Benim imrendiğim türden. Olaylara dışarıdan bakmaya çalıştım sadece. Konuyu kendi açımdan noktalıyorum. Sevgiyle kalın lütfen ☺️

Lightofgod

Kayıtlı Üye
birini kaybetmek zor. hayatının merkezine koyup "işte bu" dediğini kaybetmekse daha beter. bu asla yargılamak değil ama sevgi gibi kökeni saflıktan gelen bir duyguyu büyüyle, düğümlerle, sözlerle var etmeye veya geri döndürmeye çalışmak çok doğru gelmiyor bana. Dönseydi bile, bu büyüden olmasaydı da, zaten kötü enerjileri başınıza doladığınız için bi yerden başınızı ağrıtacaktı.
olacağı varsa olur.
bi insan uğruna kendi canınızı harap etmeyin. bunlar insanı hasta ediyor. sonra bi tahlil sonucuna bakıp "kendime bunu niye yapmışım" demek var. bu öyle pis batıyor ki insanın içine...
çünkü can kıymetli. öyle böyle değil.
başa gelince anlıyorsun.
her kitapta yazan en büyük acıdır; insanoğlu evladını kaybediyor, dayanıyor.
acınızı küçümsemiyorum. asla..
ama devam etmek lazım. tutunacak birşeyler bulun. varolanlara tutunun. okul,iş,hobi.. ne olursa
iyi olmanızı dilerim 🙏

Maximillian

Kayıtlı Üye
Merhaba, siteyi bir suredir takip ediyorum bende bir konu hakkında danışmak istedim. 6 yıl süren rüyalar gibi yaşadığım karşılıklı çok mutlu olduğumuz bir iliskim vardı. Evlilik planlarımız olduğu için para biriktirmesi gerekiyordu ancak Ankara’da yaşam sartlari nedeniyle zorlanıyordu bu sebeple beraber sark görevine gitmesinin geleceğimiz için en doğrusu olduğuna karar verdik. Onu 3 yıl görememe pahasına bu fikrini destekledim. Onu hayatimın merkezine koymuştum yeri geldiğinde kendi ailemle vakit geçirmeyip onunla vakit geçiriyordum. Hayatımı onun etrafına kurmuştum. 1 yıldır sark görevinde kendisi. 5-6 aydir eski sevgilimin benden yavaş yavaş soğumaya başladığını hissettim ama aramızdaki bağ hala çok kuvvetliydi onunla zaman su gibi akıp geçiyor hatta aynı anda aynı seyleri düşünüyorduk ruh ikizim olduğunu düşünüyordum hala öyle hissediyorum. Bu arada 6 ay önce bir tartışmamiz oldu ben aynı donemde kpss hazırlanıyordum çok yorgun oluyordum müsait olduğumda onu aradığımda o pubg isimli bir oyun var deli gibi onu oynuyordu benimle hiç konuşmak istemiyordu bende en sonunda bu duruma dayanamadım ve söyledim fakat beni hiç dinleme benden ayrıldı.1 hafta boyunca hatasını anlayı aramasını bekledim. Aramayınca ben onu arayıp iliskimizi kurtarmak için onunla konuşmak istedim, ben ona yalvarıp yakarırken, o Soğuk bir şekilde cevap verip olmaz dedi. Ertesi gün annem benim o halimi görüp aradı o konuşurken ben duygu patlaması yaşayıp arkada çığlık çığlığa ağladım ancak o bu haykırışlarımı duyup sadece beni anneme şikayet etmeye devam etti. Ben yine 1 hafta boyunca resmen baygın bir şekilde onu bekledim. Dayanamayıp o dönmeyince bende görev yaptığı yere gittim kendisi Şırnak’ta görev yapıyor. Oraya gittiğimde kapıyı açtığı anda bene hiçbir şey olmamış gibi sarıldı ve içeri davet etti. Bu sorunlarımızı konuştuk ve yeniden iliskimize devam etmeye karar verdik. Sorunlarımızı konuşurken dikkatimi çeken şey bana “ eğer gelmeseydin seni aramayacaktım ve iliskimiz bitecekti “ dedi. Cizre’de 1 hafta onunla beraber kaldım ve çok güzel vakit geçirdik. Başka bir önemli olayda 3 yaşındaki kopegimizin benim Cizre’den dönüş günümde ölü bulmamız. Benim geleceğim gün sabah kopegimizi yılan sokmus bir halde ölüsünü bulduk bebeklikten itibaren biz büyütmüştük evladımız gibiydi. Geri geldiğimde iliskimiz yine eskisi gibi devam etti. Fakat 3 ay önce bana yalan söylediğini gördüm ve iliskimi bitirdim. Beni kaybetmekten korkan, beni çok seven insan karşımda sanki yok olmuştu onun yerine umursamaz beni kaybetmekten zerre korkmayan bana kırıcı konuşan biri geldi. Bir insan nasıl bu kadar değişebilir cidden inanamiyordum. Ayrıldıktan sonra benimle asla iletisim kurmadı o kadar kötü zamanlar geçirdim ki hala geçiriyorum onu aklımdan asla atamıyorum bir dakika bile onu düşünmekten kendimi alamıyorum sanki üzerimde büyü var gibi ama eski sevgilime de büyü yapıldığını düşünüyordum. Bu 3 ay içerisinde tanıdık biri vasıtasıyla bir hocayla görüşme fırsatım oldu bana kısmet bağlama, domuz büyüsü yapıldığını söyledi bir muska yazdı ve eski sevgilimin de benim için hayırlı olmadığını söyledi. Ama benim icim yine rahatlamadı asla aklımdan çıkmıyordu geceleri uyuyamıyordum hala öyleyim hayatım kaymış gibi aynı. Daha sonra bir büyücü sıfatlı insanla görüştüm, eski sevgilimin hayırlı olduğunu beni hala sevdiğini ama onun üzerinde birkaç dua olduğunu söyledi bu arada eski sevgilimin ailesi büyüyle birkaç kere uğraşmış insanlar. Görüşmemiz sonucu geri döndürme ve sıcaklık buyusu yaptığını söyledi ben kursun eritip Dut ağacının altına gömdüm kursunun üzerinde dualar yazıyordu. eski sevgilimin resmini yakıp küllerinide Gül ağacının üzerine döktüm. Ayrıca bir muska yazdı onu da ceviz kabuğuna sarıp gömdüm. Bunun ise yarayacağını söyledi. Bu arada medyum bu muskalari gözümüzün önünde yazdı arada suya bakıp kendi kendine her kelimesinin arasına "vella bila" ekleyerek konuşuyordu. Ben yaklaşık 2 ay daha bekledim ama hiçbir sonuç yoktu. Daha sonra benim ailemden birisi eski sevgilimle iletişime geçtiğinde eski sevgilim aile bireyimle çok güzel konuştu ben hala onu seviyordum dedi fakat 2 saat sonra mesaj atıp onu benim yanıma gönderme benim için bitti artık beni rahatsız etmeyin şeklinde nefret dolu bir mesaj göndermiş. İnanamadim telefonda çok iyi konuşan birisi noldu da böyle söyledi. Beni bu kadar severken bir anda sevgisi nefrete dönüşmüş yaptırdığım büyü ters etki etmiş olabilir mi ? Bu arada ayrıldığımız donemde onun sosyal medya üzerinde yaptığı çoğu hareketin altında yatan sebepleri doğru tahmin edebildiğimi gördüm sanki hala aramızdaki bağ çok kuvvetli ve kopmuyor gibi. Benim hayatım çok kötü gidiyor tüm şansım oydu sanki hiçbir seye odaklanamiyorum her gün rüyamda onu görüyorum sürekli onu düşünüyorum kafayi yemek üzereyim artık her yolu denedim aklımdan asla çıkmıyor sanki benim bir parçam yokmuş gibi hissediyorum o gelince tamamlanacakmışım hayatım yoluna girecekmiş gibi düşünüyorum. Sanki ruhumun yarısı kopmuş , fikirleriniz benim için çok değerli lütfen bana bir yol gösterin 🙏🏻
Bence en iyisi olta ile balık tut ki benim çokça yaptığım bir eylemdir ama tek git yanında kimse olmadan eğer ki yanında dere deniz göl yok ise ormana git tek başına gitmeye korkuyorsan en azından dışarı çık ama sadece gez bu seni rahatlatır tabi bunların hepsi öneri yap veya yapma tercih senindir

Wepstirpasa

Kayıtlı Üye
İnan bana bende aynı dert var kız arkasim ile nisanlanmayi düşünürken yıllardır birlikte olduğum herşeyiyle çevremdeki herkesin takdirini toplayan kız bir anda canavara dönüştü 2 ay oldu ben sırf onunla o şehirde anılarım var diye kafayı yemek üzereydim şuan evimi bırakıp başka bi şehire yerleştim unutamıyorum hazmedemiyirum çıldırmak üzereyim herkes geçer diyor ama ne dualar ettim hiç bişey olmadı 3 yıllık bir ilişkiydi

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Öncelikle taraflı büyüler var olan hisleri gölgemez. Bir hoca hayırlı olmadığını söylerken, büyücü sıfatlı kişi hayırlı olduğunu söylüyor ise işin içinde çıkar ve buna bağlı zincirleme yalan silsilesi vardır. Dut ağacı ahit dönemlerden beri kutsal olup, bizzat başmelek "Cebrail" tarafından kutsanmış ve koruma altına alınmıştır. Dut ağacının altına kurşun, kalay ya da demir eritmek cadı kültlerinde geçen eski bir ayinin son aşamasıdır. Gittiğiniz büyücü "cadı" kökenli ve bu sebeple yaptığı büyüde enerjisini cadıdan değil, soyut tan alıyor. Yaptığınız bu ayinin son aşamasını yerine getirip, başını es geçtiğinizden bir cezaya tabii tutulabilirsiniz dikkatli olun lütfen. Özellikle şu 1, 2 hafta karanlık yerlerde, basık ortamlarda bulunmayın ve koyu renkte kıyafetler giyinmeyin. Ayrıca bir insanda bu denli köklü değişiklikleri direkt olarak büyüye ilişkilendirmek doğru değildir. İnsan fıtratından kaynaklı çoğu zaman dengesiz ve kararsız bir yapıya sahiptir. Lütfen size verilen en değerli hediye olan hayatınızı üzülmekle, yol gözlemekle geçirmeyin. Zaman ne sizi ne de bizleri bekliyor. Akıp geçiyor...

Bilginize Saygılarımla.

Gizossla

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Öncelikle taraflı büyüler var olan hisleri gölgemez. Bir hoca hayırlı olmadığını söylerken, büyücü sıfatlı kişi hayırlı olduğunu söylüyor ise işin içinde çıkar ve buna bağlı zincirleme yalan silsilesi vardır. Dut ağacı ahit dönemlerden beri kutsal olup, bizzat başmelek "Cebrail" tarafından kutsanmış ve koruma altına alınmıştır. Dut ağacının altına kurşun, kalay ya da demir eritmek cadı kültlerinde geçen eski bir ayinin son aşamasıdır. Gittiğiniz büyücü "cadı" kökenli ve bu sebeple yaptığı büyüde enerjisini cadıdan değil, soyut tan alıyor. Yaptığınız bu ayinin son aşamasını yerine getirip, başını es geçtiğinizden bir cezaya tabii tutulabilirsiniz dikkatli olun lütfen. Özellikle şu 1, 2 hafta karanlık yerlerde, basık ortamlarda bulunmayın ve koyu renkte kıyafetler giyinmeyin. Ayrıca bir insanda bu denli köklü değişiklikleri direkt olarak büyüye ilişkilendirmek doğru değildir. İnsan fıtratından kaynaklı çoğu zaman dengesiz ve kararsız bir yapıya sahiptir. Lütfen size verilen en değerli hediye olan hayatınızı üzülmekle, yol gözlemekle geçirmeyin. Zaman ne sizi ne de bizleri bekliyor. Akıp geçiyor...

Bilginize Saygılarımla.
Haklısınız, bu konuyu açalı nerdeyse 1 yıl olmuş. Şuan hayatım daha farklı ilerliyor ancak inanır misiniz acım önceden %100 seviyesinde iken suan %75 düşmüştür. Onu düşünmediğim tek bir an bile yok maalesef. Kendime çok üzülüyorum belki de yaptırdığım bu bilinçsiz uygulamalar sonucunda bu ruh hali peşimi bırakmıyordur. Özellikle son zamanlarda Allah’a isyan halindeyim sürekli. Eski sevgilimin hayatında suan başka birisi var oldukça mutlu, ama ben bu halde kaldım. Gerçekten önceden çok farklı bir insandım ama şuan kendime inanamıyorum. Özgüvensiz, kimse tarafından sevilmeyen birine dönüştüm. Başka kişilerle flört dönemim oldu ancak hiç kimseyi sevemedim herkesten kötü enerjiler alıyorum onlarda beni sevmedi. Cidden ne yapacağımı bilmiyorum zamanla geçecek derlerdi ama geçmiyormuş. İcim cok mutsuz cok huzursuzum, hiç bir zaman başka birini sevemeyecekmisim artık hayat benim için bitmiş gibi geliyor sürekli kendimi suçluyorum…

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Haklısınız, bu konuyu açalı nerdeyse 1 yıl olmuş. Şuan hayatım daha farklı ilerliyor ancak inanır misiniz acım önceden %100 seviyesinde iken suan %75 düşmüştür. Onu düşünmediğim tek bir an bile yok maalesef. Kendime çok üzülüyorum belki de yaptırdığım bu bilinçsiz uygulamalar sonucunda bu ruh hali peşimi bırakmıyordur. Özellikle son zamanlarda Allah’a isyan halindeyim sürekli. Eski sevgilimin hayatında suan başka birisi var oldukça mutlu, ama ben bu halde kaldım. Gerçekten önceden çok farklı bir insandım ama şuan kendime inanamıyorum. Özgüvensiz, kimse tarafından sevilmeyen birine dönüştüm. Başka kişilerle flört dönemim oldu ancak hiç kimseyi sevemedim herkesten kötü enerjiler alıyorum onlarda beni sevmedi. Cidden ne yapacağımı bilmiyorum zamanla geçecek derlerdi ama geçmiyormuş. İcim cok mutsuz cok huzursuzum, hiç bir zaman başka birini sevemeyecekmisim artık hayat benim için bitmiş gibi geliyor sürekli kendimi suçluyorum…
Zırlama, zırlama, zırlama. Bence hoşunuza gidiyor bu durum. Ben size çıkış kapıyı gösterdim. Bağ kesme de önermeler vardı. Onların hiç birini yapmamissiniz. Yanlış üstüne yanlış yapmışsınız. Kendi düşen ağlamaz.

Gizossla

Kayıtlı Üye
Zırlama, zırlama, zırlama. Bence hoşunuza gidiyor bu durum. Ben size çıkış kapıyı gösterdim. Bağ kesme de önermeler vardı. Onların hiç birini yapmamissiniz. Yanlış üstüne yanlış yapmışsınız. Kendi düşen ağlamaz.
Yapmadığımı nerden biliyorsunuz? Özellikle bag kesme çalışmasını iki ay boyunca belirli araliklarla yaptım. Bir insanı yargılamak yerine empati yapmayı deneyebilirsiniz. Umarım benim yaşadıklarımı siz yaşamazsınız. Beni sadece bu yaşadıklarımı yaşayanlar anlayabilir.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Yapmadığımı nerden biliyorsunuz? Özellikle bag kesme çalışmasını iki ay boyunca belirli araliklarla yaptım. Bir insanı yargılamak yerine empati yapmayı deneyebilirsiniz. Umarım benim yaşadıklarımı siz yaşamazsınız. Beni sadece bu yaşadıklarımı yaşayanlar anlayabilir.
Yapmadınız, çünkü yapmış olsaydınız. Koca çarşaf kadar yazdınız postta, onu da yazardınız.
Empati ben de yapmam başkasına da tavsiye etmem. Durduk yerde üzerime negatif çekmek tarzım değil. Empati yapmak yerine ben insanlara işe yarar tavsiyeler vermeye terci ediyorum.
Siz buradan yardım almaya değil kendine acindirmaya geldiniz gibi duruyorsunuz.
Yaşayan bilir? Ben yaşadıklarımı anlatsam, hayrete düşeceksiniz. Önemli olan ne yaşadığınız değil. Sorunlarınızı çözüp cozmedinizdir.
Edebiyat yapacağınıza, eyleme geçin.

Ü

Üye silindi 57044

Franz Bordon'un Hermesci bilimlere giriş adlı kitabını okuyun.. Enerjinin ve büyünün nasıl çalıştığını anlarsınız.. Büyü dediğimiz şey enerji tutma, toplama ve yönlendirmedir. Bazı kişiler bu konuda doğuştan usta olurlar. Geçmiş yaşamlarında edindikleri yeteneklerinden dolayı olabilir bu..

Birilerine gidip benim adıma büyü yap diyerek para verdiğiniz kişilerde büyü yapıyor evet.. Ama nasıl yapıyor? Sizin kesin inancınızla yapıyor. Siz, ben şimdi bu kadar para vericem ve istediğim gerçekleşecek diyerek inandığınız için ve bu inancınızda hiç sarsılmadığınız için gerçekleşiyor.( yani bir nevi siz büyü yapmış oluyorsunuz) Fakat bu adam veya kadın büyücü veya cadı değilde dolandırıcı olabilir diye şüpheye düştüğünüz an büyüler geçersizdir. Sevdiğiniz kişinin sizden nefret etmeye başlaması bile siz öyle düşündüğünüz içindir.