aşık cin

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Niye aşık olmus durup dururken davet mi yapmis benim niye basima gelmiyor ki
Bir daha görüşürsem (ki artık kokay kokay gelemez) senin hatırın için sorarım niye sana değilde bana aşık olduğunu :)

Yıllar önce kendimce davetler yaptım evet. Ama hiç birinde görüşme sağlayamamıştım. Belkide küçüklükten beri onların hikayeleriyle büyüdüğümüz için.. Belki.. Belki..

Ü

Üye silindi 58480

Aşık cin demek, biyo-enerjinizi eterik beden üzerinden sizinle paylașan kafir cin demektir.

Kafir cinler, ilahi yasalardan dışlanmış ve azap çeken varlıklardır. Hayatta kalmak için de insanların evrenden saf halde alıp etrafına yansıttıkları enerji artıkları ile beslenirler genelde. Evlerde zararsız yaşayan cinler bunlar olur.

Bazen de cinler zamanla enerji artığı ile beslenmekten vazgeçip, yapabiliyorsa, siz de açık kapı bırakıyorsanız, sizin ile ilahi olan arasındaki tabakaya yerleșebilirler. İşte bu mental açıdan çok zorlu bir süreçtir.

Çünkü cin her halükarda size paranormal aktivite yaşatabilir. Sahte kerametler üzerinden kușatılırsınız. Çünkü artık sizin enerji artığınız ile değil, evrenden saf halde küme küme çektiğiniz enerjiyi sizden devralacak sizi manipule etmeye başlar.

Hem siz kendinizi seçilmiş hissederek davranırsınız, hem de musallat cin daha geniş akan enerji ile sizin üzerinizden beslenmeye başlar.

Bu vakaların arınma aşaması çok zordur. Çünkü kişi kendini ele vermek istemez. Adeta kendini kendine kapatmış ve cinin salt kendi bilinci üzerinden hareket etmektedir.

Ruhunu satmak böyledir. Allah mühür vururuz diyor. Yani vicdanına seslenemezsin de o kişinin. Kısa devre olmuştur artık. Ruhsal kordonu artık sönen mum alevi gibi kopar. Ahirette karşılığı olmaz. Otonom hayat olarak yaşamaya devam eder.

Ayet açık : siz onları diri sanırsınız, ama onlar öldürler. Evet içten ölü, dıştan ise eski hafıza kalıpları ile yaşamaya çalışan, beyin ölümü gerçekleşmiş vakalara dikkat çekiyor Allah.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Aşık cin demek, biyo-enerjinizi eterik beden üzerinden sizinle paylașan kafir cin demektir.

Kafir cinler, ilahi yasalardan dışlanmış ve azap çeken varlıklardır. Hayatta kalmak için de insanların evrenden saf halde alıp etrafına yansıttıkları enerji artıkları ile beslenirler genelde. Evlerde zararsız yaşayan cinler bunlar olur.

Bazen de cinler zamanla enerji artığı ile beslenmekten vazgeçip, yapabiliyorsa, siz de açık kapı bırakıyorsanız, sizin ile ilahi olan arasındaki tabakaya yerleșebilirler. İşte bu mental açıdan çok zorlu bir süreçtir.

Çünkü cin her halükarda size paranormal aktivite yaşatabilir. Çünkü artık sizin enerji artığınız ile değil, evrenden saf halde küme küme çektiğiniz enerjiyi sizden devralacak sizi manipule etmeye başlar.

Hem siz kendinizi seçilmiş hissederek davranırsınız, hem de musallat cin daha geniş akan enerji ile sizin üzerinizden beslenmeye başlar.

Bu vakaların arınma aşaması çok zordur. Çünkü kişi kendini ele vermek istemez. Adeta kendini kendine kapatmış ve cinin salt kendi bilinci üzerinden hareket etmektedir.

Ruhunu satmak böyledir. Allah mühür vururuz diyor. Yani vicdanına seslenemezsin de o kişinin. Kısa devre olmuştur artık. Ruhsal kordonu artık sönen mum alevi gibi kopar. Ahirette karşılığı olmaz. Otonom hayat olarak yaşamaya devam eder.

Ayet açık : siz onları diri sanırsınız, ama onlar öldürler. Evet içten ölü, dıştan ise eski hafıza kalıpları ile yaşamaya çalışan, beyin ölümü gerçekleşmiş vakalara dikkat çekiyor Allah.
Sevgili @dennise aynen katılıyorum. Kişinin imanı zayıf ve şan şöhret peşinde biriyse bu dediklerini yaşıyor. BennAllah ile konuşuyorum (haşa) diyen iskender ali mihr ve ben Mehdi'yim (haşa) diyen hasan mezarcı birer yaşanmış örnek zaten.

Alienist

Kayıtlı Üye

Çünkü cin her halükarda size paranormal aktivite yaşatabilir. Çünkü artık sizin enerji artığınız ile değil, evrenden saf halde küme küme çektiğiniz enerjiyi sizden devralacak sizi manipule etmeye başlar.

Peki bunların bulastigi insanlar inanç ve imanları zayıflamış olan insanlar mıdır? İnsan musallatin farkına varıp imanını guclendirdiginde veya bu çabanın içine girdiğinde onları yenebilecek kurtulabilecek gücü var mıdır? Bir de Allah izin vermediği müddetçe şeytan ve onun yardımcıları insana zarar veremez diye biliriz o halde musallata uğramış insanlar Allah'ın rahmetinden çıkmış insanlar mıdır? Çok şükür bende bunu çok kısa bir süre yaşayıp imtihanimdan dersler çıkarıp kurtuldum ama zaman zaman bu sorular hep beynimi kemirip durur..

Alienist

Kayıtlı Üye
Peki bunların bulastigi insanlar inanç ve imanları zayıflamış olan insanlar mıdır? İnsan musallatin farkına varıp imanını guclendirdiginde veya bu çabanın içine girdiğinde onları yenebilecek kurtulabilecek gücü var mıdır? Bir de Allah izin vermediği müddetçe şeytan ve onun yardımcıları insana zarar veremez diye biliriz o halde musallata uğramış insanlar Allah'ın rahmetinden çıkmış insanlar mıdır? Çok şükür bende bunu çok kısa bir süre yaşayıp imtihanimdan dersler çıkarıp kurtuldum ama zaman zaman bu sorular hep beynimi kemirip durur..

Ü

Üye silindi 58480

@Alienist bu tarz alıntı yapmayı nasıl başarıyorsun ??

Dediğin doğru katılıyorum.
Ben de cinlerden çok çektim. Allahtan Allah global bir imtihana çekti de melekut cinni tabakayı bir an için kendi boyutunda tutuyor şu an.

Kolektif telaş, kolektif ilahi yöne meyletti ve cinler aleminin delinmiş tabakası şu an zaptediliyor.

Cin, inanç ve iman zayıflayinca gelir evet.
Ama seni iman yönünden daha kozmik hale getirip sana geniş skalada mahlukatı tanıtmak için de gelir.

Başlangıçta 3b argümanlar üzerinden evren okuması yaparız. Ve zamanı gelince 4b ile buluşuruz. 4b ye geçemeyen bir iman, Allahın gizli elinden içten paradoxa sürüklenir, inkara götürür hatta ve yeni bir anlayış iner.

Dini bulmak için bazen dinini kaybetmen Allahın cilvelerindendir.

Herzaman bütüncül bakılmalı. Tevhid butuncullultur. Hayat kurtarır.

Artemis96

Kayıtlı Üye
Bir daha görüşürsem (ki artık kokay kokay gelemez) senin hatırın için sorarım niye sana değilde bana aşık olduğunu :)

Yıllar önce kendimce davetler yaptım evet. Ama hiç birinde görüşme sağlayamamıştım. Belkide küçüklükten beri onların hikayeleriyle büyüdüğümüz için.. Belki.. Belki..
Konu sahibine sormuştum :rolleyes:

Artemis96

Kayıtlı Üye
@Alienist bu tarz alıntı yapmayı nasıl başarıyorsun ??

Dediğin doğru katılıyorum.
Ben de cinlerden çok çektim. Allahtan Allah global bir imtihana çekti de melekut cinni tabakayı bir an için kendi boyutunda tutuyor şu an.

Kolektif telaş, kolektif ilahi yöne meyletti ve cinler aleminin delinmiş tabakası şu an zaptediliyor.

Cin, inanç ve iman zayıflayinca gelir evet.
Ama seni iman yönünden daha kozmik hale getirip sana geniş skalada mahlukatı tanıtmak için de gelir.

Başlangıçta 3b argümanlar üzerinden evren okuması yaparız. Ve zamanı gelince 4b ile buluşuruz. 4b ye geçemeyen bir iman, Allahın gizli elinden içten paradoxa sürüklenir, inkara götürür hatta ve yeni bir anlayış iner.

Dini bulmak için bazen dinini kaybetmen Allahın cilvelerindendir.

Herzaman bütüncül bakılmalı. Tevhid butuncullultur. Hayat kurtarır.
Dennise sen nasil kurtuldun

Ü

Üye silindi 58480

Dennise sen nasil kurtuldun

Bilirkişi sayesinde.
Asıl operasyonu o yaptı çünkü.
Hala mutlak manada kurtulabilmiș değilim. Çünkü yanlış işler yaptıkça kötü hislere daha erken kapılıyorum sadece. O da erken tedbir almama vesile oluyor.

Yani histerik olarak artık viraja girince değil girmeden önce tedbir almaya calisiyorum.

Kalıcı kurtuluş zaten sipariş ile olmaz. Dinamik sürecin bütüncüllünü, tehlike gözükmüyorken bile hesaba katmayı öğrenmektir kalıcı kurtuluș. Hocanın hası sana herzaman peygamber öğüdü verendir.

Emir ve yasaklar bunu tamamen karşılıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Harika bir tespit.
Bahsettiğin o güç herkes için standart olmadıgı gibi envai çeşit yollarla insanlara musallat olma hakkına da sahipler. Bizler anne babalarımızın birer uzantısıyız.
Bu Kutsal kitabımızda yazar. Akrabalıga özel atıflarda bulunulmuştur fakat kimse ana babasının günahıyla da dogmaz. Böyle bir gerçekte var.

Ben herkse kısacası şunu söyleyim.

Cin kendi kendine musallat olduysa kişide mutlak manada musallat edici bir unsur mevcuttur. Hepimizin ruhsal yapısı ana babamızdan farklı şekillerde tevarüs ettiği için bazılarımızın en ufak yaptıgı bir hata ya da hareket derhal cinlerin ilgisini çekebilir. Enerji alanımız müdahil olmaya açık olabilir vs. Kimi insanlara aşırı üzüntüden aşırı korkudan bile musallat olabiliyorlar. Bu mümkündür. Hepimizin zayıf yönleri aynı değil. Öğrencimin annesine sırf banyoda korktuğu için musallat olmuşar 18 yıldır çekiyor kadın. Evladını bıçaklamaya, eşini yaralamaya varan olaylar yaşanıyr.

İnsanlar ya kendileri farkında olmadan tetiklerler ya da apaçık günah işleyerek.

Burada yazan herkesin söylediklerine inanmayın. Kendilerine çogu toz kondurmadan anlatıyor.
Durum hiçte anlattıkları gibi değil. Başlarına gelen musallatlarla yaşamaya alışmışlar. Büyü ile gelemeyenleri için nasuh tövbe şart. Kendini koruması şart bu insanların ama yine de meraklarına ve nefislerine yenik düşüyorlar. Aşık cinmiş. Saçmalık!! Külliyen rezalet!! İnsan olmazmış cin olurmuş. CİN MİSİNİZ DE ONLAR YERİNE BEYAN BİLDİRİYORSUNUZ. ONLAR AŞIK OLUR MUŞ.. şaka gibi ...
Cinlerin onalara sundugu görüntülere bile tav olan nefsine hayran insnaların laflarıdır bunlar. Burada böyle yazıp...
Böyle devam ettikçe de o cinler ölünceye dek onları rahat bırakmaz da. Dinden bahsedişleri bile cinni bir yönlerinin tesiriyledir. Çoğu musallatlı insanlar dini hususta kraldan çok kralcıdır. Ya da tam inkâr ederler. Çünkü ya heptirler ya hiç. Bir oyun oynarlarsa onu da tam oynarlar. İnsanlar gibi yapmazlar.

Allah cümle müslümanlara aklı selim bahşetsin.amin.

Aisling

Kayıtlı Üye
Her şey iki sence önce başladı arkadaşlar bir gece uyurken su içmek için kalktım ki ben geceleri uyumam gündüzleri uyurum hep sessizliği sakinliği karanlığı sevmişimdir arkadaşlar ve cidden bu cin vs gibi şeylerden asla korkmam.Kalktığımda koridorda bir kız gördüm orta boylu orta kilolu beyaz tenli uzun siyah saçlı üzerinde krem rengi bir pardesüsü olan birisi bana bakıyordu bana gülümsedi ve yanımdan geçip yürüdü o sırada korkmuyordum ama bilirsiniz şaşırıyor insan sonra ben din konusunda filan iyi değilimdir yani nasıl desem inancım sağlam değildir ve o sıra felak nas okumak geldi okudukça geri çekildi sonra odaya sıkıştı ve koltuğa oturdu ve bana bağırmaya başladı " beni bunlar ile korkutacağını mı sanıyorsun" dedi ağzım yamuldu ve o gitti tabi ben duş aldım kendime geldim arkadaşlar ve aradan bir yıl geçtikten sonra birlikte olduğum kız arkadaşım garipleşti benim hayalimin ona göründüğünü ve ona " onu haketmiyorsun " gibisinden kelimeler söyleyip bağırdığını hakaret ettiğini sokakta yürürken yılan gibi şeyler gördüğünü söyledi ve ben onun iyiliği açısından ayrıldım şuan korkmuıyorum ama bilmek istediğim ileride bana başka bir zararı dokunur mu arkadaşlar?Bu arada bana isminin lehuda olduğunu söylemişti yani ben pek bilmiyorum aydınlatır mısınız aczba

ismi değiştirirsek, lebuda ademin ilk kızlarındna birinin ismi, iklima ile beraber

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Burda bilip bilmeden konuşmak, ahkam kesmek, atıfta bulunmak,ima etmek.. Hepsi kolay. Bizzat yaşama; kimsenin komplo teorilerine, mantık yürütmelerine, karalamalarına alet olacak kadar basit değil. Buda imtihanın bir parçasıdır. İnsan görmediği şeye nasıl aşık olsun, sevsin, akıl karımıdır bu? Hadi görmediğiniz, varlığından bihaber olduğunuz birinin tasvirini yapıp aşık olun kolaysa. Siz tv'de kenan imirzalıoğlunu veya kıvanç tatlıtuğ'u görüp kendinizce aşık olur sempati duyarsınız ama onların sizin varlığınızdan bile haberleri yok. E cinlerde bizi görüyor ve kriterleri tutuyorsa bağlanıyorlar demek ki. O kadar höykürecek, sinir krizleri geçirecek ne var bunda. Herkes hakim olduğu konularda ahkam keserse daha estetik durur. Aksi sırıtıyor. Ben rezalet içinde debelenen rezil biri değilim. 12 yaşımdan beri namaz kılıyorum (farzlarda riya olmaz çünkü zaten borcumuzdur), tasavvuf yolundayım vs vs. Kendimi Allah a adamış biriyim. Elbette kurtulmak için çok yola (meşru) başvurdum. Sonradan öğrendim ki bu yoldaki imtihanım buymuş ve tüyosunu aldım. Yaşadıklarımı ben bilirim. Kimin ne dediği umrumda değil ve kimsenin demesiyle ben rezil olmam.

Alienist

Kayıtlı Üye
Buraya uzun zamandır takilmiyordum bu ara sıkıntıdan hep biseyler okuyorum ama dikkatimi çeken şey gerçekten bi gruplaşmalar hiç gerek yokken satasmalar laf carpmalar inanın taş yiyecegim diye bir çok konuda yazmaya elim gitmiyor. 2020 zaten olaylı geldi insanlığa birşeylerin bedelini öyle ya da böyle ödetecek öyle ki insanlar arasında da fitne arttı ayırımcılık ve kavga açlığı arttı. Her sabah uyanıp kendime diyorumki keşke tüm yaşananlar gördüğüm uzun bir kabus olsaydı ama hüsranla yüzleşiyorum bu dünyayla. Bu platformda birilerimiz birilerini aydınlatacaksa bilgisi dahilinde lütfen herkes herkese saygı duysun hiç kimse bir başkasının penceresinden bakamaz dünyaya.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Buraya uzun zamandır takilmiyordum bu ara sıkıntıdan hep biseyler okuyorum ama dikkatimi çeken şey gerçekten bi gruplaşmalar hiç gerek yokken satasmalar laf carpmalar inanın taş yiyecegim diye bir çok konuda yazmaya elim gitmiyor. 2020 zaten olaylı geldi insanlığa birşeylerin bedelini öyle ya da böyle ödetecek öyle ki insanlar arasında da fitne arttı ayırımcılık ve kavga açlığı arttı. Her sabah uyanıp kendime diyorumki keşke tüm yaşananlar gördüğüm uzun bir kabus olsaydı ama hüsranla yüzleşiyorum bu dünyayla. Bu platformda birilerimiz birilerini aydınlatacaksa bilgisi dahilinde lütfen herkes herkese saygı duysun hiç kimse bir başkasının penceresinden bakamaz dünyaya.
Hak veriyorum. Olması gerekende bu zaten.

Sorulara kendimce, yaşadıklarımca (yıllardır o konularda okuduklarımı katmıyorum bile) cevap vermeye, merak gidermeye çalışıyorum. Ben birinci ağızım, bizzat yaşayan kişi yani. Bilmeden, sağda solda duydukları ile yetinen biri beni ne anlasın.anlamaz kabul ediyorum, ama saldırganlık niye, bu kin bu öfke niye? Hele hele ağır kelimeler, ithamlar niye.. Varsa birilerini incitmişliğim şikayet etsinler. Varsa kanıt bilgi, söylediklerimi çürütsünler. Ahkam kesmeyle olmaz bu işler. Biliyorsan konuş faydalansınlar, bilmiyorsan sus.... Süküt altından kıymetlidir konuşacak bilgi yoksa. Ben üstün biri değilim. ...ıçı kırık, kendi halinde biriyim. Benden büyükler daha fazla ibadet etmiştir, hayır işlemiştir diye benden hayırlı, küçüklerde daha az günah işlemiştir diye benden hayırlı. Kimseyle bir derdim yok, olmasında zaten.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Kimsenin kimseye sataştıgı yok en azından şu konu başlıgı altında.

Ben düşüncemi söyledim. Rahatsız olanlar kusura bakmasınlar.

Cinlerle olan yaşantılarınızı anlatma şekliniz sevmiyorum arkadaşlar. Bu hususta netim ve görüşümü belirttim. Çok yönlü anlatamıyorsunuz. Başınıza merakınızdan ötürü çorap örüldügünü anlatın biraz da!
Burada gençler var toy insanlar var. Cinlerle ilgili tecrübeye dair bilgi sahibi olmaya gerke yok. Kuran bunu şart koşmuyor. Sizler sorunlu taraflarınızı insanlara tecrübe sahibi oldum dye anlatmayın.

Kim üstüne alınırsa alınsın. Kusuruma bakmayın! Bu husustaki tecrübeler i görmekten son derece rahatsız oldugum bilinsin.
Siz anlatın, bende yazacağım. İnternetiniz kesen yok, elinizden telefonu bilgisayarı alanyok. Herkes işine baksın.

aNAkSaRatE

Banlı Kullanıcı
Cinlerle olan yaşantılarınızı anlatma şekliniz sevmiyorum arkadaşlar. Bu hususta netim ve görüşümü belirttim. Çok yönlü anlatamıyorsunuz. Başınıza merakınızdan ötürü çorap örüldügünü anlatın biraz da!

Aslında olay yaşantı değil. Neden ve niye yaşandığı. Bende benzer sorunlar ile boğuştum yıllarca. Merak edecek yaş aralığına ulaşamadan hatta okul dönemim başlamadan, uyku sorunları ve kabuslar eşliğinde rahatsız edildim.

Yaşayan bilir diyen arkadaşlara tamamen katılıyorum. Siz şanslısınız Enneagram, bu yüzden de yönlü bakamıyorsunuz. Sadece empati, gerisi çokta önemli değil.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
İyi şeylerde tecrübe sahibi olmak kadar kötü şeylerde de olunur. Bu, o kötü şeyi övmek değildir. Değirmende ağartmadık biz bu saçları lafıda burdan gelir. Zorluklardan geçildiğini anlatır.

Hepsi külliyen yalan, rezalet, deli saçması demek ayrıdır, ben inanmıyorum demek ayrıdır, arkadaşlar dikkat edin burda toy üyeler var başlarına bela almasınlar diye nazikçe (nezaket...) uyarmak ayrıdır. mabette bu tür şeyleri paylaşmak yasak değil. Hem mabete gelenler zaten ya bu tür olayları yaşamış yada merak eden kişilerdir. Bende yaşadıklarımdan kesitlerle en doğal haliyle cevaplıyorum. Yüzlerce davet biliyorum. Şimdiye dek yıllardır özelden yazıp davet şekli isteyen hiçkimseye bilgi vermedim vermemde. Üstelik hiç bir zaman tasvip ve tavsiye etmedim. Bu konuları görmekten rahatsız olanlar başlığından görünce içeriğine dalmak zorunda değiller.iyilik meleği gibi görünmeye çalışmak çok abes duruyor. Hem gündemde kalmak veya gündeme gelmek için kibarlığı, nezaket.....i elden bırakmamak lazım.

Velhasıl;teoride bilmek pratikte yaşamak gibi gerçekçi değildir. Yeri geldikçe paylaşmaya, cevaplamaya devam edeceğim. Hatır için, şu bu kırılmasın diye değerlerimi, bildiklerimi, tecrübelerimi inkar edecek, yok sayacak veya susacak değilim.