Bu konuda bilgisi olan varmi

gvndin

Kayıtlı Üye
Bazi internet sitelerinde etsy creepyhollows gibi sitelerde melekler bronwyn angel coutwind angel elfler fairy gnome vampirler satiliyor, bunlar cinmidir? Bilgisi olan varmi

Darkon

Kayıtlı Üye
Servitor olarak geçiyor diye biliyorum. Başka bir kişi bu servitoru kendi enerjisiyle yaratıyor. Para verip alıyorlar galiba ama nasıl çalışma yapılıyor onu tam ben de bilmiyorum.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Servitor olarak geçiyor diye biliyorum. Başka bir kişi bu servitoru kendi enerjisiyle yaratıyor. Para verip alıyorlar galiba ama nasıl çalışma yapılıyor onu tam ben de bilmiyorum.
Servitorlari satın alan da mı var? Hayret. :sneaky:
Millet nasıl para kazanıyor, görüyor musunuz?

Darkon

Kayıtlı Üye
Servitorlari satın alan da mı var? Hayret. :sneaky:
Millet nasıl para kazanıyor, görüyor musunuz?
Evet @gvndin 'in söylediği siteler ve başka sitlerde de bir sürü değişik yaratık, varlık resimleri falan var. İlk gördüğümde şaşırmıştım ama zaten sonra daha uçuk şeyler görünce sıradanlaşıyor tabi. :D

Nasıl çalıştıklarını bilmiyorum parayı aldıktan sonra sigilini mi veriyor acaba? Bir de servitor yaratılmamışsa ne olacak alın size tertemiz dolandırıcılık :LOL:

Nasıl para kazandıklarını görüyorum da o yetenek bende olsa ben de satarım ama ne yapalım. :)

gvndin

Kayıtlı Üye
Servitorda ayri bisey, ama bu melekler nedir.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Yani butun medyumlar elbirligi icinde ayni tur servitorlari uretip angel diye satiyolar?
Aynı tür değil. Üretme şekilleri değişik olabilir. Ve karakteristik özellikleri de farklı. Bir de bunların gelişme özelliği var, ve ne şekilde gelişeceğini belli olmaz. @SoldierO 'nun dedihi gibi gidishat kötü olabilir ve o servitoru yok etmek için epey uğraşmanız gerekir. Zaten yaratmaya bilmiyorsanız yok ta edemezsiniz.

gvndin

Kayıtlı Üye
Peki bunu neden sakliyolar, discord grubunda soruyorum kendileri bile angel diye bahsediyor

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Peki bunu neden sakliyolar, discord grubunda soruyorum kendileri bile angel diye bahsediyor
Bir meleginiz olsaydı onu satar miydiniz? Bir meleği yakalayacak gücünüz ve imkanınız olsaydı yapacağınız şey melek pazarlamak mı olacaktı? Bir meleğe bin liraya sahip olabileceginize inanıyor musunuz? Dolandırıcı bunlar.

SoldierO

Kayıtlı Üye
Tabi ki de para için yapıyorlar ilk zamanlarda o servitorlar müşterinin ufak tefek işlerini görüyor sonra müşteriye kendi işlerini gordurmeye başlıyor farkına vardığınızda hop medyum dediğiniz kişilerin kapısını caliyorsunuz ve yine para ödüyorsunuz. @Absoluta Virtute ne güzel sistem beee 😅

createtherules

Kayıtlı Üye
Fazla alan topun içine doldursun Pokemon gibi yeri geldikçe kullanır

evengaline

Kayıtlı Üye
Tabi ki de para için yapıyorlar ilk zamanlarda o servitorlar müşterinin ufak tefek işlerini görüyor sonra müşteriye kendi işlerini gordurmeye başlıyor farkına vardığınızda hop medyum dediğiniz kişilerin kapısını caliyorsunuz ve yine para ödüyorsunuz. @Absoluta Virtute ne güzel sistem beee 😅
Servitor yaradan kişi tarafından kendi içine çekiyormuş gibi imgelenerek yok ediliyor diye biliyorum, ama yaratmayan nasıl ok edecek?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Güzel tezgâh. Bir de ruh satma tezgahı var. Şimdi ruhunu satmaya isteyen kişiye ritüel hizmeti veriliyor. Parayla da olur bedavaya da olur. Bir süre sora kişi pişman olunca. Ona ruhu geri aldırılır ama yüklü ücret karşılığında. Nasıl?