Eski sevgilime büyü yaptırdım

abc123

Kayıtlı Üye
Gurbet varsa 2 nin ortasında, ihanet vurur 2 den 1 ini, ya kalmış olanı ya gideni. Burda kalmış olanı vurmuş gibi gözüküyor

Üzgünüm ama böyle durumlarda %90 tek sebep başka biridir. Askerdeki erkeklerin başına çok gelir mesela. Bu gurbete gitme mevzularında da genelde geride kalıp bekleyenler bu ihaneti yapar ama senin durumunda ihanete uğrayan sen olmuşsun.

Geçmiş olsun herşey düzelecektir yavaş yavaş

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Birilerine gidip benim adıma büyü yap diyerek para verdiğiniz kişilerde büyü yapıyor evet.. Ama nasıl yapıyor? Sizin kesin inancınızla yapıyor. Siz, ben şimdi bu kadar para vericem ve istediğim gerçekleşecek diyerek inandığınız için ve bu inancınızda hiç sarsılmadığınız için gerçekleşiyor.( yani bir nevi siz büyü yapmış oluyorsunuz) Fakat bu adam veya kadın büyücü veya cadı değilde dolandırıcı olabilir diye şüpheye düştüğünüz an büyüler geçersizdir. Sevdiğiniz kişinin sizden nefret etmeye başlaması bile siz öyle düşündüğünüz içindir.
Yani sahtekar hoca yok, inancı eksik müşteri var diyorsunuz?

Ü

Üye silindi 57044

Yani sahtekar hoca yok, inancı eksik müşteri var diyorsunuz?
Hocaların hepsi sahtekardır... Ben enerjinin nasıl çalıştığını anlatmak istedim.. Fiziksel dünyanın ötesinde enerji dünyası çalışır. Fiziği ve maddeyide bu enerjisel dünya şekillendirir zaten..

Hangi ismi verirseniz verin ona.. İsterseniz astral alem deyin isterseniz farklı birşey.. Kabala'da üst yetzira dünyası olarak geçer. İçinde bulunduğumuz dünya ise asiyya dünyası olarak geçer.. Yani sonuçlar dünyası.. Nedenler ise üst dünyadadır.. Yetzira dünyasının üzerinde beria dünyası vardır. Beria dünyasının üzerinde atsilut dünyası vardır. Atsilut dünyasının üzerinde ise adam kadmon(adem öncesi) dünyası vardır.. Herşey Adam kadmon dünyasında belirlenir..

Işık kırılır ve atsilut dünyasına iner.. Daha sonra tekrardan kırılır ve Beria dünyasına iner. Oradanda kırılarak Yetzira dünyasına iner.. Son olarak son bir kırılma ve kısıtlamayla Asiyya(içinde bulunduğumuz evren ve dünyaya) dünyasına iner.. Her dünyanın üstünde, diğer dünyaları açıkca görmeye engel bir shini tuzura(perde-kısıtlama) vardır..

Üst dünyalara çıkmadıkca büyü yapmak zaten imkansızdır. Büyücüler üst dünyalara çıkarlar. Onlar kablarını(alma arzularını) yeterince arındırmamalarına rahmen üst dünyalara çıkarlar. Çünkü keter'(taç) deki shini tuzura(kırılmadan)'dan sonra; herşey çift hale geldi. Dualite yaratıldı.. Gece ve gündüz. erkek ve dişi, anabolik ve katabolik, ida ve pingala, anne ve baba, vahşi hayvanlar ve huysal hayvanlar vs..

Üst dünyalardaki herşey, alt dünyalara mühür ve damga şeklinde yansır. Fiziksel dünyamızda sonuç haline gelir. Mesela bizim dünyamızda anneden doğarız ve bir babamız vardır.. Aynı şekilde üst dünyalardada bu böyledir.. hohmah(baba), binah(anne)... Baba bilgeliktir. Anne ise merhamet olarak adlandırılır. Keter'deki kırılmadan sonra var olan herşey çift şekilde kök alırlar.. Bu yüzden var olan üst dünyalarda karşı karşıya olur. Saf ve arı olan abya(atsilut,beria,yetzira,asiyya) dünyaları vardır. Bunlar; aydınlığın şoreşinden(kökünden) uzanır gelirler.. bu dünyalar zaten yaratılışın amacıdır. Er yada geç her insan bu saf ve arı olan abya dünyaları sisteminde yükselmek zorunda kalacak. Çünkü bunlar yaratılışın amacıdır. Birliğin, sevginin ve merhametin yoludur.

Fakat biri diğerinin karşısında yer aldığı için; Keter'deki shini tzura'dan sonra karanlığın şoreş'ide yaratılmış oldu. Böylece saf olmayan abya(atsilut,beria,yetzira,asiyya) dünyalarıda yaratılmış oldu.. bu dünyaları grup halinde çalışmazlar.. Ama vardırlar.. İnkar edilemez.. Aslında bu dünyalar biraz açmak gerekirse erdemliliğin ve babanın yolu olarak düşünülebilir.. Çünkü bu yol sol çizgidir ve sol daima hohmah(bilgelik)'dan alır.. Midat ha din olarak geçer.. Yargıların ve nefretin yoludur.. bölmenin ve bölücülüğün yoludur.. Gevura sefirotu ile sembolize edilir.. Gevura'da solda yer alır.. Merhametin karşısında.. Sağ taraf ise Binah(anne)'nın yoludur. manevi ve tasavvufi yoldur aslında.. İsmail'in yoludur.. O yüzden kabaladada iki ekol vardır.. Biraz daha tasavvufi yönleri vardır.. Birazda daha derin, gizemli ve karanlık yönleride vardır.. Halka açık olanlar hep birlikten, sevgiden ve tasavvuf benzeri şeylerden bahseder..

Franz bordon'un hermesci bilimlere giriş adlı kitabı enerjinin nasıl kullanılacağını açıklıyor sadece.. Ona bir taraf vermiyor.. Tamamen nötr yani.. Biraz kabala ile ilgilendiyseniz çok rahat anlarsınız o kitabı.. Büyü denilen fenomenin işleyişinide çok iyi anlarsınız.. Başta söyledim tekrar söyleyeyim. Hocalar sahtekardır. Onların evrenden, doğanın kanunlarından, onun nasıl işlediğinden filan zerre haberleri yoktur. Onlara aldananlarada acıyorum sadece. Umarım bir an önce o cehaletten çıkarlar.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Hocalar sahtekardır. Onların evrenden, doğanın kanunlarından, onun nasıl işlediğinden filan zerre haberleri yoktur. Onlara aldananlarada acıyorum sadece.
TVnin nasıl çalıştığını bilmiyorsunuz, ama uzaktan kumanda ile rahat kullanıyorsunuz. Büyü de öyle. Mekanizmanın nasıl çalıştığını bilmeden kullanmak mümkün. ;)

Cafy

Kayıtlı Üye
Para verip kendinizi dinletiyosunuz. Kendiniz sorup kendiniz cevaplıyosunuz. Üstüne dünya yansa bi keyif kahvenizi içeceğiniz ilaçlar veriliyo. Sonra bölünüyosunuz duygulara. Ani patlamalara. Sonuna kadar gidebilmek çok zor. Ve bi müddet sonra iyiymiş gibi davranıyosunuz doktorunuz iyi olduğunuza onay verene kadar. Arkadaşın ona ihtiyacı var. Ondan başkasına değil. Soğuyana nefretini kusana kadar. İş işten geçsin geçmesin. Yaşayarak öğrenir insan. Beraber olup bir ayda kendi gitmek isticek belki. Şimdi yıllarca acısını çekicek.

Ayrıca bu takıntı değil. Olayın içini bilemem ama umut vericeksin hayal kurdurcaksın bi sürü plan program hayatını ona göre şekillendirmeye başlıcaksın gökyüzünde bulutların üstünde gezdircek seni sonra aşağıya salıvericek. Yok öyle .. kusura bakmasın da kimsenin buna hakkı da yok.
Harika bir yazı 👏