büyü ve nazar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

killer queen

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba arkadaşlar.Dün akşam bir hocaya gittim,arkadaşıma büyü yapıldığı için.Gitmişken ben de yıldızname baktırdım ve bana doğuştan nazarlı olduğumu ve ailemize büyü yapıldığını söyledi.Ayrıca beni 3 defa cin çarpmış.Saydığı belirtileri aynen yaşıyorum.Yaşamak istememe,hiçbir şey yapmak istememe,bıkkınlık,dengesizlik,hiçbir şeyi sonuca bağlayamama,en yolunda giden işlerimin bile bir şekilde sonunun kötü bitmesi.
Ben bu hocadan eminim.Arkadaşımın annesi yıllardır gidiyor,güvenilir bir adam.Zaten para bile talep etmiyor,gönlünden ne koparsa diyor.Hatta arkadaşımı senin işin benlik değil,daha derin diyerek başka bir hocaya yönlendirdi.Ama yine de benim aklımda şüphe var.Gerçekten büyü olduğunu nasıl anlarız?Bana nazar için hergün okumam gereken bazı dualar verdi,onlaru okuyacağım zaten.Büyü için de malzemeler verdi,bunları al gel diye.Ancak ben kararsızım.Büyü olduğundan nasıl emin olabilirim?Veya başka bir hocaya da görünsem mi?

Sare19

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba arkadaşlar.Dün akşam bir hocaya gittim,arkadaşıma büyü yapıldığı için.Gitmişken ben de yıldızname baktırdım ve bana doğuştan nazarlı olduğumu ve ailemize büyü yapıldığını söyledi.Ayrıca beni 3 defa cin çarpmış.Saydığı belirtileri aynen yaşıyorum.Yaşamak istememe,hiçbir şey yapmak istememe,bıkkınlık,dengesizlik,hiçbir şeyi sonuca bağlayamama,en yolunda giden işlerimin bile bir şekilde sonunun kötü bitmesi.
Ben bu hocadan eminim.Arkadaşımın annesi yıllardır gidiyor,güvenilir bir adam.Zaten para bile talep etmiyor,gönlünden ne koparsa diyor.Hatta arkadaşımı senin işin benlik değil,daha derin diyerek başka bir hocaya yönlendirdi.Ama yine de benim aklımda şüphe var.Gerçekten büyü olduğunu nasıl anlarız?Bana nazar için hergün okumam gereken bazı dualar verdi,onlaru okuyacağım zaten.Büyü için de malzemeler verdi,bunları al gel diye.Ancak ben kararsızım.Büyü olduğundan nasıl emin olabilirim?Veya başka bir hocaya da görünsem mi?
büyü oldugundan emin olamazsın milyarlarca insan var ailenin geçmişinde tanıdıgı birsürü insan var ne bilebilirsin kimin yaptıgını

Mylitta

Kayıtlı Üye
Atalarınıza yapılan büyülerin size yansıması olağan bir olaydır. Çünkü geniş perspektiften bakıldığında siz atalarınızın bir parçasısınız. Daha anlaşılır bir dilde şöyle özetleyelim; toprağa dikilen tohumdan tekrar tohum alındığı takdirde ilk tohum için tüm yapılan yanlış sulamalar, verimsiz toprağın kötü etkisi, kuraklık gibi etkenler ikinci tohumda da baş gösterir.

Nazar konusuna da şöyle açıklık getirelim. İlk başta Nazar nedir bunu sorgulamak gerekir. Nazar negatif enerjilerin istemsiz bir şekilde size yönlendirilmesiyle oluşan durumlardır. Büyü uygulamalarında yapılan şey kötü veya iyi enerjiyi istemli bir şekilde araçlar kullanarak hedef kişiye veya duruma yöneltmektir. Nazar'ın tek farkı pozitif enerjiyi istemsiz bir şekilde araç kullanmadan size yöneltilmesidir.

killer queen

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar,büyünün kime yapıldığı belli.Anneme,babama ve genel olarak aileye,evde huzur olmasın,geçim sıkıntısı yaşansın vs diye büyü yapılmış.Nazarım da şu şekildeymiş.Anneme bana hamileyken nazar değmiş ve ben de o nazardan nasiplenmişim.Ve sürekli nazar çekiyormuşum.Bu kötü etki yıllar geçtikçe artar dedi.Eğer 11 yaşıma kadar gelinseymiş nazarım çözülebilirmiş ama artık yapılamazmış.Ya muska taşımalıymışım ya da hergün verdiği duaları okumam gerekiyormuş.

Mylitta

Kayıtlı Üye
Nazar'ın bu kadar kuvvetli bir cinsine ilk defa size söylenilen bir biçimde kulak misafiri oluyorum. Nazar kötü enerjidir ve süregelen birşey olmadığı için zamanla yapılan arınma çalışmaları ile astral bedeninizi yani ruhunuzu arındırabilirsiniz.

killer queen

Kayıtlı Üye
Ben de ilk defa duyuyorum böyle bir şey.Sürekli nas felak okurum.Ayete kürsiyi zaten ağzımdan düşürmüyorum desem yeridir.Ben bunlar korur sanıyordum ama korumuyormuş demek. :(
Verdiği duaları okuyacağım artık,bir de öyle deneyeceğiz.

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
3 kere cin çarpmış hasta olmamışsın ve aklın yerinde böyle birşey olamaz doğruluk payı az 3 kez cin çarpması yani öyle basite alma havasçıların yanında ders aldığım için biliyorum bazıları bir çarpmada ölüyor bazılar aklını yiiriyor bazıları konuşamyor sen 3 kez çarpmış.

İmkansız...

killer queen

Kayıtlı Üye
3 kere cin çarpmış hasta olmamışsın ve aklın yerinde böyle birşey olamaz doğruluk payı az 3 kez cin çarpması yani öyle basite alma havasçıların yanında ders aldığım için biliyorum bazıları bir çarpmada ölüyor bazılar aklını yiiriyor bazıları konuşamyor sen 3 kez çarpmış.

İmkansız...
Peki ne önerirsiniz?Dikkate almamalı mıyım yoksa işin peşine düşüp bozdurmalı mıyım?

Bu zamana kadar hep bende negatif bir şeyler var diye düşünüp yakınıyordum ama şimdi böyle olunca ne bileyim,inanmak istemiyorum gerçekten olduğuna.

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
Peki ne önerirsiniz?Dikkate almamalı mıyım yoksa işin peşine düşüp bozdurmalı mıyım?

Bu zamana kadar hep bende negatif bir şeyler var diye düşünüp yakınıyordum ama şimdi böyle olunca ne bileyim,inanmak istemiyorum gerçekten olduğuna.

Dua edin
nediyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...