Enerji sömürmek.

taroh

Kayıtlı Üye
En basit örneği çaçaron insanın ömrünü yiyen yaşlı ve diri duran bu herkesi gömer dedirten teyzeleri incele.insanlara konuşup stresini at.gordugunde cenenle esir al bi yere gidemesin.
Yani bunlar profesyonel diplomasız enerji vampirleri :D

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
İşyerinde sana gelip milletin dedikodusunu yapan evindeki ufak sorunları abartıp sürekli yakınan yaşlı fesat kadın amir enerjini çalıp baş ağrısı yapıyor. Hep başıma gelen şey.

Ü

Üye silindi 58480

Ortada paylasilamayan bir enerji yoktur.
Enerjiyi yanlis tarif etmekten kaynaklanan teknik sorun vardir.

Sorsak Allah birdir derler. Ama bazi insanlari da enerji hirsizi olarak nitelendirirler. Simdi bu insan Allah birder derken, davranis olarak o enerji vampirine ibadet etmeye baslamistir.

Allaha inanmayan insan icin de soyle soyleyebilirim ki : ana akim kozmik enerji kapiniz kapaliysa, enerjiyi bir sekilde ego kanali ile kotuye kullanan kisilerin enerji artiklari ile beslenmek zorunda kalirsiniz.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Selamlar sevgili Kont.
Senlik bir soru mu olmuş ne? ?
Nasıl anlatılır bilmiyorm. Uzun uzun anlatmayacgm. Sadece tecrübe ettiğim bir kaç şeyi yazmak istiyorm.
Bencil insanlar bu işte bayrak tutuyor. Duvar gibiler. Ya etrafındakileri kırarlar ya da buz kesiliverirler.
Bunlardan birine laf at ya da bir şey sor ya da selam ver. İşine nasıl gelirse. Seni ya duymazdan gelirler ya da görmezden. Pozitif enerjin onun duvarına toslar adeta, ve dumura uğrarsın.
Böyle böyle iyice kendilerini onun bunun üstünde pratik yapa yapa alıştıra alıştıra vampirlikte ustalaşırlar. Geneli bilinçli yapar. Bilinçsiz hareketler enerji alanımız tarafından algılanıyor bana göre. Kasıt sezilir tabi ruh hastası değilsen.
Pratik önemli. Genelde zayıf görüdükleri enerjisinden etkilenmedikleri yani saf diye tabir edilen iyi niyetli halim selim kendi halinde olan insanlar üzerinde denerler bu kötü emellerini.

Bence bu işe hiç girmemelisin. Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste.
Her şeyin bedeli var. Onlar görmüyorlar ama bedeli var her hareketimizin. Sonra neden mutsuzum diye yakınınca yine iyilik timsali insanların başını ağrıtan yine bu bencil vampirler oluyor.

Neyse çok doluyum ben. ?

Ü

Üye silindi 58480

Biri enerjinizi caliyorsa sorunu onda degil kendinizde arayin. Cunku siz kendinizi nasil ki enerjinizi bir anda kaptirabilecek biri olarak mesrulastirdiysaniz, baskalari da sizin birturlu kullanamadiginiz enerjinizi kendi yitik maliymis gibi kullanmayi mesrulastirmis olabilirler kendileri icin.

Atamayana atarlar.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Eklemek istediklerim var Kont.
29 yaşımdayım. Bİr çok insana bir güzel iade etmesini bilirim yaptıklarını ama yapmıyorum, cünkü tercih etmiyorum. Düpedüz hakediyorsa da açık açık konuşurum, hayırdır? Ya da yüzümü döker giderim bir daha muhattap olmam.
Kimilerinin yaptıgı gibi ilişkileri süründürmem, insanları kullanmam, işime geldigi gibi davranmam. Meraklı melahat gibi milletin özelini gizemini araştırmam, işim bitince defolup sessizce gitmem. Etrafımda öyle yapanlar varsa da dogrudan Allah a havale ederim.

alexisis

Kayıtlı Üye
Enerji sömürü işi nasıl yapılıyor? Enerji vampirleri işini nasıl yapıyor yani.
Cahil ve dedikoducu,daha dogrusu niteliksiz insanlar bilincli veya olara bilincsiz ortamin enerjisini dusururler ve ne yazik ki cok var bunlardan; bu tip parazitlerden korunmanin en iyi yolu onlari yok saymaktir, boylece kendi negatifligi sizlere sirayet edemez ve kendilerine geri yansir.
Bu amatorlerin yani sira daha profesyonel olanlari icin ozel uygulamalar yapilabilir, sitede bilgilerinin olmasi gerek.

İbisu

Kayıtlı Üye
Kişinin size gösterdiği ilgi ile sömürülebilir diye biliyorum örneğin ilişkilerde de sömürge sonucu karşı tarafın soğuması ile artık elektrik alamamasıyla ilişkilerin sonlanmasından bahsetmişti düşmüş kartal

Kont Dracula

Banlı Kullanıcı
Karanlığın uçurumuna daldım dibe gidiyorum.
Biri enerjinizi caliyorsa sorunu onda degil kendinizde arayin. Cunku siz kendinizi nasil ki enerjinizi bir anda kaptirabilecek biri olarak mesrulastirdiysaniz, baskalari da sizin birturlu kullanamadiginiz enerjinizi kendi yitik maliymis gibi kullanmayi mesrulastirmis olabilirler kendileri icin.

Atamayana atarlar.
Kısmen haklısın, boş bulunduğun günlerde oluyor bu muhabbet ve genel de biri dert yandığında veya kalabalığa karışınca olur.

Kont Dracula

Banlı Kullanıcı
Cahil ve dedikoducu,daha dogrusu niteliksiz insanlar bilincli veya olara bilincsiz ortamin enerjisini dusururler ve ne yazik ki cok var bunlardan; bu tip parazitlerden korunmanin en iyi yolu onlari yok saymaktir, boylece kendi negatifligi sizlere sirayet edemez ve kendilerine geri yansir.
Bu amatorlerin yani sira daha profesyonel olanlari icin ozel uygulamalar yapilabilir, sitede bilgilerinin olmasi gerek.
Yok saymaktan ziyade kitleleri sömürmeyi hayal ediyorum. Psikolojik veya sipirütüel olduğu şu aşamada çok fark etmez, işe yarıyor gibi. Enerji geliyor gerçekten. Hatta o günden bu yana yaşamadım enerjisiz kalma durumunu. Bol bol da sömürürüm. :devilish:

Kont Dracula

Banlı Kullanıcı
Bence bu işe hiç girmemelisin. Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste.
Her şeyin bedeli var. Onlar görmüyorlar ama bedeli var her hareketimizin. Sonra neden mutsuzum diye yakınınca yine iyilik timsali insanların başını ağrıtan yine bu bencil vampirler oluyor.
Yalan dünya değil mi, boşversene. Ayrıca mutlu olmaya geldiğimi düşünmüyorum bu gezegene.

KronoM

Kayıtlı Üye
Acemiyseniz Zihin gücüyle insanlardan Enerji çekmeyi denemeyin.
Halsizleşirsiniz. Ciddi ciddi yapınca Mideniz bile bulanabilir. İnsanın koruyucu meleği falan var.

Nefes alırken zaten oksijeni parçalayarak atp üretiyoruz.

Ü

Üye silindi 58480

Bu işin ilk aşaması nedir?

Enerji calmak icin bile inanc yasasi gerekir.
Ama enerji calmaya konsantre olursan bu da taklidi inanc olur, klasik litaraturdeki gibi.

Biliyor olarak davranmalisin. Metafizik ve metapsisik yetilerin ancak inanc gucunle devreye girer ve akisa mudahale eder.

Insan inanmadan yasayamaz. Ateist bile olsa, o fikri bir konsept olarak benimsedigi icin o felsefeden enerji uretir. Ama kisir enerrji ama capi belli enerji farketmez.

Enerji calmak icin bile bunu yapacagini biliyor olman lazim. Biliyor olarak davranabilme ozguvenini yakalaman icin de ilk asama inanmaktir. Inanc sadece beynini yeni bir konsepte alistirmaktan baska bisey degil.

Ha bir de enerji calmak icin enerji kapasiteni olcturmelisin. Mesela insanlarin yuzde 90 i 400 lu hertzleri gecemiyor. Enerji calan insan kollektif enerjiyi tasiyabilecek psisikte olmalidir ki hastalanmasin. 600 700 lere hatta ara ara 1000 lere cikinca stabil kalmak icin motor gucune baktirman lazim.

1000 leri gorunce Ataturk gibi insanlarin dizlerinin bagini cozen psisik bakislar armaya baslarsin mesela. Bu onlarin kendi enerjilerini onlara karsi kullanma yontemidir. Politikacilar genellikle yuksek psisikli olurlar. Bu yuzde kiyafetname ilminde politik vazife yuklenecek kisi daha cocukken secilir. Amerkan baskanlari daha cocukken secilir. Yani enerjin dogustan neyle oyle kalir. Anca egme bukme yapabilirsin. 2 ye katlayamazsin mesela. KAder de bir enerji formudur cunku.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Bu işin ilk aşaması nedir? Bir işi yapmadan o işte acemilik evresi nasıl geçilir?
Ne yaparsan yap aşk ile yap derler yüksek enerjiyle değil.
Bir enerji kanunudur dillere pelesenk olmuş gidiyor.
Enerjisini ölçtürüp burnunu ta Kaf Dagına oturtan insanlar var. Nedense hep takıntılı tipler ölçtürüyor. Kendiyle problemi olanlar.

Yüksek enerjin var diyelim. Cumhurbaşkanıysan ülkeyi yönetirsin amenna da mahalle muhtarıysan da sözün en fazla mahalleye geçer. Peki ya hiç bir şeysen?
Makam yoksa
Para yoksa
Ev yoksa
Araba yoksa
Fizik yoksa
Ses tonu yoksa
Aktaracak bilgi yoksa
Espri kabiliyeti yoksa
Karizmatik değilsen vs vs asrın trendleri bunlar.
Afedersin de enerjiyi napacan?
(genel bir söylem olarak dilendirdim, direk sana hitap etmedim)

Bence kendini geliştirmeye bak.
Enerjimle yapacam bunları diyeceksen de sen kabiliyetini bilip yola koyulursan, pik noktana yükseltecek muhtaç oldugun kudret, damarlarındaki asil kanda zaten mevcuttur.
Yani herkese verilen neyse o. Doğru hedefe kanalize etmekle mükellefin eldekileri.

Ve enerji enerji diye gezinenlere prim verme.

Hastaysan bir enerjist tarafından tedavi hususunda rahatlatılabilirsin ama ötesi yalan.
O bile şöyleymiş. El almış olanları tercih ediyorlarmış.
: )))

Yalan dünya Kont.
Herkes bir şey istiyor baksana. : )))

Ü

Üye silindi 58480

1- ) Enerji vampirleri gunese bakmaya korkarlar. KAra delik gibi magaralarinda yasarlar.

2- )Gunese bakmaya asil meyilli olanlar ise, daha yuksek bir ligde olmalarina ragmen iclerindeli aydinlanma suurunu farkedemezler. Ve bir magara adami gelir elinize bir ayna verir siz de gunesten aldiginiz isigi o magara adaminin magarasina tutmaya alistirilirsiniz.

3- ) Magara adami gunesin enerjisinden kovulmus ve gunes ile birebir muhattap olursa curuyecek halde yaratilmistir.

4- ) Ama hayatta kalmak icin de kacak bir gunes enerjisine ihtiyac duyar. Iste siz icinizdeki ust ligin kuvvetlerini yonetemezseniz, o karanlik enerji gelir, size bir converter takar ve beyninizi oyle bir kodlar ki siz yasam enerjinizi ona akitarak anlam buldugunuzu sanirsiniz.

5- ) Bunu iki taraf ta bilincsiz yapar. Yasanin isletim bilincine ulasirlarsa iki taraf ta bundan vargecme potansiyeline sahiptir.

6- ) En buyuk enerji teminat noktasi bilinctir. Iman bilinclenmedir. Euzu besmele herseyin basidir ve enerji vampirinin bilincine vardirarak bilinc altina refresh atar. Seytanin kovulmus oldugunu ve bilincini ona kaptirmadikca dip dibe bile gelseniz onun tesirsiz kalacagini gorursunuz.

7- ) Akil Oyunlari filmini izlemenizi tavsiye ederim 7`ye tamamlamak icin :p