enerji kontrolü

stil

Kayıtlı Üye
kendimle alakalı olumlu gerçekleşmesini istediğim çoğu şeyin enerjisine girmeyi denerken bu çalışma anlamında değil ama manifest gibi olumlamalar yapmak istemek inanmak telepati vs gibi profesyonel olarak bahsetmiyorum iyi isteklerim olmazken aklıma gelen bir anlık kötü senaryo olması çok zorken bile o bir saniyelik kötü senaryo oluyor diğer kişilere hissettiğim ya da olumlu şeyler istediğim de bu şekil bir şeyle karşılaşmıyorum kendimde oluyor bu durumun bir açıklaması var mıdır enerjimi kontrol edememe mi yoksa enerji yenileme gibi bir çalışma var mıdır

Alakan

Kayıtlı Üye
İstediğiniz şeyleri beklenti içerisine girerek (olacak mı acaba, ne zaman olacak vb.) serbest bırakmıyorsunuz enerjiyi bir nevi sıkıştırıyorsunuz o yüzden gerçekleşmiyor. Bunun en tipik örneği çok istediğimiz şeylerin biz vazgeçtikten sonra önümüze gelmesidir. Başkaları için istediğiniz olumlu şeyler, dilediğiniz dilekler de sizde bir beklenti oluşturmuyor.
Kötü olanları ise hemen zihinden atıyor insan ya gerçekleşirse düşüncesiyle. Dolayısıyla orada da bir beklenti oluşmuyor.
Sürekli beklenti enerjisinde olursanız beklemeye devam edersiniz. Bir şeyi isteyip serbest bırakmak gerekiyor. Olacaksa zaten en doğru zamanda ve en doğru şekilde olacaktır. Serbest bırakabilmek için ilahi plan, evren adına her ne derseniz artık ona güven duymanız gerekiyor. Güven duyabilmek için de bu konuda farkındalık geliştirmek...

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Sarsılamaz niyet oluşturmanıza problem var. Enerji zaten niyetinize göre olacak. Olumsuz niyet kolay oluyor. Çünkü kizdiginiz zaman tereddüt yaşamıyorsunuz. Niyetiniz dümdüz ve sarsılmaz oluyor.
Pozitiv niyet böyle değil, ister istemez içine "iş olmayacak" korkusu girer. Herşey doğru yaptım mı? şüphesi. Ve bir sürü şey.

İyi niyet, kalbiniz açık ve tereddütsuz oluşturmalı. Şarkı gibi , şelale gibi olmalı.
Umarım anlatabildim.

Retro

Kayıtlı Üye
Evrene hükmedebilmek, ona boyun eğebilmekle mümkün olur.

En büyük hatayı evreni sınama altına alarak yapıyoruz. Evreni sınayamayız. Evren bizi sınar.

Bir dilek mi tuttun? Evren onu sana zaten verecek. Ama boyun eğmelisin. Teslim olmalı, akışta kalmayı bilmelisin. Beklemeyi bilenin, hersey ayağına gelir.

Bir şeyi çok istemen, aslında o isteğe müdahale etmediğin taktirde zaten gerçekleşmekte olan bir șeydir. Kaderinin sana bir ön alametidir. Ama bu saf enerjiyi bilinçli talep etmeye başladığın anda bozmaya da başlarsın. Yolunda gideni yoldan çıkarırsın. Çünkü müjdeye bilinç seviyene layık kalmayı öğrenmedin.

Acaba dileğim gerçekleşmeye başladı mı diye sorgulamak, süreci değerlendirme altına almak seni bir anda sınama bilincine sokar. Ve evren senin için sonsuz olasılık olarak gözükür. Çünkü evreni sınadın ve evren sonsuz olasılıklarını sana ispatladı. İşine yaradı mı? Hayır.

Kimler sınar? Öğretmenler sınar. Yani kuşku ile yaklaşmak zorunda olanlar sınar. Yani sınama bilincine girdiğin anda sen kararlı bir atomdan kararsız bir atoma dönüșürsün. Ve akıbetini de başka kararlı veya kararsız enerjiler belirlemeye başlar. Çünkü aynı anda hem kararlı hem kararsız olan bir hale gelmek demektir sınama bilinci. Dış faktörlere göre kararlı da kararsız da olmaya hazır olmaktır. Yani kendi gücünü dıștaki spontane gelişen güçlere endekslemektir. Dış güdümlü olmaktır. Bu da resmen evrene tükürmek olur 😀

Son düzenleme:

createtherules

Kayıtlı Üye
Maddi durumumun sıkıntılı olduğu bi dönemde başka bir konuda isteğim için "Aman razıyım 5 kuruşum olmasa da yeter ki o işim olsun" gibi bir hisse kapıldığımı hatırlıyorum. Saçma şekilde başka bir şeyi feda etme eylemini kusursuz güvenle salmıştım ama o diğer çok istediğim iş için başka başka alanlardan kuşku ve şüpheler üretmeye devam etmiştim. Sonuç olarak o işimi geciktirmekten ve maddi durumumun daha kötüye gitmesinden başka bir işe yaramamıştı :)

Yani olumsuzluk durumunun gerçekleşmesi bize daha kolay hissettirdiği için onu çok net gerçeğe dönüştürebiliyoruz. Ama isteğimizin olmasını bin türlü yerden bloklatabiliyoruz. Olacak olan şeyi kaderimizde varken kendimiz engelleye engelleye hayatımızdan itiyoruz denebilir. Ritüel vb alanda bir müdahale ederken, "Bu olmayacak bir şey olduğu için kendim işlem yaparak oldurmam lazım" şeklinde bir hisse kapılırsak bence daha başından 1-0 yenik işleme başlıyoruz. Ya da, "Olana kadar ritüel yaparım, 5 kere yaparım, 10 kere yaparım..." Böyle dersen zaten işlemi 10 kere yapman gerektiğine inanmış oluyorsun. 9 kere yapsan olmaz emin ol. Niye imkansız bir şeymiş de, 1 kere yapsak olmayacak bloğu koymak? En baştan zora aldın, 9 tane fazladan zincire bağladın dileği.

Ben bunu, "Zaten olacak olan şeyi kendi bloklarım ve ertelemelerimden kurtarmak için işleme alabilirim, işlem gerekiyorsa onu özgür bırakmak içindir. O zaten var ve bana gelmek istiyor ama tutan ipleri kesmeliyim" mantığını kabul ederek yenmeye çalışıyorum. Zaten sağlıklı bir insan olabilecek şeylere istekli olur. Veya "Ertesi gün 10.000$ hesabıma yatsın" gibi istekler zaten aynı mantıkta, "Saçma şey" fikrinin mantıklı olarak çok ağır basması ile kendini çabucak eritiyor. Bu durumda, olacak şeyi neden saçma şey kategorisine zorla itiyoruz? Yazması kolay ama yapması zor evet.

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Peki bilimin imkansız gibi gördüğü mucize tarzı durumlar için ne yapmalı ?

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Düzelemez dedikleri hastanın iyileşmesi gibi.hep örnekleri görüyorum.peki nasıl yaklaşmalı

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Düzelemez dedikleri hastanın iyileşmesi gibi.hep örnekleri görüyorum.peki nasıl yaklaşmalı
İnanç ile yaklaşmalı. Herkes düzelmez istediği kadar söylesin siz düzeleceğini inanacaksiniz. Onun yanında da elimizden geleni yapacaksiniz. Hastanın da inanıyor olması gerekiyor.

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
İnanç ile yaklaşmalı. Herkes düzelmez istediği kadar söylesin siz düzeleceğini inanacaksiniz. Onun yanında da elimizden geleni yapacaksiniz. Hastanın da inanıyor olması gerekiyor.
Hocam işte en kilit konu aslında,saf inanca nasıl geçeceğim.Altta bunu da ben çektim ve iyileşmesine layık değilim inancı ve suçluluğu varken.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Hocam işte en kilit konu aslında,saf inanca nasıl geçeceğim.Altta bunu da ben çektim ve iyileşmesine layık değilim inancı ve suçluluğu varken.
BSFF konusunu okuyun . Korkuları işlemek için iyi yöntemlerden bir tanesi.
Ayrıca olumlama yöntemi ile, doğru düşünce ve inanç bilinncaltiniza yerleştirmek gerekiyor.

Bunun yanı sıra majikal uygulamalar çok yardımcı olacaklar. Önce arınma, sonra şifa ritüelleri.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ayrıca olumlama yöntemi ile, doğru düşünce ve inanç bilinncaltiniza yerleştirmek gerekiyor.

Bunun yanı sıra majikal uygulamalar çok yardımcı olacaklar. Önce arınma, sonra şifa ritüelleri.
Tabiki bütün bunların yanında. Modern tıbbın bütün imkanlarından yararlanacaksınız.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
kendimle alakalı olumlu gerçekleşmesini istediğim çoğu şeyin enerjisine girmeyi denerken bu çalışma anlamında değil ama manifest gibi olumlamalar yapmak istemek inanmak telepati vs gibi profesyonel olarak bahsetmiyorum iyi isteklerim olmazken aklıma gelen bir anlık kötü senaryo olması çok zorken bile o bir saniyelik kötü senaryo oluyor diğer kişilere hissettiğim ya da olumlu şeyler istediğim de bu şekil bir şeyle karşılaşmıyorum kendimde oluyor bu durumun bir açıklaması var mıdır enerjimi kontrol edememe mi yoksa enerji yenileme gibi bir çalışma var mıdır
O frekansa girmek zaman alır, bilinç inansa da bilinçaltını inandırmak kolay değil. Çok istediğim bir şey vardı ve sürekli olacağına inandığını sanıyordum ama çok gecikti. O şey elime ilk geçtiği anda bunun olduğuna inanamadığımı fark ettim. Yani bilinçaltını düzeltmek zaman alır. Bir kere düşünmekle olmaz. Bir şeyi manifestlemek istiyorsanız olumsuz durumların içine düştüğünüzde dahi ruh halinizi bozmadan dilediğiniz şey olmuş gibi davranmak gerekiyor. Karşınıza çıkan dirençleri görmezden gelip hedef odaklı düşünmek, zihni eğitmek gerekiyor.

Shining Brighter

Kayıtlı Üye

Çok teşekkür ediyorum.🙏

Shining Brighter

Kayıtlı Üye

Hocam bir de çok uzatıyorsam affola ama :) ben konumda da bahsetmiştim az çok, birisi üzerinde büyü var çözdürmezsen yataklara düşeceksin diye beni hipnoz etmiş.bildiğinşz kişinin gücünü almak aslında yeni anlıyorum.o günden beri hareketsiz kalmıştım ki musallat yaşadım.bu uzun zaman süren telkinin etkisini nasıl kırarım zihnim tamsmen olumsuz şu an.yani öyle garip bir durum ki, yaşama yeni döndüm.bunları yaşamadan önceki halime bilincime nasıl dönerim? 3 d realitede yansıyan hastalık ve bedenş gördüğüm halde.

createtherules

Kayıtlı Üye
O frekansa girmek zaman alır, bilinç inansa da bilinçaltını inandırmak kolay değil. Çok istediğim bir şey vardı ve sürekli olacağına inandığını sanıyordum ama çok gecikti. O şey elime ilk geçtiği anda bunun olduğuna inanamadığımı fark ettim. Yani bilinçaltını düzeltmek zaman alır. Bir kere düşünmekle olmaz. Bir şeyi manifestlemek istiyorsanız olumsuz durumların içine düştüğünüzde dahi ruh halinizi bozmadan dilediğiniz şey olmuş gibi davranmak gerekiyor. Karşınıza çıkan dirençleri görmezden gelip hedef odaklı düşünmek, zihni eğitmek gerekiyor.
Manifest ederken o konuyla ilgili olumsuzlukların karşına çıkması halinde bunları kafaya takmazsan dileğin blokajlarını kırabilirsin mi diyorsun?

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Manifest ederken o konuyla ilgili olumsuzlukların karşına çıkması halinde bunları kafaya takmazsan dileğin blokajlarını kırabilirsin mi diyorsun?
İnanış sistemine göre olması gereken bu, evet. Çok sığ bir örnek vereceğim ama anlaşılırlığı kolay olur en azından. Zengin olmak istiyorsun ve bunu manifestliyorsun, e süper çok mutlusun. Bir anda bir yerden ummadık bir borç çıktı ödenecek. Yine modunu düşürürsen, maddi durumun için endişelenirsen ee nasıl ödeyeceğim bu borcu diye sen o direnci kırmış sayamazsın kendini.

Alakan

Kayıtlı Üye
İnanış sistemine göre olması gereken bu, evet. Çok sığ bir örnek vereceğim ama anlaşılırlığı kolay olur en azından. Zengin olmak istiyorsun ve bunu manifestliyorsun, e süper çok mutlusun. Bir anda bir yerden ummadık bir borç çıktı ödenecek. Yine modunu düşürürsen, maddi durumun için endişelenirsen ee nasıl ödeyeceğim bu borcu diye sen o direnci kırmış sayamazsın kendini.
Sığ bir örnek değil aslında tam yerinde bir örnek vermişsiniz. Öğrenciliğim boyunca hiç parasız kalmadım. Herkes buna çok şaşırırdı ailem dâhil. Çok basit bir sırrım vardı; parayı korkmadan harcamak. Burada har vurup harman savurmaktan bahsetmiyorum fakat harcarken hiç korkmazdım. Biliyordum ki o para bana geri gelecek. Gerçekten de öyle. Hiç olmadık, beklenmedik yerlerden para ulaşırdı elime.
Hâlâ aynı taktiği uyguluyorum. İçime oturacak meblağları verirken içimden bir iki defa tekrar ederim "biliyorum ki sen bana geri geleceksin"

stil

Kayıtlı Üye
cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum bu arada yazdıklarım manifest tekniğiyle bir çok şey vardı yılbaşında dolunayda ya da enerjimin yüksek olduğunu hissettigim anlarda bir tane de dileğim için denemiştim çalışma tarzı bunların hepsinden kurtulup bir tane yapmak istiyorum bu kağıtları direkt çöpe atmam mı doğru olur yoksa yakmam mı

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum bu arada yazdıklarım manifest tekniğiyle bir çok şey vardı yılbaşında dolunayda ya da enerjimin yüksek olduğunu hissettigim anlarda bir tane de dileğim için denemiştim çalışma tarzı bunların hepsinden kurtulup bir tane yapmak istiyorum bu kağıtları direkt çöpe atmam mı doğru olur yoksa yakmam mı
Yakmak daha doğru olur. O çalışmalara teşekkür edip artık sonlandirdiginizi niyet ederek.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
@Echerzy Bıçak de foto arinmasini yapın. Bir de ev arınması. Etkili olacak.
Ek olarak BSFF konusundaki çalışmayı yapın. Bilincaltinizdan o hipnoz etkisini yok etmek için.
Kolay gelsin.