Büyü Yaptırmaya Giden Kadının Başına Gelenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

webmanx

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar,yıllar önce yaşanmış bir olayı anlatacağım.Ayşe adında bir kadın,kocasına büyü yaptırmak için,bir büyücü kadının yanına gider.Büyücü kadın suya bakarak bazı şeyleri anlatmaya başlamış.O sırada musallatlı bir hastası daha varmış, o da onlarla birlikte odadaymış.Birden Ayşe adında ki kadın kolundan rahatsızlanmış.Kolunda büyük bir uyuşma ve sızlama başlamış.Büyücü kadın da bunu biraz okumuş ama tam okuyamamış.Sonra kadın biraz rahatladığını söylemiş.Akşam olunca Ayşe adındaki kadın ben gidiyorum yarın görüşürüz demiş ve evine gitmiş.Evde yalnız kalıyormuş.Gece yatağına yatmış tam uyurken lamba yanmış.Bir de ne görsün;karşısında insan kılığında bir cin belirmiş.Bu şaşkınlıkla cine bakakalmış.Cin konuşmaya başlamış.Ben o gittiğin yerde ki adamın ciniyim seni çarptım demiş.Sabaha kadar kadınla uğraşmış,korkutmuş ve hiç uyutmamış.Ayşe de sabah soluğu büyücü kadının yanın da almış.Bütün olanları anlatmış.O adam kimdi,onun yüzünden oldu,onun cini bana geçti demiş.Büyücü kadın nereden biliyorsun demiş.Ayşe de bana onun cini söyledi demiş.O musallatlı hastadan hesab sormak için aramaya başlamışlar.Oysaki zavallının hiç bir şeyden haberi yokmuş,cinde kurtulduğundan da haberi yokmuş.ve kendini iyi hissedince büyücü kadının yanına gitmemiş.Telefon açarak iyi olduğunu söylemiş.Büyücü kadın da Ayşe seni arıyor sakın ona gözükme demiş.Sonra Ayşe, büyücü kadına nasıl oacak ben nasıl kurtulacağım demiş.Büyücü kadın ise ben bir aydır o musallatlı hasta için uğraşıyorum şimdi sıra sende mi defol git demiş.Ayşe de sızlanarak oradan gitmiş.
Evet arkadaşlar demekki bazı şeylerden ders çıkarmalıyız.Kötü yolda giden bir kadının ve ALLAH'ın yasak ettiği işler yapanların sonu böyle kötü bitebiliyor.Haktan cezanın ne zaman geleceğini bilemeyiz.Her zaman doğru işler yapmalıyız.Günahlara dalarak bana bir şey olmaz diye düşünmemeliyiz.Hiç birşey karşılıksız kalmaz.ALLA'ın yolundan gitmeliyiz ki iyilik ve hayır görelim.
ALLAH cümlemizi musibetlerden korusun.

hozbay

Kayıtlı Üye
Milletin aklini karistirmaya gerek yok. Cin lafindan tirsmalar 3 harfli demeler bunun gibi sehir efsaneleri yuzunden.
Kaynak yokmu ?

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Şimdi sürekli duyulan geçmiş zaman kullanman hikayenin akıcılığını olumsuz etkilemiş.Okurken aradığım edebi zevki aldığım söylenemez.Bu arada hayal gücünüzde tam yerinde.

demonic

Kayıtlı Üye
İnsanları korkutarak kendi acizliğini ortaya çıkarıyorsun...evet haklısın cin işsizmiş rastgele birini çarpıvermiş. The end...

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
tevriye sanatı...

Biz buna tevriye sanatı demiyoruz ya neyse.
Hitaplarımız konusunda daha özenli davranalım arkadaşlar. Daha şeffaf olun, yoksa yanlış anlaşılmalar olabilir.
Mertyail değindiğin nokta doğru. Sadece üslup ve dil konusunda aksaklıkların var o kadar. Parça akıcı değil.
Sevgiler.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
artık ne çekiyosa =) bali mi çekti ot mu sardı naptı bilmiyorum :D

Lütfen, şahıslara değil, konuya yorum yapın! Bu aralar her konuda hakarete varan ya da alaycı tavır içindesiniz, forumda bu tarz yaklaşımları hoş karşılamadığımızı biliyorsunuzdur! Açılan konular hoşunuza gitmiyorsa okumayın, konuya hiç girmeyin daha iyi. Bu uyarıyı dikkate almazsanız yakında siteye giremeyeceksiniz!

AJA

Elit Üye
Yorumlara inanamamıyorum....Pes..

Ori

Kayıtlı Üye
lütfen beni her yanından kalite fışkıran forumunuzdan atmayın nolur =( burda hergün yeni bişey öğreniyorum çok mantıklı konularla mantığıma mantık katıyorum yalvarırım beni atmayın =(

Harbiden ayıp bu arkadaşın yaptığı.. Siz kendinize birşey katamadığınız için forumu kötülemeye devam edin.

canmert196

Kayıtlı Üye
Ergenlikte oldugu cok belli ama bir cok kisinin negatifligini yaninda goturdu acikcasi bir daha donmesini pek istemiyorum. :)

canmert196

Kayıtlı Üye
bende ergenlikteyim yanlis anlasilmasin ama o yolun daha cok basinda :) farkindaligi kisisel gelisimi yeterli seviyede degil :) yanlis kulladim orda pardon :)

repece

Kayıtlı Üye
Halk masalı tarzında bir yazı gibi geldi bana :)

hozbay

Kayıtlı Üye
Biz buna tevriye sanatı demiyoruz ya neyse.
Hitaplarımız konusunda daha özenli davranalım arkadaşlar. Daha şeffaf olun, yoksa yanlış anlaşılmalar olabilir.
Mertyail değindiğin nokta doğru. Sadece üslup ve dil konusunda aksaklıkların var o kadar. Parça akıcı değil.
Sevgiler.

Tamam ama bunlar hikaye degilki akicilik olsun. Konunun onemi ibret aldirtmak.
Hikaye olsaydi bende akicilik isterdim zevkli olur vs. Zaten uydurma bir konu..

byrosa

Kayıtlı Üye
" Büyü yaptırmaya giden kadın'ın başına gelenler | Hikaye. " Konu başlığı altında yazılsaydı daha açıklayıcı olurdu, sevgilerle.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Ergenlik kisiye,karaktere ve cevreye göre degisik gecebiliyor.Herkesin ergenlik devri ayni olmaz zaten,imkani yok,Zaten o arkadasin konusma tavrindan görüp tanimasak bile hangi topluluga mensup oldugu anlasiliyordu.Burayada bilgi edinmeye degil,dalga gecmeye girmis,Buda en son yazdigi mesajdan apacik belli oldu zaten.Ergenlik deyince illaki o kisi gibi oldugunuzu sanmayin sakin,Bence hepimiz bu sayfada bulunan ergen arkadaslarimizdan cok memnunuz.:biggrinjester::biggrinjester::hurray:

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Ergenlik kisiye,karaktere ve cevreye göre degisik gecebiliyor.Herkesin ergenlik devri ayni olmaz zaten,imkani yok,Zaten o arkadasin konusma tavrindan görüp tanimasak bile hangi topluluga mensup oldugu anlasiliyordu.Burayada bilgi edinmeye degil,dalga gecmeye girmis,Buda en son yazdigi mesajdan apacik belli oldu zaten.Ergenlik deyince illaki o kisi gibi oldugunuzu sanmayin sakin,Bence hepimiz bu sayfada bulunan ergen arkadaslarimizdan cok memnunuz.:biggrinjester::biggrinjester::hurray:

İzninizle üzerime alınıyorum :D

focus

Kayıtlı Üye
bu mal bi harika dostum

bu nasıl bir üslup ve ne çagrıştırıyor acaba bunu yazan üyeye soruyorum neyi ima ve neyi çagrıştırdıgınızın farkındamısınız?

site yönetimi bu tip yazıları ve davranış sergileyen üyeleri nasıl silmeden burda bırakabiliyor anlamakta zorlanıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...