Biri, birinin enerji akışına dahil olması

hekate22

Kayıtlı Üye
Biri, bir kişinin enerji akışına dahil olması ne anlama geliyor. Bu bir enerji hırsızlığımı sayılıyor?

Alex06

Kayıtlı Üye
Biri, bir kişinin enerji akışına dahil olması ne anlama geliyor.
Hepimiz bir birimizin enerji akışına belli oranlarda dahiliz bazen az bazen çok. Bazı insanlardan ya da bazi ortamdaki enerjiden dolayı iyi rahat hissederiz. Ortamdaki enerji akışının pozitif olması ile alakalı. Bazı ortam ya da kişilerden rahatsız hissederiz orada olumsuz enerjiler var demek. Sevgili @Absoluta Virtute bizlere sık sık arinma korunma yapın diyor ya nedeni sürekli başkalarının enerji akışına dahil olmamız.
Enerji vampirligi bu konunun başka boyutu kimi insan bilinçsiz olarak karşısındakinin enerjisini çalıyor güneş vampiri ve ay vampiri olarak forumda konuşuldu arayın bulursunuz. Bilincli olarak enerji hırsızlığı yapmak mumkun.

mutsuzperi

Kayıtlı Üye
Biri, bir kişinin enerji akışına dahil olması ne anlama geliyor. Bu bir enerji hırsızlığımı sayılıyor?
Mesela bazı insanlar bir topluma girdiğin de canımızı sıkar modumuzu düşürür, hiçbirşey begenmezler ya da arıza çıkarırlar Pozitif enerjimiz düşer o sırada bence bu enerji hırsızlığı oluyor

hekate22

Kayıtlı Üye
Hepimiz bir birimizin enerji akışına belli oranlarda dahiliz bazen az bazen çok. Bazı insanlardan ya da bazi ortamdaki enerjiden dolayı iyi rahat hissederiz. Ortamdaki enerji akışının pozitif olması ile alakalı. Bazı ortam ya da kişilerden rahatsız hissederiz orada olumsuz enerjiler var demek. Sevgili @Absoluta Virtute bizlere sık sık arinma korunma yapın diyor ya nedeni sürekli başkalarının enerji akışına dahil olmamız.
Enerji vampirligi bu konunun başka boyutu kimi insan bilinçsiz olarak karşısındakinin enerjisini çalıyor güneş vampiri ve ay vampiri olarak forumda konuşuldu arayın bulursunuz. Bilincli olarak enerji hırsızlığı yapmak mumkun.
Teşekkür ederim. Şöyle anlatayım. Sohbet anında, yaşamış olduğum güzel bir deneyi anlatıyordum. O da o gün biraz daha farklıydı, bende öyle ve farklı bir konuya girdik ,konu benim çok sıra dışı güzel bir deneyimim di ki birden vücudum 3 ncü çakra yanım sanki kurşun yemiş gibi vücudum fırlar gibi titredi, ne olduğumu şaşırdım. " dur yapma" dedim. Ben birşey yapmadim dedi. Tabi yalan söyledi. Kızdım ve ağır yazdım. Her ne ise bana söyleyebilirdi . Ve iletişimi kestim. Daha sonra özür diledi ve izinsiz enerji akışıma dahil olduğunu söyledi. Tabi özürü kabul etmedim. Bunun ne olduğunu merak ettim ve burada konu olarak açtım

hekate22

Kayıtlı Üye
Mesela bazı insanlar bir topluma girdiğin de canımızı sıkar modumuzu düşürür, hiçbirşey begenmezler ya da arıza çıkarırlar Pozitif enerjimiz düşer o sırada bence bu enerji hırsızlığı oluyor
Teşekkür ederim mutsuz peri; negatif bir durum olmadı. Aleks'e anlattığım gibi oldu. Böyle izinsiz davranış ve bencillik kaldıramayacağım bir tutum.

Alex06

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim. Şöyle anlatayım. Sohbet anında, yaşamış olduğum güzel bir deneyi anlatıyordum. O da o gün biraz daha farklıydı, bende öyle ve farklı bir konuya girdik ,konu benim çok sıra dışı güzel bir deneyimim di ki birden vücudum 3 ncü çakra yanım sanki kurşun yemiş gibi vücudum fırlar gibi titredi, ne olduğumu şaşırdım. " dur yapma" dedim. Ben birşey yapmadim dedi. Tabi yalan söyledi. Kızdım ve ağır yazdım. Her ne ise bana söyleyebilirdi . Ve iletişimi kestim. Daha sonra özür diledi ve izinsiz enerji akışıma dahil olduğunu söyledi. Tabi özürü kabul etmedim. Bunun ne olduğunu merak ettim ve burada konu olarak aç
Bilincli olarak enerji hırsızlığı yapmaya çalışmış. 3. Cakra rahat bağlantı yapılabilen cakra ( nedenini bilmiyorum). Siz enerji akışını hissetmissiniz. Korunun kimse alaniniza girmesin. Her deneyimi herkesle paylasmayin. Sıra dışı deneyimler kuvvetli taraflarla birlikte zayıf tarafları da gösterir.

Son düzenleme:

hekate22

Kayıtlı Üye
Bilincli olarak enerji hırsızlığı yapmaya çalışmış. 3. Cakra rahat bağlantı yapılabilen cakra ( nedenini bilmiyorum). Siz enerji akışını hissetmissiniz. Korunun kimse alaniniza girmesin. Her deneyimi herkesle paylasmayin. Sıra dışı deneyimler kuvvetli taraflarla birlikte zayıf tarafları da gösterir.
Bedensel rahatsızlık hissetmedim ama çok öfkelendim. Herkesle değil sadece ona anlattım çünkü bazı cevapları oluyor.

Açıkca nasıl bir korunma
alırım bilmiyorum Alex06 ve hala hazmedemiyorum bu ilk değil ikinci ve artık büyü öğrenmek istiyorum, enerjimi kullanmak istiyorum. Adeta onda takıntı oldum sanki...canına okumak istiyorum.
Aklıma şöyle bir durum geldi. Okadar bariz bir durumda yani zıplayacak kadar enerji alınması olanaksız göründü, ki hadi olsun diyelim;bu durumda benden alınan enerji beni bitkin düşürür. Sanki o benden değil de o bana yüklemiş gibi...Şöyle bir şeyden söz edildiğini hatırladım. Ikinci çakranın üçe yükselmesi hayvani duygunun üzerine çıkıyor. Sanırım kundalini'yi birden yükseltti ki beni sarstı. Şöyle bir söz vardır "dördüncü çakraya ne zaman ki yükselecek olursak, sevgiyi buluruz"

Ve üçüncü çakra sarı renk ve bu rengi önceden yaşamıştım. Alex06, bu başka birşeydi ve ben anladım düşündükçe...

cathrine

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim. Şöyle anlatayım. Sohbet anında, yaşamış olduğum güzel bir deneyi anlatıyordum. O da o gün biraz daha farklıydı, bende öyle ve farklı bir konuya girdik ,konu benim çok sıra dışı güzel bir deneyimim di ki birden vücudum 3 ncü çakra yanım sanki kurşun yemiş gibi vücudum fırlar gibi titredi, ne olduğumu şaşırdım. " dur yapma" dedim. Ben birşey yapmadim dedi. Tabi yalan söyledi. Kızdım ve ağır yazdım. Her ne ise bana söyleyebilirdi . Ve iletişimi kestim. Daha sonra özür diledi ve izinsiz enerji akışıma dahil olduğunu söyledi. Tabi özürü kabul etmedim. Bunun ne olduğunu merak ettim ve burada konu olarak açtım
Böyle bir enerji hırsızlığını ilk defa duyuyorum..Bir de bunun hissedilmesi...gerçekten ilginç...diğer psişik vampirlere benzemiyor bu vak'a..Kim bilir bizlere de oluyor mu acaba?Sezgilerimiz açık değilse ne olur?O kişi sizin anlattığınızla ilgi ne gibi bir fayda alabilir?O yaşadığınız olaydaki ''hayat enerjinizi'' mi çekmeye çalıştı?

Alex06

Kayıtlı Üye
Böyle bir enerji hırsızlığını ilk defa duyuyorum..Bir de bunun hissedilmesi...gerçekten ilginç...diğer psişik vampirlere benzemiyor bu vak'a..Kim bilir bizlere de oluyor mu acaba?Sezgilerimiz açık değilse ne olur?O kişi sizin anlattığınızla ilgi ne gibi bir fayda alabilir?O yaşadığınız olaydaki ''hayat enerjinizi'' mi çekmeye çalıştı?
Hangi konu altında konuştuk enerji hirsizligini tam hatırlamıyorum enerji vampirligi olabilir. Istediği enerjinizi cekebilmesi mümkün yaşam para....vs. Tabi bunu sizin enerji alanınizi kirabilirse yapabilir. Korunmaniz güçlü ise aura saglamsa zor. Zaten bunu yapacak kisi sizin enerji alanınizi görüyor veya hissediyordur. Bu işe boşu boşuna kalkismaz.

cathrine

Kayıtlı Üye
Hangi konu altında konuştuk enerji hirsizligini tam hatırlamıyorum enerji vampirligi olabilir. Istediği enerjinizi cekebilmesi mümkün yaşam para....vs
Konuştuk ,başlık da enerjimizi çeken insanlardı galiba...Hayat enerjisi çekilebilir ,örneğin;Moral bozarak,aşağılayarak ya da bunungibi somut hareketlerle...Uzaktan telepati saldırısı da olabilir belki...bunu da tam anlayamasam da ama bir insanın berekt,bolluk ve para enerjjisi nasıl çekilir?Bunu anlayamıyorum...İlişkilere de nazar değiyor desek paraya nasıl etki ediliyor?Bunu daha çok açmak istiyorum,yine örneklerle açıklarsanız bari kendimizi koruma imkanımız olur....

Alex06

Kayıtlı Üye
Konuştuk ,başlık da enerjimizi çeken insanlardı galiba...Hayat enerjisi çekilebilir ,örneğin;Moral bozarak,aşağılayarak ya da bunungibi somut hareketlerle...Uzaktan telepati saldırısı da olabilir belki...bunu da tam anlayamasam da ama bir insanın berekt,bolluk ve para enerjjisi nasıl çekilir?Bunu anlayamıyorum...İlişkilere de nazar değiyor desek paraya nasıl etki ediliyor?Bunu daha çok açmak istiyorum,yine örneklerle açıklarsanız bari kendimizi koruma imkanımız olur....
Enerjileri görüyor ya da hissediyorsanız. Onun enerjisine hat çekebilirsiniz. Nasıl hat çekilir diye sormayın anlatamam enerjiyi görüyorsanız hat çekersiniz ya da baglanti yaparsiniz nasıl adlandiriyorsaniz. Deneyecekseniz araya filtre koymanız gerekiyor sadece istediğiniz enerji gelsin. Para dediğimiz bolluk enerjisi. Çok özel birşey değil.

Sosyal medyada çok fazla bu gece niyet edin şu çalışma için izin verin size şu konu ile ilgili enerji göndereceğim diyen sprituellerin yaptığı ile aynı şey spritueller de o enerjiyi karşılıksız vermiyor sizden birşeyler alıyorlar. Bundan farkı enerjisini aldığınız kişinin iznini almıyorsunuz. Izin almadığınız için kapının açık olması gerek. Koruması yoksa aurası zayifsa kapı ya aciktir ya da kilitli değildir.
Hırsızlık sırasında hissedilir mi bilmiyorum arkadaşımız hissetmiş.

cathrine

Kayıtlı Üye
Deneyecekseniz araya filtre koymanız gerekiyor sadece istediğiniz enerji gelsin. Para dediğimiz bolluk enerjisi. Çok özel birşey değil.
Bunun sonuçları olmaz mı acaba?Olmayacksa herkes varlıklı insanlardan enerji çekebilir o zaman ...Araya filtre koymayı da açıklarsanız başka sorum olmayacak..Anladığım kadarıyla telepati gibi herkesin yöntemi farklı...filtre kafama takıldı,cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim:)

Alex06

Kayıtlı Üye
Bunun sonuçları olmaz mı acaba?Olmayacksa herkes varlıklı insanlardan enerji çekebilir o zaman ...Araya filtre koymayı da açıklarsanız başka sorum olmayacak..Anladığım kadarıyla telepati gibi herkesin yöntemi farklı...filtre kafama takıldı,cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim:)
Sonuçlarından biri istediğiniz enerji dışında başka enerjileride alabilme ihtimali. Filtre burada devreye giriyor.İstemediginiz enerjilere filtre koyuyorsunuz. Diğeri bu enerjiye bağımlı hale gelebilme durumu. İkincisi bana düşük ihtimal geliyor. Haftada iki kadeh içtiniz diye alkol bağımlısı olmazsınız.
Herkes bu işi yapabilir mi bilmem, varlıkli dediğiniz insanlar bu varlık enerjisini evrenden alıyor. Siz alabiliyorsaniz evrenden, alabiliyorsaniz birinden almayı deneyebilirsiniz. Aldığınız kişiyi güç toplayıcısı olarak düşünün siz güç toplayicisindan alıyorsunuz. Bana etik olmayan bir durum var gibi gelmiyor.
Bence deneyin ve deneyimlerimizi paylaşalım.
Üçüncü cakra sarı renkli olan en kolay oradan bağlantı yapılıyor nedenini bilen varsa yazarsa sevinirim. Arkadaşımız da o cakrada hissetmiş.

cathrine

Kayıtlı Üye
Sonuçlarından biri istediğiniz enerji dışında başka enerjileride alabilme ihtimali. Filtre burada devreye giriyor.İstemediginiz enerjilere filtre koyuyorsunuz. Diğeri bu enerjiye bağımlı hale gelebilme durumu. İkincisi bana düşük ihtimal geliyor. Haftada iki kadeh içtiniz diye alkol bağımlısı olmazsınız.
Herkes bu işi yapabilir mi bilmem, varlıkli dediğiniz insanlar bu varlık enerjisini evrenden alıyor. Siz alabiliyorsaniz evrenden, alabiliyorsaniz birinden almayı deneyebilirsiniz. Aldığınız kişiyi güç toplayıcısı olarak düşünün siz güç toplayicisindan alıyorsunuz. Bana etik olmayan bir durum var gibi gelmiyor.
Bence deneyin ve deneyimlerimizi paylaşalım.
Üçüncü cakra sarı renkli olan en kolay oradan bağlantı yapılıyor nedenini bilen varsa yazarsa sevinirim. Arkadaşımız da o cakrada hissetmiş.
Cevapladığınız için çok teşekkür ederim,benim için gayet açıklayıcı olmuş....Üçüncü çakra solar plexus çakrasıymış.O enerji çalmaya çalışan kişinin; demek ki bu çakranın enerjisine ihtiyacı varmış.Araştırdım ;rengi sarı olan bu çakranın temsil ettiği enerji:Cesaret ve kaderine yön verme gücünü ,özgüven ve benlik saygısı bu çakraya bağlı...O kişi bu özellikleri çekmek istemiş belli ki...

cathrine

Kayıtlı Üye
Bence deneyin ve deneyimlerimizi paylaşalım
Her konuda değişik bir deneyim yaşadığımda burada sizlerle paylaşmaya çalışıyorum...Sanki her şeyin bir şifresi ya da çözülmesi gereken bir sırrı varmış gibi geliyor...(Ben hayatı böyle algılıyorum)Kendi hayatımda bir olayı deneyimlediğimde burada herkesin de paylaşmasını ısrarla istiyorum.Her birimiz yaradılışımız gereği farklı bilgilerle donatılmışızdır belki...Manevi anlamda paylaşılan bilgilerin her şekilde kişiye iyi anlamda geri dönüşleri oluyor...(maddimanevi açılımlar,şans,bolluk-bereket,psikolojik düzelmeler,mutluluk...daha sayamayacağım katkılar)Burada bilgilerini cesaretle paylaşan herkese binlerce kere teşekkür ediyorum...Herşeyi uygulamıyoruz belki ama öğrenmek bile büyük bir keyif katıyor hayatımıza...Ruhumuz da bedenimiz kadar önemli ve burada bizlere katkı sağlayan üyeler benim için hastanede çalışan doktor,hemşire,okulda çalışan öğretmen ya da mahkemelerdeki avukat,savcılardan bir farkı yok:)Hepimiz spritüel alemin kendi çapında çalışan üyeleriyiz:))Aslan ve kova dolunayı nedeniyle egolarım devrede galiba,biraz övelim,övünelim...Herkese sevgiler

cathrine

Kayıtlı Üye
Daha sonra özür diledi ve izinsiz enerji akışıma dahil olduğunu söyledi. Tabi özürü kabul etmedim. Bunun ne olduğunu merak ettim ve burada konu olarak açtım
Benim şaşırdığım bu kişinin bunu kabul etmesi ,inkar etmemesi...Bu kişinin yoğun nazar enerjisi de vardır belki...Nasıl da kendini ele vermiş...Yakalandığında ,ne enerjisi ,ne akışı gibi bilmezlikten gelmemiş...ÇÜnkü bilmeyen biri olsa ''Ne saçmalıyorsun sen?''demesi gerekirdi...Gayet bilinçli bir şekilde olduğunu da ''özür dileyerek''belirtmesi inanılır gibi değil...İletişimi kestiyseniz iyi olmuş,iletişimi kesmediyseniz de mümkünse az görüşülmesi gereken kişilerden olduğunu düşünüyorum...Ama hayatınıza dahil olduysa bir şekilde onun da size katkısı olmuştur...Güzel enerjilerle çıkarın hayatınızdan....Hiç kimse de boşuna girmiyor hayatımıza..Bakın bu kişi de size ''enerjinizi korumayı''öğretmiş oldu...Bizlere de ders oluyor....

Alex06

Kayıtlı Üye
Cevapladığınız için çok teşekkür ederim,benim için gayet açıklayıcı olmuş....Üçüncü çakra solar plexus çakrasıymış.O enerji çalmaya çalışan kişinin; demek ki bu çakranın enerjisine ihtiyacı varmış.Araştırdım ;rengi sarı olan bu çakranın temsil ettiği enerji:Cesaret ve kaderine yön verme gücünü ,özgüven ve benlik saygısı bu çakraya bağlı...O kişi bu özellikleri çekmek istemiş belli ki...
Ben en rahat 3. Cakradan enerji alıyorum. Sanırım sectigim kişilerin ortak noktası bu cakralarinin zayıf olması. Ya da tam tersi benim bu cakra özelliklerine ihtiyacım var bilemedim.

hekate22

Kayıtlı Üye
Bende bilmiyorum. Biliyor olsaydım burda sormazdım.
" zaren sende olan enerjini hissetmek istedim " demişti.
Bunların ne olduğundan emin değilim ve buna izin vermiş de değilim, hatta irtibatımı kesmeme ragmen. o kesmiyor. Sadece bunu hissediyorum. Bunun dışın da haliyle merak ediyorum, bunlar nedir.

hekate22

Kayıtlı Üye
Benim şaşırdığım bu kişinin bunu kabul etmesi ,inkar etmemesi...Bu kişinin yoğun nazar enerjisi de vardır belki...Nasıl da kendini ele vermiş...Yakalandığında ,ne enerjisi ,ne akışı gibi bilmezlikten gelmemiş...ÇÜnkü bilmeyen biri olsa ''Ne saçmalıyorsun sen?''demesi gerekirdi...Gayet bilinçli bir şekilde olduğunu da ''özür dileyerek''belirtmesi inanılır gibi değil...İletişimi kestiyseniz iyi olmuş,iletişimi kesmediyseniz de mümkünse az görüşülmesi gereken kişilerden olduğunu düşünüyorum...Ama hayatınıza dahil olduysa bir şekilde onun da size katkısı olmuştur...Güzel enerjilerle çıkarın hayatınızdan....Hiç kimse de boşuna girmiyor hayatımıza..Bakın bu kişi de size ''enerjinizi korumayı''öğretmiş oldu...Bizlere de ders oluyor....
Tüm yazdıklarınız benimde aklımda. Bu olanları evirip çevirip her haliyle düşündüm. Bana karşı kötümü, hayır. Ha.. iyi ve kötü kavramları da göreceli! Aldığım bir şeyler varmı bunu düşündüm, sonuçta bunları yaşadım, öğrendim. Ama güvenliğim öncelik...bakın muhteşem deneyimler yaşadım, onun sayesinde mi bilemiyorum. Ama tensel ve ruhsal ilişkilerden bahsetti. Fakat söylemek istediklerinde kendini ifadede zayıf, bunu kabul ediyor onu yanlış anladığımı söylüyor...evet, bazen yanlış tutum aldığım oluyor ve bunu dengelemeye çalışıyorum. Bende kimsenin yaşamadığı yada çok az kişinin yaşadığı dönemler geçirdim ve geçiriyorum.

Kişinin, kendi eril ve dişil birleşmesini yaşadım iki kez; Kaynaşması, Delilik sınırına geldim. Dünyaya tutunmak zorunda kaldığım için konuşmak istedim kendime ama kelimeler yoktu, kalmamıştı ve bu arada ruhumda kaynaşmayı gözlüyordum . Ağzım açık sadece hızlı ve derin nefes alıp veriyordum saatin 03 nde...cok sınırdaydım ve sınırı geçip aklımı yitirme durumuna kayıyordum. Birden aklıma kızdığım birini getirip adını söyledim. Tanrım, kurtulmuştum ve bu pis dünyaya tutunmuştum nihayet. O muhteşem ruhsallık ve sevgiden kurtulmak için bu dünyaya tutunmak!?

Neyse, bunu onun sayesinde mi yaşadım? Emin degilim. Ama bu olaydan sonra normal seksin hayvani seviyede olduğunu, ve sevgi olmadığından bahsetti. Bunu üçüncü çakraya yükselmesinden bahsetti ve kısa zaman sonra bana bunu yaşattı; enerji akışıma dahil olmasından ...orda sinirlendim. Bana söyleyebilirdi, anlatabilirdi!
Sonuç da öğrenmek için bu yoldayım, talebeyim...izin vermeyeceğimi biliyordu...hırsız olup olmadığından bile emin değilim. Ikilem içindeyim. Onun hayatıma girdiğinden beri onu ve kendimi takipte tutuyordum. Ruyalar , görüler, rüyetler ve sezgiler...Öğrenmek zorundayım. Bunun çok mu kolay oldunu sanıyorsunuz? Hayır çok zor ve yıpratıcı...kendimi, sağlımı ruhumu ve zihnimi zinde tutmak için spor yapıyorum senelerdir , hiç de kolay olmayan bir spor. Yoksa enerjim dayanamazdı belki..

Bir görümde, ki ben ona yorumladım tabii bilmiyor; ciddi bilgileri olan yerlerden aldığım sonuç şifacı olabilme ihtimalini düşündürdü....vs.vs ...işte durum bu.

Dediğiniz gibi belki ben onun vesilesi ile iyi yada kötü ve sizde benim vesilem ile birşeyler öğreneceksiniz şu an. Kendi adıma bazen şöyle diyorum kendime:
" her riski göze alarak öğrenmek isteyen sen değil misin ? Bilgi için değer. Çünkü bu yolun zemini kaygan ve benim yaşadıklarımın cevabı da bu yoldan geçmemi gerektiriyor."
Evet, bu yolda binbir suratlı haller var, farketmiyormuyum? Çok iyi fethediyorum. Belki yanlız başıma inisiye oluyorumdur kimbilir?
😶
Işte bu durumdan, emin olabilme adına sizlere anlattım.
Duyarsız kalmadınız, teşekkür ediyorum.