Destede 3'lü Kombinasyonlar

moonse

Kayıtlı Üye
Umarım bir nebze faydam olabilmistir..işin ehli @kerira gelmeden yükleme yapmak istemedim kimsenin yanlış öğrenmesini istemem.. 🙏

nurumm

Kayıtlı Üye
İlk açılışı yapayım o halde 😁
Beşli bi açılım yaptım @Keira
Evlilikleri neden bitti diye bi soru sordum.Bu arada açılımım günceldir yeni açtım desteyi.
Ters baykuş,zara,parsadra,ev,nil nehri.

Bazı durumlardan oldukça sıkılan ve memnun olmayan,şikayetçi olan bi kadın,her ne kadar düzeltmek istese de sanırım düzeltememiş boşanmanın yeni bir düzen kurmanın kendisi için daha iyi olacağını düşündüğünden yolları ayırmış. Ve kadının boşanması gerçek anlamda onu daha huzurlu ve mutlu kılmış gibi geldi .

moonse

Kayıtlı Üye
Evlilikleri neden bitti diye bi soru sordum.Bu arada açılımım günceldir yeni açtım desteyi.

Bazı durumlardan oldukça sıkılan ve memnun olmayan,şikayetçi olan bi kadın,her ne kadar düzeltmek istese de sanırım düzeltememiş boşanmanın yeni bir düzen kurmanın kendisi için daha iyi olacağını düşündüğünden yolları ayırmış. Ve kadının boşanması gerçek anlamda onu daha huzurlu ve mutlu kılmış gibi geldi .
Ailenin maddi bir sıkıntısı olmuş sanırım.. hanımefendi herseyden şikayet etmeye başlamış.. karşılıklı hoşgörü olsaymış bu ilişkide kurtulabilirmis.. ikisinin de birbirlerine duygusu mevcutmuş fakat birbirlerine karşı direnerek evliliği bitirmek zorunda kalmışlar.. umarım doğru olmuştur yorumum🙏🙏

Elnora_alila

Kayıtlı Üye

Bana kalırsa açılımın kilit noktası Parsadra. Parsadra kimi temsil ediyor ?

Sorunları aşabileceğini düşünen fakat bunun için yeterli olgunluğa sahip olmayan biri var karşımızda. Zihinde aşırılığa giden kurgular yüzünden öfke patlamaları yaşayan, etrafındaki insanları suçlayan biri. Başka bir kadın karakterin olası varlığını bile sorgulamış olabilir.

Parsadra ve ev kartının yanyana olması bana ; dışarıdan müdahale eden, haneye girip çıkan, sinsi insan etkisini de çağrıştırıyor. Kuzu postunda kurtlar sofrası gibi.. Bu kişi her kimse karşısındaki insanı doldurmayı çok iyi biliyor.

nurumm

Kayıtlı Üye
Bildiğim kadarıyla 3.Bi kadın vardı.,Evet kilit noktası parsadra kimi temsil ediyor ? 3 .bi kadın olarak yormadım parsadrayı nedense selçuksassa varken parsadrayı vermesi bana karısını çağrıştırdı .

moonse

Kayıtlı Üye
Bildiğim kadarıyla 3.Bi kadın vardı.,Evet kilit noktası parsadra kimi temsil ediyor ? 3 .bi kadın olarak yormadım parsadrayı nedense selçuksassa varken parsadrayı vermesi bana karısını çağrıştırdı .
Belkide kadın biri vardı diye hep huysuzlanip gözetledi.. yani kadın sezdi ve ilişki böyle bitti..

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Keşke Parsadra için bir kart daha çekebilseydin Nurumm okuma daha tatlı yön alırdı.

nurumm

Kayıtlı Üye
@Elnora_alila evet olabilirdi nedense üste kart çekmeyi hiç düşünmemişim direk evlilik neden bitti diye sorunca parsadrayı karısı olarak aldım ve aslında başka 3.kadın neden vermedi diye de sorguladım bi an yada ne bileyim bi yılan, ariman,dastar,selçuksassa neden yok açılımda diye ama ?

moonse

Kayıtlı Üye
@Elnora_alila evet olabilirdi nedense üste kart çekmeyi hiç düşünmemişim direk evlilik neden bitti diye sorunca parsadrayı karısı olarak aldım ve aslında başka 3.kadın neden vermedi diye de sorguladım bi an yada ne bileyim bi yılan, ariman,dastar,selçuksassa neden yok açılımda diye ama ?
Bütün cevaplar @Keira da onun değerli yorumuna ihtiyacımız var🙏

moonse

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben katina destemin üzerine ufak ufak not yazmıştım bu görselden rahatsız olduğum için arkadaşımda olan deste ile kendiminkini değiştim.. arkadaşımdan aldiğin destenin enerjisini nasıl sifirlayabilirim ?

moonse

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben katina destemin üzerine ufak ufak not yazmıştım bu görselden rahatsız olduğum için arkadaşımda olan deste ile kendiminkini değiştim.. arkadaşımdan aldiğin destenin enerjisini nasıl sifirlayabilirim ?
O hiç kullanmadi ara sıra annesi öğrenmek için kullandı..

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Tütsü ve tuz temizlik için ideal fakat ben hiç başkasının destesini kullanmadım o yüzden yanıltmak / yanlış yönlendirmek istemem.

nurumm

Kayıtlı Üye
Ay ışığında bi gece bekletebilirsiniz,adaçayı tütsüsü yapabilirsiniz.Benim destem de 2.el olarak gelmişti.Burası açılım örnekleri yeri desteyle ilgili sorular alanı başkaydı sevgili @moonse

moonse

Kayıtlı Üye
Ay ışığında bi gece bekletebilirsiniz,adaçayı tütsüsü yapabilirsiniz.Benim destem de 2.el olarak gelmişti.Burası açılım örnekleri yeri desteyle ilgili sorular alanı başkaydı sevgili @moonse
Deste katina olunca òzellikle burda sormak istedim. Yanlis yaptiysam özür dilerim 🙏

moonse

Kayıtlı Üye
Nurumm keira mesajlara hep böyle cevap vermez miydi yoksa bu bizim şansımız mı 😊

nurumm

Kayıtlı Üye
Bana kalırsa açılımın kilit noktası Parsadra. Parsadra kimi temsil ediyor ?

Sorunları aşabileceğini düşünen fakat bunun için yeterli olgunluğa sahip olmayan biri var karşımızda. Zihinde aşırılığa giden kurgular yüzünden öfke patlamaları yaşayan, etrafındaki insanları suçlayan biri. Başka bir kadın karakterin olası varlığını bile sorgulamış olabilir.

Parsadra ve ev kartının yanyana olması bana ; dışarıdan müdahale eden, haneye girip çıkan, sinsi insan etkisini de çağrıştırıyor. Kuzu postunda kurtlar sofrası gibi.. Bu kişi her kimse karşısındaki insanı doldurmayı çok iyi biliyor.
Sevgili @Keira açılımlara başlamıştık.Burası muhabbete dönmesin diye ordan cevap verdim.

Anosia

Kayıtlı Üye
Keira'ya keşke ben de hoşgeldiniz diyebilseydim ama ben gelene kadar o gitmiş 🥲 sağlık olsun artık, illa denk gelirim bir şekilde.
Bir kişinin bana karşı hislerini sordum. Sırasıyla düz Selçuksassa, ters Balık ve ters Güneş geldi. İkinci ve üçüncü kartların üstüne birer kart daha çektim (bu ikisini anlamadığım için), bunlar da sırasıyla düz Gamhat ve düz Turan olarak geldi. Ben de şöyle yorumladım; ortada bir istek, bir arzulama var ama bunun ötesi yok. Düz Selçuksassa bana başka bir ilişkisi olduğunu ve beni yedekte tuttuğunu düşündürdü :/ ters Güneş bana bu durum pozitife dönebilir izlenimi bıraktı ama emin olamadım açıkçası. Düz Gamhat ve düz Turan'a ise yorum getiremedim zira kişi kartlarını asla yorumlayamıyorum ben 😭 tarotta da kafamı karıştırırlardı zaten... Yardımınızı rica ederim 🙏

Alakan

Kayıtlı Üye
Katina için uygun mudur bilmem ama tütsü ile temizleyebilirsiniz. Pandül kullanıyorsanız pandül ile temizleyip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. İmajinasyon bile iş görür. Sadece niyet etmek dahi kartların enerjisini temizliyor.

moonse

Kayıtlı Üye
Katina için uygun mudur bilmem ama tütsü ile temizleyebilirsiniz. Pandül kullanıyorsanız pandül ile temizleyip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. İmajinasyon bile iş görür. Sadece niyet etmek dahi kartların enerjisini temizliyor.
Çok teşekkür ediyorum @Alakan 🙏🙏