Destede 3'lü Kombinasyonlar

Cassandra012

Kayıtlı Üye
bende kendime 2 kere farklı zamanlarda olmak üzere kartlar açtım
1. açtığımda( 3 tane kart açtım) x kişisi bana karşı duyguları nelerdir diye
1.kart araba
2.kart tılsım 5 lisi
3.kart ise imparatoriçe
burdan yorumlamam bana adım atmak istediğini ama yapamadığını güzel gördüğünü veya anaç bir şekilde gördüğünü düşündüm yanlış ise yanlışımı düzeltin (ayrıyız sevgilimle )

diğer zamanda ise yine bu x kişisinin y kişisi hakkında ne hissettiğini ne duygular beslediğini sordum

1.kart ermiş
2.kart azize
3.kart değnek kralı
burada ise x kişisi y kişi hakkında onu bir abla ya da yol göstericisi olarak gördüğünü bir duygu ya da anlam beslemediğini , y kişisinin x kişisine karşı sert olduğunu düşündüm

daha yeni başladım bir yanlışım ya da eksiğim varsa düzeltir misiniz ?

Keira

Moderator
bende kendime 2 kere farklı zamanlarda olmak üzere kartlar açtım
1. açtığımda( 3 tane kart açtım) x kişisi bana karşı duyguları nelerdir diye
1.kart araba
2.kart tılsım 5 lisi
3.kart ise imparatoriçe
burdan yorumlamam bana adım atmak istediğini ama yapamadığını güzel gördüğünü veya anaç bir şekilde gördüğünü düşündüm yanlış ise yanlışımı düzeltin (ayrıyız sevgilimle )

diğer zamanda ise yine bu x kişisinin y kişisi hakkında ne hissettiğini ne duygular beslediğini sordum

1.kart ermiş
2.kart azize
3.kart değnek kralı
burada ise x kişisi y kişi hakkında onu bir abla ya da yol göstericisi olarak gördüğünü bir duygu ya da anlam beslemediğini , y kişisinin x kişisine karşı sert olduğunu düşündüm

daha yeni başladım bir yanlışım ya da eksiğim varsa düzeltir misiniz ?
Burada sadece Katina Destesi yorumluyoruz

Keira katina hakkında doğru düzgün tam açıklamalı anlamlar yok kitap çıkarmayı düşünür müsünüz veya eğitim vermeyi?
Kitap çok zor çünkü her kartın bir anlamı var ama yanyana geldiklerinde birçok senaryo çıkıyor. Tüm bu olasılıkları bir kitapta toplamak çok zor. Eğitime gelince bir ara sıcak bakıyordum ama şu an yoğun dönemlerden geçiyoruz ama hala düşünülebilir bir olasılık. Ben bunu bir ara Urumla konuşayım 🙂

moonse

Kayıtlı Üye

Kitap çok zor çünkü her kartın bir anlamı var ama yanyana geldiklerinde birçok senaryo çıkıyor. Tüm bu olasılıkları bir kitapta toplamak çok zor. Eğitime gelince bir ara sıcak bakıyordum ama şu an yoğun dönemlerden geçiyoruz ama hala düşünülebilir bir olasılık. Ben bunu bir ara Urumla konuşayım 🙂
Yok hocam kartların tek tek anlamı olsa yeterli aslında yorumlamak için bizler için 🙏 tarot deneyimi olanlar için en azından şuan bencilce oldu ama yani gerçekten kitap olsa baya baya iyi olur🙏🙏😇

moonse

Kayıtlı Üye

Ben az çok kendimce not tutmuştum.. pdfleri yükleyebilirsem hatalar olup olmadığını söyleyebilir misiniz keira😇🙏

moonse

Kayıtlı Üye
Kendimce notlarım umarım bir faydası olur herkese🙏