Astral Seyahat Yardım

mik86

Kayıtlı Üye
İyi günler arkadaşlar hemen konuya geçeyim.Ben yaklaşık 1 yıl önce bir kere astral seyahat denemiştim.Beyaz ışığı görüp korktuğum için aniden uyandım.Neyse pazartesi gecesi ve pazar gecesi tekrar denedim bu deneyimi gerçekten yaşamak istedim.İlk önce odama geçtim sessiz ışıklar kapalıydı.Odamın içinde gezmeyi düşündüm titremeler başladı uyuşukluklar oldu ondan sonra farkettiğim durum şu vücudumda ayaklarımdan itibaren acayip bir sıcaklık hissedim.1-2 saat uğraştım sonra yavaş yavaş bedenimin yukarı çekildiğini hissettim.Ancak şöyle bir durum vardı yukarı doğru çekiliyor ve tekrar bedenime dönüyordum ve ayaklarım gerçekten diyorum hafiften eğilip tekrar düzeliyordu.Biraz sonrada ayaklarımdan itibaren vücudumu hissetmemeye başladım ancak kol göğüs ve baş kısmının halen hissediyordum.Ne kadar yukarı çıkmak istediğimi düşünsemde ip tekniği,merdivenden inme gibi bir türlü olmadı vücudum yukarı kalkıyor tekrar bedenime dönüyordu.Morelim bozuldu yapamadığım için :( sizden yardım bekliyorum ne yapmamı önerirsiniz birde bugün kendimi çok halsiz hissediyorum bugünde denemeliyim

Teşekkürler yardımlarınızı bekliyorum....

by_bug

Kayıtlı Üye
Vücudun yorgun , halsiz ve uykusuz olmaması gerekmektedir. Aslında siz son noktaya kadar gelmişsiniz. O anda bile yapmanız gereken yukarı çıkmak değil sadece hiç bir şey düşünmemek olmalıydı. Vücut uyuştuktan sonra tüm vücudun hafiflediğini hissedersiniz. O anda düşünmeye başlayın derim. Çünkü ufak bi düşünce bile olumsuzluk getiriyor.

by_bug

Kayıtlı Üye
Konu hakkında sitede astral bölümde benim ve Sayın urumun yazdığı çok güzel yöntemler var. Okumanı tavsiye ederim. Tabiki yontemi seçecek sensin yinede.

mik86

Kayıtlı Üye
Tesekkurler bakacağımda sizce en etkili olucak yöntem nedir anladığım kadarıyla bilginiz var bir uzman yorumu almak isterim.