aşık cin

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Bazen şu Mabet te konuşmak o kadar anlamsızlaşıyor ki...

iyilik meleği gibi görünmeye çalışmak çok abes duruyor. Hem gündemde kalmak veya gündeme gelmek için kibarlığı, nezaket.....i elden bırakmamak lazım.
Bu ne ? Gelde ifrit olma. Böyle nerden toplayıp toplayıp yazıyorsunuz.
Hatır için, şu bu kırılmasın diye değerlerimi, bildiklerimi, tecrübelerimi inkar edecek, yok sayacak veya susacak değilim.
Hadi onu geçtim, bu ne?
Lütfen Mabet te şöyle çocukça cümlelerle alınganlık yapmayın, İTİCİ ... Doğru düzgün beni eleştir, Yazdıklarımı yani.

-Vallahi siz efendim, insanları ifrit ediyorsunuz. O cinler hep etrafınızda ifrit ettiğiniz insanlar olmasınlar? MÜMKÜNDÜR?‍♀️

Saygılarımla...

EDİT:
@Seraphine deyince dikkatimi çekti de hakikaten bazı üyeler tarafgirlik üzere işine gelen yorumlara gaz vermek için beğeniyor gibi tabiri caizse:)yapmayın gözünüzü seveyim. kaç yaşında insanlarız şurda.:LOL:

bu benim art niyetimse ona da eyvallah, ne diyim?‍♀️

Son düzenleme:

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
-Vallahi siz efendim, insanları ifrit ediyorsunuz. O cinler hep etrafınızda ifrit ettiğiniz insanlar olmasınlar? MÜMKÜNDÜR?‍♀️

Saygılarımla...
:)Mümkündür. İfrit olmanız bunun en büyük kanıtı.

Ne kadar kötüymüşüm, herkesi sinir küpü, ifrit etmişimde haberim yokmuş. Ben neymişim öyle. Hayret. Oysa henüz sizden başka bu kadar ifrit olanda görmedim :)

Neyse... Herşeye rağmen üzgünüm.Hakkınızı helal edin. Saygılarımla...

Enneagram

Banlı Kullanıcı
:)Mümkündür. İfrit olmanız bunun en büyük kanıtı.

Ne kadar kötüymüşüm, herkesi sinir küpü, ifrit etmişimde haberim yokmuş. Ben neymişim öyle. Hayret. Oysa henüz sizden başka bu kadar ifrit olanda görmedim :)

Neyse... Herşeye rağmen üzgünüm.Hakkınızı helal edin. Saygılarımla...
Yine alındınız. ?‍♀️ Bu yönde biraz farkındalık geliştirmenize vesile olmak düşüncesindeyim. inşallah olmuşumdur.

Hakkım bu mabetteki herkese helal olsun.

Kimseyle bir derdim yok, Yazarken bazen hissel bazen ilmi bazen de insani yönüm baskın geliyor. Ama genel halim (DAİMON) bellidir.
Herkeste beni ortalama tanır. Şu saatten sonra kasacak halim yok anlayacağınız.

MABET te yalnızca konuşmayı tercih etmediğim kişi yahut kişiler olabilir. bu çok normal... benimle konuşmak istemeyenlerde vardır, yazdıklarımı görmek istemeyenler vs.

Böyle şeylere çok alıştım. sizde alışın...

Saygılar, selamlar...

Ogun

Banlı Kullanıcı
Aşık cin demek, biyo-enerjinizi eterik beden üzerinden sizinle paylașan kafir cin demektir.

Kafir cinler, ilahi yasalardan dışlanmış ve azap çeken varlıklardır. Hayatta kalmak için de insanların evrenden saf halde alıp etrafına yansıttıkları enerji artıkları ile beslenirler genelde. Evlerde zararsız yaşayan cinler bunlar olur.

Bazen de cinler zamanla enerji artığı ile beslenmekten vazgeçip, yapabiliyorsa, siz de açık kapı bırakıyorsanız, sizin ile ilahi olan arasındaki tabakaya yerleșebilirler. İşte bu mental açıdan çok zorlu bir süreçtir.

Çünkü cin her halükarda size paranormal aktivite yaşatabilir. Sahte kerametler üzerinden kușatılırsınız. Çünkü artık sizin enerji artığınız ile değil, evrenden saf halde küme küme çektiğiniz enerjiyi sizden devralacak sizi manipule etmeye başlar.

Hem siz kendinizi seçilmiş hissederek davranırsınız, hem de musallat cin daha geniş akan enerji ile sizin üzerinizden beslenmeye başlar.

Bu vakaların arınma aşaması çok zordur. Çünkü kişi kendini ele vermek istemez. Adeta kendini kendine kapatmış ve cinin salt kendi bilinci üzerinden hareket etmektedir.

Ruhunu satmak böyledir. Allah mühür vururuz diyor. Yani vicdanına seslenemezsin de o kişinin. Kısa devre olmuştur artık. Ruhsal kordonu artık sönen mum alevi gibi kopar. Ahirette karşılığı olmaz. Otonom hayat olarak yaşamaya devam eder.

Ayet açık : siz onları diri sanırsınız, ama onlar öldürler. Evet içten ölü, dıştan ise eski hafıza kalıpları ile yaşamaya çalışan, beyin ölümü gerçekleşmiş vakalara dikkat çekiyor Allah.
Eski bir paylaşım; Ama ilgimi çekti ve bu konuyu araştırmak isterdim.