Bedenim Sallanıyor !

magics21

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar

Benim bi sorum olucaktı.Ben daha önce astral seyahat yapmaya çalıştım ve astral seyahat konusu üzerinde 1.5 2 yıldır duruyorum.Ben geçen gece astral seyahat yapmaya karar verdim. konsantre oldum ve bedenim sallanmaya başladı,ellerim ve bedenim ters dönmüş gibi hissettim ve gözüm kapalıyken hafif beyaz bi yer geldi önüme. bende herhalde çıktım dedim, gözümü bi açtım aynı yerde duruyom :banghead: hareket etmedigim zamanlarda ise ( yani gündelik hayatta otururken) sallanıyormuş gibi hissediyorum.nedeni nedir ?

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar

Benim bi sorum olucaktı.Ben daha önce astral seyahat yapmaya çalıştım ve astral seyahat konusu üzerinde 1.5 2 yıldır duruyorum.Ben geçen gece astral seyahat yapmaya karar verdim. konsantre oldum ve bedenim sallanmaya başladı,ellerim ve bedenim ters dönmüş gibi hissettim ve gözüm kapalıyken hafif beyaz bi yer geldi önüme. bende herhalde çıktım dedim, gözümü bi açtım aynı yerde duruyom :banghead: hareket etmedigim zamanlarda ise ( yani gündelik hayatta otururken) sallanıyormuş gibi hissediyorum.nedeni nedir ?

Gözünü açarsan biter tabi =)) o zamanında banada oluyordu baş dönmesi o.

magics21

Kayıtlı Üye
Kulakla beyin arasında bir bölge.Dengeyi vs. sağlıyor diyeyim kısaca.Orta kulak iltihabında yaşanan baş dönmelerinin sebebi de bu yüzden.

Astral seyahatte herhangi bir teknik kullanmaya gerek yok diyorlar. uykuyla uyumama arasını yakalaman yeterli diyorlar. o doğrumu

magics21

Kayıtlı Üye
evet ben diyordum :D yazdım zaten yazıda astral seyahat püf nokta ve yapılan hatalarda ona bir bak anlatmamakta gerek.

Herhangi bi tecrübenizi anlatırmısınız ? :D gerçekten merak ediyorum :) özellkle çıkış sırasında neler yaşıyosunuz, oradaki ayrıntıya değinirmisiniz ? :)

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Herhangi bi tecrübenizi anlatırmısınız ? :D gerçekten merak ediyorum :) özellkle çıkış sırasında neler yaşıyosunuz, oradaki ayrıntıya değinirmisiniz ? :)

deneyimi anlatmak iyi değil işte yapılan işin özelini,değerini kaybetmeye sebep oluyor =) ben profesyonel değilim profesyonel olunca anlatırım söz =))

magics21

Kayıtlı Üye
deneyimi anlatmak iyi değil işte yapılan işin özelini,değerini kaybetmeye sebep oluyor =) ben profesyonel değilim profesyonel olunca anlatırım söz =))

teşekkür ederim :) iletişim adresiniz varsa özelden atabilirmisiniz ? sizi iyi tanıyabilmek için :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhaba arkadaşlar

Bu konuya benzer 1 konu daha çamıştınız orada gerekli cevapları vermiştik.(http://www.gizlimabet.com/threads/33499-Astral-Seyahat-Çıkış-Evresi) .Yaşadığınız olayı çok çok önemli bir olaymış gibi 2 kere konu açarak sormanıza bir anlam veremedim.

Yaşadığınız deneyimler kişiseldir.Bir başkası fazla bir şey diyemez.