Beddua mı varlıklar mı?

rabbit.

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Çocuk yaşlarımdan beri bir şeyler görüyordum hissediyordum, bir çok hocaya gittik o zamanlar ya büyü ya da ya da kalp gözün açık dediler büyü diyenler bu zamana kadar yaşamış olman şans seni koruyan olmasaydı bu zamana kadar sararıp solardın çok güçlü büyüler var dedi, ona sürekli 8 sayısını gördüğümden bahsettim ne zaman başıma bir şey gelse bir şey olsa daha da çok karşıma çıktı, o zaman çok iyi 8 in koruması başkadır dedi ama açıklama yapmadı, asıl soracağım şey biriyle kavga etsem ya da bir kötülük görsem onun başına bir gün geçmeden üzeleceği ya da tahmin etmeyeceği şeyler geliyor işleri rast gitmiyor, ayrıca çocukken gittiğimiz başka bir hoca daha çok medyum aslında, doğuştan geldiğini etrafımın boş olmadığını ama kesinlikle işi tam öğrenmeden onlardan hiçbir şey istememem gerektiğini söylemişti yakınlarına da çok zarar verirsin diye ekledi, hiçbir şey istemiyorum ama etrafımdakilerimin başına böyle şeyler geliyor, benimle aynı durumdan müzdarip kişiler var mı?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
biriyle kavga etsem ya da bir kötülük görsem onun başına bir gün geçmeden üzeleceği ya da tahmin etmeyeceği şeyler geliyor işleri rast gitmiyor, ayrıca çocukken gittiğimiz başka bir hoca daha çok medyum aslında, doğuştan geldiğini etrafımın boş olmadığını ama kesinlikle işi tam öğrenmeden onlardan hiçbir şey istememem gerektiğini söylemişti yakınlarına da çok zarar verirsin diye ekledi,
Bu aşık musallatın işine benziyor.
Aşk hayatınızda da şanssızsansız o dur.

rabbit.

Kayıtlı Üye
Bu aşık musallatın işine benziyor.
Aşk hayatınızda da şanssızsansız o dur.
2.5 yıldır bir ilişkim var, ne karşı tarafı ne beni rahatsız eden hiçbir şey olmadı daha önceden de olmadı rüyalarımda da anormallik olmadı, başka ne olabilir

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Soyunuzun varlığı olabilir. Bu durumun kontrol altına alınmasını istiyorsanız bu işi öğrenmeniz şart. O varlığı zapt etmeye öğrenmelisiniz, ya da sizi o varlıktan kurtaracak birini bulmalısınız.
O gün gelene kadar sakın yakındakilere kızmayınız. Olur da kizdiysaniz onu önünüzde duruyor imgeleyerek, kesinlikle kötülük yapmamasını , söyleyin. İşe yarayacağını söz veremem, ama denemekte fayda var.

rabbit.

Kayıtlı Üye
Soyunuzun varlığı olabilir. Bu durumun kontrol altına alınmasını istiyorsanız bu işi öğrenmeniz şart. O varlığı zapt etmeye öğrenmelisiniz, ya da sizi o varlıktan kurtaracak birini bulmalısınız.
O gün gelene kadar sakın yakındakilere kızmayınız. Olur da kizdiysaniz onu önünüzde duruyor imgeleyerek, kesinlikle kötülük yapmamasını , söyleyin. İşe yarayacağını söz veremem, ama denemekte fayda var.
Soyda yatkın bir kişi varsa eğer her 100 yılda bir o soyda tekrar ortaya çıkarmış, bununla ilgili bir şey biliyor musunuz? Bana soyumdan geldiğini bu yeteneğin ve çok eskiye dayandığını söyleyen kişiler oldu

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Soyda yatkın bir kişi varsa eğer her 100 yılda bir o soyda tekrar ortaya çıkarmış, bununla ilgili bir şey biliyor musunuz? Bana soyumdan geldiğini bu yeteneğin ve çok eskiye dayandığını söyleyen kişiler oldu
Evet . Hani dededen toruna el vermesi oluyor. O işte. El verince aslında soyun varlıkları veriliyor. Tabi onun yanında bir de onlarla ne yapılacağı öğretmesi gerekiyor. Size öğreten yok, anladım kadarıyla. İşiniz zor.

rabbit.

Kayıtlı Üye
Evet . Hani dededen toruna el vermesi oluyor. O işte. El verince aslında soyun varlıkları veriliyor. Tabi onun yanında bir de onlarla ne yapılacağı öğretmesi gerekiyor. Size öğreten yok, anladım kadarıyla. İşiniz zor.
Aslında herhangi bir varlık görü ya da istemsiz astral seyahat gibi şeyler yaşamak istemiyorum ama oluyor maalesef