cadılık için enerji çalışması 11

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Sayın URUM
heyecandan :D Özürdilerim :)

origanum

Yönetici
Sayın URUM,
Bu zikir inisiye sırasında mı yapılacak önceden mi? Bunu anlayamadım.. Astral seyhat için 7 gün önceden bir ön hazırlık yapılıyor ama cadılık için .... Kafam karıştı biraz... Heyecandan olabilir :)
Teşekkürler
Astral çalışması için ön hazırlık gerekmektedir, cadılık için değil.
Bu çalışma sırasında zikir çekilecektir.

YasinLY

Kayıtlı Üye
evet hep aramıştım internetten fakat bulamamıştım tşk ederim

dlrblck

Kayıtlı Üye
Ya ben hala nasıl cadı olacağımı bilmiyorum biraz yardm edebilir misiniz acaba ? :(

origanum

Yönetici
Ya ben hala nasıl cadı olacağımı bilmiyorum biraz yardım edebilir misiniz acaba ? :(

Cadı olmasını bilemeyen henüz olmaya hazır değil demektir. Bu çalışma insanları birden cadı yapacak filan da değildir. Bu iş o kadar kolay olsaydı etraf cadıdan geçilmezdi. Bu çalışma konu ile ilgili olan kişilerin yeteneklerini daha da pekiştirmelerine olanak sağlar, gerisi kendilerini geliştirmelerine ve sabırlarına bağlı.

gulerezan

Kayıtlı Üye
bu calismada ben de yer almak istiyorum.özel bilgilerimi dilberhalaya yolladim,
tesekkürler.

Jasminum

Kayıtlı Üye
Nasıl mutluyum nasıl heycanlıyım ben! :D Ne zamandır bekliyordum her foruma girişimde açıp bu bölüme bakıyordum belki gelmiştir haber diye :D
Hayırlı olsun hepimize..

yokedip

Kayıtlı Üye
evet.artık bende varım. bir deneyim. pekişirim sonra. ilk olucak zamanı iple çekiyorm.

Ursula

Kayıtlı Üye
Dilberhala için imzama tıklayabilirsiniz :)

Misssevda

Kayıtlı Üye
İş
calismiyoryn
acaaaippp heyecanliyim ya bu ilk deneyimim olacak ve neler olacagini çok merak ediyorum.

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bir arkadaşım burada yapılan çalışmaların enerji vermek için değil, bizden enerji çekmek için olduğunu söyledi. Ve şu anda bu sitede banlı, ben tabiiki inanmadım ama az da olsa kuşkuya düştüm, size güveniyorum ;)

Mermaid

Kayıtlı Üye

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
hayır gerçekten size güveniyorum... sadece o arkadaş söylediği için çok çok az kuşkulandım... gerçekten yanlış birşey söylemek istemedim kusuruma bakmayın size güveniyorum ve bugünkü çalışma harikaaa olacakk :D

Misssevda

Kayıtlı Üye
İş
calismiyoryn
Ya birkere niye bizden enerji alinsin ki :S ne mantiksiz birsey hissettigimiz enerji degilmi ki vucudumuza enerjinin girdigini hissediyoruz enerji çekildigini degil ya. Bence bilmedigi için konusmustur yada kiskançligindan. Yinede çok heyecanliym :D aksamada çok var daha ya

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
evet okudum ya nasıl aptalmışım haha enerji çekiyolarmış... urum ve yönetmenlerimiz , siz kafanızı takmayın sitede herkes size güveniyor bunu unutmayın. bir yanlışa düştüm ve anladım tekrar teşekkürler

Mermaid

Kayıtlı Üye
Rica ederiz, aptallık değil tabii ki bu, konudan haberimiz olduğunu belirtmek ve içinizdeki şüpheyi dağıtmak için linki verdim. Cadılık enerjisi çalışmasının, beklediğiniz gibi çok iyi geçmesi dileklerimle :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...