Aşk-Muhabbet Majisi-5(Sarımsak Majisi)

damned

Kayıtlı Üye
merhaba isimlerin türkçe yazılmasında bir saınca varmı yoksa arapçamı yazmalıyız? birde anne adı yerine havva yazıcam acaba işlemin etkisini azaltırmı?

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
merhaba isimlerin türkçe yazılmasında bir saınca varmı yoksa arapçamı yazmalıyız? birde anne adı yerine havva yazıcam acaba işlemin etkisini azaltırmı?

Bunlar sadece bir aracı, güçlü bir inançla yaparsan o enerji zaten onu sana getirecektir.
Ama bana sorarsan yapma derim, anladın sen onu :)

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Hani inancın lmamıştı böyle şeylere :)
yakalandın :D

Evet benim inancım yok :) Çünkü zamanında denedim ve başarılı olamadım, zaten inanarak yapmamam etkenlerden biri olabilir. Ben pozitivist düşünen bir insanım, zaman zaman bu tür konulara şans vermiş olsam da bir dikiş tutturamamışımdır. Ama temel etken inanmak. Biri bunu yapmak istiyorsa inanmalı, diğer türlü olmaz, tıpkı benim başaramadığım gibi.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bnde yapmak istiyorum fakat kafamı kurcalayan bazı seyleer var , bu büyüyü sabah güneş doğarken başlamamız söylenmiş hemen sonrada külleri dökmemiz . bedensiz varlıklar tarafndan saldrya uğramayız umarım ? Bir de ben daha önce hiç büyü yapmadım bu benim için bi dezavantaj mı bazı kişiler bilginiz olmadan baslamayın falan dems . İlk önce kendinizi geliştrin demiş .Peki ama nerden başlamam gerekiyo kendimi bu konularda geliştrimem için ilk olarak başlamam gereken şey nedir yardımcı olursanız sevinirim..

Bu tür uygulamalar çok fazla okunmuş, çok fazla negatiflik pozitiflik, ya da inanç inançsızlık enerjisi ile yüklenmiştir. Bu yüzde nbaşarı oranları inanılmaz düşüktür. Hatta bu inançsızlık enerjisi ile kanallardan yanlış bağlantı nedeni ile hayatınızı daha fena bir hale bile sokabilirsiniz. Bu yüzde nböyle bir uygulama yapacağınıza kur an-ı kerim'i açıp bir ayet seçip o ayeti yazıp dileğinizi okumanız bile daha faydalıdır. Bendesiz varlıkların zararına uğrayabilirsiniz. Çünkü yapıla nçalışmalar kanal bilgileri ile çekilir. Bu kanalı kontro letmeyi bilmiyorsanız neyi ngeldiğini de bilemezsiniz. Bu da oldukça tehlikelidir. Hele ki hiç büyü yapmadım diyorsanız denemeyin. Dua okuyun. Başınıza daha büyük bir bela almayın. Heş işin ustası var. Herkes herşeyi yapabilseydi dünya kaos içinde çoktan yokolurdu.

kule369

Kayıtlı Üye
Arapça falanca oğlu askimdan yansın diye ornek yazamazmı bilen biri. Ben bunu iki kere denedim turkçe yazdım ismini 2 sinde de aynı gün aradı beni hatta bulusup konustuk yapalı 2 hafta oldu 1 haftadır yine haber alamadım en etkili ask buyusu diyor olana kadar devam etmek istiyorum bence deneyin sizde.

damned

Kayıtlı Üye
Arapça falanca oğlu askimdan yansın diye ornek yazamazmı bilen biri. Ben bunu iki kere denedim turkçe yazdım ismini 2 sinde de aynı gün aradı beni hatta bulusup konustuk yapalı 2 hafta oldu 1 haftadır yine haber alamadım en etkili ask buyusu diyor olana kadar devam etmek istiyorum bence deneyin sizde.

Bir uygulamayı bitirdikten sonra yenisine başlamadan önce aradan biraz zaman geçmesi gerek diye biliyorum..ard arda yapılan uygulamalar çorbaya dönüşür

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.

Anne adı yerine Havva yazılmamalı çünkü bu iletilecek bir postanın gideceği yerin sapmasına benzer. Ulaşılması gereken yere gitmeyebilir. Kişinin annesinin adı kullanılmalıdır.

Merhaba buyuue yeni basladim ama amacim gunah olan buyulrr degil��.
Ask buyusu, baristirma, sans vesaire hakkinda bir kitap onerirmisinniz?
Birde manly p hall in yazdigi karanlik caglarin gizli ogretileri kitabini da alicam
Bir sakinca varmidir?
Buyu kitabi bekliyorum herseyi anlatan

Günah olmayan büyü yoktur. Aşk büyüsünde kişinin bedenine negatif enerji yükler bağlarsınız.
Barıştırmada da aynı şekilde her ne kadar iyi görünsede kaderine karşı koymak gibi bir şeydir bu bana göre tabi. Her büyü günahtır. Ama bu site günahın sevabın tartışılacağı bir yer değildir.
Büyü kitabına gelince biraz araştırırsanız kendinizde bulabilirsiniz. Hep hazıra konmak insanları tembeleştirir.
İyi forumlar..

anık

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Havvadan Doğma jiyan Benim Aşkımdan Yansın Tutuşsun Bunun Arapça Yazılışı Verirmisiniz Lütfen Yardın Edin Çok Lazım

ilk

Kayıtlı Üye
Sakin yapmayin sakiinnn sonu pişmanlik.hatta büyü ve benzeri şeyleri hiç yapmayin.sonucu kötüye gidiyor.allah tan isteyin çünkü kalpler allahin elindedir.israrla dua edin yeter.ben yaptim aradan 1 sene geçti ve kötüyüm.allah rizasi için,kendi iyiliğiniz için sakiiiin yapmayin....

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
Eskilerin dediğine göre sadece kağıda yazılıp yanması ve bu küllerin arzu edilen kişinin oturduğu sokağa serpilmesi dahi büyünün tutmasına yetermiş.:)

burda herhangi bi kağıda onunu annesinin adı ve kendi adıın yazıp yaksak hiç bişey sürmeden normal kalem ile yazsak yakıp yola evine serpsek genede etkili olur mu?

ilk

Kayıtlı Üye
kötüyüm derken ne oldu?

Neler olmadı kii!!! her gece kabuslar gördüm,havanın aydınlandığını görene kadar uyuyamadım 1 sene.sürekli birşey beni takip ediyormuş gibi geliyordu,tek başıma banyo yapamaz oldum.iyice çirkinleştim,saçlarım yandı,yüzüm sivilce doldu mahvoldu,çevremdeki arkadaşlarımın hepsini kaybettim,her gün evde kavga gürültü...üstüme inanılmaz bir uğursuzluk çöktü.herşey tam bir kabus.Allahın rızasının olmadığı birşeyi yapmak insanı mahvediyor.ve hep kalbimden bunu yaptığım için bunları yaşadığımı söyledi.ağlaya ağlaya Allah a yalvardım affet diye,o insana yaptığım şeyi bana döndür onun üstümden kul hakkı silinsin dedim.sonuçta ne hakkım var beni sevmeyen bir insana kendimi zorla sevdirmeye.inşallah bu çektiklerimle bu dünyada bedelini ödemişimdir.buraya yazdığımada pişman oldum bunu yaptığımı.çok pişmanımmm offff...ALLAH büyük...

nilay

Kayıtlı Üye
açık söylemek gerekirse büyüler bana çok ürkütücü geliyo. aşk büyüsü yerine daha farklı uygulamalar yapılabilinir mi ki? hani böle daha masum=) mesela meditasyon yaparken o kişiye yoğunlaşmak..meleklerden yardım istemek.. evrene mesaj yollamak..yada enerjimizi isteklerimizi telkin yapıp suya iletip o kişiye içirmek gbi :p ama bu uygulamalar kısa sürelimi olur?

yaz001

Kayıtlı Üye
arkadaslar ebnde yapıcam da evını yolun bılmıyorum sıkıntı orada ne yapmam gerekıyor yapsamda herjhangi bir yere doksem etkısı olurmu cevap verırsenız sevınıcem.

hsncn154

Kayıtlı Üye
Bu majiyi daha önce denedim kapısının önüne döktüm hatta üzerinden geçtiğinden emin oldum ama işe yaramadı bu benim deneyimim herkeste aynı olacak diye bir kural yok yapmak isteyenler yapabilir...

İyi formlar..

@Y$e

Kayıtlı Üye
arkadaslar ebnde yapıcam da evını yolun bılmıyorum sıkıntı orada ne yapmam gerekıyor yapsamda herjhangi bir yere doksem etkısı olurmu cevap verırsenız sevınıcem.

İnsanların kullandığı eşyalara(taktığı kolyeler,yüzükler,giydikleri eşyalar vb.), bedenleriyle ilgili parçalara(saç,tırnak,kan vb.) tüm uygulamalarda dikkat edilir çünkü enerjinin yönlendirileceği yerin belli edilmesi gerekir. Kapı önüne dökme meselesinde de yukarıda anlattığım mantıktan farklı olduğunu düşünmüyorum. Enerjiyi yönlendirmek için yaşadığı evin kapısına dökülmesi gerektiğinin söylendiğini düşünüyorum. Kapı önüne dökmezseniz enerjinin yönlendirmesi ortadan kalkar belki işe yarar ama bu uygulama işe yarıyorsa(denemediğim için böyle diyorum.) muhakkak etkisi azalacaktır.

vasilias

Kayıtlı Üye
Bu majiyi daha önce denedim kapısının önüne döktüm hatta üzerinden geçtiğinden emin oldum ama işe yaramadı bu benim deneyimim herkeste aynı olacak diye bir kural yok yapmak isteyenler yapabilir...

İyi formlar..

ben de yaptım, üstüne bile sürdüm külden ama artık görüşmüyor bile benle

dmavisi35

Banlı Kullanıcı
ama benim aşık oldugum kişi çok uzakta. O zaman ne yapacağım o külleri?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
ben de yaptım, üstüne bile sürdüm külden ama artık görüşmüyor bile benle

Bakın uygulamayı yaparken inancınız yüksek olması lazım.Uygulamalardan önce hep Meditasyon yapmalısınız.Ve şunu unutmayın büyü öyle herkesin başaracağı bir şey değildir uzun zamanlar ister sıkı çalışmalar,araştırmalar ister. :)

Eğer uygulamayı yaparken ''ya başarılı olmazsa,ya bana aşık olmazsa'' gibi şeyler düşünürseniz farklı sonuçlanabilir başarısız olabilirsiniz.
Forumu dikkatlice araştırın geliştirin kendinizi .:)

ama benim aşık oldugum kişi çok uzakta. O zaman ne yapacağım o külleri?

Uzakta ise başka uygulamayı deneyin. :)

• Beğendim
Tepkiler: AJA