arkadaşlar, annem büyü mü yapıyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

merve.t

Kayıtlı Üye
annemin daha önceleri yaptığı bir şey var size bununla ilgili soru sormak istiyorum. çünkü aynı şeyi kızıma da yaptığını tahmin ediyorum. Şöyle: Kuranda bazı ayetlerin dil bağlama, karşı çıkmadan durumu kabullenmeyi sağlama özelliği olduğunu düşünerek, bu ayetleri suya okuyup içiriyor. Açıkça söylemiyor, ama kızımı abimin oğlu ile olmasını düşünüyor. Bu gibi şeyler yaptığını bildiğim için kızıma da bunu uygulayacağını düşünüyorum. Bu yapılan şey büyü müdür, insanı nasıl etkiler, ne yapmam gerekir, ayetleri bu türlü amaçlar için suya okumak, içirmek büyü müdür? kızıma bunu düşünüyor olması beni çok üzüyor, üstelik annem! ne olur bana yol gösterin, ne yapmalıyım, inanın annemi üzmemek için hiç belli etmiyorum, annecim annecim diyorum, bir yandan da kızıma bir zarar olur mu, musallat durumu yaşar mı ödüm kopuyor, ne olur beni bilgilendirin

lütfen bir cevap bekliyorum

bekliyorum

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
annemin daha önceleri yaptığı bir şey var size bununla ilgili soru sormak istiyorum. çünkü aynı şeyi kızıma da yaptığını tahmin ediyorum. Şöyle: Kuranda bazı ayetlerin dil bağlama, karşı çıkmadan durumu kabullenmeyi sağlama özelliği olduğunu düşünerek, bu ayetleri suya okuyup içiriyor. Açıkça söylemiyor, ama kızımı abimin oğlu ile olmasını düşünüyor. Bu gibi şeyler yaptığını bildiğim için kızıma da bunu uygulayacağını düşünüyorum. Bu yapılan şey büyü müdür, insanı nasıl etkiler, ne yapmam gerekir, ayetleri bu türlü amaçlar için suya okumak, içirmek büyü müdür? kızıma bunu düşünüyor olması beni çok üzüyor, üstelik annem! ne olur bana yol gösterin, ne yapmalıyım, inanın annemi üzmemek için hiç belli etmiyorum, annecim annecim diyorum, bir yandan da kızıma bir zarar olur mu, musallat durumu yaşar mı ödüm kopuyor, ne olur beni bilgilendirin

Suya okuyup içirme büyüleri bilinen birşeydir,yenicek bişeye okuma yapılır içilicek birşeye okuma yapılır bunlar bilinen birşeylerdir,Kuran ayetleriylede yapılabiliniyor.
Bana öyle geliyor ki anneniz büyü yapan birisi.
Kuran ayetleri kullanılanarak büyü yapılabilinir mi ? Geçen günlerde bu konu konuşuldu ve bu konuda yaptığım bazı yorumlar oldu bilgim olduğu kadarınca
ayetler ile büyü nasıl yapılıyor bunun mantığını anlamak için o konuyu inceleyebilirsiniz
LİNK : http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=40752&page=2&p=282390#post282390
Konudaki son yorumum sizinde sorunuzu cevaplayacağını düşünüyorum.Allah size sabırlar versin durumunuz gerçektende zor.

orrkide

Kayıtlı Üye
Anneniz; kizinizin, öz kuzeniyle evlenmesini mi istiyor yani? Tam anlayamadim ama; eger kiziniz, kendisinin sozunu dinlesin ve kuzeniyle evlensin diye bir sey yapiyorsa bu büyü olur tabii. Korunma icin ancak Ayetel kursiyi onerebiliyorum. Cok bilgim yok acikcasi.Ancak kiziniza, buyuk annesinin verdigi yiyecek ve iceceklerden uzak durmasini tembihlemeniz iyi olacaktir.

candokia

Kayıtlı Üye
kurandan alınan dualar sözler ve örnekler ile büyü yapma sanatı havas denir yiyeceğe , içeceğe , giysiye ve hatta hediye ettiği eşyaya yaptığı büyü sizi etkiler öncelikle anneniz olabilir ama kızınızın geleceği ile oynadığı için duruma el atmanız gerekecek annenle konuşup olayı anlatmak doğru olacaktır bence. yenilen içilen büyüler çok tehlikelidir.. biraz kızınızın düşüncelerini dinleyerek kendi reçetenizi oluşturmak size kalmış ama sitede büyü bozma ile ilgili bir çok konu var araştırabilirsiniz bol şanslar :)

Ü

Üye silindi 38107

Ben ayrıca bu suya,giysiye,eşyaya veya herhangi bir maddeye yapılan okuyup üflemeli çalışmalarda manyetik etkininde var olduğunuda düşünüyorum. İnsanın nefesiyle manyetik etkiler aktarabildiği bir gerçek ayrıca okuduğu dua ve surelerinde enerji açısından büyük birşey olduğu aşikar. Ben böyle düşünüyorum inşallah doğru düşünüyorumdur.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Annemin okumalarına maruz kalmış biri olarak, anneler yapmaz diyemiyorum malesef.Bana kendi doğru olduğunu düşündüğü şeyi yaptırmak, susturmak için yapmıştı.
Suyu içirmek, bir şey yedirmek dışında uzaktan okuyarak bile yapılabilir bazı şeyler. İçinizde bir boşluk, mudahale etmemezlik varsa hatta daha önce annenizi dinlemezken konuştuğunda susup dinliyorsanız, karşı çıkmak size zor ve yorucu geliyorsa, annenizin size yada kızınıza bir şey yapma ihtimali vardır.
İnsanların çevresinde her zaman dediğini yaptırmak isteyen, kendinin doğru olduğunu düşünen kişiler olur. Dediğini yaptırmak için büyü yapmış yada yapmamış olsun. Kendi hayatınızın kontrolunu almak için uzak durun bu kişilerden...

durubilir

Banlı Kullanıcı
ben pek bişi olucanı sanmıyorum affedersinizde kızınızda benim gibi mobbingse onu baglıyodur belki ciddiye alınacak bişi yok bence büyüler zor tutar çocuklara etrafında tonla melek var ama mobbing baglıyosa olabilir.

kapris

Kayıtlı Üye
Bir şey yiyip içerken mutlaka besmele çeksin ve şifa niyetine desin.

merve.t

Kayıtlı Üye
arkadaşlar çok teşekkür ediyorum, kızım bu durumdan habersiz, kuzeni ile pek görüşmüyor,annem bahsettiğim torununu kendisi büyüttü. işsiz çocuk, 22 yaşında, kızım hukuk öğrencisi, anlayacağınız annem durumdan faydalanmak istiyor ve bu arada kızımı harcıyor, 2-3 yıl önce kızıma gizlice şeker vermişti, o zamanlar şüphelenmiştim, kızıma bundan bahsedemem, çok üzülür ve hatta korkar, hassas bir çocuk, anneannesini de sever ama böyle şeyler yaptığını öğrenirse sarsılır..

merve.t

Kayıtlı Üye
kızımın haberi olmadan ben bu büyüyü ( annem buna devam edecektir) nasıl etkisiz hale getirebilirim, yani kızım değil, ben uğraşmak istiyorum, bu arada, anneme söylesem kesinlikle inkar eder, ve yapmaya devam eder....

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Anneniz büyü yapmıyor. Okuma yaptığını düşünerek aslında büyü yapmaya çalışıyor. Kendisi de ne yaptığının farkında değil sanırım.
Yapacağınız şey, işlem yaptığından şüphelendiğiniz kişiyle yan yana geldiğiniz zamanlarda;
- Vücudunuzu elinizden geldiğince örtecek doğal kumaşlı elbiseler giymeniz. Bu insanla karşılaştığınızda ise cebinizde ve o insanın oturduğu yerin altına tuz koymak iyidir ve böyle insanlarla aynı ortamdayken, Ya Allah, Ya Gaffar, Ya Mucib, Ya Azim gibi esmalar da aklınıza geldiğince içinizden okuduğunuz esmanın enerjisini hissedip yaymanız olacaktır. Bunu yaparken rahat olun, hırs veya görev gibi görmeyin.

- Banyolarınızda kendinizi ve korumak istediğiniz kişiyi tüm negatif tesir artıklarından koruma niyetiyle, tuz ve sirkeli su karışımını banyodan önce bedeninize dökmek.
- Aldığınız şüpheli yiyeceklere ve içeceklere besmele çektikten sonra, Allahüme Ya Allah, Ya Rahman, Ya Rahim, Ya Fettah esmalarını 3 kere tekrarlayıp, o içecek ve yiyecekten, şerleri temizlemek niyetiyle üfleyin. Sonra da besmele çekerek afiyetle yiyip içiniz. Hem kendiniz hem de korumakla yükümlü olduğunuz bir başkası için bunu yapabilirsiniz. Mesela aileniz, dostlarınız vs. için yapabilirsiniz. Kan bağınızın olduğu biri için bunu yapmak kısmen daha etkilidir.

Bunlara dikkat ederseniz bir sorun kalmamış olur umarım. Ortada öyle aman aman bir büyü vs. yok anladığım kadarıyla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...