Erkegin cinsel gucunu baglamak.

ERBEHILM

Kayıtlı Üye
peril sozlerinde kinaye seziyorum(umarım yanlıs anlamısımdır.) ve bunu hos bulmuyorum.Sana kim dedi ki bir kişinin 490 mesajla buyu becerisinin iyi oldugunu yada 5 mesaj yazmıs bir uyenin yeteneksiz buyucu oldugunu?Bu sozleri nereden cıkardın anlayamadım ve acıklamanı rica ediyorum.

kermit

Kayıtlı Üye
Benim burada anlamadigim insanlara boyle birseyin oldugunu yaziyorsun Pantea kardes...Eksik bilgiler veriyorsun....Insanlar tam tarifi isteyince...Gunahi vebali boynuma alamam diyorsun...O zaman hic boyle birseyin basligini acmak biraz sacma degilmi...Yanlis dusunuyoram duzeltin lutfen
evet yanlış düşünüyorsun, yukarıda bende bir iki şey söylemiştim oku bakalım işin sonu nerelere kadar gelir.
Burası büyü ile ilgili konuların tartışılması bilgi aktarımı bölgesidir öyle hemen zart diye büyüyü verebilir miyiz, şhadi bu formülü verdik, oooooo gırla koşup aklınızı taktıklarınızı intikam almak istediklerinizi faln filan feşmekan bağladınız, bu büyünün geri dönüşü ne olcak düşünüyor musunuz, yada erkeklik bağlamadan sonra ben tuttum istediğin kadını sex kölesi yapmak için büyü tarifi verdim ne diyeceksiniz, ölüm büyüsü versek demek ki çinin nüfusunu kırarsınız

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
peril sozlerinde kinaye seziyorum(umarım yanlıs anlamısımdır.) ve bunu hos bulmuyorum.Sana kim dedi ki bir kişinin 490 mesajla buyu becerisinin iyi oldugunu yada 5 mesaj yazmıs bir uyenin yeteneksiz buyucu oldugunu?Bu sozleri nereden cıkardın anlayamadım ve acıklamanı rica ediyorum.

bende merak ettim

PUNKY

Kayıtlı Üye
bende merak ettim

Yanlış anlamışsınız, Peril bu konuda kinayede bulunmuyor daha önceki mesajlarındada zaten henüz yolun başında olduğunu belirtmişti...Aferin sana Peril insanın kendini bilmesi gibi bir şey yok, bu şeyler yavaş ilerleyen azim gerektiren sabır işleridir ve 17 yaşındaki br arkadaşımızın bunu anlamış ve kabullenmiş olmasına rağmen koca insanların hırs ve inada sahip olması biraz düşündürücü... Herşeyin zamanı var bu gidişle zaten Peril herkesten önce alacak şifreyi...

peril

Kayıtlı Üye

Henüz forumda 5 mesajı olan bir üyenin bu kadar rahat olması beklenen bir şey değil...Demekki neymiş açık açık yazsak hemen koşa koşa yapacak binlerce insan varmış...Bunun kendi başınıza geldiğini düşünüp biraz empati kursanız keşke...

yane punkye katılıyorum henüz 5 mesajlık yeni bir üye bu kadar sabırsız olmamalı tamam bende yolun basındayım hatta bazen istemeyerekte olsada düşünerek odaklanarak yaptıgım bir kaç sey oluyor bu ama benim bu siteye üye olmamla olan biirşey degil hep vardı benim demek istedigim punky acıklamıs zaten sabırsız olmaya gerek yok ayrıcada eksikte olsa yapabilrde olsak sonucta bunu yapmak için bilmek gerekir bildikten sonrada eksiksili pek fark etmez zaten büyü yapıp kendi deneyimlerimizi olusturmaya basladıgımız zaman burdaki yazılara pek ihtiyac kalmayabilir bizler şimdi okuyup bilgi sahibi olmak görevimiz büyü kolay olsa yapmayan kalmazdı zaten ayrıca yeteri enerjiye sahip olsak gücümüzü yeterince kontrol edebilsek bu yazıların eksikligi cok bi fark etmez bence....

ERBEHILM

Kayıtlı Üye
anladım ve tesekkur ederim acıklamanız icin.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
ya ne cinsel güçmüş eylülden beri bağla bağla bitmedi. Sevgili şirine adminim valla bu konuyu kapayalım yani..kilit ricası

SzofreNick

Kayıtlı Üye
Bu Olay Sevdiğinize Yapabilecek Son Yöntem Olmalı Bence..

selenim

Banlı Kullanıcı
pantea insanların ağzına bi parmak bal çalıp heveslendirme
neyse açıkça yaz işte

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
pantea insanların ağzına bi parmak bal çalıp heveslendirme
neyse açıkça yaz işte

pantea bunu buraya açıkça yazarsa kaç kişinin afedersiniz" urucuna ferecine " kilit vurulur sadece başlığın görüntülenme sayısına bak..hem bak pantea ne demiş bilenler arasında bilgi alşverişi bilmeyenlere genel kültür olsun diye..

PUNKY

Kayıtlı Üye
pantea bunu buraya açıkça yazarsa kaç kişinin afedersiniz" urucuna ferecine " kilit vurulur sadece başlığın görüntülenme sayısına bak..hem bak pantea ne demiş bilenler arasında bilgi alşverişi bilmeyenlere genel kültür olsun diye..

Aslında bu formülü isteyen hanımlarıda anlıyorum yani herkesin ağzı yanmış birkere ama keşke eşlerimiz sevgililerimiz bize böyle kilitle mühürle değilde gönüllü olarak sadık kalsa :(

selenim

Banlı Kullanıcı
ben burada bir paylaşım sergileniyorsa bu şekildeki reklamlara karşıyım...bir bilgi tam değilse yoktur..bir tarif veriliyor...ama naza çeker gibi yok eksik verdim yok vebal alamam..zaten bu işin ilmini bilenler yapabilir herkes beceremezki...ya tam bilgi yada hiç yazmayın.bu olaydan yola çıkarak deşarj olacak insanlar olabilr.

selenim

Banlı Kullanıcı
Bunun icin oncelikle bir asma kilide ihtiyac vardir ,bu uygulama sali gunu saat 6-8 arasi yada persembe gunu 10- 12 arasi yapilir( sabahmi ogleden sonrami yazmiyorum!!) Sivri uclu bir sey ile ( bir pergel ucu en uygunudur) asma kilidin yuzeyine yazilacak bir takim yazilarin ardindan anahtar kilide sokulup cevrilirken " falandan olma filanin "urucunu" kendimden basak alemdeki tum kadinlarin "ferecine" kapatiyorum diyerek kilitlenir.Denenmisdir etkisi tartisilmaz.
Amam unutulmamasi gerekn sey buyuyu yaptiginiz kisi eger sizi sevmiyorsa sadece cinsel anlamda sizi kullanacakdir onun size asikolmasini saglayamazsiniz.Bu uygulama ardindan kisi bir kadinla beraber olamk istediginde ayni yataga girsebile asla birlesme gerceklestiremeyecekdir ve ereksion sorunu yasayacakdir

arkadaşlar ben bu eksik bilginin boşluklarını buldum.merak edenler özelden sorabilirler.burada yazamayacağım.cümleler bulunduruyor...o yüzden sadece merak edenler sorsun. sevgiler...sunu belirteyim.bu büyü ya gün doğmadan yada gece yarısı yapılır...saati önemli değil

Osiris

Kayıtlı Üye
Büyü size ters etki olarak dönebilir.Dolayısı ile insanlara kin duymayın affedin.

Saygılarımla Osiris.

bilmeyim

Kayıtlı Üye
ya şimdi anlamöıyorum bir erkeğin sizi sevmiyorsa cinsel yönden kullnacaktır deniliyor sevmeyen adam dokunmazki aramaz sormaz
yada hiç tutmaz o büyü sevmeyen adam yanınada gelmez istemez seni cinsen yönden isteyen yavaş yavaş sevgi olarakd abağlanır

glcyglcy

Kayıtlı Üye
''asma kilidin yuzeyine yazilacak bir takim yazilarin ardindan'' derken bu yazılar nedir öğrenebilirmiyiz

İtina

Kayıtlı Üye
Hayretim yarıldı yani resmen.... Hem ayrıca herifceyiz kadınlarla olmuyor acEba ben geymiyimi psikozuna girerse ne olacak. Herifi tümden kaybettiniz. Ben kazandım filan olur yani....

begüm wicca

Kayıtlı Üye
Bunun icin oncelikle bir asma kilide ihtiyac vardir ,bu uygulama sali gunu saat 6-8 arasi yada persembe gunu 10- 12 arasi yapilir( sabahmi ogleden sonrami yazmiyorum!!) Sivri uclu bir sey ile ( bir pergel ucu en uygunudur) asma kilidin yuzeyine yazilacak bir takim yazilarin ardindan anahtar kilide sokulup cevrilirken " falandan olma filanin "urucunu" kendimden basak alemdeki tum kadinlarin "ferecine" kapatiyorum diyerek kilitlenir.Denenmisdir etkisi tartisilmaz.
Amam unutulmamasi gerekn sey buyuyu yaptiginiz kisi eger sizi sevmiyorsa sadece cinsel anlamda sizi kullanacakdir onun size asikolmasini saglayamazsiniz.Bu uygulama ardindan kisi bir kadinla beraber olamk istediginde ayni yataga girsebile asla birlesme gerceklestiremeyecekdir ve ereksion sorunu yasayacakdir.
peki asma kilitin üstüne neler yazılacaktır ??

[XTR] Similar Threads