Bana Yardım Edebilirmisiniz? Lütfen! bize büyümü yapılmış?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

robiscik

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,2 kişilik ailemde sorunumuz var lütfen yardım edin ne yapmalıyım;
Eşimle evleneli 1,5 yıl oldu ,birbirimizi deli gibi severek evlendik. sözlülük ile evlilik arası 3-4 yıl sürdü bazı sebeblerden dolayı.evlenmemizi eşimin ailesi istemiyordu bir çok defa ayrılmamız için denemeler yaptılar ama eşim kesinlikle kararlıydı benle evlenmeye, beni deli gibi seviyordu. en sonundada istediğimiz oldu evlendik,ama karşımıza büyük bir sorun çıktı; birleşme olmadı. evet eşim çok korkuyor ,doktorlara gittik acaba vajinismusmudur diye, kimisi hayır değil dedi kimisi evet dedi, psikoloğa gittik onlarda hayret ettiler dediklerini aynen yapıyoruz fakat iş o esnaya gelince olmuyor kasılmalar oluyor, psikiyatriyede gittik hap verdi ayakta uyuduk resmen ama yine olmadı . son çare hacı hocayada gidelim dedik, bir falcıya gittik eşimin annesinin büyü yaptırdığını söyledi, hocaya gittik o da aynısını söyledi, bize kagıtlara bişeyler yazdı birini yak,birini yak yemege koy ye, birini tuzlayıp yak, birini kilitle beraber akarsuya at,birini ağaç dibine göm yazdıklarımın dedi hepsini yaptık biişey oladı tekrar gittik bu sefer bir çiçek getirin dedi, arpa aldı eline dualar okudu çiçegin dibine gömdü bu bende kalacak dedi, sonra size buyu yapanı ben size demicem sen göreceksin dedi bana , bende tamam dedim ama sonrasında sen çok sinirlisin sana söyleyemem dedi, ondan once evinde lila renginde bir çarşaf var onda bir leke var onu yıka veya yak dedi,aradım evde ole bir çarşaf yok , battaniye var omu dedim yok dedi. sen görebiliyonmu yerini dedim evet dedi , gel sen bul dedim . onu sen bulacaksın sana görünecek dedi hala bişey göremedim. tuttum uzakta biri fala bakıyormuş ona gittim o da kaynanan sana buyu yapmış dedi,napacaz dedim ; bir muskacı var ona yonlendirecem seni dedi ,bi kaç saçma sapan şey dedi bende geri dönmedim.

Şimdi arkadaşlar ben eşimi sevdim o da beni sevdi ama öyle bir hal aldıki durum evde huzurumuz kalmadı , ikimizde çocukları çok seviyoruz , bizimde olsun diyoruz ama bu sorun ortada iken bişey yapamıyor yıpranıyoruz. iyice psikolojimiz bozuldu.Eşim hayvanlardan çok korkar hangi hayvan olursa olsun,kurt , kuş,karınca,koyun , keçi V.S aynı zamanda bir iş yaparken hep dalıp gidiyor sesimi bile duymuyor, çarşıda mağaza gezerken , onu devirip bunu kırıyor yani sakarlıkta var. Acaba bütün bunların sebebi bir büyü yapılmışta bundan dolayımı oluyor yoksa allah vergisimi.Ne olursunuz çok çaresiziz bize yardım edin.

Sizce , bizde gerçekten büyü varmı ? varsa ne yapmalıyım ? gitiiğim kişiler hep bişeyler yapacaz diye oyalayıp durdular , acaba site üzerinden bana yardım edebilecek bir arkadaş varmı?

ermanakca

Banlı Kullanıcı
Var site yönetimine özelden yazın çok bilgili arkadaşlar var yönetimde mutlaka yardımcı olacaklardır geçmiş olsun.

wxp1

Kayıtlı Üye
bak kardeşim ana bedduası tutar ve kaynanan kızının istemediği biri ile evlendiğini gördüğü için beddua etmiştir bilirsin anaların bedduası kabul olur şuanlık böyle düşünüyorum baska bir yol bulursam söylerim olmadı tvdeki ilaçlardan bir dene inş işin heybetli olur

valoizm

Kayıtlı Üye
büyüde olabilir tabi ama bence siz iyi bir doktora gitmeyi deneyin..

Keira

Moderator
1. Her şeyi hemen büyüye bağlamayın, çoğu bakıcı ya da hoca diye tabir ettiğiniz kişiler sizden maddi çıkar sağlamak için büyü var der, bozalım der, sizi kullanır. Onların hal ve tavırlarından da anlayabilirsiniz. Olaylar düzelmeyince çarşaf size görünür demiş. Buna küçük çocuk bile inanmaz. Kral çıplak hikayesi gibi bir şey.
2. Severek evlenmişsiniz çok sıkıntı yaşamışsınız anladığım kadarıyla. Psikolojiniz epey bozulmuş, şu an o yaşanan sıkıntıların geri dönüşümünü yaşıyor olabilirsiniz. O kadar uzman yardımı alıp hala düzelmeme sebebi ise, tedaviye inanmamak olabilir. Psikolojik durumlarda kişinin gerçekten düzelmek istemesi ve buna inanması gerekiyor.
3. Hayvanlardan korkabilir, sakar da olabilir bu normal bir durum. Bu hallerini daha önce görmemiş olabilirsiniz, derler ya evlenince daha iyi tanıyorsun diye.
4. Yine de hala büyü olduğunu düşünüyorsanız site adminlerine özel mesaj atarak durumunuzu anlatabilir, yardım isteyebilirsiniz. Onlar size yardımcı olacaktır.

İyi forumlar, geçmiş olsun..

Ghanhan

Kayıtlı Üye
bak kardeşim ana bedduası tutar ve kaynanan kızının istemediği biri ile evlendiğini gördüğü için beddua etmiştir bilirsin anaların bedduası kabul olur şuanlık böyle düşünüyorum baska bir yol bulursam söylerim olmadı tvdeki ilaçlardan bir dene inş işin heybetli olur

Bu konuda bir yanlış var ana bedduası değil baba bedduası tutar.
Kadınlar çabuk sinirlenip, çabuk sakinleşen varlıklar olduklarından pişman olsalarda beddua edildikten sonra artık çok geç olduğundan bedduaları tutmaz.

Bunun dışında büyü olup olmadığını öğrenmeniz için evde yapılabilen basit işlemler var örneğin iplikle yada tuzla yapılanlar.
Yöneticiler daha iyi tavsiyede bulunabileceklerinden onların görüşlerini beklemek daha doğru olacaktır.
Eğer yardım edilmezse ben buradan yazarım size onları.
Allah tez zamanda şifa versin.

donzula

Kayıtlı Üye
Bu konuda bir yanlış var ana bedduası değil baba bedduası tutar.
Kadınlar çabuk sinirlenip, çabuk sakinleşen varlıklar olduklarından pişman olsalarda beddua edildikten sonra artık çok geç olduğundan bedduaları tutmaz.

Bunun dışında büyü olup olmadığını öğrenmeniz için evde yapılabilen basit işlemler var örneğin iplikle yada tuzla yapılanlar.
Yöneticiler daha iyi tavsiyede bulunabileceklerinden onların görüşlerini beklemek daha doğru olacaktır.
Eğer yardım edilmezse ben buradan yazarım size onları.
Allah tez zamanda şifa versin.

arkadaşlar böyle şeyler bedduayla olucak şeyler değil ki belki arkadaşımızın dini inancı farklı müslüman değil o zaman beddua kavramı onlarda yer bile almamış olucak ayrıca müslümanlıkta beddua etmek günah oldu gibi beddua eden kişide bu tarafta yahut diğer tarafta cezasını çeker yanlış bilgilendirme yapmayalım lütfen sn.Keira'nın da dediği gibi tamamiyle araştırıp bi çözüm bulamazsanız yöneticilere mesaj atmanız en uygunu olucaktır geçmiş olsun

Ghanhan

Kayıtlı Üye
arkadaşlar böyle şeyler bedduayla olucak şeyler değil ki belki arkadaşımızın dini inancı farklı müslüman değil o zaman beddua kavramı onlarda yer bile almamış olucak ayrıca müslümanlıkta beddua etmek günah oldu gibi beddua eden kişide bu tarafta yahut diğer tarafta cezasını çeker yanlış bilgilendirme yapmayalım lütfen sn.Keira'nın da dediği gibi tamamiyle araştırıp bi çözüm bulamazsanız yöneticilere mesaj atmanız en uygunu olucaktır geçmiş olsun

Ben beddua var demedim.
wxp1 nickli üyeye açıklamada bulundum sadece.

donzula

Kayıtlı Üye
Ben beddua var demedim.
wxp1 nickli üyeye açıklamada bulundum sadece.
dediğinizi iddia etmedim zaten "Bu konuda bir yanlış var ana bedduası değil baba bedduası tutar."cümlenizden yola çıkarak açıklamanızın yanlış olduğunu söyledim

Keira

Moderator
Gerekli bilgi yukarıda verilmiştir. Üyemiz isterse site adminleriyle irtibata geçebilir özel mesajla. Konuyu uzatmayalım konu zaten kilitlenecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...