Bedensiz Varlık Tarifleri

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
Gözle görülür demek, fotoğrafı çekilebilir de demek.

Bu mümkün değil. Kirlian fotoğrafçılığı ile bile bir mekanın enerji değişimleri tespit elilebilir sadece. Cinler degil.

Elektronlar her zaman gözlemcinin farkındadır. Bu kanun maddeye nazar etmemizin, bir malın bereketinin hayret uyandirmasinin da temelini olusturur. Cinler de bu hazır kanunu kullanarak elektronları platform olarak kullanır bu yüzden de hızlı yol katederler.

Elektronlardan kolay kolay çıkamaz cinler. Elektonları oracıkta yoğunlaştırır ve size kendilerini o şekilde belli ederler. Siz bir ağırlık veya bir başka gözlemcinin oraya geldiğini ve sizin kontrolden çıkmanızı ve korkuya kapılmanızı beklediğini hemen anlarsınız. Ve çoğunuz da bu noktada bildiği duaları okur. Zaten besmeleyi çeker çekmez de kovulmus cin seytani ile o telepatik bağlantı kopar. Ya da işte birçoğunuz şarkı türkü vs açarsınız. Yeter ki yalnız kalın. Ama yalnız kalmaktan korksanız da neden korktuğunuzu sorgulamazsınız çoğunuz. İşte tam da bu yüzden. Kendi şeytanınızdan korktuğunuz için.

Hocam evrende o kadar çok şey varki mantıkla açıklayamazsın.Mucize deriz.Allah nasıl ol der ve olur onun gibi aynen cinler sana gözükür foto makinesine gözükmez.Gözükmez dediğin şeyi kendi gözümle gördüm kafadan uydurmuyorum :)

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Gözle görülür demek, fotoğrafı çekilebilir de demek.

Bu mümkün değil. Kirlian fotoğrafçılığı ile bile bir mekanın enerji değişimleri tespit elilebilir sadece. Cinler degil.

Elektronlar her zaman gözlemcinin farkındadır. Bu kanun maddeye nazar etmemizin, bir malın bereketinin hayret uyandirmasinin da temelini olusturur. Cinler de bu hazır kanunu kullanarak elektronları platform olarak kullanır bu yüzden de hızlı yol katederler.

Elektronlardan kolay kolay çıkamaz cinler. Elektonları oracıkta yoğunlaştırır ve size kendilerini o şekilde belli ederler. Siz bir ağırlık veya bir başka gözlemcinin oraya geldiğini ve sizin kontrolden çıkmanızı ve korkuya kapılmanızı beklediğini hemen anlarsınız. Ve çoğunuz da bu noktada bildiği duaları okur. Zaten besmeleyi çeker çekmez de kovulmus cin seytani ile o telepatik bağlantı kopar. Ya da işte birçoğunuz şarkı türkü vs açarsınız. Yeter ki yalnız kalın. Ama yalnız kalmaktan korksanız da neden korktuğunuzu sorgulamazsınız çoğunuz. İşte tam da bu yüzden. Kendi şeytanınızdan korktuğunuz için.
karabasana uğradığında astrale çıktığında görenler var uyku ile uyanıklık arasında öyle bir durumda öyle bir şey yapılabiliyor ki bu denk gelirse görünebiliyor simgesi kişiden kişiye göre değişir mi dediğiniz gibi orasını bilemiyorum

Hasvili

Kayıtlı Üye
Nasil gozukmek istiyorlarsa kisiye enerjisel olarak oyle gozukurler. Sizin ruh halinize bagli. Ister 80 yasinda bir dede , isterlerse 10 yasindaki bir cocuk veya bir hayvan goruntusunde. Daha once perilerle, daha dogrusu arkadasimin perileriyle cok karsilastim. Bir defasinda aracla giderken benim ki geldi yeni elbise giymis bize gosterecek , suraya gelince dur yanimiza gelecek demisti. Dedigi yerde durdum , aractan inince yanimiza her tarafi sapsari, guneste pullari altin gibi parlayan bir yilan gelip karsimizda dikildi. Ben ona o bana bakiyor, sanki yuzumuze guler vaziyette oyle bakistik ve geldigi gibi gitti.
Benim ilk huddam davetimde kir ve kivircik sacli, heybetli, surati asik ve sinirli bir insan seklinde gelmisti.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Uyku ile uyanıklık arasında görülür zira ben çok fazla gördüm ama tarifi için ressam olmam gerek, gördüğüm şeylerin ise sadece cin olduğunu da düşünmüyorum açıkcası sankı başka türler de var

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Uyku ile uyanıklık arasında görülür zira ben çok fazla gördüm ama tarifi için ressam olmam gerek, gördüğüm şeylerin ise sadece cin olduğunu da düşünmüyorum açıkcası sankı başka türler de var

Başka türler derken ? Yaydığı enerjiden mi hissettin cin olmadıklarını..

Efset

Kayıtlı Üye
Ben bizzat görmedim.
Mutfakta bir şeyler yapıyordum.
Babam seslendi ve annem de duydu.
Babacim, erken gelmissin bir saniye geliyorum dedim.
Elimi yikayip ciktim ama babam yoktu .
Aradım.
Eve hiç gelmemiş ve çalışıyor ?

Bunun haricinde hiç görmedim ama aynı evde onlarla sadece ses duyarak uzun yıllar yaşadık..

Görme olayım şu şekilde oldu .
Inanılmaz derecede okuyan bir tanidigimiz vardı.
Annem babam ve ben onların arabasını gördük
Bize geldiler .
Arabadaki misafirleri de cagirsaniza niçin gelmiyorlar dedik.
Arabada kimse yok ki dedi.
Halbuki beyaz baş örtülü bir kaç kadın gördük.
Yaklaşık 60 yaşlarında.
Hepimiz birbirimize baktik.

Açıkçası bunların ne olduğunu bilmiyorum

Impulse

Kayıtlı Üye
Gözle görülme olayı gözdeki manevi perdelerin kaldırılması ile mümkündür. Şekillerini net bir şekilde ancak perde kalkması ile görebilirsiniz. Kuranda ayetler ile sabittir zaten, ama tam manasıyla gerçek hallerini, bakın size görünecek değil, yaratılış hallerini görmek için halvet gerekir. ancak büyük halvete girip başarılı olmuş biri açık görüntülerini görebilir o da belki, her halvete girenin de perdesi açılmayabilir, orası Takdiri İlahi ye bakar.
Kesinlikle bu şekilde oldugunu düşünüyorum. Teşkkürler.

Bende bir defasında. Öğrenci evindeyken ev arkadaşımızın cinli başka bir arkadaşı bizde kalıyor. Neyse kız sabah oldu öyle bir kasılmış ki omuz boyun kaskatı kesildiği için yataktan kalkamıyor. Gün içinde okuyalım dedik elimizden ne geliyorsa cahil cesareti ama yapılmaması gerekiyor. Bu arada ilk kez cinli bir vakayla karşılaşıyorum, yaş 25.
Bizdeki inat tabi kızı kurtaracgz, yok kafaya koyduk?
Hatta porf bir hocamızı aradık ne okuyalım hocam böyleyken böyle... ? kızlar odaya giremiyordu ben kıza üzülüyorum yardımcı olmam lazım içim el vermiyor, ?korkmuyorum ama çokta yalnız kalasım yok : )) okumaya niyetlendim, başladım cin suresine diger bir arkadaş 7 fatiha okuyuncaya kadar dayanamadı kaçtı gitti yapamıyorm dedi kıza bi haller oldu. Nereye ya hu yalnız bırakmayın beni diyorm öte taraftan okumaya devam Kuran elimde ? digeri geldi neyse ben okumaya devam cin suresinin bir kısmına kadar geldim göğsümün tam orta yerinde bası hissediyorum nefes almakta güçlük çektiğimi hissettim okumaya devam ettim zoraki açıldım elhamdülillah bir kaç sure daha okudum o gün öyle gündüzü geçirdik. Kız biraz rahatladı vs banyo yap dedik hakikaten hareket edemiyor. Yalnız kız girdi çıkmıyor neredeyse bir saat olacak. Öğrenci evinde bir saat banyo, su sayacı işliyor tabi??? hehhh?

Akşam oldu ben odamda tek kalıyorum ama bu kız o gece yer yoktu diye benim yanımda uyumak zorunda kaldı, e tamam dedim dedim ama düşünüyrm ? ?????

Uykuya geçiş aşamasında kızın tarafa bakmıyorum sırtımı döndüm yatıcam kendimi zorla uyutmaya çalışıyorm ?
Uyku uyanıklık arası ilk defa böyle bir şey görüyorum çirkin mi çirkin bir kadın sureti tam bir paçoz çingene ? başında şapkasıda var saçlar simsiyah pislik ve kirden kaskatı olmuş iğrenç dagınık sima net degil ama görünüyordu dişler leş gibi iğrenç zaten yani üstü başı hak getire neyse sokaktayız ve köşe başından dönüyor elinde simsiyah bir köpek agzında salyaları akıyor köpek durmuyor yerinde zaptedemiyor, üstüme üstüme geliyorlar ben durakta bekliyorum ? kadın pis pis sırıtıyorda... Korkuyla gözümü açtım yan tarafa kıza şöyle bir göz ucuyla baktım, içimden dedim ki Allah cezanızı vermesin beni bu cinli kzıla aynı odaya soktunuz. Söyleniyrm???
Neyse ki umursamadım uyudum bir şekilde....
Böyle bir anım. Başka da bişey görmedim. Allah göstertmesin. ??

Berliner

Kayıtlı Üye
Kesinlikle bu şekilde oldugunu düşünüyorum. Teşkkürler.

Bende bir defasında. Öğrenci evindeyken ev arkadaşımızın cinli başka bir arkadaşı bizde kalıyor. Neyse kız sabah oldu öyle bir kasılmış ki omuz boyun kaskatı kesildiği için yataktan kalkamıyor. Gün içinde okuyalım dedik elimizden ne geliyorsa cahil cesareti ama yapılmaması gerekiyor. Bu arada ilk kez cinli bir vakayla karşılaşıyorum, yaş 25.
Bizdeki inat tabi kızı kurtaracgz, yok kafaya koyduk?
Hatta porf bir hocamızı aradık ne okuyalım hocam böyleyken böyle... ? kızlar odaya giremiyordu ben kıza üzülüyorum yardımcı olmam lazım içim el vermiyor, ?korkmuyorum ama çokta yalnız kalasım yok : )) okumaya niyetlendim, başladım cin suresine diger bir arkadaş 7 fatiha okuyuncaya kadar dayanamadı kaçtı gitti yapamıyorm dedi kıza bi haller oldu. Nereye ya hu yalnız bırakmayın beni diyorm öte taraftan okumaya devam Kuran elimde ? digeri geldi neyse ben okumaya devam cin suresinin bir kısmına kadar geldim göğsümün tam orta yerinde bası hissediyorum nefes almakta güçlük çektiğimi hissettim okumaya devam ettim zoraki açıldım elhamdülillah bir kaç sure daha okudum o gün öyle gündüzü geçirdik. Kız biraz rahatladı vs banyo yap dedik hakikaten hareket edemiyor. Yalnız kız girdi çıkmıyor neredeyse bir saat olacak. Öğrenci evinde bir saat banyo, su sayacı işliyor tabi??? hehhh?

Akşam oldu ben odamda tek kalıyorum ama bu kız o gece yer yoktu diye benim yanımda uyumak zorunda kaldı, e tamam dedim dedim ama düşünüyrm ? ?????

Uykuya geçiş aşamasında kızın tarafa bakmıyorum sırtımı döndüm yatıcam kendimi zorla uyutmaya çalışıyorm ?
Uyku uyanıklık arası ilk defa böyle bir şey görüyorum çirkin mi çirkin bir kadın sureti tam bir paçoz çingene ? başında şapkasıda var saçlar simsiyah pislik ve kirden kaskatı olmuş iğrenç dagınık sima net degil ama görünüyordu dişler leş gibi iğrenç zaten yani üstü başı hak getire neyse sokaktayız ve köşe başından dönüyor elinde simsiyah bir köpek agzında salyaları akıyor köpek durmuyor yerinde zaptedemiyor, üstüme üstüme geliyorlar ben durakta bekliyorum ? kadın pis pis sırıtıyorda... Korkuyla gözümü açtım yan tarafa kıza şöyle bir göz ucuyla baktım, içimden dedim ki Allah cezanızı vermesin beni bu cinli kzıla aynı odaya soktunuz. Söyleniyrm???
Neyse ki umursamadım uyudum bir şekilde....
Böyle bir anım. Başka da bişey görmedim. Allah göstertmesin. ??

yine iyi kurtulmuşsun, bir de üstüne sana sarsaydı işte o zaman olacakları seyreyle :) cin olmadan aman çarpmayın, büyük ilim sahibi hocalar bile ne hallere giriyor kurtarmak için hastayı. kimi de bilinçsizce okuyup cine zarar veriyor, başta bir bela varken cinni varlık bu sefer ailesini, grubunu, kabilesini toplayıp geliyor, bu sefer işler hiç çıkılamaz hal alıyor. şahsi musallat bir nebze ama büyü ile yapılmışlar çok daha tehlikeli, kesinlikle işin ehline bırakılmalı, işin içerisinde hesaba katılmayan çok şey oluyor ileride canınızı yakabilecek..

Impulse

Kayıtlı Üye
yine iyi kurtulmuşsun, bir de üstüne sana sarsaydı işte o zaman olacakları seyreyle :) cin olmadan aman çarpmayın, büyük ilim sahibi hocalar bile ne hallere giriyor kurtarmak için hastayı. kimi de bilinçsizce okuyup cine zarar veriyor, başta bir bela varken cinni varlık bu sefer ailesini, grubunu, kabilesini toplayıp geliyor, bu sefer işler hiç çıkılamaz hal alıyor. şahsi musallat bir nebze ama büyü ile yapılmışlar çok daha tehlikeli, kesinlikle işin ehline bırakılmalı, işin içerisinde hesaba katılmayan çok şey oluyor ileride canınızı yakabilecek..
Tam cahillik ?‍♀️ Ben cinleri pratikte bilmezken daha, okuduk ettik ama böyle vakalar ne bileceğiz. ? O prof hoca ya sonradan çok kızdım ki Kuran ı Kerim alanında prof.tu? İnsan bir uyarır değil mi aradığımda direk kızım şunu şunu şunu okuyun demişti vicdansız tavuk, ?İyi niyetten kurtardık Allah biliyor ya. Birde evde bütün gün cin suresi açıktı inada bak, ne fenayız dimi.??????

Birazda arkam saglamdı intisab ettigim meneviyat büyükleri belki korudu. Allah bizi oradan sınamayacakmış. Cin musallatı da bir imtihan çeşidi. ?
Başka yerden sınanıyorum zaten o bana yetiyor. ? Herkes sınavın nerde geldigini bilse sorun kalmayacakta işte ?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Gözleri fıldır fıldır olanları mı diyorsunuz?
Bakışları çok garip alın göz çevresine dikkat etmedikçe anlamayabiliyorsun, büyük renkli gözler. Cadı kılığında da gördüm uzun zayıf uzun yüzlü saçları uzundu. Uzaktan şifa çalışması sırasında enerjiyi gönderen hocamdan mesaj geldi, benim gördüğümü tarif etti ikimiz aynı anda görmüşüz.

Ü

Üye silindi 56746

İnsan olan cinleri kastettim @Mya :devilish: avatarını değiştirmişsin bir an sizli bizli oldum korkutma beni :D

Souls In The House

Kayıtlı Üye
Hiç unutmam ben daha küçük bir çocukken teyzem gilin balkonuna çıkmıştım.Karşımda 1.60 -1.70 civarlarında simsiyah bir duman vardı o an kilitlendiğimi ve birkaç dakika sonra bi şekilde yengemin gelip bana sarıldığı an kendime geldiğimi hatırlıyorum.Yaşım büyüdükçe bunun bir zihin oyunu veya göz yanılması olduğunu düşünmek istedim fakat o soğukluğu o korkuyu o hissiyatı senelerdir düşünüyorum ve aklımdan çıkaramıyorum 😊.Sevgi ve Işıkla.

Sakaleyn

Kayıtlı Üye
Cinler bi kere gözle görülmez.

:) Ne kadar yanlış bir cümle.

Görülür, tutulur, hissedilir hatta iletişime geçilebilir. Kokusunu alabilir, ısısını (sıcaklık-soğukluk) duyabilir hatta yanınıza ya da üstünüze oturduğunda ağırlığını bile hissedebilirsiniz. Size dokunur, temas edebilir. Mesela parmağınızı tuttuğunda(yumuşak bir şekilde) hissedersiniz.
Bu sizin onunla aranızda olan bağın gücü ve perdelerin kalkması ile ilgili. Ayrıca size neden geldiği (musallat demek istemiyorum) de olayın akışını daha da netleştirir. Aranızda güçlü bir bağ varsa ve size güveniyorsa arkadaş gibi sizle yaşayabilir. Bu anlattıklarımı yaşamayanlar hikaye gibi okusa da bunlar gerçekler.

Yazacak çok şey var da zamanım yok...