Cadılık inisiye çalışması 4 deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erdem2086

Kayıtlı Üye
Teşekkürler. Yeni katılmış birisine yardımcı olacağınıza moral bozuyorsunuz.

moral bozmuyoruz yeni katılmış biri olarak noldu şimdi cadımı olduk sorunuza sizi kırmadan cevap veriyoruz biraz arastırma yapsanız eski konulardan yazdınız mesajları yazmamanız gerektini anlarsınız

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Arkadaşlar özle mesajdan devam edin buradaki konunun amacı deneyimler gereksiz yere mesajlaşmamanızı öneriyorum rica ediyorum.

iklim_su

Kayıtlı Üye
ya herkes üşüdünü sölüo ..ama bende tam tersi oldu..ayaklarım ve ellerimdeki uyyyyuşmayla beraber vücudum ısındı..karnımda bi basınç oluştu.ve başımın sağ tarafında bi ağrı oluştu bi anda..sonra geçti..bide bu kez de bi kadın yüzü gördüm.gözlerini dikmiş bana bakıodu sert bi bakıştı.ve başında da garip bişi vardı..dün geceki çalışmada da iki erkek yüzü görmüşütüm..bu ne demek oluo acaba bilen varmı..25 dk kaldım..sonra dikkatim dağıldı bıraktım

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Teşekkürler. Yeni katılmış birisine yardımcı olacağınıza moral bozuyorsunuz.

şşşşt susun..tabiki öğreneceğiz, daha ilk deneyimde ruhun bedene farklı sinyaller vermesi gayet doğal. Benim ilk çalışmam şiddetli bir baş ağrısı kulak çınlaması ile sonuçlanmıştı. Kimi arkadaş üşüdüğünü kimisi ısındığını söylüyordu .Herkeste farklı olabilir.

Toroslu sen devam et, her defasında farklı şeyler hissedeceksin. İlerleyeceğiz hep birlikte tamam mı? Daha pek çok çalışma var bir yere kaybolma, moralini bozma daha çok erken ve herkese günaydin..

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
benim her zamanki gibi kollarım dirseğe kadar uyuştu, parmak uçlarım yine çok hassas.
ve dün gece bana bir hediye zorla verildi. Herkese çalışmalarda başarılar, urumun nefesine sağlık havaya semboller çizen kollarına sağlık. Selamlar sevgiler, sonraki çalışmada görüşürüz.

peril

Kayıtlı Üye
ben cok fazla hissetmedim belki medyumluktaki gibi istegim yoktu medyumluk kada ama yinede hissettimn ayklarım yustu ve kollarm her zamanki gibi sag kolumda daha yogundu fakat medyumluk kadar yogunluk hisseetmedim sonlara dogru iki dirsegimde agrı ve parmak uclarımda yanma hissettim belki piskolojiktir ama bilemiyorum neyse ara dirseklerimde hisettigim agrılardan söz etmiştim işte o zaman kollarımdan gögüsüme ve sonra tüm vücuduma en son ayaklarda dis kapaklarına kadar yayılan enerji hissettim bu bir süre devam etti ve ben daha 25-30 ddk tamamlamısımdır zaten artık enerji pek hissetmiyorum olduguna eminim alacagım enerjiyi almısımdır dedim ve kalktım ama 40 dk. durmusum kalktıktan sonra biras bas dönmeside yasadım :D gece 01:00da da astral seyahat için zikir calışmaları yaptım:D o kadar olmustur insallah...

kermit

Kayıtlı Üye
benim sağ elime sanki iğne batırılıyordu, ayaklarım ve ellerim ısındı ve uyuştu, gözlerimin önüne bir erkek silüeti geldi, zaman kavramını yitirdim yaklaşık 2 saat boyunca yatmışım ama bana göre 5 dakika ancak geçmişti annemin çağırmasıyla kendime geldim

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Latinceye benzeyen bir dilde fısıltılar duydum ve birini gördüm,rahatsız oldum hissiyat olarak elimde değildi,bıraktım.

PUNKY

Kayıtlı Üye
benim her zamanki gibi kollarım dirseğe kadar uyuştu, parmak uçlarım yine çok hassas.
ve dün gece bana bir hediye zorla verildi. Herkese çalışmalarda başarılar, urumun nefesine sağlık havaya semboller çizen kollarına sağlık. Selamlar sevgiler, sonraki çalışmada görüşürüz.

O hediyenin değerini bil :) Herkese verilmiyor canım...Bu arada sende sembolleri gördün demek ...çok ilginçti :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...