Cinlerin Planı Nedir

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
sevgili dostlar
hadim sahibi arkadaşlar hadilerle sorunu olan arkadaşlar cinlerin bir planı var ama çözemedim sanırım dünyanın çakrası yada 11 11 2007 tarihinden sonra insanlar için başlayan negatif akımdan yararlanıyorlar

dikkat edin kovma ve korunmalarınızı yapın çağırma yapmayın davet yapmayın büyü yapmayın vs vs vs

ve ne yapabiliriz çözüm bulmamız lazım ilgli ve bilgili arkadaşlar bana özelden ulaşsın lütfen

Şaman

Kayıtlı Üye
bunlardan korunmak için;
*kesinlikle korunmalarınızı eksik etmeyin
*onlar tarafından size gelen bilgiler vs olursa onları iyicedüşünmeden uygulamayın ve belirli seviyeye gelmeden varlıksal uygulama yapmayın

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
cinlerden çok rehber valıklarla ve kat varlıkları ile çalışmanızı tavsiye ederim sonunca cinde bizler gibi 3 boyut varlıkları

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu konuyu gördüğümden beridir cin'lerin neye dönüştüğünü hep merak etmişimdir :)

teknik67

Kayıtlı Üye
Tamamen bizi dinden çıkarmaya çalışıyorlar bence

dünyada iyisi ,kötüsü dindarı ,dinsizi velhasıl her dinden ve ne kadar çeşit insan varsa aynısı cinler içinde geçerli. o yüzden nasıl insanları tek bir şablonla nitelendiremiyorsak aynı şekilde onlarıda sadece kötüdür diye nitelendiremeyiz.yani şöylede diyebiliriz varlığın maddi olanına insan ,maddi olmayanına, ışınsal olanına cin diyebiliriz

AJA

Elit Üye
Konu dışı yorumların olmasına şaşırıyorum artık.Hiç mi anlatamadık ?
Şarkılarınızı başka yerde paylaşın keyifhane değil konu.Konuya yorum yapacaksanız yapın yapmayacaksanız kirltmeyin sevgili üyeler.

codzombi

Kayıtlı Üye
geçen gün birinin günlük hayatta aldığı vizyon yorumlarını okudum , yukarıdan kuzeydenmiymiş bilmiyorum da cin tayfası iniyormuş doğmamış olanları öldüreceklerini söylemişler , yani hamile kadınlara saldırı yapılacakmış sanırım.

birtutamavi

Kayıtlı Üye
zikir çekmeden önce de korunma yapmalı mıyız, yapmalıysak eğer nasıl korunma yapıcaz

yare-i yarim

Moderator
İş
konudaki mesajım kendiliğinden mi siliniyor ? sorun nedir ?
Mesajınız gereksiz olduğu için silinmiştir.
Yazınızı ben gördüm ve açıkçası konu başlığının formatına uymayan bir mesaj olduğunu gördüm gereksizdi yani,uruma özel mesaj attıysanız size mutlaka uğlaşıcaktır özel olarakta konulardan " size mesaj attım niye cevap vermiyorsunuz " tarzı yazılar biraz gereksiz,sonuçta herkezin işi gücü var mesajlarımıza cevap vermek için hazır beklemiyorlar sabrederseniz özel mesajınıza cevap alırsınız mutlaka.

Teykel00

Banlı Kullanıcı
Mesajınız gereksiz olduğu için silinmiştir.
Yazınızı ben gördüm ve açıkçası konu başlığının formatına uymayan bir mesaj olduğunu gördüm gereksizdi yani,uruma özel mesaj attıysanız size mutlaka uğlaşıcaktır özel olarakta konulardan " size mesaj attım niye cevap vermiyorsunuz " tarzı yazılar biraz gereksiz,sonuçta herkezin işi gücü var mesajlarımıza cevap vermek için hazır beklemiyorlar sabrederseniz özel mesajınıza cevap alırsınız mutlaka.

Özür dilerim :/ ama aslında ciddiye alınmamaktan korktugum için (değersizlik fobisi :( ) buraya da yazma gereği duydum :(

yare-i yarim

Moderator
İş
Özür dilerim :/ ama aslında ciddiye alınmamaktan korktugum için (değersizlik fobisi :( ) buraya da yazma gereği duydum :(
Burada kimse değersiz görülmez emin olun.
Sadece biraz sabretmeniz gerek.

yare-i yarim

Moderator
İş
Herkesin bildiği gibi insanların da dünya dışı varlıklar hakkında önemli planları mevcut. ( Hatta bu planlar gerçekleştiriliyor bile.)
Bu planlara anlaşma,savunma gibi planları örnek verebiliriz.
Bence ''Cin'' denilen varlıklarında bizler hakkında bu şekilde planları mevcut.
Ya insanlarla belirli bir konu hakkında bir anlaşma yapacaklar yada toplu bir saldırı düzenleyecekler. Bu saldırı planından önce gerekli saldırı için gerekli temeli oluşturuyorlar.
Artık neredeyse her 100 insandan 20-30 tanesi cin çağırmanın yolunu arıyor. Bu durumun arkasında da cinlerin olduğunu düşünüyorum.

Tabi ki de bu en uçuk senaryolardan birisi ama imkansız diye bir şey yoktur, gerçekleşme ihtimali mevcut.

Sizce bize neden topluca saldırmak istesinler ki ?

yare-i yarim

Moderator
İş
Aslında üç harflilerle alakam kalmadı. Fakat birgece rüyamda karnımızdan girerek ruhumuzu yok edip bedenimizi ele geçiren varlıklar görmüştüm. Cinler insanlara saldıracak olsa bunu kendileri beden sahibi olmak istiyorlar diye yaparlar bence.
Bence onun için yapmazlar çünki bildiğim kadarıyla kendileri bir bedene bürünebiliyorlar.
Hatta bazı büyük alim ve evliyaların cin talebeleri var insan formuna bürünüp gelip kendilerinden ders alanları var.

gümüş

Kayıtlı Üye
geçen gün birinin günlük hayatta aldığı vizyon yorumlarını okudum , yukarıdan kuzeydenmiymiş bilmiyorum da cin tayfası iniyormuş doğmamış olanları öldüreceklerini söylemişler , yani hamile kadınlara saldırı yapılacakmış sanırım.

Kısırlık oranları ve çeşitli hormonal dengesizlikler ve üreme kontrolü,hatta bebek aşıları ve sonuçları üzerine halihazırda çalışmalar ve raporlar var- herşey birbirinin yansıması

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Biz daha dünya insanlarını kontrol edemiyoruz. Bide cinler saldırsa vay halimize.

Sonmajici

Kayıtlı Üye

Cinlerin onları davet etmeyenler hariç onlarla fiziksel temas kurabileceklerini tahmin bile etmiyorum. Ayrıca Allah insanlarla cinler arasına bir duvar örmüştür ki cinlerin daha masum doğmamış bebeklere zarar verebilmesi imkansızdır. Ayrıca kötü cinler neden böyle bir şey yapsınlar ki onların asıl amacı bizi yoldan saptırmak ve dinden çıkarmaktır.Doğacak her bebek=yapılacak daha çok hata ve günah

yare-i yarim

Moderator
İş
Cinlerin onları davet etmeyenler hariç onlarla fiziksel temas kurabileceklerini tahmin bile etmiyorum. Ayrıca Allah insanlarla cinler arasına bir duvar örmüştür ki cinlerin daha masum doğmamış bebeklere zarar verebilmesi imkansızdır. Ayrıca kötü cinler neden böyle bir şey yapsınlar ki onların asıl amacı bizi yoldan saptırmak ve dinden çıkarmaktır.Doğacak her bebek=yapılacak daha çok hata ve günah

Cinlerden müslüman olanlarda bizleri kendi dinlerinden mi çıkarıcaklar sizce ?

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
Cinlerden müslüman olanlarda bizleri kendi dinlerinden mi çıkarıcaklar sizce ?

Cinlerden müslüman olanların mantık olarak iyi huylu olması gerekmiyor mu? Neden müslümanlıktan saptırmaya çalışsınlar ki, olsa olsa bunu da kötü huylu dinsiz ya da başka dinden olan cinler yapar. O değil de bu konuda net bir bilgi hala yok mu, yani ne yapmak istediklerine dair, neredeyse 7 - 8 sene geçmiş konunun açılmasının üzerinden, net bilgi üzerinden gidersek neyi neden yapmamamız ya da yapmamız gerektiğini anlamış oluruz böylece.

b0n3s

Kayıtlı Üye
Mutlu mesut kendi boyutlarında takilsinlar etrafındaki insanlarla ugrasamiyom daha görmediğim şeyle nasıl ugrasiyim bi planlarida varsa bildiğim kadarıyla bunlar çok uzun yıllar yaşıyor ve cokda sabirlilarmis yanlışın varsa duzeltin yani bu plan belki 50 senelik bi zaman biriminde gerçekleşecektir cinlerin söylediği nerdeyse çoğu şey yalan olduğu için cinlerle irtibatta olan arkadaşlarımız da düzgün cevaplar alacaklarını sanmıyorum yani bu plan neyse bulunacağını sanmıyorum benim fikrim

codzombi

Kayıtlı Üye

Bebek düşürmek için yapılan büyüleri araştır istersen.. efsaneleri de yörelerde yaşanılan şeyleri de araştır .. Fiziksel temas oluyoR nasıl olmuyor :s ben kendim bile yaşadım .