Ankara Buluşması Yeniden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bahane yapmayın arkadaşlar. :sifone:Tarihi belirleriz, zaten o yüzden bir yoklama yapalım dedim. İsteyen yolunu bulur gelir. Sevgili schutze07 siz ne zaman geliyorsunuz Türkiye'ye?

AJA

Elit Üye
Bahane yapmayın arkadaşlar. :sifone:Tarihi belirleriz, zaten o yüzden bir yoklama yapalım dedim. İsteyen yolunu bulur gelir. Sevgili schutze07 siz ne zaman geliyorsunuz Türkiye'ye?

İsteyen mi? tabiki istiyoruz yada istiyorum ama imkan var yada yoktur ;)
Nefes aImak istiyorum ama oksijenim yoksa ne yapıIır ? nefes aIınmaz.İsteyen demiyeIim Iütfen imkanı oIan yada oImayan daha uygun bır cumIe oIucaktır .

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
İsteyen mi? tabiki istiyoruz yada istiyorum ama imkan var yada yoktur ;)
Nefes aImak istiyorum ama oksijenim yoksa ne yapıIır ? nefes aIınmaz.İsteyen demiyeIim Iütfen imkanı oIan yada oImayan daha uygun bır cumIe oIucaktır .
Bilirim ki insan gerçekten isterse her şey mümkündür. Kaldı ki bu basit bir konu. Oksijen gibi hayat memat meselesi değil. :)

AJA

Elit Üye
Ne demek istedigimi anIamış oIdugunuzu biIiyorum .Nefes degiIde çok farklı bir örnekte verebiIirdim neyse :D Uykusuz kaldım zaten,hep sizden ötürü :p
Ben sudan sebep buIur geIirim:D

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ne demek istedigimi anIamış oIdugunuzu biIiyorum .Nefes degiIde çok farklı bir örnekte verebiIirdim neyse :D Uykusuz kaldım zaten,hep sizden ötürü :p
Ben sudan sebep buIur geIirim:D

Ha şöyle :party:
Ben neden uykusuz bırakıyorum yahu? :biggrinjester: Diyin ki uyumak istemedim :D

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Eeee haydi ama bu kadar mı gelmek isteyenler....:D :party:

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Geçen sefer biletimide almış olmama rağmen, babamın arkadaşının bizim üniversiteyi kazanmış olması ve onların gelecek olması nedeni ile gelememiştim. Bu sefer geleceğim :) Kimse tutamaz beni

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Geçen sefer biletimide almış olmama rağmen, babamın arkadaşının bizim üniversiteyi kazanmış olması ve onların gelecek olması nedeni ile gelememiştim. Bu sefer geleceğim :) Kimse tutamaz beni

Hadi bakalım bekliyoruz :hurray:

Perina

Banlı Kullanıcı
Gizlimabed'e üye olalı daha 1 hafta olmadı ben de gelmek istedim şimdi..Ama insanları hayal kırıklığına uğratırım diye korkarım:)Ayrıca benim yalnız seyahat etmem yasak..Heleki reeldeki arkadaşlarım için olursa bu imkan dışı:)Ankarada çok yakın bir akrabam var.Beni çok sever.Ona ziyaret bahanesi yapsam desem bu da olomaz.Dediğim gibi seyahat yasak:)

Perina

Banlı Kullanıcı
Hem nasıl seviyor..Yıllardır orada yaşıyorlar.Hatta kızlarıda çok sever beni..Ama mümkün değil gidemem.Neyse benim son zamanlarda o kadar çok ciddi meselem var ki bunu istemem bile saçma.Ama seviyorum sanaldaki insanlarla tanışmayı..bir kere tanışmıştım hatta.Bu olmuştu yani;)Benim durumumda mucize gibi;)Ama oldu işte;)Uzun hikaye;)Kısaca anlatayım.Sanaldan bir arkadaşımı ve ailesin ziyarete gittim geçen yıl.Nasıl mı izin aldım.Annemlerle gittiğim bir şehirdelerdi;)Eşim yokyu yani.Ve çok sevdiler beni;)Özellikle evin küçük şirin dünya tatlısı kızı sevdi..Canım ya;)Annesine hep şu soruyu sorup durmuş ardımdan..Hatta ben oradaykende sorup durdu;)Teyze bir daha ne zaman geleceksin;)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın JUNGFRAU, toplantı muhtemelen pazar günü yapılacaktır. İmkanlarınız el verirse ve çok isterseniz günübirlik bile gelebilirsiniz. Yeni işinize de pazartesi günü biraz yorgun ama mutlu olarak gidersiniz :) Size nasıl uygunsa, öyle yapın :) Bizler sizlerle tanışmak için takılıyoruz.
Yeni işinizde başarılar :)

AJA

Elit Üye
Sayın JUNGFRAU, toplantı muhtemelen pazar günü yapılacaktır. İmkanlarınız el verirse ve çok isterseniz günübirlik bile gelebilirsiniz. Yeni işinize de pazartesi günü biraz yorgun ama mutlu olarak gidersiniz :) Size nasıl uygunsa, öyle yapın :) Bizler sizlerle tanışmak için takılıyoruz.
Yeni işinizde başarılar :)

Sayın embriyo seviyorum sizi :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Biz hepinizi seviyoruz :)
Bazen bazı üyelerimizin kurallara aykırı davranışlarından ötürü, aile içi düzeni korumak adına sert çıkışlarımız olsa da:)

arkhe93

Kayıtlı Üye
Ben de katılmak istiyorum. Ankarada'yım. 18'inde 12'den sonra hiçbir işim de yok. Benim için büyük bir fırsat ama ilgilendiğim o kadar konu olmasına rağmen konuşabileceğim hiç bir şey yok. :S Bilmiyorum :S

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Ben de katılmak istiyorum. Ankarada'yım. 18'inde 12'den sonra hiçbir işim de yok. Benim için büyük bir fırsat ama ilgilendiğim o kadar konu olmasına rağmen konuşabileceğim hiç bir şey yok. :S Bilmiyorum :S

Sizi sınamak için toplanmıyoruz ki! Birbirimizi tanımaya çalışıyor, farkındalık sohbeti yapıyoruz. Ayrıca bizler bazı pratik uygulamalar da yaptırıyoruz. Geçen sefer Urum Aydınlanma meditasyonu da yaptırmıştı. Yani kimse sizden bir şey yapmanızı beklemiyor, siz gelin yeter.
İnsanlar para verip bu tip eğitimlere gidiyor, Ankara'da iseniz kaçırmamanızı öneririm :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...