Bu konuda bilgisi olan varmi

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Bunu konuya getiriyorum fakat kimse birşey söylemiyor. Bir majisyen yukarıda kendini yaratabilirmiş; böyle bir şey olabilirmi? Çok ama çok merak ediyorum; bu konuda bilginiz varmı?
Merhaba,

Sorunuzu tam olarak anlayamadım. Tekrar daha açıklayıcı şekilde yazmanız mümkün müdür?

Darkon

Kayıtlı Üye
Yaşanan yada yaşanacak olan kehanetlerin tasarlayıcısı sizce nerdedir?... ve size olduğu gün yukardan seyrettiren?... ve sonrasının işaretini de gösteren. Yanılıyorsam siz söyleyin bileyim. Bakın. Sıkıntısı kolay değil, ama dağına göre de kar veriliyor. Ben majisyen değilim, burada ki konulara ve paylaşımlara karşı belki en çömezim...
Kimse size bir şeyde yanılıyorsunuz demedi. Neye sinirlendiğinizi anlamadım.

Darkon

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute Ford'un Karesi'ne biraz daha baktım. Farklı kombinasyonlarla arayınca Türkçe bir sayfa buldum(tabi yine Rus sitesiydi sanırım). Ben farklı bir şeyler bilmek gerekiyor zannetmiştim ama kare direkt sizin attığınız görseldeki gibi çizilip konuyormuş. Paranın üstüne çizilmesini öneriyorlar ya da cüzdanın içine... Niyet olarak ise "bana ayda 20000 ruble getirsin" diyerek aktifleştirmesini önermişler. Farklı niyet nasıl olabilir bunla mesela direkt çizerek koysak olur mu niyet söylemeden? Yoksa diyelim "10000 Tl" getirsin dedik niyetimiz oldu. Ondan sonra geliri artırmak için tekrar aynı çizim daha yüksek bir niyetle konulabilir mi? Bu çizim bana ilginç geldi sadece 1,2,3,4..... gibi çizilip konulması.

Bu arada daha önceden böyle kare çizimler görmüştüm dediğimin adı "Abramelin Square" miş ben karıştırmışım. Onlarda klasik latin harfleri çiziliyor ama tabi tam nasıl çalışma yapılıyor araştırmadım.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
2
@Absoluta Virtute Ford'un Karesi'ne biraz daha baktım. Farklı kombinasyonlarla arayınca Türkçe bir sayfa buldum(tabi yine Rus sitesiydi sanırım). Ben farklı bir şeyler bilmek gerekiyor zannetmiştim ama kare direkt sizin attığınız görseldeki gibi çizilip konuyormuş. Paranın üstüne çizilmesini öneriyorlar ya da cüzdanın içine... Niyet olarak ise "bana ayda 20000 ruble getirsin" diyerek aktifleştirmesini önermişler. Farklı niyet nasıl olabilir bunla mesela direkt çizerek koysak olur mu niyet söylemeden? Yoksa diyelim "10000 Tl" getirsin dedik niyetimiz oldu. Ondan sonra geliri artırmak için tekrar aynı çizim daha yüksek bir niyetle konulabilir mi? Bu çizim bana ilginç geldi sadece 1,2,3,4..... gibi çizilip konulması.

Bu arada daha önceden böyle kare çizimler görmüştüm dediğimin adı "Abramelin Square" miş ben karıştırmışım. Onlarda klasik latin harfleri çiziliyor ama tabi tam nasıl çalışma yapılıyor araştırmadım.
20 bin ruble de anca asgari ücret ediyor. Bu konuda neden ancak buna takıldım bilmiyorum.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye

Karenin içine birşey cizilmiyor mu?

Darkon

Kayıtlı Üye
Sinirlendimmi😊
Yanılıyor olabilirim de, düzeltmeleri severim, egom yoktur...
Ben düzeltme yapmak için sormamıştım. Hani şu dünya ağacı konuları var ya... O konularda alt boyut üst boyutlara çıkma gibi konular var. Ona benzettim sizin bu "alt boyutlardan gelen mesajlar" yazmanızı. Ağacın kökleri alt dünyalar, yaprakları dalları üst dünyalar veya evrenler olarak geçiyor genelde. Siz öyle yazınca ilginç geldi neden bahsettiğinizi anlamak için sordum yoksa benim de çok bilgim yok.

hekate22

Kayıtlı Üye
Ben düzeltme yapmak için sormamıştım. Hani şu dünya ağacı konuları var ya... O konularda alt boyut üst boyutlara çıkma gibi konular var. Ona benzettim sizin bu "alt boyutlardan gelen mesajlar" yazmanızı. Ağacın kökleri alt dünyalar, yaprakları dalları üst dünyalar veya evrenler olarak geçiyor genelde. Siz öyle yazınca ilginç geldi neden bahsettiğinizi anlamak için sordum yoksa benim de çok bilgim yok.
Sormakda sakınca yok, oyle öğreniyoruz, üslûbum yanlış oldu.
Dünya ağacı dediğiniz sanırım Sefirot, bilgi ağacı. Klifot olsa gerek alt kısmı.

Darkon

Kayıtlı Üye
Sormakda sakınca yok, oyle öğreniyoruz, üslûbum yanlış oldu.
Dünya ağacı dediğiniz sanırım Sefirot, bilgi ağacı. Klifot olsa gerek alt kısmı.
Evet ondan bahsediyordum hali hazırda pek çok farklı ismi var farklı kültürlerde, inanışlarda.

Darkon

Kayıtlı Üye
Ağacın alt kısmı, onu çalışanlar için Dion Foftune 'un, kitabında ayrıntılı yazmıştır Kara büyü...hiç duymamiş olmanıza şaşırdım...neyse, biz böyle şeylerle ilgilenmeyiz🙂
Siz batak deyince anlamadım tabi ama demek istediğinizi şimdi anladım. Cehennem gibi biliyordum sadece. Başka kültürlerde inanışlarda tabileri de daha farklıdır tabi. Çünkü yaşam ağacı farklı kültürlerde de var dediğim gibi.

hekate22

Kayıtlı Üye
Siz batak deyince anlamadım tabi ama demek istediğinizi şimdi anladım. Cehennem gibi biliyordum sadece. Başka kültürlerde inanışlarda tabileri de daha farklıdır tabi. Çünkü yaşam ağacı farklı kültürlerde de var dediğim gibi.
Genelde bununla ilgili kişilikler içindir bu tabir. Altın Şafak Cemiyetinin vefat etmiş değerli yazarlarının kullandığı tabirlerdir...
Aslında ibranice yazılımı ile hint arasında genellikle biraz daha ayri gibi zannedersem. Ama, ingiliz ve batı okültizmciler genelde tibet ile harmanlanıyorlar.... ah tibet, idealimdi🙂