Aşk-Muhabbet Majisi-5(Sarımsak Majisi)

Osiris

Kayıtlı Üye
tamam tesekkür ederim ama neden olumsuz etkiler acaba bi acıklayabilirimisin ?
bu aarada ben eve grdiğimden beri basımda gittikçe artan bi ağrı var

Söylerseniz,uygulamanızın olmasını engellersiniz.Sır kalmalı her şey.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
latince mi arapça mı yazılıcak herkes birşey demiş?

Arapça yazılacak, sarımsakla yazılacak. Herkes aynı soruları kısır döngü gibi sorduğu ve herkes bir cevap verdiği için herkes bir şey demiş. Aynı soruları sorup durmayın lütfen. Mesela siz de yine aynısını sormuşsunuz. Sayfaları karıştırmış olsaydınız LATİNCE olmayacak denildiğini görmüş olacaktınız. Böylece konu içinde iki tekrar mesajı da olmayacaktı.

tubix

Kayıtlı Üye
neden bozmak istiyorsun darkkanqel ??
tuttu ve çokmu bağlandı ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
ben hala nasıl bozacağımı öğrenemedim
Tam olarak ne yaptığınızı bir bir yazın bakalım nasıl bozulacak. Daha doğrusu umarım bozabilirsiniz. Buyrun ister buradan ister özel mesajdan ne yaptığınızı yazın.

hammadu

Kayıtlı Üye
bence sarımsak kötü koktuğu için hayırlı işlerde kullanılmaz
benim fikrim:)

begonya75

Banlı Kullanıcı
arapça olması şartmıdır sorulmuş ama sormadan duramadım.

kadir16

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar kusura bakmayında ben sarımsakla aşk ne alaka aralarında nasıl bir ilişki var ben anlayamadım ya...

cupido

Kayıtlı Üye
İş
Medya
Merhaba sevgilim bana karşı ilgisiz acaba bu aşk majisi işe yarar mı? Birde Arapça konusunda yardımcı olabilecek biri var mı forumda?

degerliozel

Kayıtlı Üye
Lütfen sayın mabet sahibi bu büyünün arapça yazılışını verebilirmisiniz lütfen

umutmina

Kayıtlı Üye
Bu Büyünün Arapçayla ne alakası var anlayamadım ben..

rosemimosa

Kayıtlı Üye
sarimsagin sivisi saydam murekkebe batirip sarimsagi yazsak olurmu birde icine ictigi sigaranin izmaritini sacinin telini ve elbisesinden ip parcasi atsak vb etkisi artarmi birde bunu yaparken bir okuma varmi detaylari nelerdir

latince yok diyorsunuz nasil yazicaz pek ornegin ayse kizi fatma beni sevsin istesin bunu arapcami yapicaz nasil olacak bu

birde gun olarak ne zaman yapabilirim en yakin zaman hangisi

atislan

Kayıtlı Üye
ben denedim arkadaşlar çok etkili bir büyü ve gerçekten inanarak yapılmasının etkiside ayrı tabii.. o kadar etkili ki bir süre sonra büyüyü yaptığım kişiye soğutma büyüsü yapmayı palnlıyorum..istediğimden fazla ilgi görmeye başladım.denemenizi tavsiye ederim..
Peki istediğimiz kişinin izini kaybettiysek nasıl yapmamız gerekiyor

cilek1

Kayıtlı Üye
bende uzaktayım...farklı şehirlerdeyiz.yapacak bir şey yok değil mi?

serfiraz

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu uygulamalar kısa süreli .süresi bitince etkisi geçiyor.kısa süreli mutluluk verir umutlandırır .sonrası yok.

FURKAN MELEK

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar bunu ben de deneyeceğim. Kizin anne adini öğrendiğim zaman bunu kolaylikla yapabilirim.

coderr

Banlı Kullanıcı
En etkili aşk büyüsü olduğu eskiler tarafından iddia edilen aşk büyüsü,sarmısak büyüsü olarak tanınır.Sarmısak büyüsü aşk büyüleri içnde en etkili ve kesin sonuç verenlerden olarak yer almışsa da bu aşk büyüsünü çok az kişi bilir.
Aşk büyüsü olan sarmısak büyüsünü yapmak için en ideal saat sabah güneşin doğmasına on,on beş dakika kala olan saattir.İşleme başlamadan önce keskin kokulu bir tütsü yakmakta fayda vardır.Bu aşk büyüsüne başlarken önce taze bir diş sarmısak alınarak uç kısmı bir bıçak ile biraz sivri hale getirilir temiz bir kağıt alınır.Kağıt yağlı cinsten olmamalıdır.Kağıdın emici özelliği olmalıdır.Günümüz koşullarında bir dosya kağıdı bu iş için uygun olacaktır.Kağıdın üzerine önce sarmısağın uç kısmıyla büyükçe bir daire çizilir,bu dairenin içine aşık olması arzu edilen kişinin anne adı ile o kişinin adı yazılır şöyle yazmak gerekir;Falanca kızı veya falanca oğlu falan benim aşkımla yansın,tutuşsun.[[üyükçe okunaklı bir şekilde böyleyazdıktan sonra bu kağıt madeni bir tepsi veya tencere içerisinde yakılır.Yanan kağıdın külleri iyice karıştırılıp toz haline getirilir.Bu küller arzulanan kişinin evinin kapı eşiğine,paspası üzerine,kapı kolu üzerine dökülür ve sürülür.Şayet aşık olması istenen kişiyle görüşme imkanı varsa mesela o kişiye yiyecek içecek bir şey ikram edilirken bu külden parmağın ucuyla hafifce bardağın veya tabağın altına sürülür.Tokalaşırkende elde belli olmayacak şekide kül olması faydalıdır bu yöntemler sarmısakla yapılan aşk büyüsünün daha çabuk etki yapmasını sağlar.[[skilerin dediğine göre sadece kağıda yazılıp yanması ve bu küllerin arzu edilen kişinin oturduğu sokağa serpilmesi dahi büyünün tutmasına yetermiş.[:):)

Melis hanım,sarımsak büyüsü dediğiniz gibi kuvvetli büyüdür fakar siz şerli cinleri emriniz altına alarak büyü yapmış oluyorsunuz, ö üzden tehlikeldir, bakın buradan bana hak veren arkadaşlara sesleniyorum sakın ola ki sevdiğinize sarımsak, soğan yada kötü kokulu bitkilerle tütsülerle bağlama büyüsü yapmayın, nedenini ise buradaki uygulamada şerli cinleri görevlendirdiğiniz için sevdiğiniz kişi sizi derinden sever fakat helak olur, psikolojik travma yaşar.