astral seyehat için insiliye çalışması 2 deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pcxlord

Kayıtlı Üye
İş
student
bende çıkamayanlardan biriyim o kadar kalkıp işığı açma düşüncesi geçirmeme rağmen bedenimden bir türlü çıkamadım urumun etkisini sadece 1 kere gerçek anlamda hissettim fazla zorlamadı.
hem evin içindeki sesler hem korkular bir türlü çıkış sağlamadım .
deneyime gelince ilk başlarda üşüdüm ama sonra alev gibiydim kalbimin nasıl attığını anlatamam bedenim kasılmaktan bi hal oldu sanki astral bedenimi bırakmamak için uğraşıyo :D her neyse sanırım 45~50 dakika sonra enerji hissetmemeye başlayınca bıraktım yatıp uyudum.
benim için gerçekten deneyim kazandıran bir çalışma oldu. tşkkürler............

Whısper

Kayıtlı Üye
umarım birgün bende bu tür eğitimlere katilicak pozisyona gelebilirim...Urum umarım banada yardımcı olur...

mecra

Kayıtlı Üye
üçüncüye ben de katılmayı düşünüyorum;)

Bump: üçüncüye ben de katılmayı düşünüyorum;)

Osiris

Kayıtlı Üye
1 kişi bile astrale çıkamamış :D

playxburak

Kayıtlı Üye
İş
esnaf
arkadaşlar ben bir kere çıkmayı başardım nasıl yaptığımıda anlatayım ...

ip tekniği ile çıktım bi yaz akşamıydı işte bütün adımları uyguladım

en son ayaklarıma bi titreme geldi uyuştular sonra garip sesler duymaya başladım

en son kendimi yatakta gördüğümü hatırlıyorum korkudan uyandım
ve hala bilmiyorum rüyamı gördüm yoksa çıkmayı başardımmı

sonraki deneyimlerimin sonu hep hüsran oldu ...

paylaşmak istedim :D

tuuuce88

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Arkadaşlar geçmişe ya da geleceğe seyahat da mümkün mü astral seyehatda?

tuuuce88

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Çok isterdim ya.. Ama bunun içn biraz yol katetmek gerekiyordur muhtemelen..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Çok isterdim ya.. Ama bunun içn biraz yol katetmek gerekiyordur muhtemelen..
Birincil şart ne yaparsanız yapın,kendinizi sıkmadan rahatça yapmaktır.Uykuya dalış anını yaşamayı muhtemelen hepimiz biliyoruz.O anı yaşamayı.Otomatik,yarı şuurlu,hoş ve muhteşem bir rahatlık,bir geçiş zamanı..İşte astral çalışmalarda da böyle olmalısınız.Ben Astrale Çıkacağım diye sıkmayın kendinizi.Nasıl ki yatakta ''ben uykuya dalacağım!'' diye hırs yaptığınızda bir türlü uyuyamazsınız bu da aynıdır.Bunu yaptıktan sonra zaman daha farklı bir kavram olduğundan evet biraz yol almanız gerekir.Ama asıl olan anahtar yolu bulmaktır.Önce astrali deneyimleyebilmektir.Daha sonra daha farklı amaçlar için dış teknilerin yanında doğaçlamalarınız ve hisleriniz size büyük ölçüde fayda sağlayacaktır.Bir süre sonra yeterince ustalaştığınızda oturur pozisyonda,kalabalık ortamlarda dahi astral deneyim yaşayabilecek bir kıvama gelmeniz olasıdır.Yeter ki rahat olun ve astrale ol diyin.Astral yapacağım değil,astral moduna geçiyorum diyin ve uçun arkadaşlar,heryere,her zamana..

tuuuce88

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Çok güzel açıklamışsınız. Teşekkür ederim.. :) 3. insiliyeye kadar içimdeki korkuyu dizginleyebilirsem, insiliye çalışmasına ben de katılacağım inşallah uçabilirim efendim.. :)

nisa15

Banlı Kullanıcı
Bir dahaki astral için insiliye çalışması ne zaman acaba kararlaştırıldı mı :/

hüseyin24

Kayıtlı Üye
ben de astrale çıkamadım hatta hiç bir şey hissetmedim desem yeridir , bunda zikirleri düzenli okumama m etkilidir belki ama en küçük bir titreşim olmadı başka sefere olur inşallah artık

origanum

Yönetici
ben de astrale çıkamadım hatta hiç bir şey hissetmedim desem yeridir , bunda zikirleri düzenli okumama m etkilidir belki ama en küçük bir titreşim olmadı başka sefere olur inşallah artık
Tam 1 yıl önce yapılmış bir çalışma ile ilgili yorumunuzu niye şimdi yazıyorsunuz, ayrıca siz o zaman bu çalışmaya katılmamıştınız ki niye bu başlığın altına yorum yazıyorsunuz?

hüseyin24

Kayıtlı Üye
Tam 1 yıl önce yapılmış bir çalışma ile ilgili yorumunuzu niye şimdi yazıyorsunuz, ayrıca siz o zaman bu çalışmaya katılmamıştınız ki niye bu başlığın altına yorum yazıyorsunuz?

yanlış yere yorum yazmışım geçen ayki çalışmaya yazacaktım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...