Arakne Glifler (Arachne Glyphs)

Deadly_Wolf

Kayıtlı Üye
Arakne gliflerin etkisi uzun sürmüyor. Teklifinizi kabul ettirmek için olur. Ama bağlama işlemi için uygun değil.
bağlama için değil de, o anki istek ve teklifim ne olursa karşı tarafa onaylatabilirim yani merek ettim deneyeceğim ilk kez öğrendim Arakne gliflerin'i açıkçası değişik ve garip geldi

Alex06

Kayıtlı Üye
Arachne Gliflerinin Pratikte Uygulaması

Bir glif kombinasyonu kullanırken çok fazla glif almamalısınız. 2, 3, 4, 5 glif alabilirsiniz.

Örnek 1 - İstediğiniz nesneyi, kişiyi, işi bulma amacınız var. Maşet - Mis. " Maşet ve Mis gliflerinin gücüyle, (aradığınız şeye) ulaşıldı ( bulundu)."

Örnek 2 - iki kişi arasındaki bir ilişkiyi yok etmeniz gerekiyor. Laa - Reko uyguluyoruz. " Laa ve Reko gliflerinin gücüyle, (isimler) arasındaki ilişki çok çabuk bozuluyor."

Örnek 3 - Herhangi bir alanda yetenek gelişimi için gerekli kaynakları ve bilgiyi elde etmek için Nudo - Hato'yu uyguluyoruz. " Nudo ve Hato gliflerinin gücüyle, gelişimine yardımcı olan ihtiyacım olan bilgiyi alıyorum (tam olarak greken)".

Örnek 4 - Ortak hedeflere ulaşmak ve bu birliği korumak için bir grup insanı tek bir ekipte hızla birleştirmek gerekir. Laa - Arett - Mis uygularız. Laa, Arett, Mies gliflerinin gücüyle, bu insanlar (isim listesi) yakında ortak bir hedefe ulaşmak için bir grupta birleşecekler."

Örnek 5 - Düşmanı panik haline getirmek, arabasını veya evini veya diğer değerli bir nesneyi yok etmek ve onu panik durumuna daha da sokmak için Bel - Reko - Bel'i uyguluyoruz. "Bel ve Reko gliflerinin gücü adına (düşmanın adı) panik halindeyken korku ve yıkım kaynağı olur, arabasını vurur ve böylece daha da büyük bir korkuya dalar ve panik ataklara maruz kalır. "

Örnek 6 - Zihin karıştırma büyüsü çıkarmak için, Maşet - Reko - Dikal gliflerini uygulayın. "Maşet, Reko ve Dikal gliflerin gücü adına, zihin bulanıklığı büyüsü kaldırıp kendimi temizleyerek, nazikçe zihin açıklığı geri kazanıyorum."

Örnek 7 - Acilen paraya ihtiyacınız varsa, Laa - Mis'i uygulayın. "Laa ve Mis gliflerinin gücüyle, bana herhangi bir kaynaktan çok hızlı bir şekilde para geliyor."

Örnek 8 - Satışta alıcıları - müşterileri çekmek için Arett - Laa - Maşet'i uygularız. " Arett, Laa ve Maşet gliflerinin gücü adına, ürünümle çok aktif ilgilenen alıcıları çekiyorum ve ürünümü satıyorum."

Örnek 9 - Bir kişinin komplekslerin üstesinden gelmesi ve istenen hedefe ulaşmasını engelleyen şeylerden kurtulabilmesi için, Maşet glifini merkeze, Kha - yukarıda ve aşağıda, Laa - solda ve sağda uygularız. "Maşet, Kha ve Laa gliflerinin gücüyle, (kişinin adı) , psikolojik engellerden kurtuluyor, irade gösteriyor ve savaşçı ruhu ile mücadele ederek bir an önce (nesini başaracağını söylüyoruz) başararıp amacına ulaşır. "

Örnek 10 - birinin açılıp, sizin hakkınızda düşündüğü her şeyi, veya ilginizi çekecek başka bir soruyu anlatması için, Nudo glifini ortaya, Vebru - yukarı ve aşağı, Laa - sola ve sağa koyarız. “Nudo, Vebru ve Laa gliflerinin gücüyle (kişinin adı), her şeyi (bilmek istediklerinizi) anlatıyor.

"Glifleri bana ve sevdiklerime zarar vermeden çalışacaklar ve görevi tamamladiklarinda çalışmaları durduracaklar" cümlesini eklemeyi unutmayiniz ...
Gliflerin operatörün enerjisiyle çalıştığını da hesaba katmak gerekir. Bu nedenle, kendisi için değil de başkası için glifleri uygularken, bu gliflerin uygulandığı kişinin gücü ve enerjisiyle çalışacaklarını belirtmeye unutmayınız.

Bu gliflerin çoğunlukla agresif amaçlar için kullanıldığını hatırlamakta fayda var. Hızlı çalışırlar, ancak aynı hızla işleri bitiyor. Kısa süreli uygulamalar için tasarlanmışlar.
Bana ait olan bir mal şu an başkasında. Malımi geri almak için hangi glifi uygulamaliyim sizce?????

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bu hangi stratejiyi uygulamak istediğinize bağlı. O başka kişiye ciddi bir baskı mı uygulamak istiyorsunuz? Yoksa güzellikle mı olsun? O kişi malınızı vermiyor mu?

Alex06

Kayıtlı Üye
Bu hangi stratejiyi uygulamak istediğinize bağlı. O başka kişiye ciddi bir baskı mı uygulamak istiyorsunuz? Yoksa güzellikle mı olsun? O kişi malınızı vermiyor mu?
Bilmiyorum güzellikle mi olsun yoksa 2 aydır çöktüğü için benim keyfimi kaçırdığı için onun da keyfi kaçsın mi? Benim derdim arabamı geri almak. Birşey yapmazsam almam mümkün görünmüyor. Aklım güzellik, duygularım dişe diş diyor. Benden ve ailemden uzak olsun istiyorum

Affliction

Kayıtlı Üye
Niyeti söyleyip mi çizmemiz lazım yoksa çizdikten sonra mı gliflerin amaçlarını ve niyetimizi söylemeliyiz?

Alex06

Kayıtlı Üye
Merhaba benim yine bir sorum var. Yaptığımız işin sahip olduğumuz yeteneklerimizin maddi olarak karşılığını almak için hangi glifler uygun olur. Hani bir türlü hakettigimiz kazancı elde edemedigimizi düşünürüz kazanç hep piyasa şartlarının daha altında kalır. Işte bu durumu kırmak için.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Merhaba benim yine bir sorum var. Yaptığımız işin sahip olduğumuz yeteneklerimizin maddi olarak karşılığını almak için hangi glifler uygun olur. Hani bir türlü hakettigimiz kazancı elde edemedigimizi düşünürüz kazanç hep piyasa şartlarının daha altında kalır. Işte bu durumu kırmak için.
Bayağı genelleme yaptınız. Daha net bir hedef bulmanız gerekiyor.
Maaşa zam örneği. Arakne glifleri bu durum için uygun mu bilemedim. Etkisi kısa sürüyor çünkü. Gerçi zam bir kere yapılıyor.
İyi bir maaşlı iş bulmak için uygun mesela.

Alex06

Kayıtlı Üye
Bayağı genelleme yaptınız. Daha net bir hedef bulmanız gerekiyor.
Maaşa zam örneği. Arakne glifleri bu durum için uygun mu bilemedim. Etkisi kısa sürüyor çünkü. Gerçi zam bir kere yapılıyor.
İyi bir maaşlı iş bulmak için uygun mesela.
Bir iş görüşmesine girdim maaş henüz teklif edilmedi. Vasıflarımi karşılayan bir maaş istiyorum. Pazarlık yapmam hem ülke şartları hem de benim işsiz olmam vs nedeniyle çok mümkün görünmüyor. Pazarlık etmeden tatminkar bir ücret alayım istiyorum

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bir iş görüşmesine girdim maaş henüz teklif edilmedi. Vasıflarımi karşılayan bir maaş istiyorum. Pazarlık yapmam hem ülke şartları hem de benim işsiz olmam vs nedeniyle çok mümkün görünmüyor. Pazarlık etmeden tatminkar bir ücret alayım istiyorum
Maşet + kha karar vereceği kişinin fotosuna. Umarım geç kalmamıştır. Elektrikler yoktu. Kusuruma bakmayin

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Maşet + kha karar vereceği kişinin fotosuna. Umarım geç kalmamıştır. Elektrikler yoktu. Kusuruma bakmayin
Bunu başka konular için de kullansak etkili olur mu, mesela işyerinde adaletsiz davranıp hakkımızı yiyen kişiler için..

Darkon

Kayıtlı Üye
Bunu başka konular için de kullansak etkili olur mu, mesela işyerinde adaletsiz davranıp hakkımızı yiyen kişiler için..
Bence üzülmenize gerek yok @Absoluta Virtute kullanma dediyse ya siz ondan kurtulacaksınız ya da o kişi kendi bulacak yaptığının karşılığını. Ben öyle anladım en azından. Yanlış anladıysam düzeltir zaten.