Eski sevgilime büyü yaptırdım

Gizossla

Kayıtlı Üye
Merhaba, siteyi bir suredir takip ediyorum bende bir konu hakkında danışmak istedim. 6 yıl süren rüyalar gibi yaşadığım karşılıklı çok mutlu olduğumuz bir iliskim vardı. Evlilik planlarımız olduğu için para biriktirmesi gerekiyordu ancak Ankara’da yaşam sartlari nedeniyle zorlanıyordu bu sebeple beraber sark görevine gitmesinin geleceğimiz için en doğrusu olduğuna karar verdik. Onu 3 yıl görememe pahasına bu fikrini destekledim. Onu hayatimın merkezine koymuştum yeri geldiğinde kendi ailemle vakit geçirmeyip onunla vakit geçiriyordum. Hayatımı onun etrafına kurmuştum. 1 yıldır sark görevinde kendisi. 5-6 aydir eski sevgilimin benden yavaş yavaş soğumaya başladığını hissettim ama aramızdaki bağ hala çok kuvvetliydi onunla zaman su gibi akıp geçiyor hatta aynı anda aynı seyleri düşünüyorduk ruh ikizim olduğunu düşünüyordum hala öyle hissediyorum. Bu arada 6 ay önce bir tartışmamiz oldu ben aynı donemde kpss hazırlanıyordum çok yorgun oluyordum müsait olduğumda onu aradığımda o pubg isimli bir oyun var deli gibi onu oynuyordu benimle hiç konuşmak istemiyordu bende en sonunda bu duruma dayanamadım ve söyledim fakat beni hiç dinleme benden ayrıldı.1 hafta boyunca hatasını anlayı aramasını bekledim. Aramayınca ben onu arayıp iliskimizi kurtarmak için onunla konuşmak istedim, ben ona yalvarıp yakarırken, o Soğuk bir şekilde cevap verip olmaz dedi. Ertesi gün annem benim o halimi görüp aradı o konuşurken ben duygu patlaması yaşayıp arkada çığlık çığlığa ağladım ancak o bu haykırışlarımı duyup sadece beni anneme şikayet etmeye devam etti. Ben yine 1 hafta boyunca resmen baygın bir şekilde onu bekledim. Dayanamayıp o dönmeyince bende görev yaptığı yere gittim kendisi Şırnak’ta görev yapıyor. Oraya gittiğimde kapıyı açtığı anda bene hiçbir şey olmamış gibi sarıldı ve içeri davet etti. Bu sorunlarımızı konuştuk ve yeniden iliskimize devam etmeye karar verdik. Sorunlarımızı konuşurken dikkatimi çeken şey bana “ eğer gelmeseydin seni aramayacaktım ve iliskimiz bitecekti “ dedi. Cizre’de 1 hafta onunla beraber kaldım ve çok güzel vakit geçirdik. Başka bir önemli olayda 3 yaşındaki kopegimizin benim Cizre’den dönüş günümde ölü bulmamız. Benim geleceğim gün sabah kopegimizi yılan sokmus bir halde ölüsünü bulduk bebeklikten itibaren biz büyütmüştük evladımız gibiydi. Geri geldiğimde iliskimiz yine eskisi gibi devam etti. Fakat 3 ay önce bana yalan söylediğini gördüm ve iliskimi bitirdim. Beni kaybetmekten korkan, beni çok seven insan karşımda sanki yok olmuştu onun yerine umursamaz beni kaybetmekten zerre korkmayan bana kırıcı konuşan biri geldi. Bir insan nasıl bu kadar değişebilir cidden inanamiyordum. Ayrıldıktan sonra benimle asla iletisim kurmadı o kadar kötü zamanlar geçirdim ki hala geçiriyorum onu aklımdan asla atamıyorum bir dakika bile onu düşünmekten kendimi alamıyorum sanki üzerimde büyü var gibi ama eski sevgilime de büyü yapıldığını düşünüyordum. Bu 3 ay içerisinde tanıdık biri vasıtasıyla bir hocayla görüşme fırsatım oldu bana kısmet bağlama, domuz büyüsü yapıldığını söyledi bir muska yazdı ve eski sevgilimin de benim için hayırlı olmadığını söyledi. Ama benim icim yine rahatlamadı asla aklımdan çıkmıyordu geceleri uyuyamıyordum hala öyleyim hayatım kaymış gibi aynı. Daha sonra bir büyücü sıfatlı insanla görüştüm, eski sevgilimin hayırlı olduğunu beni hala sevdiğini ama onun üzerinde birkaç dua olduğunu söyledi bu arada eski sevgilimin ailesi büyüyle birkaç kere uğraşmış insanlar. Görüşmemiz sonucu geri döndürme ve sıcaklık buyusu yaptığını söyledi ben kursun eritip Dut ağacının altına gömdüm kursunun üzerinde dualar yazıyordu. eski sevgilimin resmini yakıp küllerinide Gül ağacının üzerine döktüm. Ayrıca bir muska yazdı onu da ceviz kabuğuna sarıp gömdüm. Bunun ise yarayacağını söyledi. Bu arada medyum bu muskalari gözümüzün önünde yazdı arada suya bakıp kendi kendine her kelimesinin arasına "vella bila" ekleyerek konuşuyordu. Ben yaklaşık 2 ay daha bekledim ama hiçbir sonuç yoktu. Daha sonra benim ailemden birisi eski sevgilimle iletişime geçtiğinde eski sevgilim aile bireyimle çok güzel konuştu ben hala onu seviyordum dedi fakat 2 saat sonra mesaj atıp onu benim yanıma gönderme benim için bitti artık beni rahatsız etmeyin şeklinde nefret dolu bir mesaj göndermiş. İnanamadim telefonda çok iyi konuşan birisi noldu da böyle söyledi. Beni bu kadar severken bir anda sevgisi nefrete dönüşmüş yaptırdığım büyü ters etki etmiş olabilir mi ? Bu arada ayrıldığımız donemde onun sosyal medya üzerinde yaptığı çoğu hareketin altında yatan sebepleri doğru tahmin edebildiğimi gördüm sanki hala aramızdaki bağ çok kuvvetli ve kopmuyor gibi. Benim hayatım çok kötü gidiyor tüm şansım oydu sanki hiçbir seye odaklanamiyorum her gün rüyamda onu görüyorum sürekli onu düşünüyorum kafayi yemek üzereyim artık her yolu denedim aklımdan asla çıkmıyor sanki benim bir parçam yokmuş gibi hissediyorum o gelince tamamlanacakmışım hayatım yoluna girecekmiş gibi düşünüyorum. Sanki ruhumun yarısı kopmuş , fikirleriniz benim için çok değerli lütfen bana bir yol gösterin 🙏🏻

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Sizi sevmeyen birine duyulan bu arzu, kendinizi sevmediğiniz içindir.
Demek sizi ihtimallerle sınıyor, bir öyle bir böyle, siz ayaklarına gidiyorsunuz?
Tecrübeyle sabittir. Şu yazıdaki şartlarla onu düşündüğün her bir saniye akıl sağlığına ve karakterine hakarettir.
Seven ne olursa olsun yapar, eder, gider. Tıpkı senin gibi. O sevmiyor. O seni sevmiyor ve bu senin suçun değil. Çünkü canı öyle istiyor ve öyle bir yerdesin gözünde.
Çek eyvallahı, kendine yatırım yap.
Takıntı ve depresyon için psikplağa git.
Kimse senin zamanından değerli değil. Donat kendini. Dini, enerjisel, bilgisel, sevgi sel açıdan.

dünyalı

Kayıtlı Üye
Ah güzelim kalbinin derinliklerini ardına kadar açmışsın bu kişiye :(
O kadar ki arada kapatmayı unuttuğun için bu zat için açık kapı olmuşsun.
Dolu dizgin aklına estiği gibi yaşamışsın...Aşk güzel şey ama ikili ilişkilerde cefası da var....Sana kendini unutturmuş.
Kadınlık gururu mevzularına girmeyeceğim hakkım değil ama ona arada ben de buradayım diye tepkini belirtmeliydin....

Aşk insanı mutlu etmeli sefil etmemeli... demek istediğim şey rüyan biteli çok olmuş :(

Sen o olmadan öncede bir bireyin
önce bunu düşün....Beterin beteri var...6 yıl az bir zaman değil...Evlenipte düzeninizi beraber kurabilirdiniz. Beraber deneyimleyebilirdiniz bunu...
Diyelim ki evlendiniz ve bu tutarsız davranışlarını o zaman sergileseydi. .. Boşanan 2 çift olacaktınız..... dahada zor ve yıpratıcı bir süreç seni bekliyor olacaktı....

Önce kendine yönelmelisin..
Kendini yeniden tanı ....herkesten önce kendini sev....çünkü sen kendini sevmez ve önemsemezsen karşındaki kimse seni kaale almaz....
Psikolojik destek almalısın...Bir uzmanla görüş....Bu yaşadığın ne ayıp nede günah bu sadece zamanla geçecek olan kötü bir deneyim....

Acını büyütürsen dağ olur altında ezilirsin....Sen özelsin farkına var

Bu arada yardımcı olabileceğim konularda çekinmeden özelime yazabilirsin

Gizossla

Kayıtlı Üye
Tavsiyeleriniz ve önerileriniz için çok teşekkür ederim 🙏🏻 Haklısınız hayatımda onu merkeze koymakla kendime en büyük hakareti yaptım çok büyük boşluğa düştüm önceden spora gider alışverişe gider herseyden zevk alırdım ders çalışmaya bile asık bir insandım şimdi hayatım yokmuş gibi hiçbir seyden zevk almıyor gibiyim kendimi iyileştirmem lazım bana önerebileceginiz bağ kesme çalısması yada kendimi iyileştirmem için kitap vs varsa önerilerinize açığım

dünyalı

Kayıtlı Üye
Tavsiyeleriniz ve önerileriniz için çok teşekkür ederim 🙏🏻 Haklısınız hayatımda onu merkeze koymakla kendime en büyük hakareti yaptım çok büyük boşluğa düştüm önceden spora gider alışverişe gider herseyden zevk alırdım ders çalışmaya bile asık bir insandım şimdi hayatım yokmuş gibi hiçbir seyden zevk almıyor gibiyim kendimi iyileştirmem lazım bana önerebileceginiz bağ kesme çalısması yada kendimi iyileştirmem için kitap vs varsa önerilerinize açığım

Kendine daha önce hiç deneyimlemediğin bir hobi seç...
Ne olursa olsun...Bir resim kursunada gidebilirsin. seramik kursunada. ...Bir şeyler üretmek gibi insana zevk veren başka birşey olamaz.....Hayatının merkezi sadece sensin...bu senin hayatım. ..diğerleri olsa olsa bu hikayeden gelip geçen figüranlardır :)

Öte yandan Rabbime içtenlikle unutmak istediğini belirt....Sadece biraz zaman....Emin ol hepimizin benzer hikayeleri olmuştur. Zaman en iyi ilaçtır...geçecek...Bu iyileşme sürecini kısaltmak adına bir hipnoterapistle görüşmeni isterim...

nurumm

Kayıtlı Üye
Ahhh ahhh bilinmeyen insanlarla bilmediğiniz işleri yaptırmayın hele ki büyü bunlar basite alınacak şeyler değil sitede dahi tarifleri tam verilmiyor dikkat ettiyseniz. Böyle birşey yerine o kadar çok istek ve sevgi duaları varki esmalar varki kendiniz okuyabilirdiniz ritüel yapabilirdiniz dünya dua üstüne unutmayın amma velakin büyüyü yapıp yaptırıp kendinize bağlasanız bile emin olun gün geçer devran döner ömrünüzün bi yerinde 10 yılda geçse karşıdaki terketmese bile bağlarınız olmadık yerden kopar.Ben buna yakın arkadas çevremden tanık oldum 8 yıl sonra adam battı şehri terketti borçtan dolayı kaçtı gitti ve bağları koptu tmm kadını terketmedi de sonuçta bitti mi ayrıldılar mı ayrıldılar demem o ki nasipten öte yol yok nasibinizde varsa sizi buluyor yoksa ne yapsanız nafile...

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Eski sevgilinizi arayıp, büyü yaptırdığınızı anlatıp ondan özür dilemelisiniz. Bu büyüyü büyük ölçüde bozar. Sonra, enerji temizleme teknikleri ile tamamen arınmanız gerekiyor.

misanthrpc

Kayıtlı Üye
Açıkçası senin yaşadığını çoğu kişi yaşamamıştır. Özellikle şu yorum yapanlar. Senin bu yaşadığına en yakın ben yaşamışımdır belki. İnsan o duygusal ruha bürününce ne yapacağını bilemiyor, için içini yiyor, bu aşk için kendini parçalıyorsun her şey yapıyorsun fakat insanın doğası gereği bir müddet sonra o acı eşiğinden çıkacaksın. Sadece sabret ve inancın varsa dua et.

Son düzenleme:

woodpecker

Kayıtlı Üye
merhaba

Youtube da Can Aydogmus un bag kesme meditasyonunu yapabilirsin. Iyı gelecegini dusunuyorum. Sevgiler :)

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Kendine yapabileceğin en büyük iyilik terapi alıp bir hayat edinmek olur. Kendi hayatını ondan ibaret kılmışsın. Ailemle bile pek vakit geçirmiyordum diyorsun. Bu aşk değil bağımlılık. Bir şekilde kendi hayatında kendi yoluna devam etmen gerek. İşinin ehli mi değil mi bilmeden hemen yok büyü yok şu diyip tekrar üstüne ben de şunu yaptım diyene kanma. Neyi, nasıl yaptı? Kolay değil öyle o işler. Klasik bir erkek tepkisi bu. Büyü olduğunu düşünmüyorum. Sen oyun oynadığını sanarken başka kadınlarla olmadığını bilemezsin. Kimseyi kendinden çok sevme. Bir erkeği kaybetme korkusuyla yaşarsan zaten eninde sonunda kaybedersin. Bağımlılık aşktan daha kuvvetli bir duygu. Bunu kabullenip başa çıkman gerek bu duygu ile. İlgi alanları edin, sosyalleş ve mutlu ol. O kadar emin ki onsuz mutlu olamayacağına. Bir erkek sana acırsa değil onsuz mutlu olduğunu kaldıramazsa gelir. Git başka erkekle takıl demiyorum. Kendine bak, mutlu ol, dışarı çık. O sana geri dönmez belki ama bu bile zoruna gider. Dönse de artık alıştığı, ezberlediği, usandığı insan olmazsın. Her halükarda böyle kazanırsın.

Gizossla

Kayıtlı Üye
Güzel yorumlarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim 🙏🏻 İnsan bazen O kadar çaresiz ve yalnız hissediyor ki ne yapacagını bilmiyor iyi mi kötü mü sonradan anlıyor.. Yavaş yavaş toparlanmaya çalışıyorum psikiyatristle görüşmeyi düşünüyorum bu süreçte. Hayatıma odaklanmaya çalışıyorum üniversite son sınıfa geçtim bölüm birincisiydim derslerime odaklanmazsam iyi bir derece ile bitiremeyeceğim hayallerim çöp olacak bu beni çok uzuyor. Birde sosyal medyadan bakıyorum profiline o kadar mutlu ki hiç üzülmemiş peki benim ümitlerim, hayallerim ne olacak bir insana Ümit verip yarı yolda bırakmak çok acımasız Allah’a havale ediyorum..

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Eski sevgilin biraz dengesiz gibi görünüyor, sevmiyorsa neden yıllarca devam etti ilişkiye, ailesi büyüyle uğraştığı için ona da varlık bulaşmış olabilir, bu da normal dışı davranışlar sergilemesine neden olabilir dönem dönem..
Hocanın hayırlı olmadığını söylemesi de bundan olabilir. Çözmesi zor bir durumdur belki..
Yaptığın büyü de onun koruması olduğundan ters tepmiştir belki.. Bu dönemde kendi hayatına odaklanıp kendini onarmakla meşgul olmak daha faydalı olabilir.

Ori

Kayıtlı Üye
Ben böyle okuyunca başıma gelmediği için midir nedir bilemem ama hayret ediyorum. Yani birinin peşinden böyle gitmek... Ne bileyim erkek olduğum halde böyle bir tavır takınacağımı sanmıyorum. Sizin için vakitinize ve inancınıza üzüldüğümü belirteyim. Bir ilişki tek taraflı toparlanmaz. Bariz tek taraflı uğraşmışsınız ama elinizde patlamış. Bu tip konularda kendinize olan saygınızı ayaklar altına almamanızı tavsiye ederim. Çünkü bir insanın kendine olan saygısı sarsıldığı zaman karşınızda duran insanlara karşı çabucak ezilirsiniz. Kendinize karşı saygınlığınızı kaybetmemeye gayret edin. Toparlanın ve sizi hiçe sayabilen insanlara karşı kendinizi daha fazla önemseyin. Sizi sizden başkası toparlamaz. Siz sadece kendiniz istediğiniz halde toparlanmayı seçebilirsiniz. Yardım alsanız dahi söylenenler buna yakın şeyler olacaktır.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Beni bu kadar severken bir anda sevgisi nefrete dönüşmüş yaptırdığım büyü ters etki etmiş olabilir mi ?
Hem öyle olur, hem hoca özellikle yapmış olabilir. Acaba büyü yapanın çok üstüne gidip, çok yalvarmismiydiniz? Tekrar söyleyim kızdan özür dilemeniz şart. Yoksa kurtulamazsınız. Büyü yaptırmışsınız. Çocuk oyuncağı değil bu işler.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Hem öyle olur, hem hoca özellikle yapmış olabilir. Acaba büyü yapanın çok üstüne gidip, çok yalvarmismiydiniz? Tekrar söyleyim kızdan özür dilemeniz şart. Yoksa kurtulamazsınız. Büyü yaptırmışsınız. Çocuk oyuncağı değil bu işler.

Nasıl yani bize büyü yaptıranlar yaptığını itiraf edip özür dileyince bitiyor mu her şey.. iyi halden ceza almadan mı kurtuluyorlar. Sadece bağlama büyüsü değil ki birçok çeşidi var bazıları karşı tarafa dünyayı dar ediyor..

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Nasıl yani bize büyü yaptıranlar yaptığını itiraf edip özür dileyince bitiyor mu her şey.. iyi halden ceza almadan mı kurtuluyorlar. Sadece bağlama büyüsü değil ki birçok çeşidi var bazıları karşı tarafa dünyayı dar ediyor..
Bu sadece aşk büyüler için geçerli, o da affedilme şartıyla.

Daha da kötü, size büyü yaptırana (eğer herşeyi doğru düzgün yapıldı ise, kuralına göre yani) hiç bir şey olmaz. Herşey size olur.

Nick yok

Kayıtlı Üye
Merhaba, siteyi bir suredir takip ediyorum bende bir konu hakkında danışmak istedim. 6 yıl süren rüyalar gibi yaşadığım karşılıklı çok mutlu olduğumuz bir iliskim vardı. Evlilik planlarımız olduğu için para biriktirmesi gerekiyordu ancak Ankara’da yaşam sartlari nedeniyle zorlanıyordu bu sebeple beraber sark görevine gitmesinin geleceğimiz için en doğrusu olduğuna karar verdik. Onu 3 yıl görememe pahasına bu fikrini destekledim. Onu hayatimın merkezine koymuştum yeri geldiğinde kendi ailemle vakit geçirmeyip onunla vakit geçiriyordum. Hayatımı onun etrafına kurmuştum. 1 yıldır sark görevinde kendisi. 5-6 aydir eski sevgilimin benden yavaş yavaş soğumaya başladığını hissettim ama aramızdaki bağ hala çok kuvvetliydi onunla zaman su gibi akıp geçiyor hatta aynı anda aynı seyleri düşünüyorduk ruh ikizim olduğunu düşünüyordum hala öyle hissediyorum. Bu arada 6 ay önce bir tartışmamiz oldu ben aynı donemde kpss hazırlanıyordum çok yorgun oluyordum müsait olduğumda onu aradığımda o pubg isimli bir oyun var deli gibi onu oynuyordu benimle hiç konuşmak istemiyordu bende en sonunda bu duruma dayanamadım ve söyledim fakat beni hiç dinleme benden ayrıldı.1 hafta boyunca hatasını anlayı aramasını bekledim. Aramayınca ben onu arayıp iliskimizi kurtarmak için onunla konuşmak istedim, ben ona yalvarıp yakarırken, o Soğuk bir şekilde cevap verip olmaz dedi. Ertesi gün annem benim o halimi görüp aradı o konuşurken ben duygu patlaması yaşayıp arkada çığlık çığlığa ağladım ancak o bu haykırışlarımı duyup sadece beni anneme şikayet etmeye devam etti. Ben yine 1 hafta boyunca resmen baygın bir şekilde onu bekledim. Dayanamayıp o dönmeyince bende görev yaptığı yere gittim kendisi Şırnak’ta görev yapıyor. Oraya gittiğimde kapıyı açtığı anda bene hiçbir şey olmamış gibi sarıldı ve içeri davet etti. Bu sorunlarımızı konuştuk ve yeniden iliskimize devam etmeye karar verdik. Sorunlarımızı konuşurken dikkatimi çeken şey bana “ eğer gelmeseydin seni aramayacaktım ve iliskimiz bitecekti “ dedi. Cizre’de 1 hafta onunla beraber kaldım ve çok güzel vakit geçirdik. Başka bir önemli olayda 3 yaşındaki kopegimizin benim Cizre’den dönüş günümde ölü bulmamız. Benim geleceğim gün sabah kopegimizi yılan sokmus bir halde ölüsünü bulduk bebeklikten itibaren biz büyütmüştük evladımız gibiydi. Geri geldiğimde iliskimiz yine eskisi gibi devam etti. Fakat 3 ay önce bana yalan söylediğini gördüm ve iliskimi bitirdim. Beni kaybetmekten korkan, beni çok seven insan karşımda sanki yok olmuştu onun yerine umursamaz beni kaybetmekten zerre korkmayan bana kırıcı konuşan biri geldi. Bir insan nasıl bu kadar değişebilir cidden inanamiyordum. Ayrıldıktan sonra benimle asla iletisim kurmadı o kadar kötü zamanlar geçirdim ki hala geçiriyorum onu aklımdan asla atamıyorum bir dakika bile onu düşünmekten kendimi alamıyorum sanki üzerimde büyü var gibi ama eski sevgilime de büyü yapıldığını düşünüyordum. Bu 3 ay içerisinde tanıdık biri vasıtasıyla bir hocayla görüşme fırsatım oldu bana kısmet bağlama, domuz büyüsü yapıldığını söyledi bir muska yazdı ve eski sevgilimin de benim için hayırlı olmadığını söyledi. Ama benim icim yine rahatlamadı asla aklımdan çıkmıyordu geceleri uyuyamıyordum hala öyleyim hayatım kaymış gibi aynı. Daha sonra bir büyücü sıfatlı insanla görüştüm, eski sevgilimin hayırlı olduğunu beni hala sevdiğini ama onun üzerinde birkaç dua olduğunu söyledi bu arada eski sevgilimin ailesi büyüyle birkaç kere uğraşmış insanlar. Görüşmemiz sonucu geri döndürme ve sıcaklık buyusu yaptığını söyledi ben kursun eritip Dut ağacının altına gömdüm kursunun üzerinde dualar yazıyordu. eski sevgilimin resmini yakıp küllerinide Gül ağacının üzerine döktüm. Ayrıca bir muska yazdı onu da ceviz kabuğuna sarıp gömdüm. Bunun ise yarayacağını söyledi. Bu arada medyum bu muskalari gözümüzün önünde yazdı arada suya bakıp kendi kendine her kelimesinin arasına "vella bila" ekleyerek konuşuyordu. Ben yaklaşık 2 ay daha bekledim ama hiçbir sonuç yoktu. Daha sonra benim ailemden birisi eski sevgilimle iletişime geçtiğinde eski sevgilim aile bireyimle çok güzel konuştu ben hala onu seviyordum dedi fakat 2 saat sonra mesaj atıp onu benim yanıma gönderme benim için bitti artık beni rahatsız etmeyin şeklinde nefret dolu bir mesaj göndermiş. İnanamadim telefonda çok iyi konuşan birisi noldu da böyle söyledi. Beni bu kadar severken bir anda sevgisi nefrete dönüşmüş yaptırdığım büyü ters etki etmiş olabilir mi ? Bu arada ayrıldığımız donemde onun sosyal medya üzerinde yaptığı çoğu hareketin altında yatan sebepleri doğru tahmin edebildiğimi gördüm sanki hala aramızdaki bağ çok kuvvetli ve kopmuyor gibi. Benim hayatım çok kötü gidiyor tüm şansım oydu sanki hiçbir seye odaklanamiyorum her gün rüyamda onu görüyorum sürekli onu düşünüyorum kafayi yemek üzereyim artık her yolu denedim aklımdan asla çıkmıyor sanki benim bir parçam yokmuş gibi hissediyorum o gelince tamamlanacakmışım hayatım yoluna girecekmiş gibi düşünüyorum. Sanki ruhumun yarısı kopmuş , fikirleriniz benim için çok değerli lütfen bana bir yol gösterin 🙏🏻
Merhabalar
Hobi bul, kitap oku, dizi izle ,ek iş bul maalesef bu gibi öneriler pek yardımcı olmuyor kişisel fikrim .denedim biliyorum. Hatta bir süre sonra bunları duymamak için insanlardan kaçtım😔 Umarım büyü yaptirdiginiz hoca dolandırıcı değildir. Çünkü ben dolandırıldım.umarim istediğiniz gibi olur her sey

Gizossla

Kayıtlı Üye
Büyünün tutmadığını düşünüyorum ben çokta pişmanım böyle bir seye kalkıştığım için çok alel acele yapılan birseydi sadece umut iste bazen insan ne yapacagını bilemiyor.. şimdi bağ kesme çalısması yapmaya başlayacağım

Nick yok

Kayıtlı Üye
Büyünün tutmadığını düşünüyorum ben çokta pişmanım böyle bir seye kalkıştığım için çok alel acele yapılan birseydi sadece umut iste bazen insan ne yapacagını bilemiyor.. şimdi bağ kesme çalısması yapmaya başlayacağım
Gerçekten yapan birini bulmak çok zor. Umarım bağ kesme çalışmasında başarılı olursunuz