Düzenim Bozuldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

byaktif

Kayıtlı Üye
Gecem Gündüzüm Gündüzüm Gece Oldu. Uyku Düzenim Bozuldu. Sabah Yada Öğlene Doğru Yattiğim İçin Şuurum Olmadan Yatiyorum Sanki 1 Dkda Akşam 7-8 Oluyor Artik Rüya Göremiyorum Kendi Düzenimi Biraz Bozdum. Bugünlerde Rahat Olduğum İçin Özgüvenimde Düştü Ve Abdest Almiyorum. Astral Denemeyi Planliyorum Sizce Önerirmisiniz Bu Durumda ? Yada Bu Duruma Ne Önerirsiniz ? Yeniden Lucid Olmak İstiyorum Lütfen Biraz Bilgi Ve Desteğe İhtiyacım Olduğunu Düşünüyorum. :eek:fftopic:

dugukann

Kayıtlı Üye
Uyku düzeninin bozulması bünyede pek çok şeyi bozduğu gibi sinir sistemini de altüst eder.
Eğer sinir sistemini düzeltmek istiyorsan gece 12 den önce uyu ve sabah erken kalk.
Öğle civarı da bi yarım saat kestir çok faydasını görürsün.

byaktif

Kayıtlı Üye
Uyku düzeninin bozulması bünyede pek çok şeyi bozduğu gibi sinir sistemini de altüst eder.
Eğer sinir sistemini düzeltmek istiyorsan gece 12 den önce uyu ve sabah erken kalk.
Öğle civarı da bi yarım saat kestir çok faydasını görürsün.

Çok Tşkür Ederim Bugün Hiç Uyumadim Akşam Uyku Vakti. Evde Kendi Şartlarimla Body Çalişiyordum Bi Etkisi Olurmu Uykusuzluğun ? Birde Diğer Sorularim İçin Cevabiniz Varmı Dostum ?=

dugukann

Kayıtlı Üye
Çok Tşkür Ederim Bugün Hiç Uyumadim Akşam Uyku Vakti. Evde Kendi Şartlarimla Body Çalişiyordum Bi Etkisi Olurmu Uykusuzluğun ? Birde Diğer Sorularim İçin Cevabiniz Varmı Dostum ?=
Uyku çok önemli.Bünye kendini gece uykusu ile dinlendiriyor ve yeniliyor.
Vücudun bi biyolojik saati var,tüm hormonlar salgı bezleri ona göre çalışıyor.
Bünye için çok önemli hormonlar gece 24 ile 02 arası salgılanıyor,bu saatte mutlaka uykuda olmalısın yoksa sonrasında gündüz 10 saat uyusan aynı faydayı göremezsin.
Bir de omega3 balık yağı öneririm başta beyin olmak üzere bünye için çok faydalı dha ve epa.
Astral ve lucid konusunda deneyimim yok.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Dünyada uyumadan duran insan yoktur, eğer bütün gün uyumadan günlük işlerini yaparsan akşam olduğunda bayılarak uyursun :)Madem gece uyuyamadın sabah olduğunda kalk ve bir kahve iç. Bu konular forumda çok açıldı ama paranormal hatta garip bir olay bile değildir. İki uyku arasında ortalama 12 saat oldumu çok rahat uyunur...

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Bende uykunuzu düzene sokabileceğinize inanıyorum. Cok zor olacağını düşünmüyorum zaten kendinizde belirtmişsiniz sorunun bundan kaynaklandığını. Suan için astral seyahati felan düşünmeyin asıl probleminize odaklanın derim. İyi forumlar

67890

Banlı Kullanıcı
böyle durumlarda beyin yorulur.lücidi yaşayan biriyseniz bir kaç gün içinde ki istiyorsunuz zaten kendiliğinden lücide geçersin merak etme.
bazen gerçekleştirmesemde şöyle plan yaptığım olmuştur bir kaç gün uyumasam yada çok az uyusam sonrada astral çıkış yapmayı istesem .
olacağını tahmin ediyorum.
bu gözlemlediğim bir şey.
iki kuzenim hiç bir çalışma yapmadan astral çıkış yaşamıştı.
sorduğumda dikkat ettiğim şey astral çıkış yaptıkları günlerinin çok yorgunlukla geçtiği olmuştu.

byaktif

Kayıtlı Üye
Hepinize Destek Ve Yorumlari İçin Tşkür Ederim Tek Tek :).

Oğuz-Han

Kayıtlı Üye
Uyku zamanı kişilere göre değişebilir. Ben gün arzında 2-3 saat yatıyorum ve tatmin oluyorum ama çoğu kişi 8-12 saat uyuyor. işin sırrı bugün uyuyup yarın uyanmaktadır. Yani akşam 12 den önce uyumak lazım. Diyelimki akşam 10-11 gibi uyudun ve gece 3-4 gibi uyandıysan sorun olmaz çünki günün değişdiği zaman uykuda oluyorsun. 1 günün diğer güne geçtiği zaman mutlaka uykuda olman lazım. Bu kuralı çiynemez isen nekadar uyuduğunun önemi kalmaz. Yani 3 saatde uyuyup kalkabilirsin 8 saatde orası sana kalmış hangisi seni tatmin ediyorsa öyle yaparsın. Bide şerr karışan vakiti uyumak olmaz. Yani gün batmadan 1 saat önce ve 1 saat sonra uyumamak yani uyanık kalmak önemlidir. Aslında tamda nemaz vakitleri uyanık olmak lazım. Eğer uykunuz bozulduysa yani geceyle gündüzü karıştırdıysanız ve düzensiz haldeyse bigün uyumayın ve akşam 9-10 gibi uyursanız uykunuz düzene girer inşaalah.

byaktif

Kayıtlı Üye
Uyku zamanı kişilere göre değişebilir. Ben gün arzında 2-3 saat yatıyorum ve tatmin oluyorum ama çoğu kişi 8-12 saat uyuyor. işin sırrı bugün uyuyup yarın uyanmaktadır. Yani akşam 12 den önce uyumak lazım. Diyelimki akşam 10-11 gibi uyudun ve gece 3-4 gibi uyandıysan sorun olmaz çünki günün değişdiği zaman uykuda oluyorsun. 1 günün diğer güne geçtiği zaman mutlaka uykuda olman lazım. Bu kuralı çiynemez isen nekadar uyuduğunun önemi kalmaz. Yani 3 saatde uyuyup kalkabilirsin 8 saatde orası sana kalmış hangisi seni tatmin ediyorsa öyle yaparsın. Bide şerr karışan vakiti uyumak olmaz. Yani gün batmadan 1 saat önce ve 1 saat sonra uyumamak yani uyanık kalmak önemlidir. Aslında tamda nemaz vakitleri uyanık olmak lazım. Eğer uykunuz bozulduysa yani geceyle gündüzü karıştırdıysanız ve düzensiz haldeyse bigün uyumayın ve akşam 9-10 gibi uyursanız uykunuz düzene girer inşaalah.

Çok Tşkür Ederim Aydınlatıcı Yorumunuz İçin. Birde Akşam Uyuycam Demiştim Uyuyamadim Oturdum Gene Sabah Uyudum. Bugün Sabah Gene Uyuya Kaldim Ve 3-4 Saat Sonra Kalktim Yani Şimdi Bu Akşam 10-11 Gibi Uykum Gelirmi ?

Agita

Kayıtlı Üye
B vitamini eksikligindendir denir genelde. Doktora git günümüzde her şeyin ilacı var..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...