Aşk-Muhabbet Majisi-5(Sarımsak Majisi)

vikan

Kayıtlı Üye
bende birkonuda bilgi almak istiyorum 500 adet mersin yaprağına yapılan büyü nekadar etkili yardım edermisiniz

sayko224

Kayıtlı Üye
bende anne adını bilmiyorum ya
kendi adını ogrenme ımkanı var
acaba olurmu bilmem
deniycem ama
ve inanıyorumm

4eversk88

Kayıtlı Üye
bu büyü maalesef duası olmadan olmaz diye biliyorum ben arkadaşlar boşuna yazıpta sokaklara dökmeyin külleri :D

sayko224

Kayıtlı Üye
yaa ben dün satın aldıgım bır kıtab taki tılsımlı buyu tarifini yaptım kendim i cok kötü hissediyorumm cok etkilendimm huzursuzumm o ne alemde bilmiyorumm içim kıpır kıpırr neden acabaaa.. heycandan ölücem resmen neden böyle oldum acaba sadece beni mi tutdu ki.

kundez

Kayıtlı Üye
arkadaslar ben ....... bu sıteye yenı katıldım ben medyum aracılığı ve sarımsak buyulerını çok yaptım 8 yıldır sevdığım kıza karsı ama maleseff sarımsak buyusunu eksıksız yaptığım halde bana ters dondu ve gözlerım şişdi 5 dakıka sonra geçtı arkadaslar medyumlara da dunya param gıttı bu yazılarınızı okuyorum da ne guzel bır kenetlenmıs çıkarsız bır dostluk var bu havayı burda hiss ediyorumm....BENIM HAYATIMI 1 KIZ YUZUNDEN YILLARDIR MAHVOLDUM. yıldızname yaptırdım Medyum .......... aracılığıyla bılırsınız ............. programında çalısırdıı o adama yıldızname yaptırdım bana dedıkı senın yıllardır sevdığın kız vara ona 2 defa büyü yapmısın onun ıle evlenecen aradan 1 sene geçtıı kız ıle aramm daha da kotü olduu nerdeyse aileler bır bırıne gireceklerdıı ve ardından medyum .................. gıtdım o da tersını soyled...yanı bıktım ıkısıde guva ünlüüü en iyisi yıldızname yı kendım öğrenmem lazım ve ya tanıdığınız bırı varmı arkadaslar bana yardımcı olun..ALLAH kımseyı benım durumlara düşürmesin inanın anlatsam duygulanırsınız Allaha amanet olun

janet

Kayıtlı Üye
Bunu yeni ayın ilk 3 günü içinde yaparsanız, etkisi daha güçlü olur :)

Zeliha Kaya

Kayıtlı Üye
arkadaslar ben ....... Bu sıteye yenı katıldım ben medyum aracılığı ve sarımsak buyulerını çok yaptım 8 yıldır sevdığım kıza karsı ama maleseff sarımsak buyusunu eksıksız yaptığım halde bana ters dondu ve gözlerım şişdi 5 dakıka sonra geçtı arkadaslar medyumlara da dunya param gıttı bu yazılarınızı okuyorum da ne guzel bır kenetlenmıs çıkarsız bır dostluk var bu havayı burda hiss ediyorumm....benim hayatimi 1 kiz yuzunden yillardir mahvoldum. Yıldızname yaptırdım medyum .......... Aracılığıyla bılırsınız ............. Programında çalısırdıı o adama yıldızname yaptırdım bana dedıkı senın yıllardır sevdığın kız vara ona 2 defa büyü yapmısın onun ıle evlenecen aradan 1 sene geçtıı kız ıle aramm daha da kotü olduu nerdeyse aileler bır bırıne gireceklerdıı ve ardından medyum .................. Gıtdım o da tersını soyled...yanı bıktım ıkısıde guva ünlüüü en iyisi yıldızname yı kendım öğrenmem lazım ve ya tanıdığınız bırı varmı arkadaslar bana yardımcı olun..allah kımseyı benım durumlara düşürmesin inanın anlatsam duygulanırsınız allaha amanet olun

mersinde aile dostumuz bir hoca vardi yurt disindan akin akin müşterisi geliyordu kötü niyetli buyu yapmazdi tuhaf biriydi bazen insana bakinca içimi okuyor gibi okulurdum . O yildiznameyi etkisiz bulurdu ve bunun sadece kisa sureli bir hafta bir ay gibi zaman dilimlerinde olabilecek ve karsindaki aranla bagi soylerdi. Kisacasi yildizname hayatimi tamamen degiştirsin diye olmadik paralari yatirmak için çok uygun değil sanirim...

en etkili aşk büyüsü olduğu eskiler tarafından iddia edilen aşk büyüsü,sarmısak büyüsü olarak tanınır.sarmısak büyüsü aşk büyüleri içnde en etkili ve kesin sonuç verenlerden olarak yer almışsa da bu aşk büyüsünü çok az kişi bilir.
Aşk büyüsü olan sarmısak büyüsünü yapmak için en ideal saat sabah güneşin doğmasına on,on beş dakika kala olan saattir.işleme başlamadan önce keskin kokulu bir tütsü yakmakta fayda vardır.bu aşk büyüsüne başlarken önce taze bir diş sarmısak alınarak uç kısmı bir bıçak ile biraz sivri hale getirilir temiz bir kağıt alınır.kağıt yağlı cinsten olmamalıdır.kağıdın emici özelliği olmalıdır.günümüz koşullarında bir dosya kağıdı bu iş için uygun olacaktır.kağıdın üzerine önce sarmısağın uç kısmıyla büyükçe bir daire çizilir,bu dairenin içine aşık olması arzu edilen kişinin anne adı ile o kişinin adı yazılır şöyle yazmak gerekir;falanca kızı veya falanca oğlu falan benim aşkımla yansın,tutuşsun.[[üyükçe okunaklı bir şekilde böyleyazdıktan sonra bu kağıt madeni bir tepsi veya tencere içerisinde yakılır.yanan kağıdın külleri iyice karıştırılıp toz haline getirilir.bu küller arzulanan kişinin evinin kapı eşiğine,paspası üzerine,kapı kolu üzerine dökülür ve sürülür.şayet aşık olması istenen kişiyle görüşme imkanı varsa mesela o kişiye yiyecek içecek bir şey ikram edilirken bu külden parmağın ucuyla hafifce bardağın veya tabağın altına sürülür.tokalaşırkende elde belli olmayacak şekide kül olması faydalıdır bu yöntemler sarmısakla yapılan aşk büyüsünün daha çabuk etki yapmasını sağlar.[[skilerin dediğine göre sadece kağıda yazılıp yanması ve bu küllerin arzu edilen kişinin oturduğu sokağa serpilmesi dahi büyünün tutmasına yetermiş.[:):)

peki ama evini bilmiyorum çaliştiği ofisi biliyorum o olurmu

agarta5

Kayıtlı Üye
slm arkadaslar benim anlamadigim bu sarimsak buyusunde matlup baska sehirdeyse o zaman ne yapmali surme inkanida yoksa cevabiniz için tesekkurler

Fidan41

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar inanınki sarmısak büyüsü kadar etkili başka büyü görmedim on aydır ayrı olduğum kişi bunu yaptıktan bir hafta sonra bana döndü kesinlikle tutuyor şüpheniz olmasın kendim denedim..

SYE23

Kayıtlı Üye
Bir Allah'ın kulu şuraya soylencek sozlerin Arapça halini yazsa çok iyi olur.

İki adet sorum var:
1-Taze sarımsak yerine kuru sarımsak kullansak olur mu?
2-Bir arkadaş yazılcak kelimelerin Arap alfabesiyle, Arapça halini burada bizimle paylaşabilir mi?

jjmina

Kayıtlı Üye
En etkili aşk büyüsü olduğu eskiler tarafından iddia edilen aşk büyüsü,sarmısak büyüsü olarak tanınır.Sarmısak büyüsü aşk büyüleri içnde en etkili ve kesin sonuç verenlerden olarak yer almışsa da bu aşk büyüsünü çok az kişi bilir.
Aşk büyüsü olan sarmısak büyüsünü yapmak için en ideal saat sabah güneşin doğmasına on,on beş dakika kala olan saattir.İşleme başlamadan önce keskin kokulu bir tütsü yakmakta fayda vardır.Bu aşk büyüsüne başlarken önce taze bir diş sarmısak alınarak uç kısmı bir bıçak ile biraz sivri hale getirilir temiz bir kağıt alınır.Kağıt yağlı cinsten olmamalıdır.Kağıdın emici özelliği olmalıdır.Günümüz koşullarında bir dosya kağıdı bu iş için uygun olacaktır.Kağıdın üzerine önce sarmısağın uç kısmıyla büyükçe bir daire çizilir,bu dairenin içine aşık olması arzu edilen kişinin anne adı ile o kişinin adı yazılır şöyle yazmak gerekir;Falanca kızı veya falanca oğlu falan benim aşkımla yansın,tutuşsun.[[üyükçe okunaklı bir şekilde böyleyazdıktan sonra bu kağıt madeni bir tepsi veya tencere içerisinde yakılır.Yanan kağıdın külleri iyice karıştırılıp toz haline getirilir.Bu küller arzulanan kişinin evinin kapı eşiğine,paspası üzerine,kapı kolu üzerine dökülür ve sürülür.Şayet aşık olması istenen kişiyle görüşme imkanı varsa mesela o kişiye yiyecek içecek bir şey ikram edilirken bu külden parmağın ucuyla hafifce bardağın veya tabağın altına sürülür.Tokalaşırkende elde belli olmayacak şekide kül olması faydalıdır bu yöntemler sarmısakla yapılan aşk büyüsünün daha çabuk etki yapmasını sağlar.[[skilerin dediğine göre sadece kağıda yazılıp yanması ve bu küllerin arzu edilen kişinin oturduğu sokağa serpilmesi dahi büyünün tutmasına yetermiş.[:):)
ben yeni katıldım sorularım var bana yardım edecek deneyimli biri varmı ??
arapçamı yazacağım,türkçemi arapça yazacaksam nasıl olacak çevirilerin yarısı yapılıyor yarısının arapça meali yok..ayrıca taze sarımk şu yeşil uzun sarımsakmı?bildiğimiz bir diş sarımsak değilmi.ben denedim okunaklı yazın diyor yazılmıyorki okunaklı olsun kağıt hafiften ıslanıyor oda çabaladığım için..şimdiden teşekkürler benim için çok önemli..

BattleFury

Kayıtlı Üye
büyü yapanlara acıyorum şahsen.. sonunuz çok kötü..

Bazı büyüler yapılabiliyor ki insanların hayatlarını daha iyi hale getirebiliyor...
Mesela çevremdeki her dostumla aram çok iyidir, hayatları oldukça iyi bir hale gelmiştir ve bu işte benim parmağım olduğunu bilmezler. Ancak bazı kötü şeyler olabiliyorki senmi güçlüsün benmi diyip başka birinin hayatını mahvedebiliyor.. bu tür işler daha da fazla karışabiliyor hatta, eğerki biri elini çekerse...

Yani demeye getiriyorumki silah çok kötü bir şeydir ancak birisi onu kullanıp saldırıyorsa sizinde savunma yapmanız ve kendinizi korumanız gerekmezmi? Yada oturup ölümü beklemekte bir seçenek bu durumda..

Belkide birisi bu uygulamayı evlilikleri dağılmak üzere olan çifti birleştirmek için kullanıcak?
Belkide birisi bunu kötü emellerine alet edicek?
Ben birincisi gibi şeyler yapanlardan yanayım şahsen...
Önyargılardan arının. Amacı bilmeden suçu aramayın. :)

darude

Kayıtlı Üye
İş
araştırma
Bayağıdır üyeyim buraya. Üye olduğumdan beri çok şey okudum, öğrendim ve uyguladım.
Benim inancım ümidim ve umudum dışında hiç bir enerjim veya bilgim yoktu.
Büyü sayesinde zorla evlilik yapmış bir annenin oğluyum. Annem yıllardır yapılan büyüleri bozdurmak için bir yerlere gider gelir.

Yetkilinin biri bilgiler eksik diyor, bir diğeri burdaki bilgileri doğrularcasına hesaplamalar yapmak gerekir diyor.
Herhangi bir üye yaptım oldu diyor, biri bu sonuç paylaşılmamalı diyor.

Arkadaşlar, yazılar Arapça, İbranice vs olmalı, yetkili açıkça belirtmiş. Türkçe yazdım olmadı, İngilizce denedim gene olmadı gibi saçma şeyler yazmayın artık.

Aşk majisi diye geçiyor. İçinizde gerçekten sevdiği için yapan var, biri intikam için yapmış, diğeri bırak ana adını uygulayacağı kişinin adını bile bilmiyor.

Sizin gibi aklına ilk geleni yapmak isteyenler oldukça burda gerçek bir bilgi paylaşımı olmayacak. Büyüyü nasıl bozucaz diye tutuşan arkadaşlara açıkça soruyorum, Arkadaş! madem sevmiyordun, niye aşk majisine bulaştın.

Canım yanıyor, sevdiğim kişiyi aldılar benden. İşi, gücü, okulu bıraktım. Ortalıkta da dolanmıyorum. 15 metrekarelik bir odadayım. Dışarıda şu an hava 2 derece ve ben ısıtıcı olmadan duruyorum.

Salavat-ı tefriciyeyi 1 hafta içinde annemle 4444 kere okuduk. Olumlu bir sonuç alamadık.

8 ciltlik havas ilimleri kitabı var. 1975 yılındaki baskısı var, gideni geri getirme, sevdiğinin içinde var olma gibi olan uygulamaları yazdığı gibi uyguladım. Sonuç alamadım.

Annemin gidip geldiği hocalardan birine gittim, 7 pazar yakılacak bir kağıt verdi. TIK yok.

Netten bir medyum buldum, yanına gittim, yıldıznameye bakıp işlem yapacaktı ki kızın adını duyunca olmaz dedi. Benim sevdiğim yabancı uyruklu.
Başka bir medyum adıyla birlikte yazdı kağıda verdi, dondum kaldım. Hah dedim bu hoca halleder.
7gün içinde arayacak seni, arar aramaz beni ara ki yaptığım şeyi durdurayım. Gece gündüz farketmez bana ulaş mutlaka dedi.
Sana geldikten sonrada ayrı bir işlem yapacağıcaz demişti. OLMADI.
Aramızda 4500 km var. Vize alamıyorum ki gidebileyim yanına. 25 ay 21 gün süren ilişki bitiverdi, tam 10 gün sonra 5ay olacak ayrı kaldığımız. Ne sebebini söylüyor ne telefonda cevap veriyor, annesi bu iş burada bitti diyor yalnız bırak onu diyor, şimdi telefonu açmıyor engelledi bile. Ben büyük bir eşeğim, böyle canımdan çok sevdiğim, beni canından çok seven bir insanı kaybettiğim için cidden en büyük eşeğim.

Hemen üstümde mesajı bulunan BattleFury doğru yazmış.

"Bazı büyüler yapılabiliyor ki insanların hayatlarını daha iyi hale getirebiliyor... Mesela çevremdeki her dostumla aram çok iyidir, hayatları oldukça iyi bir hale gelmiştir ve bu işte benim parmağım olduğunu bilmezler."

Kendine göre iyiliğini yapmış denize atmış. Çevredekileri mutlu, dolayısıyla kendisi daha da mutlu.

evileye

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar, bende iki ay once kocamdan ayrildim ama hala seviyorum. ne oldugunu anlamadigim bir anda hersey bicak gibi kesildi ve annesine gitti. asiri bir bagliligi yoktu ama neden boyle bir sey yaptigini anlayamadim.. annesinin de canina minnet zaten.. neyse, ben bu uygulamayi yapmak istiyorum ama eger esimin ustunde buyu varsa tutar mi tutmaz mi merak ediyorum.. bir de bu benim ilk uygulamam olacak umarim yanlis bir sey yapmam..

Osiris

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar, bende iki ay once kocamdan ayrildim ama hala seviyorum. ne oldugunu anlamadigim bir anda hersey bicak gibi kesildi ve annesine gitti. asiri bir bagliligi yoktu ama neden boyle bir sey yaptigini anlayamadim.. annesinin de canina minnet zaten.. neyse, ben bu uygulamayi yapmak istiyorum ama eger esimin ustunde buyu varsa tutar mi tutmaz mi merak ediyorum.. bir de bu benim ilk uygulamam olacak umarim yanlis bir sey yapmam..
.
Adminimiz Yule'ye danışmanızı öneririm.

Aski

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bugun ben denedim ,bakalim....

secrette

Kayıtlı Üye
Kesinlikle kimseyi yargılamıyorum ve herkesin dini inancına saygı duyuyorum.Başlarda bu konu benimde dikkatimi çekti lakin inançlarıma göre büyü yapmak çok büyük günahlardan biri ve bu yüzden rahatsız oldum..Bunu bile bile yapabilen var mı? Bir tek ben mi böyle hissediyorum?

dejavu_1982

Kayıtlı Üye
İş
Şimdilik ev hanımı
Arkadaşlar buyuler sakat iş.Başınıza her türlü sıkıntı alırsınız.
Ben abtesli çevirgel duası okudum ve faidasını gördum.Siz de mecbur kalmadıkça büyülere başvurmayın.Benim dikatimi çektı aşk la ilgili hangi buyu varsa herkez ben denemek istiyorum.Buyu şakaya gelmez.Tabiki bu sizin bileceniz iş.Çevirgel duasını bulamayan sizin için burda yazabilirim.Dua edin allahtan isteyın.

Gotha

Kayıtlı Üye
Bnde yapmak istiyorum fakat kafamı kurcalayan bazı seyleer var , bu büyüyü sabah güneş doğarken başlamamız söylenmiş hemen sonrada külleri dökmemiz . bedensiz varlıklar tarafndan saldrya uğramayız umarım ? Bir de ben daha önce hiç büyü yapmadım bu benim için bi dezavantaj mı bazı kişiler bilginiz olmadan baslamayın falan dems . İlk önce kendinizi geliştrin demiş .Peki ama nerden başlamam gerekiyo kendimi bu konularda geliştrimem için ilk olarak başlamam gereken şey nedir yardımcı olursanız sevinirim..