Büyü şüphesi

Lunat

Kayıtlı Üye
Merhaba konuya parazit yapmak gibi olacak @emre0654 lütfen affedin @Absoluta Virtute @URUMHAMATAHAYİL ben de üzerinde büyü olduğundan şüpheleniyor ve kurtulmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Emeklerinizi de karşılamaya hazırım.

emre0654

Kayıtlı Üye
Merhaba konuya parazit yapmak gibi olacak @emre0654 lütfen affedin @Absoluta Virtute @URUMHAMATAHAYİL ben de üzerinde büyü olduğundan şüpheleniyor ve kurtulmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Emeklerinizi de karşılamaya hazırım.
Mabetsanat.com sitesi üzerinden spiritüel danışmanlık alıp bakım yaptırdım ben Kerimali beye(URUMHAMATAHAYİL) büyü olduğu ortaya çıktı, siz de aynısını yapın.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Bir de meraktan soruyorum büyü yaptıran da büyüden etkileniyor mu acaba ? Bana büyü yaptıran kişi aklıma gelmeye başladığı zamanlar hastaneye gitmişti 2-3 sefer.
Ben etkilenir diye biliyorum ama bağlama büyüsüyle sizi kendine bağlasa da size bağlı olmayacak, siz bağlı olacaksınız ona.. Yani ne fark eder etkilense de sizin ondan etkilenmeniz de zamanla oluşacak olan duygusal bağımlılık da her şey koca bir yalan, bir yalana inanıp aşk sanacaksınız kendinizi kandırmış olacaksınız sadece.

emre0654

Kayıtlı Üye
Ben etkilenir diye biliyorum ama bağlama büyüsüyle sizi kendine bağlasa da size bağlı olmayacak, siz bağlı olacaksınız ona.. Yani ne fark eder etkilense de sizin ondan etkilenmeniz de zamanla oluşacak olan duygusal bağımlılık da her şey koca bir yalan, bir yalana inanıp aşk sanacaksınız kendinizi kandırmış olacaksınız sadece.
Yok ondan bahsetmedim benim yaşadığım psikolojik ve fiziksel problemler onda da olur mu

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Yok ondan bahsetmedim benim yaşadığım psikolojik ve fiziksel problemler onda da olur mu
Sanmıyorum öyle olsa önüne gelen bağlama büyüsü yapmazdı böyle kolayca. Zararı bağlama büyüsü yapılana. Büyü yapan kendini korumaya alır. Sizde on birimse problem onda en fazla iki birim kadardır şiddeti.

nurumm

Kayıtlı Üye
Bir de meraktan soruyorum büyü yaptıran da büyüden etkileniyor mu acaba ? Bana büyü yaptıran kişi aklıma gelmeye başladığı zamanlar hastaneye gitmişti 2-3 sefer.
İlk başlarda o da etkilenir, kendisini mutlaka korumaya almıştır.Sizin gibi etkiler olmaz karşı tarafta yaptığı büyüyle alakalı etkileneceği durumlar eğer varlık varsa arkadasların dedikleri gibi dininiz nedir bilemiyorum sihir ayetleri okunursa aşırı derecede rahatsız olur mesela dünya üstüne üstüne gelir gibi basar ona okunan yer hemen uzaklaşmak isteyecektir.Yan yana geldiğiniz oluyorsa bi deneyin nas,felak ve ayetel kürsü okumayı bakın nasıl deliriyor ;)

Retro

Elit Üye
Bir de meraktan soruyorum büyü yaptıran da büyüden etkileniyor mu acaba ?

Etkilenebilir.
Büyü tesir etmiyorsa, büyücüye geri döner. Bu noktada büyücü hala arınabilir durumda ise korkunç derecede rahatsız olur başlattığı ișten. Izdiraplı hallere girip çıkar.

Arınamayacak durumda ise, yani Yasin suresinde dendiği gibi "artık (kalıcı) azap onlar için hak oldu" hükmü gereği basiretleri bağlanır, vicdanları susturulur ve böylece muhakemelerindeki frenleme sistemi çöker ve daha çok azgınlık yapmalarına kasten süre tanınır, yani bu tip adamlar kolay kolay ölmek te bilmez, hastalanmak ta bilmez.. Ruhunu tamamen satan kişiler saf kötülükten doğan toxic bir sıhhatle kavuşabilirler yani.

Son düzenleme:

emre0654

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayın ısıtıp ısıtıp aynı konuda sizi meşgul etmek istemiyorum, şuan maalesef maddi durumum fazla el vermediği için büyü bozma işlemi, koruma vs yaptıramıyorum. Bu kadının bulunduğu sokaktan yarın hiç tanımıyormuş, bilmiyormuş gibi bir geçeyim diyorum sırf meraktan acaba benim geçtiğimi bilir mi veya büyücüsü haber alıp ona haber verebilir mi ?

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Kusura bakmayın ısıtıp ısıtıp aynı konuda sizi meşgul etmek istemiyorum, şuan maalesef maddi durumum fazla el vermediği için büyü bozma işlemi, koruma vs yaptıramıyorum. Bu kadının bulunduğu sokaktan yarın hiç tanımıyormuş, bilmiyormuş gibi bir geçeyim diyorum sırf meraktan acaba benim geçtiğimi bilir mi veya büyücüsü haber alıp ona haber verebilir mi ?
Tehlikeli sularda yüzüyorsunuz. Belki büyüyü başkasına yaptırmadi kendi yaptı. Büyünün bozulması niyetiyle Ayetel Kürsü okuyun. Bozulmasa da etkisi hafifler.
Yok görür mü beni büyücüsü haber verir mi bunlar bahane siz yakınlık kurmaya çalışıyorsunuz. Yani kendinize yalan söylüyorsunuz. Rukye dinleyin YouTube dan. Bir çok büyü bozma uygulaması var burda ve başka sitelerde. Arınma yapın inancınız doğrultusunda.

Retro

Elit Üye
şuan maalesef maddi durumum fazla el vermediği için büyü bozma işlemi, koruma vs yaptıramıyorum.

Kendin boz, kendi korumanı kendin yap.
Kendi işini kendin yapmaya bir yerden başla.
Devlet yönetmiyorsun ki kendine metafizik bir koruma squatı kurasın.

Büyü, bilinç altını bilinç üstüne dayatma sanatıdır. İstemediğin duygu durumuna girdiğin anda kendi içindeki karşıt bilinci, karşıt motivasyonu, karşıt analitik fikirleri uyandırmayı öğrenmek zorundasın zaten yaratılış amacın gereği. Yoksa değişen şartlara karşı dengede kalamazsın. İrade terbiyesinde kendini ihmal edenler genelde dış güdümlü, dürtüsel zaaf gösteren ve telkinlere karşı iç alemlerinde karşıt duruşun motor becerilerini geliştirmemiș insanlar zaten herkese yük olurlar. Çok izdiraplidir böyle insanlarla yaşamak, onları idare etmek, hatta onlara katlanmak.

Demre

Kayıtlı Üye
Bence siz kendinizi büyülemessiniz. Odaginizi degistirin. Spora yada hobilerinize kanalize olun. Tatil gunlerinizde sehir disina cikip yeni yerler kesfedin. Hayvan sahiplenin mesela. Enerjinizi hapsetmek yerine, onu faydali isler yapmakta harcayin. Huzur evindeki yaşlılari ziyaret edip, sohbetinizle bile onlarin hayatlarina guzel dokunuslar yapabilirsiniz. Sadaka verin. Mutlu ettiginiz insanlarin yada hayvanlarin enerjisi size kendinizi harika hisettirecektir. Uyuyamiyorum diye sızlanmak, bilincaltiniza "uyuma" emri vermek demektir. Bunu asla dillendirmeyin, telkin etmeyin kendinize. Yatmadan 1 saat once elektronik esyalarla ilgilenmeyi birakin, bir fincan lavanta cayi icin, 1 adet kas gevsetici alin yada bir bardak ılık süt icin. Sigara kullaniyorsaniz azaltin çunkü uyarici etkisi sizi uyutmaz. Yataginiza uzanip keyifli bir kitabi gozleriniz yorulup uykunuz gelinceye kadar okuyun.