Erkegin cinsel gucunu baglamak.

Joizazaa

Banlı Kullanıcı
Bağlama değilde arttırmak için ne yapılabilir :):):)

terzi444

Kayıtlı Üye
selenim bana özelden atabilirmisiniz yuvamı kurtarmış olurum ..şimdiden teşekkür ederim....

bedford

Kayıtlı Üye
demek ki asa kilit ile de oluyormuş, paylaşım için sağolun.

origanum

Yönetici
selenim bana özelden atabilirmisiniz yuvamı kurtarmış olurum ..şimdiden teşekkür ederim....

Yasaklanmış bir kullanıcının siteye giriş yapabileceğini ve bu yazdığınızı okuyabileceğini ve olmayan hesabı ile size mesaj yazabileceğini mi düşünüyorsunuz?

desire

Kayıtlı Üye
Ey millet, erkeğiniz zevki dışarıda arıyorsa bulamasın diye büyü yap. Tamam. Erkeğiniz huzuru evde bulamıyosa onu eve bağlama büyüsü yap...Tamam. Erkeğiniz sizden başkasını gözü görmesin büyü yap. Tamam. Kadın aklı şunu düşünemiyor mu? O kişi sizi seven, isteyen, bildiğiniz adam değil artık. Gözüne perde inmiş bir varlık. Hayvan besleyin o zaman. Yemeğini verdikçe size sadık, kafasını okşadıkça sizi seven bir canlı o da sonuçta. Koca niye besliyosunuz ki? Yazık....koskoca yazık...

JuMPeR

Kayıtlı Üye
Ey millet, erkeğiniz zevki dışarıda arıyorsa bulamasın diye büyü yap. Tamam. Erkeğiniz huzuru evde bulamıyosa onu eve bağlama büyüsü yap...Tamam. Erkeğiniz sizden başkasını gözü görmesin büyü yap. Tamam. Kadın aklı şunu düşünemiyor mu? O kişi sizi seven, isteyen, bildiğiniz adam değil artık. Gözüne perde inmiş bir varlık. Hayvan besleyin o zaman. Yemeğini verdikçe size sadık, kafasını okşadıkça sizi seven bir canlı o da sonuçta. Koca niye besliyosunuz ki? Yazık....koskoca yazık...

Katılıyorum 3 ay banada yapıldı bu büyü birçok kere büyüye mağdur kaldım artık biri öldürecek bir büyü yapsa diye bekliyorum :D bir insanın başına bu kadar Büyülü bir hayat gelmez sanırım biri beni acayip kıskanıyor ve hertürlü pisliği yapıyor bana karşı...Elim kolum bağlı Allah neden büyüyü çıkartmışki diye soruyorum kendi kendime her gece..

umkete55

Kayıtlı Üye
peki biz bunu yaptık diyelim bunu sadece bizmi çözebiliriz yoksa herhangi bir hocaya gittiği zaman açılabilirmi tşk