Aşk-Muhabbet Majisi-5(Sarımsak Majisi)

coderr

Banlı Kullanıcı
yani büyüyü yaptiğimiz kişi bizi ömrü boyunca seviyormu olacak

ömür boyu olmasa bile yıllar boyu sever fakat sarımsak büyüsü sadece yazıp çizmeyle olmuyor mutlaka okunacak bir kasemi ve adedi de vardır, yani o aded kadar o kasemi okuyup sabretmen lazım.

Alametifarika

Kayıtlı Üye
vallahi arkadaşlar o kadar işlem yaptım ki Allah affetsin... buda bir medyumcuya yaptırdığım bir işlemdi açıkçası şimdi kadının ruh halini aklıma getirmek istemiyorum..evet geldi evet köpek oldu evet herdediğimi yapıyor değdimi değmedi sadece intikam için gitti diye yaptırdıklarım öteki tarafta bana ne şekilde monte olur aklıma getirmeyi düşünmüyorum.... sonra bir daha bozdurmak için işlem yaptırdım anlayacağınız büyü kitapta durduğu gibi durmuyor.. dikkat edelim

coderr

Banlı Kullanıcı
vallahi arkadaşlar o kadar işlem yaptım ki Allah affetsin... buda bir medyumcuya yaptırdığım bir işlemdi açıkçası şimdi kadının ruh halini aklıma getirmek istemiyorum..evet geldi evet köpek oldu evet herdediğimi yapıyor değdimi değmedi sadece intikam için gitti diye yaptırdıklarım öteki tarafta bana ne şekilde monte olur aklıma getirmeyi düşünmüyorum.... sonra bir daha bozdurmak için işlem yaptırdım anlayacağınız büyü kitapta durduğu gibi durmuyor.. dikkat edelim

mehmet bey, işte bize sizin yaptırdığınız büyüdeki okunan kasem (dua) lazım onu da birgün paylaşma imkanınız olur mu tabi mecbur değilsiniz.

AJA

Elit Üye
Mehmet ne yaptın :) Nedir bu ?

HiLL

Kayıtlı Üye
arkadaşlar büyüyü yapıcaksanız seviyorsanız aşıksanız yapın derim. ben yaptım tuttu.. lanet olsun yapmaz olaydım.sevmediğim halde sırf intikam almak için yaptım.bana çektirdiklerini çeksin diye.köpek oldu resmen.geceleri uyuyamıyor apartmanın aşağısına geliyor pencereme taş atıyor uyandırıyor seni görmeye geldim diye.psikolojisi bozuldu.benimkini de bozmak üzere.istemiyorum ayrılalım diyorum olmuyor.keşke yapmasaydım.sakın diyim o kişiye gerçekten aşık değilseniz yapmayın..

Yadesu

Kayıtlı Üye
Intikamini yeterince aldinsa büyüyü çöz.Kızı o halde bırakma.Kız kendıne bırşey yapsa,büyülen bıle yok edemıycen vıcdan azabı çekersın.
Ben bu yazını okurken acı çektım.

htckccsmsn

Kayıtlı Üye
çok merak ettim bende yapmak istiyorum ama tabiki de inanarak yapacağım

angellucy

Kayıtlı Üye
oturduğu ev dışında herşeyini biliyorum görüşme imkanımda var külü yemesi gerekse bile yediredebilirim ama bi tek sokağını bilmiyorum işte semt olarak biliyorum sadece o şekilde serpsem külleri olurmu acaba :(

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Paylaşim için teşekkürler.Bende bu uygulamanin işe yaradiğini duymuştum.

FURKAN MELEK

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar bu büyüyü nasil çözeceğimiz hakkinda bilgisi olan accil cevaplasin lütfen.

Yadesu

Kayıtlı Üye
Kıza gıt söyle büyü yaptığını.Hemde en acıl şekılde.:)

HiLL

Kayıtlı Üye
kız değil.erkekti yaptığım kişi.ben kızım zaten :D söyledim büyü yaptım diye inanmadı:D ama ayrıldık şimdi.çok kötü olaylar oldu tabi.çok kötü hem de .sakın diyorum sevmiyorsanız yapmayın büyü tutuyor çünkü..

birbey

Kayıtlı Üye
ben bu uygulamanın bir işe yaramadığını biliyorum.
boş yere vakit ve umut kaybetmeyin diyorum................................

martolı

Kayıtlı Üye
hıl kac gun etkısı oldu pekı sende anne ısmını bılmeyenler havvamı yazıyor bu konuda yardımcı olurmusun sabah kacta kalktın yaptın hangi tütüsüden yaktın

gecegunduzz

Kayıtlı Üye
evine kapı koluna paspasına dökmem çok zor nasıl olacak o zaman ?

rüyalarım

Kayıtlı Üye
:party:ben yaptım hiçte bi işe yaramadı:))) iyce uzaklaştı, acaba dua falanmı okumak gerekiyordu sonuçta dua edilmeden yapılan bir işlem:p

arkadaşlar büyüyü yapıcaksanız seviyorsanız aşıksanız yapın derim. ben yaptım tuttu.. lanet olsun yapmaz olaydım.sevmediğim halde sırf intikam almak için yaptım.bana çektirdiklerini çeksin diye.köpek oldu resmen.geceleri uyuyamıyor apartmanın aşağısına geliyor pencereme taş atıyor uyandırıyor seni görmeye geldim diye.psikolojisi bozuldu.benimkini de bozmak üzere.istemiyorum ayrılalım diyorum olmuyor.keşke yapmasaydım.sakın diyim o kişiye gerçekten aşık değilseniz yapmayın..

:devil2: bi benmi tutturamadım bu büyüyü acaba sen nasıl yaptın HİLL burada tarif edildiği gibimi yoksa kendinden de birşeyler kattınmı ben aynen yazıldıgı gibi yaptım benim neden tutmaadıki acaba anne adını kesinlikle bılmekmi gerekiyor ben anne adını bılmıyorum onun yerıne havva yazdım lütfen cvp yazarmısın lütfeeeennnn ayyy çatlıcam arkadaşlar :D

şovalye

Banlı Kullanıcı
Beyaz bir kagıda sarımsakla daıre cızıp ıcıne arapca cevrılmıs olarak falanca kızı benım ıcın yansın tutussun yazdım ve 05:38 gibi düneş dogmadan az once yaktım. Bakalım kullerı evının yoluna her gun yurudugu yola serpıcem ınanarak yaptım bakalım bekleyıp gorucez arkadaslar