Erkegin cinsel gucunu baglamak.

fearlaes

Banlı Kullanıcı
arkadaslar benim yapmak istedim kötülükamaclı değil zaten böyle bir sey yapsam bile kadın bana dua eder

PUNKY

Kayıtlı Üye
Bazılarıda hakediyor hani ama yinede Allaha havale etmek en güzeli...

betüşş

Kayıtlı Üye
selam şu kilit olayını tam olarak öğrene bilirmiyim lütfen:eek:

betüşş

Kayıtlı Üye
ya lütfen bunun net tarifini alabilirmiyim çok acil vebali benim boynuma lütfen

elifce29x

Kayıtlı Üye
bu büyünün duası nedir bende yapmak istiyorum mümkünse

sabır

Kayıtlı Üye
nasıl yapılıyor ve ne okunuyor konuyu açan ark. rica etsem sonuç nedir açıklarmısınız

kuzucuk

Banlı Kullanıcı
süper . bunu bütün evli kadınlar öğrenmeli aldatmalara son olur yuva yıkılmalarınada. yanlız eş yaparsa tabi dost yaparsa vay

xxbademxx

Kayıtlı Üye
bunu bende yapmak istiyorum hemde evliyim çocuğumda var lütfen bilen varsa özelden gönderebilirmi lütfeen

GaZaL

Kayıtlı Üye
İyi ki bu büyü tam olarak verilmemiş ne kadar kötü işler için kullanacak insan varmış meğer.

kermit

Kayıtlı Üye
İyi ki bu büyü tam olarak verilmemiş ne kadar kötü işler için kullanacak insan varmış meğer.
Tam isabet buyurmuşsun, bağlamak istedikleriniz açısından birde bakın olaya bakalım. Örnek olrak beni alalım

evli olduğumu yada sevgilim olduğunu düşünelim bu bana böyle bir büyü yaptı karım ise konuşur o büyüyü bozdurmasını isterim, bana güvenemiyorsa yolunu alsın benle işi olmaz, sevgilimse buna karşı bende ona güzelliğini elinden alacak büyü yaparım bırakırım ortada, hele ki ilk sayfalarda gördüm bir örnek gibi ayrıldığım sevgilim yapacak çözümsüz ölüm büyüsünü gram düşünmeden yaparım benim psikolojimle oynayacak ve ben affedicem. Sakına bayanlar sakına erkeğin gururuyla büyü yoluyla oynamayın

peril

Kayıtlı Üye
Tam isabet buyurmuşsun, bağlamak istedikleriniz açısından birde bakın olaya bakalım. Örnek olrak beni alalım

evli olduğumu yada sevgilim olduğunu düşünelim bu bana böyle bir büyü yaptı karım ise konuşur o büyüyü bozdurmasını isterim, bana güvenemiyorsa yolunu alsın benle işi olmaz, sevgilimse buna karşı bende ona güzelliğini elinden alacak büyü yaparım bırakırım ortada, hele ki ilk sayfalarda gördüm bir örnek gibi ayrıldığım sevgilim yapacak çözümsüz ölüm büyüsünü gram düşünmeden yaparım benim psikolojimle oynayacak ve ben affedicem. Sakına bayanlar sakına erkeğin gururuyla büyü yoluyla oynamayın

merak etme bayanlar akıllıdır onlara yapacagın büyüyü önce sana büyü yaparken düşünür önlem alırlaR:D:D

kermit

Kayıtlı Üye
merak etme bayanlar akıllıdır onlara yapacagın büyüyü önce sana büyü yaparken düşünür önlem alırlaR:D:D

Büyüyü farketmeyi bilen birisine ne kadar düşünseler farketmez :hurray: ne kadar korunma da yapsalar korunmaları aşma yolları da var :willy_nilly:

peril

Kayıtlı Üye
Büyüyü farketmeyi bilen birisine ne kadar düşünseler farketmez :hurray: ne kadar korunma da yapsalar korunmaları aşma yolları da var :willy_nilly:

ooo bak bu güsel cnm demek yetenekli bir büyücüsün daha önce baya büyü denedin :D

sir7634

Kayıtlı Üye
Benim burada anlamadigim insanlara boyle birseyin oldugunu yaziyorsun Pantea kardes...Eksik bilgiler veriyorsun....Insanlar tam tarifi isteyince...Gunahi vebali boynuma alamam diyorsun...O zaman hic boyle birseyin basligini acmak biraz sacma degilmi...Yanlis dusunuyoram duzeltin lutfen

aysari

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
hemen düzelteyim.. pantea bu büyü tariflerini hemen elinize kalem kağıt alın milletin urucunu bağlayın diye yazmıyor..ne demiş bilmeyenlere genel kültür olsun diye..böyle bir uygulamayla karşılaşırsanız nedir ne değildir fikriniz olsun diye..

PUNKY

Kayıtlı Üye
Henüz forumda 5 mesajı olan bir üyenin bu kadar rahat olması beklenen bir şey değil...Demekki neymiş açık açık yazsak hemen koşa koşa yapacak binlerce insan varmış...Bunun kendi başınıza geldiğini düşünüp biraz empati kursanız keşke...

mavilim

Kayıtlı Üye
punky harika cevapların var tebrikler sana..:)

peril

Kayıtlı Üye
bencede cevap süper 5 msjlık üye yapabilir ama bizim daha büyü yapmak için becerimiz oldugunu sanmıyoruz 490 msjla:D