Destede 3'lü Kombinasyonlar

esra96

Kayıtlı Üye
Merhabalar,

X kisi beni nasil bir kadin olarak goruyor diye sordum.

Tilki, kiz cocugu, Urmiaa hepsi duz. Beni caktirmadan takip ediyor sanirim birde masum ve biraz da soguk bir kadin olarak goruyor.

nurumm

Kayıtlı Üye
@esra96 ilk başlarda fena,kurnaz,oyunlu biri olarak görmüş sonrasında bu fikri değişecek daha iyimser düşünce yerini alacak…

esra96

Kayıtlı Üye
Merhabalar.
Bir arkadasim bir yerde karsilastigi bir adamin onun hakkinda dusunceleri icin kart cektik.
Sırasıyla duz Saah duz anahtar ters supurge ters samyeli ve duz yakut cikti. Ben saah kartini kisi olarak yorumladim, anahtarla birlikte bu adamin bir iliskisi oldugunu ve arkadasimina kisa sureligine bir mekanda tesadufen karsilastigi biri olarak gordugu seklinde yorumladim. Cunku cok fazla tanismiyorlar. Birde bir sorun daha olucak. Bir yerde katinanin alti ay oncesini ve 6 ay sonrasini vermedigini duydum. Acaba bunun dogruluk payi nedir?

nurumm

Kayıtlı Üye
6 ay durumunu kim ne söyledi size nasıl bilgilendirdi? Niye 6 ay ? kartları açarken 6 aylık sürecimi verin diyorsunuz? Burda bi tezat var ya söylemek istediği başka bişey yada kart açılımında bi gariplik var ? Şunu söyleyim katina her türlü geçmişi de geleceği de okuyabiliyorsanız söylüyor.Katina okuyucusu çok çok ehli olması lazım ki çok ilerisine istinaden durumları izah etsin.Günümüz şartlarında iyi bakımcıya bulursanız bana da haber edin :) Ahhh @Keira nerdesiniz :( Şahsen ben kısa zaman dilimleri için açılım yapıyorum.Önümüzdeki günler,yakın gelecek diye buda zaten en fazla 6 aylık dilimi baz alıyor.

esra96

Kayıtlı Üye
Youtube'da katina açılımı yapan biri katina çok uzak geçmişi ve geleceği vermez diyordu. Yoksa ben 6 aylık diye belirtmiyorum. Soru sorup kart çekiyorum. Belki de soruyu yanlış sormuşumdur eğer tezatlık var ise.

nurumm

Kayıtlı Üye
Youtube'da katina açılımı yapan biri katina çok uzak geçmişi ve geleceği vermez diyordu. Yoksa ben 6 aylık diye belirtmiyorum. Soru sorup kart çekiyorum. Belki de soruyu yanlış sormuşumdur eğer tezatlık var ise.
@esra96 veriyor aslında mabette önceki katina açılımları yada desteyle ilgili yazıları yorumları okursanız verdiği söyleniyor.Yorumcuyla alakalı bi durum çok çok geleceği söyleyen yok söyleyebilen daha doğrusu, yoksa deste veriyor.Geçmişe yönelik yaşantınıza yönelik açılımlar yapın bunu daha iyi anlayacaksınız.

esra96

Kayıtlı Üye
@esra96 veriyor aslında mabette önceki katina açılımları yada desteyle ilgili yazıları yorumları okursanız verdiği söyleniyor.Yorumcuyla alakalı bi durum çok çok geleceği söyleyen yok söyleyebilen daha doğrusu, yoksa deste veriyor.Geçmişe yönelik yaşantınıza yönelik açılımlar yapın bunu daha iyi anlayacaksınız.
Evet bende daha önce verdiğini gördüm. 2-3 sene önceki bir olayı sormuştum.

nurumm

Kayıtlı Üye
@esra96 yeni yeni açılım yaptığım zamanlar @Keira ya yorumlamışım oda bana yorumlamış mesela eksikleri yada yanlışları ne ise.Açılımın birini ben tam iki yıl sonra yaşadım.bana söylediklerini tek tek geçmiş mesajları inceledim bi ara tarihlere baktım vuuuvvv anasını falan oluyon ama ortada keira yok 😭🤷‍♀️

esra96

Kayıtlı Üye
@esra96 yeni yeni açılım yaptığım zamanlar @Keira ya yorumlamışım oda bana yorumlamış mesela eksikleri yada yanlışları ne ise.Açılımın birini ben tam iki yıl sonra yaşadım.bana söylediklerini tek tek geçmiş mesajları inceledim bi ara tarihlere baktım vuuuvvv anasını falan oluyon ama ortada keira yok 😭🤷‍♀️
Evet 1 sene sonra bile çıkabiliyor. illede 6 aylık vermiyor yani. Keira neden bıraktı acaba buraları. En son 1 sene önce girmiş.

nurumm

Kayıtlı Üye
@Keira ile onunla o kadar tanışmak isterim ki eğer girerse siteye mekanını adresini öğrenip Türkiye sınırları içinde olduğu sürece ziyaret etmek istiyorum ama maalesef uzun zamandır ses vermedi.Umarım hayattadır.🙏

esra96

Kayıtlı Üye
@Keira ile onunla o kadar tanışmak isterim ki eğer girerse siteye mekanını adresini öğrenip Türkiye sınırları içinde olduğu sürece ziyaret etmek istiyorum ama maalesef uzun zamandır ses vermedi.Umarım hayattadır.🙏
Nurumm tekrar merhaba. Ben birsey sormak istiyordum. Sunit karti selcuksassa ve ariman karti gibi sadece bencilce bir cinsel istegi mi ofade eder birine karsi yoksa digerlerinden daha derin anlami var mi? Bu aralar bir adam icin bakiyordum ve sunit kartini cok fazla cekiyorum.

nurumm

Kayıtlı Üye
@esra96 tabi yanındaki kartların da anlamına bakmak lazım canım da kişilik kartı olarak veriyor olabilir suniti ve gerçekten çok bencil olabilir karşındaki adam bir ikincisi,selçuksassa ilişkiyin boyutunu bilmiyorum ama karşındaki adamın hayatında başkası olduğunu,senin ilişkiyin yasak ilişki boyutunda olduğunu ya da senin bu ilişki de acı çektiğini canının yandıgını da verir.Kombinasyonu değerlendirmek gerekir.Arimanında dediğini dikkate al deste önüne çok atıyorsa cinsellikten ziyade.Ruh kartlarının ne demek istediklerine bak derim.Özellikle de sonlarda geliyorsa sana bişey demek istiyor bi uyarı da bulunuyordur.

esra96

Kayıtlı Üye
@esra96 tabi yanındaki kartların da anlamına bakmak lazım canım da kişilik kartı olarak veriyor olabilir suniti ve gerçekten çok bencil olabilir karşındaki adam bir ikincisi,selçuksassa ilişkiyin boyutunu bilmiyorum ama karşındaki adamın hayatında başkası olduğunu,senin ilişkiyin yasak ilişki boyutunda olduğunu ya da senin bu ilişki de acı çektiğini canının yandıgını da verir.Kombinasyonu değerlendirmek gerekir.Arimanında dediğini dikkate al deste önüne çok atıyorsa cinsellikten ziyade.Ruh kartlarının ne demek istediklerine bak derim.Özellikle de sonlarda geliyorsa sana bişey demek istiyor bi

@esra96 tabi yanındaki kartların da anlamına bakmak lazım canım da kişilik kartı olarak veriyor olabilir suniti ve gerçekten çok bencil olabilir karşındaki adam bir ikincisi,selçuksassa ilişkiyin boyutunu bilmiyorum ama karşındaki adamın hayatında başkası olduğunu,senin ilişkiyin yasak ilişki boyutunda olduğunu ya da senin bu ilişki de acı çektiğini canının yandıgını da verir.Kombinasyonu değerlendirmek gerekir.Arimanında dediğini dikkate al deste önüne çok atıyorsa cinsellikten ziyade.Ruh kartlarının ne demek istediklerine bak derim.Özellikle de sonlarda geliyorsa sana bişey demek istiyor bi uyarı da bulunuyordur.
Mesela ben bu adam icin beni nasil bir kadin olarak görüyor diye sordum. Sirasiyla ters cicekler duz urmiaa duz kitap ters sunit ters dağ kartlarini verdi. Beni guzel bir kadin olarak gordugunu fakat kitap kartindan dolayi fazla tanimadigini benimle ilgili birseyler ogrenmek istedigini suniti ve dagi da burda cinsel istek olarak yorumladim.

nurumm

Kayıtlı Üye
Yok hayatım senin açıklamasını yaptığın gibi bi yorum yapmazdım ben mesela.Senin güzel ve iyi biri oldugunu güzelden kastım fiziken değil sadece insan olarak da güzel biri olduğunu düşünüyor seninle olursa mutlu olacağına da kafasında bi takım düşünceler var lakin adam sıkıntılı bi tip bana kalırsa ve senden sakladıgı bişeyler var kitap kartı onu vermiş peşi sıraa da sunit ve ters dağ çıkmış ! Adam kendi çıkarını gözetiyor da diyebiliriz.Bence ara ara çok sık olmamakla haftada birden fazla olmasın yani kafandaki sorulara yönelik sor ve aç gör bak hepsinde adamın kendi çıkarına ve bencilliğine yönelik bi kart atacak sana deste.Ben olsam yolun başındaysan uğraşma derim bırakıver gitsin sevgisi içine düşünce sonra toparlanması daha zor.

esra96

Kayıtlı Üye
Yok hayatım senin açıklamasını yaptığın gibi bi yorum yapmazdım ben mesela.Senin güzel ve iyi biri oldugunu güzelden kastım fiziken değil sadece insan olarak da güzel biri olduğunu düşünüyor seninle olursa mutlu olacağına da kafasında bi takım düşünceler var lakin adam sıkıntılı bi tip bana kalırsa ve senden sakladıgı bişeyler var kitap kartı onu vermiş peşi sıraa da sunit ve ters dağ çıkmış ! Adam kendi çıkarını gözetiyor da diyebiliriz.Bence ara ara çok sık olmamakla haftada birden fazla olmasın yani kafandaki sorulara yönelik sor ve aç gör bak hepsinde adamın kendi çıkarına ve bencilliğine yönelik bi kart atacak sana deste.Ben olsam yolun başındaysan uğraşma derim bırakıver gitsin sevgisi içine düşünce sonra toparlanması daha zor.
Cevap için sağıl nurumm. Bu adamla samimi değilim zaten görüp fiziken beğendiğim biri. Böyle durumlarda birina atlamadan önce Katina'ya başvurmak iyi oluyor. Daha temkinli adımlar atıyorsun.

Keira

Moderator
Yoo buradayım