Biri, birinin enerji akışına dahil olması

cathrine

Kayıtlı Üye
Tüm yazdıklarınız benimde aklımda. Bu olanları evirip çevirip her haliyle düşündüm. Bana karşı kötümü, hayır. Ha.. iyi ve kötü kavramları da göreceli! Aldığım bir şeyler varmı bunu düşündüm, sonuçta bunları yaşadım, öğrendim. Ama güvenliğim öncelik...bakın muhteşem deneyimler yaşadım, onun sayesinde mi bilemiyorum. Ama tensel ve ruhsal ilişkilerden bahsetti. Fakat söylemek istediklerinde kendini ifadede zayıf, bunu kabul ediyor onu yanlış anladığımı söylüyor...evet, bazen yanlış tutum aldığım oluyor ve bunu dengelemeye çalışıyorum. Bende kimsenin yaşamadığı yada çok az kişinin yaşadığı dönemler geçirdim ve geçiriyorum.

Kişinin, kendi eril ve dişil birleşmesini yaşadım iki kez; Kaynaşması, Delilik sınırına geldim. Dünyaya tutunmak zorunda kaldığım için konuşmak istedim kendime ama kelimeler yoktu, kalmamıştı ve bu arada ruhumda kaynaşmayı gözlüyordum . Ağzım açık sadece hızlı ve derin nefes alıp veriyordum saatin 03 nde...cok sınırdaydım ve sınırı geçip aklımı yitirme durumuna kayıyordum. Birden aklıma kızdığım birini getirip adını söyledim. Tanrım, kurtulmuştum ve bu pis dünyaya tutunmuştum nihayet. O muhteşem ruhsallık ve sevgiden kurtulmak için bu dünyaya tutunmak!?

Neyse, bunu onun sayesinde mi yaşadım? Emin degilim. Ama bu olaydan sonra normal seksin hayvani seviyede olduğunu, ve sevgi olmadığından bahsetti. Bunu üçüncü çakraya yükselmesinden bahsetti ve kısa zaman sonra bana bunu yaşattı; enerji akışıma dahil olmasından ...orda sinirlendim. Bana söyleyebilirdi, anlatabilirdi!
Sonuç da öğrenmek için bu yoldayım, talebeyim...izin vermeyeceğimi biliyordu...hırsız olup olmadığından bile emin değilim. Ikilem içindeyim. Onun hayatıma girdiğinden beri onu ve kendimi takipte tutuyordum. Ruyalar , görüler, rüyetler ve sezgiler...Öğrenmek zorundayım. Bunun çok mu kolay oldunu sanıyorsunuz? Hayır çok zor ve yıpratıcı...kendimi, sağlımı ruhumu ve zihnimi zinde tutmak için spor yapıyorum senelerdir , hiç de kolay olmayan bir spor. Yoksa enerjim dayanamazdı belki..

Bir görümde, ki ben ona yorumladım tabii bilmiyor; ciddi bilgileri olan yerlerden aldığım sonuç şifacı olabilme ihtimalini düşündürdü....vs.vs ...işte durum bu.

Dediğiniz gibi belki ben onun vesilesi ile iyi yada kötü ve sizde benim vesilem ile birşeyler öğreneceksiniz şu an. Kendi adıma bazen şöyle diyorum kendime:
" her riski göze alarak öğrenmek isteyen sen değil misin ? Bilgi için değer. Çünkü bu yolun zemini kaygan ve benim yaşadıklarımın cevabı da bu yoldan geçmemi gerektiriyor."
Evet, bu yolda binbir suratlı haller var, farketmiyormuyum? Çok iyi fethediyorum. Belki yanlız başıma inisiye oluyorumdur kimbilir?
😶
Işte bu durumdan, emin olabilme adına sizlere anlattım.
Duyarsız kalmadınız, teşekkür ediyorum.
Bizim de buna benzer durumlar yaşadığımız olmuş ve anlam verememişizdir belki...Çünkü ben de sizin gibi delirme noktasına geldiğim zamanları hatırlıyorum ama neden olduğunu çözemediğim psikolojik halleri yaşadım...Ama anlam verememiştim.Siz en azından ifade edbiliyorsunuz...''Kişinin eril ve dişil birleşmesi,kaynaşması''ruh ikizi ya da ikiz alev gibi bir durum mu?Herşeyi soruyorum ,çünkü aklıma takılıyor bazı cümleler...

hekate22

Kayıtlı Üye
Bizim de buna benzer durumlar yaşadığımız olmuş ve anlam verememişizdir belki...Çünkü ben de sizin gibi delirme noktasına geldiğim zamanları hatırlıyorum ama neden olduğunu çözemediğim psikolojik halleri yaşadım...Ama anlam verememiştim.Siz en azından ifade edbiliyorsunuz...''Kişinin eril ve dişil birleşmesi,kaynaşması''ruh ikizi ya da ikiz alev gibi bir durum mu?Herşeyi soruyorum ,çünkü aklıma takılıyor bazı cümleler...
Sormanız gayet normal. Ikiz alev yada ruh ikizini bende marak ettim. Sanırım karmik bir ilişkiymiş ve zor bir birliktelik oluyormuş. ..inanın bu kadar biliyorum...

Ama emin olduğum birşey var, kendini majisyen diye tanıtan büyücüler. Bunlara karşı çok temkimli olmalıyız; özellikle bayanlar. Majiden aldıkları bazı bilgileride kendi çıkarına kullanıyorlar. Neyse ki çok erken ve çabuk atlattım. Buna rağmen majisyenler arasından çok iyileri çıkıyor.

hekate22

Kayıtlı Üye
Sormanız gayet normal. Ikiz alev yada ruh ikizini bende marak ettim. Sanırım karmik bir ilişkiymiş ve zor bir birliktelik oluyormuş. ..inanın bu kadar biliyorum...

Ama emin olduğum birşey var, kendini majisyen diye tanıtan büyücüler. Bunlara karşı çok temkimli olmalıyız; özellikle bayanlar. Majiden aldıkları bazı bilgileride kendi çıkarına kullanıyorlar. Neyse ki çok erken ve çabuk atlattım. Buna rağmen majisyenler arasından çok iyileri çıkıyor.
Pardon, asıl sorunun cevabını atlamışım.

Kutsal evlilik dedikleri bir kavram var. Bizim eril ve dişil yanımız.
Bunların, sanırım çakraların kökten tepeye yükselmesi, Kether de birleşmesi ruhun eril ve dişil yanlarının dengeli biçimde birleşmesi tamamlanması anlamına geliyormuş. Ruhsal yükselme ve bilgeliğe erişme...bende böyle okudum. Bir grub yazısı gönderildi, paylaşmak mümkün oluyorsa ve geçirebilirsem burada paylaşabilirim. Bunun üzerine araştırma yapıyorum ve cevab bekliyorum.

hekate22

Kayıtlı Üye
Dosya elimde ama buraya nasıl gönderirim bilmiyorum.

cathrine

Kayıtlı Üye
Cevapladığınız için teşekkür ederim ,bütün dosyayı gönderemiyorsanız ,en can alıcı bölümleri yazabilirsiniz...Eğer zamanınız varsa tabii ki...kısaca özetlerseniz de olur....vaktinizi almayacaksa...

cathrine

Kayıtlı Üye
Cevapladığınız için teşekkür ederim ,bütün dosyayı gönderemiyorsanız ,en can alıcı bölümleri yazabilirsiniz...Eğer zamanınız varsa tabii ki...kısaca özetlerseniz de olur....vaktinizi almayacaksa...

hekate22

Kayıtlı Üye
Kısa özet konunun derinliği için yeterli olabilirmi bilmiyorum ama kısaltmaya çalışabilirim. Yazılar çok küçük; biraz zor olacak toparlamak; yeni konu olarak açar, size haber veririm.

R

Renaissance

Ben en rahat 3. Cakradan enerji alıyorum. Sanırım sectigim kişilerin ortak noktası bu cakralarinin zayıf olması. Ya da tam tersi benim bu cakra özelliklerine ihtiyacım var bilemedim.
Sorumu cevaplamadınız bay Dracula. 😬

Yorumunuzu okuyunca aklima geldi.. Majisyenlerin ömrünün kısa olduğunu bunu telafi edebilmek için vampirizm e yöneldiklerini öğrenmiştim ? Bilginiz var mı bu konuda...

Alex06

Kayıtlı Üye
Reiki gönderenler hakkında ne düşünüyorsunuz. Ne aliyorlar karşılık olarak...
Çok afedersiniz gözden kacirmisim. Gerçekten birisi size Reiki veriyorsa karşılığında birşey vermelisiniz. Para hizmet vs. Eğer vermezseniz alma verme dengesi bozulur. Enerjiyi gerçekten veremez ya da vermez. Veya sizin enerjinizden alır. Çünkü zaten siz ona izin vermiş durumdasınız. Evrende karşılığı olmayan birşey yok.

Alex06

Kayıtlı Üye
Sorumu cevaplamadınız bay Dracula. 😬

Yorumunuzu okuyunca aklima geldi.. Majisyenlerin ömrünün kısa olduğunu bunu telafi edebilmek için vampirizm e yöneldiklerini öğrenmiştim ? Bilginiz var mı bu konuda...
Bir bilgim yok açıkçası vampirizm ne onu da bilmiyorum Tek bildiğim her majide enerji kaybediyorsunuz. O yüzden gerçekten maji yapan kişiler. Canım sıkıldı bu gün biraz maji yapacağım demiyor. Kendinizi ne kadar korusaniz da enerji sekiyor zarar verebiliyor ya da enerjiniz azalıyor. Arttırmanın pek çok yolu var yoga meditasyon dua spor. İyi bir uyku. Yani birinin kanını emmekten daha kolay pek çok yöntem var
😂
Benim anlattığım enerjiye hat çekmeyi pek çok kişi yapıyor herkesin farklı yöntemi olabilir. Daha önce bir postta anlattım Instagram'da sprituellerden biri izin verin size şu enerjiyi göndereceğim dedi ben de izni verdim. Mucizevi biçimde gönderdiği enerjinin sonucunu aldım. İki gün boyunca kafamı kaldiramadim enerjim çekildi. Bir daha asla yapmayacağını tövbe ettim. Bana birşey verdi karşılığını benim rizami almış olarak enerjimi aldı. Niye anlatıyorum tüm bunları birilerinin enerjisini alabilen pek çok insan var. Yeni bir şey değil az yapılan birşey değil sadece anlatmıyorlar.

SoldierO

Kayıtlı Üye
Ben açıkça ödemeyi belirtiyorum. Genelde sokak hayvanlarını besleme ya da çocuk sevindirilmesini istiyorum. Nazar için bisey yaparsam da kesinlikle bozuk para alıyorum.
@Alex06 nin dediği gibi can sıkılınca da işlem yapılmıyor. Enerjime ne kadar güvensem de yapacağım işleme göre önceden belirli bir süre enerjimi arttırmaya zihnimi dinlendirmeye yönelik çalışmalar yapıyorum.Korumamı da ona göre arttırıyorum. Yarın müsait olup unutmazsam güçlü bir korunma paylaşacağım ama glifler çok güçlü olduğu için ödemesi biraz fazla olacak.

hekate22

Kayıtlı Üye
Çok afedersiniz gözden kacirmisim. Gerçekten birisi size Reiki veriyorsa karşılığında birşey vermelisiniz. Para hizmet vs. Eğer vermezseniz alma verme dengesi bozulur. Enerjiyi gerçekten veremez ya da vermez. Veya sizin enerjinizden alır. Çünkü zaten siz ona izin vermiş durumdasınız. Evrende karşılığı olmayan birşey yok.
Majisyen bunu karşı tarafa belirtmesi gerekmiyormu? Yani ödeme bu şekilde yapılır diye. Enerji alışverişi. ..

hekate22

Kayıtlı Üye
Bir bilgim yok açıkçası vampirizm ne onu da bilmiyorum Tek bildiğim her majide enerji kaybediyorsunuz. O yüzden gerçekten maji yapan kişiler. Canım sıkıldı bu gün biraz maji yapacağım demiyor. Kendinizi ne kadar korusaniz da enerji sekiyor zarar verebiliyor ya da enerjiniz azalıyor. Arttırmanın pek çok yolu var yoga meditasyon dua spor. İyi bir uyku. Yani birinin kanını emmekten daha kolay pek çok yöntem var
😂
Benim anlattığım enerjiye hat çekmeyi pek çok kişi yapıyor herkesin farklı yöntemi olabilir. Daha önce bir postta anlattım Instagram'da sprituellerden biri izin verin size şu enerjiyi göndereceğim dedi ben de izni verdim. Mucizevi biçimde gönderdiği enerjinin sonucunu aldım. İki gün boyunca kafamı kaldiramadim enerjim çekildi. Bir daha asla yapmayacağını tövbe ettim. Bana birşey verdi karşılığını benim rizami almış olarak enerjimi aldı. Niye anlatıyorum tüm bunları birilerinin enerjisini alabilen pek çok insan var. Yeni bir şey değil az yapılan birşey değil sadece anlatmıyorlar.
Birşey yapmadan, habersiz alınan enerji ne demek oluyor? O zaman bu hırsızlığa mı giriyor?...
Enerji Vampiri olmak isteyesim geldi birde ve hedefim enerji hırsızları.