Cadılık için enerji çalışması 11 deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AphraeL

Kayıtlı Üye
Aphrael, deneyiminizi de paylaşmışsınız, neden hala enerjiyi almadığınızı düşünüyorsunuz?

Enerjiyle ilgili ikinci deneyimimdi bu ve ilkinden çok farklıydı.. Psikolojik olabileceğini düşünüyorum hissettiğim şeylerin. Zaten enerji girişi falan hissetmedim. Defalarca da söylendiği gibi hissetmeyebilirsiniz de. Mesela modlardan biri diğerlerinin yaşadığı tarzda yoğun deneyimler yaşamadığını ancak enerjiyi aldığını bildiğini söylemişti. Benim için daha ikinci olduğu için bunun ayırdına varabilecek kadar farkında değilim sanırım enerjinin. Enerjiyi aldım diyemiyorum. Bu nedenle hissettiklerimin psikolojik olabileceğini düşünüyorum.

Mermaid

Kayıtlı Üye
Enerjiyle ilgili ikinci deneyimimdi bu ve ilkinden çok farklıydı.. Psikolojik olabileceğini düşünüyorum hissettiğim şeylerin. Zaten enerji girişi falan hissetmedim. Defalarca da söylendiği gibi hissetmeyebilirsiniz de. Mesela modlardan biri diğerlerinin yaşadığı tarzda yoğun deneyimler yaşamadığını ancak enerjiyi aldığını bildiğini söylemişti. Benim için daha ikinci olduğu için bunun ayırdına varabilecek kadar farkında değilim sanırım enerjinin. Enerjiyi aldım diyemiyorum. Bu nedenle hissettiklerimin psikolojik olabileceğini düşünüyorum.

:) Onu söyleyen mod benim de, söylemek istediğim şuydu. Enerjinin geldiğini, hangi çakramda veya çakralarımda çalıştığını, ellerimdeki enerji akışını vs. hissediyorum tabii ki. "Enerjiyi aldığımı biliyorum" dan kastım bu. Sadece artık o çok şaşırtıcı durumları pek yaşamıyorum. Herkes farklı deneyimler yaşar derken kastettiğimiz de budur aslında. Yani kimisi vizyonlar görür, kimisi ışıklar görür, sesler duyar gibi.

Amethyst

Banlı Kullanıcı

istersen medyumluk için enerji çalışmalarından sonra yaptığım yorumumu oku , 2 gün önce benim yaşadıklarım ve sen bugün anlatıkların arasında büyük fark yok ..."Bir şey beklemek" çoğu zaman hayalkırıklığa uğratır .çünkü şartlandırıyoruz o zaman ve beklediğin gibi her zaman olmuyo...Bugün kü yorumunu okuduğumda ben gülümsedim hatta ,dediğim gibi benim 2 gün önce ki yaptığım yoruma benziyor ...Bedenin enerjiye karşı tepki verdi ama sen farkında olmadın...bu vesvese neden acaba :D

AphraeL

Kayıtlı Üye
istersen medyumluk için enerji çalışmalarından sonra yaptığım yorumumu oku , 2 gün önce benim yaşadıklarım ve sen bugün anlatıkların arasında büyük fark yok ..."Bir şey beklemek" çoğu zaman hayalkırıklığa uğratır .çünkü şartlandırıyoruz o zaman ve beklediğin gibi her zaman olmuyo...Bugün kü yorumunu okuduğumda ben gülümsedim hatta ,dediğim gibi benim 2 gün önce ki yaptığım yoruma benziyor ...Bedenin enerjiye karşı tepki verdi ama sen farkında olmadın...bu vesvese neden acaba :D

Belki de :) Neyse teşekkürler.. Cadılık bana pek gitmedi herhalde..Zaten çok mülayim bi insan olduğumu söylerler :D

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
vücudum soğuduğunu hissettim ellerimin şiştiğini hissettim ellerim karıncalandı çakra bölgelerimde kaşınma titreme ve karıncalanma hissettim ... bu kadar :D

gulerezan

Kayıtlı Üye
o günden beri asiri dercede üsüyen biri oldum,normalde kisin bile üsümem ben.calismanin etkisimi bu yoksa benim hüsnü kuruntum mu?

Mermaid

Kayıtlı Üye
o günden beri asiri dercede üsüyen biri oldum,normalde kisin bile üsümem ben.calismanin etkisimi bu yoksa benim hüsnü kuruntum mu?

Bazı enerji çalışmalarında vücut ısısı düşebilir ama, bu kalıcı değildir. Bu nedenle sizin üşümenizin başka bir nedeni olmalı.

Rosenna

Kayıtlı Üye
bende cadilik calismalarina katilabilirmiyim? nerede ve ne zaman bu calismalar? tesekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...