Rüyamda ve normal dalgınken bir varlık zihin yoluyla iletişime geçiyor yardımcı olur musunuz?

Turco.exe

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba arkadaşlar, normalde bu tarz olaylar ilgi alanım değildi açıkçası fakat başıma bir kaç olay geldi ve burada belki birazda olsa ne olduğunu bilge kişilerle daha iyi yorumlayabilirim. Olay şöyle başlıyor.

Tam vaktini hatırlamıyorum ama bir akşam sebepsiz yere odama geçip yatağa uzandım zihnim boştu sanki bir şey benim gitmemi istemişti, yatağa uzandım ve tavana bakmaya başladım odam karanlık ama koridorda ki ışık hafif aydınlatıyordu ardından tavanı izlerken içim geçti ve tuhaf bir şeyler hissetmeye başladım bir anda kafamı sağa doğru çevirdim ve yataktan yüksekte olduğumu farkettim kafamı biraz daha çevirip arkama yani yere doğru baktığımda bedenim uzanıyordu ardından o an bir heyecan geldi ve vücudumda acı hissettim hemen sonra beyaz bir ışık gördüm ama ışığa doğru ilerliyordum sanki çok güçlü bir rampa beni uzay boşluğuna doğru fırlatıyordu ama 2 saniye bile sürmemişti ki bir varlık gördüm karanlık içinde beyaz saçıyor kanatları var gibi tarifi çok zor ama güzel his veren bir şeydi bildiğiniz resmen ona aşk, sevgi, güven her şeyi hissetmiştim. Herhangi bir diyalog yaşanmadı sadece birbirimize hisler veriyorduk sanki yüzünü hatırlamıyorum ama tam görmesem de güzel olduğunu biliyordum beni sevdiğini ve bu tarz bir kac his belirtti o an dünyaya dair hiç bir şey düşünmüyordum sadece birbirimize kitlenmiş gibiydik, bu tarz hislerden sonra bir anda kendi vücudumda buldum kendimi ve bu olanlar 1 2 saniye içinde yaşanmış gibi geldi, istemsizce astral seyahat yapmış olduğumu varsaydım sonrasında da uyuyakaldigimi ve rüya gördüğümü bu olaydan uzun bir süre sonra tekrar bir olay yaşadım rüyada değildim ama dalgın gibiydim ve yine o varlığı gördüm ilk baştaki gibi yakın hissetmesem de görüyor gibiydim yine o tarz şeyler hissettim ve konuşmuyordu ama şu tarz şeyler söyledi zihnime, senin buraya gelmene çok var ama sabırsız olduğunu biliyorum senin dünyanda da karşına sizin gibi çıkmaya çalışacağım gibi bir his verdi, bunları konuşarak söylemiyor ama zihnimin içine tarifi olmayacak şekilde anlatıyor heyecanım yükseldi onu çok istedim.

Eğer anlatışım kötüyse kusura bakmayın daha önce hiç bu tarz bir şey yazmadım sadece her şeyi olabildiğince yaşadığım şekilde aktarmak istedim tek istediğim bir fikir bir yardım son 7-8 aydır aklıma geliyor onu düşlüyorum 1 kez de rüyama girdi beni alıp kimsesizliğin ve belirsizliğin içine götürdü o saniyeler bana yıllar gibi geldi dünyada hissetmedigim güzel şeyler hissediyordum.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Micheal Newton un Ruhların Yolculuğu kitabında transa soktuğu kişilerin de böyle deneyimleri var... Önceki hayatlarını ve öldükten sonra ne oluyor tarzında sorular soruyor. Genelde ruhun seyahatinden, rehber ruhlardan, beyaz enerjiden, sözsüz iletişimden, ruhların tekamülüne göre renklerinden vb. şeylerden bahsediliyor. Aklım direkt oraya gitti.
Kendi deneyimlerim 2-3 kere oldu. Keşke daha fazla olsa... Astral seyahat bazen çok güzel bazen korkutucu olabiliyor.

Son düzenleme:

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Bir ruhla iletisime gecmemiz ne faydasi olacak ki? Ruh dedigimiz, daha once yasamis olan canliysa, ruh olmadan evvelki haliyle iletisime gecmekle ayni sey..