Biyokinezi (göz rengi değiştirme)

sekhmet734

Kayıtlı Üye
İş
tiyatro
Evet ya beyin gücüyle her şey başarılabilir bence de ama hadi diyelim göz rengin kahve, sen çalışmayı yaptın gözün parlak yeşil oldu. Bunu nası açıklayacaksınn millete? Vallahi asıl o zaman başlarlar anormal demeye. Aman neyse, zaten bu çalışmaları yapanlara hep anormal gözüyle bakıyorlar. :)

ZACKRİAH

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben sonuca 5 günde vardım.Her gün düzenli olarak egzersiz yaptım, 4 saat hatta 5 saat 5. gün gözlerim çok ilginç bir yeşil tonu aldı. Normalde göz rengim kahve rengidir, bunun resmini de çektim. Fakat ben pc kullanmakta yeni olduğumdan fotoğrafı siteye nasıl koyabileceğimi bilmiyorum, biri yardımcı olursa sevinirim.

ByRALpH

Kayıtlı Üye
@sekhmet734 çok haklısın ben kuzenimin yanında denedim, inanamadı senin gözünün rengi değişti dedi ve kaçtı :D Yok ya ışık vurmuştur dedim. Siz siz olun kimsenin yanında yapmayın :D Ya da inanmayacağını düşündüğünüz kişilerin. İnanan arkadaşlar bile güler, bana yapınca da diğer hocalara anlatırlar sonra benden soğur falan, zor iş :D yapsan bile zor :D

Sennin

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle şu konuya bi açıklama getiriyim;
Göz rengi değiştirebilirsiniz.Ancak sandığınız gibi değişim ömür boyu sürmez.Hatta sadece bir kaç saniye,belki bir kaç dakika.
Biyokinezi insanın vücuduna hükmetmesidir.Kısacası biyokineziyle sadece göz rengi değil,saç ve ten rengini bile değiştirmek mümkündür.
Burda verilen teknik işe yarayan ve çok kullanılan tekniklerden biridir.Bunun dışında başka tekniklerde mevcut eğer bu tekniği yapmakta zorlanan varsa diğer tekniklerle ilgilenebilir.
Göz rengi değiştirirken dikkat edilmesi gerekenler var.Göz renginiz koyu bir renkse direk açık bir renge çevirmeye çalışmayın.Bu hem sizin zorlanmanıza neden olur hemde sosyal anlamda bir çok soruna yol açar.

Herkese başarılar...

ip seken kız

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Sonunda değiştirebildim gözlerim koyu kahverengi sarı, yeşil tonları gibi bir renge büründü, ama birkaç dakikalığına. Çalışıp isteyince gerçekten olabiliyormuş. Teşekkürler konuyu açan arkadaşa...​

Perina

Banlı Kullanıcı
Ben gözlerimi eladan yeşile döndürdüm ve aylardır öyle sizin dediğiniz farklı bir çalışma 1 saniyede göz rengi değiştiriliyor ve bir sanie sonra eski haline dönüyor ama verilen çalışma enerji yönlendirilerek DNA yapısına hükmediyoruz.

Biyokineziyle daha hızlı koşabilineceği söyleniyor ama hiç bir yerde bir formül yok bir bilgisi olan varmı?

Ben de daha yavaş konuşma yöntemi var mı bunu merak ettim..Ama olsada ben böyle yöntemlerden korkuyorum,uygulayamam sanırım:(

küçükkuş

Kayıtlı Üye
Bu biyokeneziyi yaptık diyelim gözümüzün rengi değişti:party: Bu etki ne kadar sürüyo yoksa kalıcı bişey mi kafam karıştı:(:(:(

Foras

Kayıtlı Üye
Gözlerim mavi , ama çok daha parlak yapmak istiyorum . Bir denemek lazım :)

Nyx

Kayıtlı Üye
Yav ne güzel gözleriniz var işte. Zaten herkesin de deği gibi birşeyi istiyorsanız, ona inanın ve beyninizi çalıştırıp bol bol hayal kurun. Gerçekleşir :)

görkem35

Kayıtlı Üye
Bundan bir iki hafta önce televizyonda meşhur bir proğram var yeteneklerin sergilendiği, orada genç bir arkadaş jürideki bayana '' gözlerinizi bana ödünç verir misiniz?'' dedi. Daha sonra konsantre olup gözlerini yavaşça araladığında o bayanın göz rengini almıştı. O an anlam verememiştim nasıl olduğuna ama bu konuyu okuyunca rahatlıkla anlıyabiliyorum artık ve insan gerçekten inanıp istedikten sonra yapamıyacağı hiç bişi yokmuş bunuda anladım...

duygu12345

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben göz rengimi odaklanarak değiştirmeye çalıştım bir hafta kadar uğraştım hergün en fazla 10 dk felan onlar bile kesik kesik odaklanma çünki beyin bir süre birşeye odaklanması susması çok güç.. ve başımda çatlıycak ağrılar oluyordu... gözlerim kahve koyu yeşil yapmak için odaklandım aynada yaptım bunu. uzandım ve aynamı aldım gözlerime odaklandım göz damarlarım felan yavaş yavaş renklerin yeşil olduğunu hayal ettim. istediğim yeşili zihnimde canladıramadım anlarda istediğim yeşilde bir eşyamı alıp o yeşili beynime kazıdım sonra tekrar ayna başında gözlerime bakarak o yeşili düşündüm çizgilerin yavaş yavaş yeşil olduğunu hayal ettim kısa süreliğinede olsa yeşil oluyordu gözlerim. zaten yeşil oluyor fakat 10 -20sn kalabiliyor sonra yine gidiyor bunu kalıcı yapabilmek belki aylarımızı belki yıllarımızı belkide 1 günde olur ama odaklanmayla ilgili.. ben her defasında yeşil yaptım ama kalıcı olmadı ama göz rengimde acılma var güneşte renk değiştiriyor ela olduğunu bile söyleyen oldu. resimlerini çekmiştim hatta her seferinde. bu yöntemi deniycek arkadaşlara bir tavsiyet daha var fotoşopla resimlerinde göz rengini istedikleri gibi yaptırıp çıkartıp masalarına koyup hergün baksınlar gerçekten beyin onu öyle algılarsa yavaş yavaş değişir göz renginiz.

biyo

Kayıtlı Üye
şuan ben deniyorum ve sonuç super göz rengim gittikçe açılıyor bende lens kullanıyorum mavi renk ama o kadar çok istiyorumki göz rengim mavi olsun umarımda olur deniyorum inanmak çok önemli birde konsantre bu ikisi olursa kesin gözlerin 1 yıla kalmadan yeşil olur sen yeterki inan ve konsantre ol.

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
bu hemen hemen her zaman başıma geliyor istediğim renk ortaya çıkıyor fakat istediğim zaman değil gözlerim ela normalde geceleri ışıkta ve gündüz karanlık yerlerde istediğim renge bürünüyor

hadess

Kayıtlı Üye
bir kaç gün önce buldum bu siteyi ilk okuduğum konuydu bu denemye başladım daha önce hiç fark etmedimmi yoksa gerçekten işe yarıormu bilemem ama şunu iyi biliyorum arkadaşlar koyu kahve gözlerim daha önceleri lens kullandım mavi ve yeşil olarak göz rengimi çok iyi biliyorum o yüzden ve dnediğim günden beri göz rengimde sarıya donme var arkadaşlar 4 yıldır izlediğim bir dizi var supernatural adında o diziyi izleyenler bilir bir iblis var sarı gözlü gözler hoşuma gitti ve denemeye başladım koyu kahve gözlerim artık sararıyor hemde 4 gündür uğraşmama rağmen iyice bir açılma oluştu hatta kardeşim bile fark etti bugün gözlerin sararmış hastamısın diye sordu garibim bişi diyemedim ama bekliyorum bakalım uğraşmaya devam temelli sarı yapabilecekmiyim bakalım :D

Misstremotada

Banlı Kullanıcı
Bence, bu olay biyokinezi adı altında insanları esasen olmadıkları bireyler olduklarını düşünmeye programlama olayı.
Bu sayede kişinin kendine olan bakış açısı değişir ve kişilik bölünmesi yaratarak alt ego'nun çıkmasını sağlar.

Daryana

Kayıtlı Üye
göz rengi ameliyatlada değişiyormuş. bunu benim gibi deneyipte beceremeyen arkadaşlar varsa, eğer isterlerse ameliyat olabilirler. :D şahsen ben hep mavi gözlü olmak istemişimdir :D

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
deneyenler uyguladiklari metotlari yazsinlar lutfen

Herkesin uyguladığı metot farklıdır.Oluşturduğu metot onda başarılı olabilir sizde olmaz.Oluşturduğu teknik onun enerjisiyle uyumludur o yüzden başarılı olur.

Kendi tekniğinizi oluşturun imajine ve inanmak çok önemlidir. :)

codzombi

Kayıtlı Üye
deneyenler uyguladiklari metotlari yazsinlar lutfen

İlgili metot ? Metotta bir şey yok ki . Meditatif halde , göz renginin değiştiğini imajine et yeter belli bir süre. sürekli bu çalışmayı yap . sonra kendine telkinler yap ,başarırsın . başaramıyorsan , hatayı kendinde ara.

underworld20

Banlı Kullanıcı
Ben kendimi vampir olarak imaje ediyorum goz rengimi mavi istiyorum vampirlerinkide mavi cunku kimse mavi yapma demesin ben kafaya koydum yapacagum bunu birde ben gozlerimi kapatim sadece gozumu mavi oldugubu dusunuyorum yardimci olun baska nasil dusunebilirim

yukardaki mesaja cevap atabilen varmı