Destede 3'lü Kombinasyonlar

nurumm

Kayıtlı Üye
Kızlar
X şahsının evlilik düşüncesi varmıdır diye bi soru yönelttik desteye
Ariman,fareler,yelkenli,ters isfahan,güneş
Yorumlarınızı alırım 🫠

moonse

Kayıtlı Üye
Kızlar
X şahsının evlilik düşüncesi varmıdır diye bi soru yönelttik desteye
Ariman,fareler,yelkenli,ters isfahan,güneş
Yorumlarınızı alırım
Bence aralarında mesafe var.. bu yüzden de birbirlerinden şüpheleri var Arzu dolu görüşme gerçekleşecek tutumlarını değişip birbirlerine güvenilerse mutlu günler yaşayacaklar.. Ben böyle yorumladim

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Hmmm çok kararsız kaldım.

X kişiye güvenemedim. Bir şey beni rahatsız ediyor bu dizilimde.. İçten içe en yakın hissettiğim yorumu yapıcam.

Evlilik düşüncesi yok. Yoğun tutku, bağımlılık, kaybetme korkusu alıyorum. Sanki sürekli kendini savunmak zorunda kaldığı pozisyonlara düşüyor gibi. Bireyler arasında evlilik konusu geçiyorsa kaçak dövüşüyor da olabilir.
Aradaki sorunlar çözülebilir fakat teklif gelir mi ? Sanmıyorum.

Beni çok rahatsız etti.

nurumm

Kayıtlı Üye
@Elnora_alila kuzum rahatsız eden nedir peki seni? İçinden geldiği gibi söylemen çok iyi.

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Uzun zamandır kendim için kart seçmiyordum. Hadi bu sefer kartlar benden gelsin..
Herhangi bir şey sormadan yalnızca kart istedim :)

Kitap - Deve - Samyeli (ters) - Derviş

nurumm

Kayıtlı Üye
Benim açılımımı cevaplayım size isterseniz.Evet arada bi mesafe oldugunu bende dile getirdim hatta bu açılımdan sonra neden bu kadar mesafe diye bi açılım daha yaptım.Yorumlarınız genel anlamda tutarlı geldi 😊 Ara ara mesafe koyan ilişki ve sonrasında @Elnora_alila dediğin gibi karşı partnerin hep kendini bi açıklama bahaneler vs bularak savunma isteği kaybetme korkusu varsa bu iyi 😁 zannımca karşı taraf bi evliliğe kendini mecbur hisseder gibi bi algısı var halbuki bu tabularını yıksa araları daha güzel şekil alacak gibi geldi.

nurumm

Kayıtlı Üye
Keira olsa asla cevaplamaz da ben içimden okumak geliyor😅
Hayatının bir yerinde açığa çıkacak bi sır bi durum var İlk etaplarda sancılı gibi olsa da sonrasında bu yaşananlardan ders çıkaracaksın ve senin hayrına şekil alacak gibi görünüyor derim😉

esra96

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar. Katina zaman veriyor mu bilmiyorum fakat yaş 27 olunca artık ne zaman evleneceğimi sorma vaktim geldi :)
Sırasıyla düz çapa düz gamhat düz çiçekler ters kitap düz yıldızlar kartarı çıktı. Genel olarak güzel kartlar gelmiş ama Gamhat burda bana bekleme enerjisi gibi geldi yada kişi kartı da olabilir. belk evliliğe hazır olmadığımı da gösterebilir. Siz ne düşünürsünüz?

moonse

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar. Katina zaman veriyor mu bilmiyorum fakat yaş 27 olunca artık ne zaman evleneceğimi sorma vaktim geldi
Sırasıyla düz çapa düz gamhat düz çiçekler ters kitap düz yıldızlar kartarı çıktı. Genel olarak güzel kartlar gelmiş ama Gamhat burda bana bekleme enerjisi gibi geldi yada kişi kartı da olabilir. belk evliliğe hazır olmadığımı da gösterebilir. Siz ne düşünürsünüz?
Merhabalar sizinde hoşlandığınız sizi umursamamis gibi gòrünen aşka aşık biri var gibi bu kişi sizin gözyaşlarınızı sebep oluyor olabilir ya bu kişiyle hersey düzelecek tekrar mutlu olup yıldızlar gibi parlayacaksiniz ya da böyle bir kişi varsa hayatınızda bu kişiyi hayatınızdan çıkardıktan sonra mutluluk hayatınıza gelecektir 😇

Anosia

Kayıtlı Üye
Keira'ya keşke ben de hoşgeldiniz diyebilseydim ama ben gelene kadar o gitmiş 🥲 sağlık olsun artık, illa denk gelirim bir şekilde.
Bir kişinin bana karşı hislerini sordum. Sırasıyla düz Selçuksassa, ters Balık ve ters Güneş geldi. İkinci ve üçüncü kartların üstüne birer kart daha çektim (bu ikisini anlamadığım için), bunlar da sırasıyla düz Gamhat ve düz Turan olarak geldi. Ben de şöyle yorumladım; ortada bir istek, bir arzulama var ama bunun ötesi yok. Düz Selçuksassa bana başka bir ilişkisi olduğunu ve beni yedekte tuttuğunu düşündürdü :/ ters Güneş bana bu durum pozitife dönebilir izlenimi bıraktı ama emin olamadım açıkçası. Düz Gamhat ve düz Turan'a ise yorum getiremedim zira kişi kartlarını asla yorumlayamıyorum ben 😭 tarotta da kafamı karıştırırlardı zaten... Yardımınızı rica ederim 🙏
Beni unutmayın nolur 😭 bu konu bu aralar canımı sıkıyor da biraz...

Keira

Moderator
Evet - hayır sorularında tek kart çekmeye özen gösterin. En fazla 3 kart çekebilirsin. Evlilikle ilgili soru soran kişiye şunu demek istiyorum sizin evleneceğiniz kişi gamhat size zamandan ziyade o kişiyi göstermiş. O özelliklerde biri hayatınıza girdiğinde onunla evleneceksiniz.

nurumm

Kayıtlı Üye
x= erkek
y= kadın
Soru: x kişisi y kişisi ile görüşüyor mu ?
Ev,Urmia,Bedes,( üstüne afyon),Ters turan,Sunit

Geçmişte bi takım sorunlar yaşansa da kadındaki tutkunun çok yüksek olması,kadının isteği ve alttan alması sonucu uzun bir aradan sonra yeniden görüşüyor olsalarda erkeğin çok umrunda değil ve görüştüğü tek kadın da kendisi değil diyebilir miyiz.
@Keira