Biyokinezi (göz rengi değiştirme)

aris

Kayıtlı Üye
Biyokinezi zihin gücüyle vücuda hükmetmektir.Bu konu göz rengini değiştirmek gibi özel bir konu içerir.Eğer yeterince dikkatli olmazsanız yada çalışmaya başladığınızda bitirmeden bırakırsanız biyokinezi sizin için zararlı olabilir.

Metot:

Adım 1:
Bu çalışmaya uyumaya başlamadan hemen önce başlayın.Yumuşak bir yere yerleşin.Gözünüzü kapattığınızda olan hiçliğe odaklanın.

Adım 2:
Rahatladıktan sonra bedeninizi ve gözlerinizi kapalı olarak hayal edin.Sonra hayal ettiğiniz bedeninizin gözlerini yavaşça açtığını hayal edin.Gözler açıldıkça göz renginin yavaşça değiştiğini izleyin.Derin bir şekilde gölge ve renge odaklanın.

Adım 3:
Artık çeşitli göz renklerine sahip olan hayal ettiğiniz bedeninizin kendinize doğru yürüdüğünü içinize girdiğini onun sizin tarafından emildiğini hayal edin.Sonra kendinizin hayali olarak gözlerinizi açtığınızı ve aynaya gittiğinizi düşleyin.Aynaya baktığınızda kendi göz renginiz yerine istediğiniz rengi görün.

Adım 4:
Normal dünyaya geri dönün.Bilinciniz yeniden açılsın.Odaklandığınız şeyin etkilerine bakın.

Bu çalışmayı bir ay boyunca her gece yapmaya çalışın.Hayali olarak aynaya baktığınızda istediğiniz göz rengini görün.Kendinizi aslında gerçekte de asıl göz renginizin bu olduğuna inandırmaya çalışın.Gerçek aynaya baktığınızda gerçekmiş gibi tepkiler verin."Hey şuna bak!Gözlerim renk değiştiriyor!" gibi.Daha büyük bir inandırıcı etki için bunu arkadaşlarınızla da paylaşın.Eğer bir ay boyunca çalışmalarda büyük bir değişiklik olmadan düzenli olarak yaparsanız gözlerinizin şiddetli bir biçimde renk değiştirmeye başladığını göreceksiniz.Kendinizi inandırırsanız, güçlü bir değişim görürsünüz ve çalışmayı tamamlamış olursunuz.
alıntı

dido06

Banlı Kullanıcı
Bu gerçek mi, deneyen var mı? Ben zorunlu olarak lens kullanıyorum, gözlerim 4 civarında. Lensler renkli, yeşil gerek. Gözlerimin bu renk olmasını çok isterdim, biraz daha açar mısınız konuyu?

awra

Banlı Kullanıcı
Ben simsiyah parlak gözlerim olmasını isterdim. Gözlerim iri ela şu anda..

Şükür bu haline, tabii ki şikayetim yok. Ama kara gözlere hastayım..

DreaMLife

Kayıtlı Üye
Çok meşakkatli bir çalışma yani düzen oturtmak gerekiyor ve ben eğer bunda başarılı olursak kendimizi geliştirebileceğimizi ve vücudumuzdaki kusurlu olduğunu düşündüğümüz veya değişmesini istediğimiz bölgelerde de kolaylıkla uygulayabileceğimize inanıyorum. Misal istemedğiniz bir ben , yara izi, doğum izi gibi. Ya da başlangıç için aynı çalışmayı kendi isteğinize yönelik olarak da yapabilirsiniz ama tehlikesi varmıdır ne boyuttadır bilemem

JeMiLe

Kayıtlı Üye
Süper bir şey bu. Gözümün renginin hep siyah ya da gri olmasını istemişimdir. Denemek lazım;)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sadece psikolojimizi etkileyerek böyle birşey yapabilmek mümkün mü?Bence zor ama imkansız değil.Bunu bence birazd daha derinleştirebiliriz.Pigmentleri ve atomları dahil edebiliriz ama aklımıza mukayyet olabilir miyiz acaba?Yani sadece psikolojiyle oynayarak yapılabilecek iki raporlu olay biliyorum o sebeple imkansız diyemiyorum.Sırf inandığı için normal ısıda donarak ölen bir adam,bu adamın dokuları da donmuştur, ve yine şizofren bir kadının,ki kadın çok zayıf,bebeğini kamyon altında olduğunu sanmasıyla koca kamyonu iki tekerleği havaya kalkacak şekilde kaldırması.Madem adam soğuk olduğuna inandığı için donarak ölebiliyor,biz de sırf inandığımız için böyle birşeyi yapabiliriz.Bilim bu düşünceleri yasaklıyor gerçi.Aman psikolog veya psikyatrist varsa buralarda,dikkat edin,kapatırlar bizi valla :D

JeMiLe

Kayıtlı Üye
Sadece psikolojimizi etkileyerek böyle birşey yapabilmek mümkün mü?Bence zor ama imkansız değil.Bunu bence birazd daha derinleştirebiliriz.Pigmentleri ve atomları dahil edebiliriz ama aklımıza mukayyet olabilir miyiz acaba?Yani sadece psikolojiyle oynayarak yapılabilecek iki raporlu olay biliyorum o sebeple imkansız diyemiyorum.Sırf inandığı için normal ısıda donarak ölen bir adam,bu adamın dokuları da donmuştur, ve yine şizofren bir kadının,ki kadın çok zayıf,bebeğini kamyon altında olduğunu sanmasıyla koca kamyonu iki tekerleği havaya kalkacak şekilde kaldırması.Madem adam soğuk olduğuna inandığı için donarak ölebiliyor,biz de sırf inandığımız için böyle birşeyi yapabiliriz.Bilim bu düşünceleri yasaklıyor gerçi.Aman psikolog veya psikyatrist varsa buralarda,dikkat edin,kapatırlar bizi valla :D

alemsin yaaa:D

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
:D Ya adamın karşısında telekinezi yapsan da böyle,Sen anormalsin kardeşim beynin hasta.Senin nöronların sapıtmış,hareket ettirememen gerekirdi onu,gel beynine elektrik verelim artık normale dön eşya kımıldatmak anormalliktir der.:D

pcxlord

Kayıtlı Üye
İş
student
Bu tek göze de oluyor mu? Yoksa ikisini birden feda etmek zorunda mıyız? Hani ben tek gözüm mavi, diğeri yeşil olsun istesem olmaz mı? :D

Aegwyn-

Kayıtlı Üye
Tanrı iki göz verdi..İki defa gör de sonra söyle dedi.
Tanrı iki kulak verdi.İki defa duy da sonra söyle diye.
Tanrı tek bir ağız verdi.çok duy,çok gör ama az konuş diye.

Göreceklerin aynı olduktan sonra,gören gözlerin farklı olmuş neye yarar?

ceren1

Kayıtlı Üye
Mümkün olduğunu biliyorum, yapanlar var ama ben yapamıyorum en azından şimdilik .
Admin biokinezi ile ilgili insiye verebilir mi var mı böyle bir insiye?

duyquxx

Kayıtlı Üye
Yapmaya başlıyorum...Olur inşallah. :D :biggrinjester:

Whısper

Kayıtlı Üye
Bunun bambaşka bir boyutu var.Bence..İnsan neyi düşlerse onu görür bu bir gerçek :)Yani bunun tıptaki adi da Şizofren vakası..Şizofren diyip dalga geçmeyin şizofrenlerin yapa bileceklerini bir görseydiniz aklınızı kaçırırdınız. Ben Suyun üstünde kosan bir şizofren gördüm .. Şahsen arkadaşım olur tedavi görmüştü plajda oturuyorduk..Ben suyun üstünde koşuyorum dedi dönüp bana ...Bazı olayların mümkün olduğunu bilmeme rağmen onunla alay ettim .. Bak simdi dedi Ayağa Kalktı BEN SUYUN ÜSTÜNDE KOSA BİLİORUM DİE bağıra bağıra denize doru koşmaya başladı 10 15 metre kadar koştu denizin üstünde herkes hayretler içerisinde bakıyordu birden durdu arkasını döndü GÖRDÜNMÜ ***** diye bağırdı bağırması ile suyun içine batması bir oldu .. Can kurtaranla zor yetiştik.Bu anlatılan mümkün ama çok zor.. Bu çalışmayı zaten bir kaç aydır ben yapıyorum..Ama hedefim gözlerimin renginin değişmesi değil..Göz bebeklerimde Pentegram oluşturmak..Bir gün bir an için pentegram oluşmuş .. Ben fark etmeden..Ailem o gün bu gündür benden tırsıyor.:) :beta1:

PUNKY

Kayıtlı Üye
Bunun bambaska bir boyutu var.Bence..İnsan neyi düslerse onu görür bu bi gercek :) :beta1: Yani bunun tıpdaki adida Sizofren vakkasi..

Şizofrenler sadece hayal ettikleri şeyi görürler sadece zihinlerinde yaratıp kendilerini inandırdıkları şeyi ...fakat bunu kendilerinden başkası görmez bu durumda anlattığın hikayedeki herkes ya şizofren yada arkadaşınında seninde özel yeteneklerin var...Biyokinezinin şizofreni ile alakası yoktur arkadaşlar çünkü biri zihin hastalığıdır diğeri zihinsel yetenek...gönül rahatığı ile deneyebilirsiniz...

osho

Kayıtlı Üye
İş
müzisyen/öğrenci
:) herkesin şizofren olması güçlü bir ihtimal gözükmüyor :)

blacky

Kayıtlı Üye
Ben göz rengini değiştirmek değil de başka bir şey yaptım. İlkokul 5te görme bozukluğu yasadığım için doktora gittik. Gözlerimin sadece yüzde 10 görebildiğini söylediler ve görüşümü arttırabilmek adına gözlük yazdılar ve bunun iyileşmesinin zor olduğunu, geç kaldığımızı söylediler o zaman.
Başka başka doktorlara gittim, lazerle 18 yaşından sonra tedavi olabileceğini de söylediler. Ben bir sene gözlük kullandım ama tabi yaramaz bir çocuk olarak bundan hiç hoşnut değildim, üstelik arkadaşlarım 4göz diyordu, mutsuzdum. Bu yüzden ben de kendimi mutlu etmek için her gece yatağa girdiğimde, kendimi gözlerim iyileşmiş olarak hayal eder, o şekilde uyurdum ve bunun fayda sağlayacağını bilmeden yapardım. 6 ay sonra kontrole gittiğimizde, göz numaram küçülmüştü :)ve ben 7 sene bunu yaptım. Şu an gözümün biri 1.75 derece, diğeri ise sıfır numara yani tam görebiliyorum.
Tabi o çocuk aklımla, bunun bir fayda sağlayacağını bilmeden yapmıştım, üstelik 1 seneden sonra gözlük kullanmayı da reddetmiştim. ;)Bence insan inanırsa her şeyi değiştirebilir, fiziksel olarak da.
Ben bunu artık bilinçli olarak yapıyorum, fiziksel ve ruhsal dertlerim olduğunda, onun olmadığını ve beni rahatsız etmediğini kendime inandırıyorum ve artık kısa bir sürede derdimi geçirebiliyorum.

mecra

Kayıtlı Üye
Ya inanırsak olur diye düsünüyorum ama çok zor. Gerçekten düzene oturtmak lazım her şeyi. Bir de bende konsantrasyon sorunu var, hemen dağılıyor dikkatim. Bunda da konsantre olmak ilk Şart. =((

AŞKMAVİYE

Kayıtlı Üye
Her şey bizde başlıyor. Biz istersek seviyor, istersek acı çekiyor ve de istersek mutlu oluyoruz.