CADI ADAYLARI BURAYA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cactus

Kayıtlı Üye
İş
Psst!
Tabi ya,kimsenin ağız kokusunu çekmeden,uyum problemi yaşamadan kendi kontrolünü sağlayarak çalışmak gibisi var mıdır? Yine de beraber çalışan arkadaşları, çalışabiliyorlarsa, tebrik ediyorum (X

Whısper

Kayıtlı Üye
Acıklayamadıgım olaylar yaşadım ve bu siteyi buldum umarım yardımcı olursunuz sanırım istemeden yaptıgım bazı seyler var...Ürkütü şeyler..

nazsen

Kayıtlı Üye
Acıklayamadiğim Olaylar var..Ve bu siteyi buldum umarım yardımcı olursunuz ..
İstemeden yaptıgım bazı seyler var ..
bende aynı durumdayım.kendimle başetmenin yolunu arıyorum hala.sadece şizofren yada başka bir hastalıgın oldugunu düşünme ve bu olayları hekezle paylaşma derim ben.kimsenin sana deli gözüyle bakmasına izin verme.cözümüde kendi icinde aramalısın bence başkaları sana sadece yol göstere bilir...

Whısper

Kayıtlı Üye
bende aynı durumdayım.kendimle başetmenin yolunu arıyorum hala.sadece şizofren yada başka bir hastalıgın oldugunu düşünme ve bu olayları hekezle paylaşma derim ben.kimsenin sana deli gözüyle bakmasına izin verme.cözümüde kendi icinde aramalısın bence başkaları sana sadece yol göstere bilir...

anlıyorum fakat bunu henüz yeni bisiklete binmekte olan bi cocuk nası cok seyrek 2 teker üstünde duruyorsa bende okadar yapa biliyorum ... Nesneleri tamamen odaklana bildiğim zaman kendimden bir parcaymis gibi hissede biliyorum..Ama etrafimda ufacik bir gürültü yada izlenme duygusuna kapıldıgımda başarısız oluyorum... Bugün siteyi gezdim neredeyse bütün insiliye leri kacırmısım .. Umarım yeni Calısmalar olur...Yardımlarınız ve övgü mesajlarınız icin ayrıca cok teşekkür ediyorum...(Sunu unutmayınki övülücek pek fazla bir yanim yok sizlerden biriyim işte hepsi bu ... Sadece cocuk dönemlerinde aldıgım bazı üzücü haberler duydugum öfke ve kin sonucu sans eseri kesvede bildiklerim bunlar...)

nora22

Kayıtlı Üye
İş
matematikci
yeni enerji paylasimi kacirmak istemiyorum ya cadi olmak istiyorum bende..

aura

Banlı Kullanıcı
ee ınsıleye katılan ve enerjı alan arkadaslar kımlere ne sekılde enerjı verdıler ne yaptılar sımdıye kadar anlatan olursa ıyı olur

MAVİLİM1

Kayıtlı Üye
hislerim çok kuvvetli iyi yönlendirilirsem başarılı olabileceğime inanıyorum. beni de yetiştirin

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
arakadaşlar bu konu eski çok eski hemde bundan sonra 4 çalışma daha yaptık yeniden çalışmalara başlayacağız

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
Urum merhaba ben Zeyna, bende size katılabilirmiyim lütfen beni de bu çalışmalara eklermisiniz. Tek ve bilgisiz olarak takdir edersiniz ki tırsıyorum :) ama merak da ediyorum üstelik açıkça söylemek gerekirse seni çok da cesur buluyorum . Teşekkürler:Angel_anim:

origanum

Yönetici
Bu bölümde fakat yeni bir konu başlığı altında duyurulacaktır. Takip edin, konu açıldığı zaman çalışmak için başvurabilirsiniz.

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
......................

mecra

Kayıtlı Üye
inisiliye zamanını sabırsızlıkla bekliyorum;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...