Biri, birinin enerji akışına dahil olması

Alex06

Kayıtlı Üye
Majisyen bunu karşı tarafa belirtmesi gerekmiyormu? Yani ödeme bu şekilde yapılır diye. Enerji alışverişi. ..
Her zaman belirtmeyebilir, sizin için birşey yapana gonlunuzden geçen birşey vereceksiniz bu bir paket çikolata bile olabilir. Genelde majisyenlerin evcil hayvanı olur mama vs. Çok büyük bir sey olması gerekmiyor

hekate22

Kayıtlı Üye
Her zaman belirtmeyebilir, sizin için birşey yapana gonlunuzden geçen birşey vereceksiniz bu bir paket çikolata bile olabilir. Genelde majisyenlerin evcil hayvanı olur mama vs. Çok büyük bir sey olması gerekmiyor
Bana birşey verilmedi ki...niyeti karşılıksız almak, alayım derken ben ondan almışım... 🤗eeee ilahi adalet, her zaman inanırım

hekate22

Kayıtlı Üye
Acemi hali, böyle öğrendik işte..
Haaa ayrıca ben çalmadım, hiç hoş degil gerek de duymadım; güya yaşadığım şeyleri neden yaşadığımı öğrenecektim. Ama bilmeden almışım . Dediğim gibi, ilahi adaletin varlığına inanırım...gerçekten var.
O zaman mutlu oluyorum. Sanırım biryerlerde acımasız bir yargıç var🤨😌

hekate22

Kayıtlı Üye
Eğer biririsi enerji çalmayı biliyorsa hırsız girmesin diye kapısını kilitlemesini de biliyordur. O kilit kirilmaz değil ama yeni başlayan zor kıra

Eğer biririsi enerji çalmayı biliyorsa hırsız girmesin diye kapısını kilitlemesini de biliyordur. O kilit kirilmaz değil ama yeni başlayan zor kırar.
Herşey bir yana, düşünmeye başladım; enerji hırsızlığı bilinçli olarak gerçekten olabiliyormu? Insan insanın tüketicisi zaten, birbirinin kiricısı. Savaşlar fiziki yok edişler, psikolojik yıkımlar ve enerji...bazen kendime şunu diyorum. " izle ve seyirci konumda kal. Bence kozmik yasa gereğini yapar"
Sonuçta evren de madde. Sanırım biraz daha derine inmek gerekecek, cevaplar için.

Alex06

Kayıtlı Üye
Herşey bir yana, düşünmeye başladım; enerji hırsızlığı bilinçli olarak gerçekten olabiliyormu? Insan insanın tüketicisi zaten,
Başlığı açarak yaşadığınız olayı anlatan sizsiniz karşı tarafın özür diledigini söyleyen sizsiniz. Kararı siz verin.

Naçizane bir tavsiyem olacak, yazdiklariniz konulara olan bakış açınız bir miktar dağınık. Sadece bu postta değil genel olarak. Bu işlerle ilgileniyorsanız dikkat toplama odaklanma gibi çalışmalar yapmanız iyi olur.

hekate22

Kayıtlı Üye
Başlığı açarak yaşadığınız olayı anlatan sizsiniz karşı tarafın özür diledigini söyleyen sizsiniz. Kararı siz verin.

Naçizane bir tavsiyem olacak, yazdiklariniz konulara olan bakış açınız bir miktar dağınık. Sadece bu postta değil genel olarak. Bu işlerle ilgileniyorsanız dikkat toplama odaklanma gibi çalışmalar yapmanız iyi olur.
Bakış açımdan çok ilgi alanımı dağınık tutuyor olabilirim; bunda haklısınız. Sanki herşeyi ben öğrenicem. Elimde değil. Aktif bir beynim olduğu söylendi ama toparlamak zorundayım dediğiniz gibi....teşekkür ederim.

hekate22

Kayıtlı Üye
Bakış açımdan çok ilgi alanımı dağınık tutuyor olabilirim; bunda haklısınız. Sanki herşeyi ben öğrenicem. Elimde değil. Aktif bir beynim olduğu söylendi ama toparlamak zorundayım dediğiniz gibi....teşekkür ederim.
Yüksek merkür; biraz baş belası. Ne yapabilirim ki?...ama aklıma getirmeniz iyi oldu. Bunu toparlamaya çalışıcam.

cathrine

Kayıtlı Üye
Yeni konu açmadan bu başlık altında yazmaya devam edebilirsiniz...O zaman olur belki ''Kutsal Evlilik''konusu...