Acil Yardıma İhtiyacım var Cevabını Bulamıyorum

Subulin

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak. 1 senedir uyumak için gözlerimi kapattığımda bazı enteresan duyumlar yaşıyorum. Örneğin bazen yalnızca ses duyuyorum, bazen de bir şeyler görüyorum. Bunlar çok alakasız veya oldukça korkutucu olabiliyor.
Yalnız şunu belirtmek isterim hiçbir şekilde uyuyor değilim, uyumak için gözlerimi kapattıktan 5 saniye sonra görüyorum. Gördüğümle gözümü açmam bir oluyor ama istersem devam da ettirebiliyorum. Geçen gün bir çocuk sesi bana Japonca uzun bir cümle kurdu. Dile hakim değilim ve bunun bilinçaltımla hiçbir alakası olmadığını düşünüyorum. Psikiyatriste gittim ve bana şizofreni belirtilerim olmadığını tamamen stresten olduğunu söyledi. Ancak stres yaptığım herhangi bir konu yok.
3 gün önce uzanırken gözlerimi kapattım ve kendi bedenimi dışarıdan gördüm. Uyuyordu ve bana ben ona bakınca gözlerini açarak şunu söyledi ”korkma, uyumadım. Sen uyuyana kadar uyumayacağım” gözlerimi açtım ve bitti. Bu durum astralle mi alakalı veya başka varlıklar mı lütfen biliyorsanız yardımcı olun. Beni oldukça rahatsız eden bir durum.

Kundalini

Kayıtlı Üye
1. Neden:Yatarken bilgisayar
cep telf. gibi elektirikli cihazlarla fazla meşgul olma uykumuzu olumsuz yönde etkileyebiliyo, cihazlardan yayılan manyetik e enerjiler auramıza etki ederek strese girmemize neden oluyor

2.Neden:Birilerinin yaptığı
büyüsel etkiler olabilir.

Hades Of Gates

Kayıtlı Üye
Tek kalınca mi böyle şeyler oluyor ?
toplum içinde gözünüzü kapattığınızda oluyor mu ? Evinizde tek kalıyorsanız 3-5 arkadaşınızı çağırıp yatmayı deneyin yine görüyorsanız sorun evdedir, büyü muska tarzı birşey vardır veya yatır.

arkadaşınız evdeyken denediniz olmadıysa sorun sizdedir nazar büyü muska vs veya istemeden başka varlıkların aşkı, musallat gibi durum olabilir.

cinsiyetiniz bayansa genelde onlarda daha çok görülüyor böyle durumlar hormonsal kanaması olduğu için.

Gördüğün şeyleri ve sesleri detaylı anlatabilme durumun var mı ?

Son düzenleme:

Subulin

Kayıtlı Üye
1. Neden:Yatarken bilgisayar
cep telf. gibi elektirikli cihazlarla fazla meşgul olma uykumuzu olumsuz yönde etkileyebiliyo, cihazlardan yayılan manyetik e enerjiler auramıza etki ederek strese girmemize neden oluyor

2.Neden:Birilerinin yaptığı
büyüsel etkiler olabilir.

Çok uğraşmadığım zamanlarda da yaşayabiliyorum aslına bakarsan ama ikinci kısım bazen düşündürüyor. Bununla alakalı bir kişiye gitsem %90ı sende büyü yok demeyip beni dolu şekilde yollayacak zaten var mı başka anlama yolum

utay24

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak. 1 senedir uyumak için gözlerimi kapattığımda bazı enteresan duyumlar yaşıyorum. Örneğin bazen yalnızca ses duyuyorum, bazen de bir şeyler görüyorum. Bunlar çok alakasız veya oldukça korkutucu olabiliyor.
Yalnız şunu belirtmek isterim hiçbir şekilde uyuyor değilim, uyumak için gözlerimi kapattıktan 5 saniye sonra görüyorum. Gördüğümle gözümü açmam bir oluyor ama istersem devam da ettirebiliyorum. Geçen gün bir çocuk sesi bana Japonca uzun bir cümle kurdu. Dile hakim değilim ve bunun bilinçaltımla hiçbir alakası olmadığını düşünüyorum. Psikiyatriste gittim ve bana şizofreni belirtilerim olmadığını tamamen stresten olduğunu söyledi. Ancak stres yaptığım herhangi bir konu yok.
3 gün önce uzanırken gözlerimi kapattım ve kendi bedenimi dışarıdan gördüm. Uyuyordu ve bana ben ona bakınca gözlerini açarak şunu söyledi ”korkma, uyumadım. Sen uyuyana kadar uyumayacağım” gözlerimi açtım ve bitti. Bu durum astralle mi alakalı veya başka varlıklar mı lütfen biliyorsanız yardımcı olun. Beni oldukça rahatsız eden bir durum.
Bu yaşadıklarınla doktora gitsen psikoz der. Aynısını yaşadım. Doktor şizofreni dedi. Hocaya baktırdık cinlerle ilgili dedi. Ama benim yaşadıklarımdan sonra öğrendiğim şey şu. Sende aramıza hoşgeldin. Musallat olmuşlar sanada. İyi bir hoca bulmanı şiddetle tavsiye ediyorum. Yoksa bu belirtiler daha başlangıç. İlerlerse sonuçları daha kötü olur senin ve çevren için.

Subulin

Kayıtlı Üye
toplum içinde gözünüzü kapattığınızda oluyor mu ? Evinizde tek kalıyorsanız 3-5 arkadaşınızı çağırıp yatmayı deneyin yine görüyorsanız sorun evdedir, büyü muska tarzı birşey vardır veya yatır.

arkadaşınız evdeyken denediniz olmadıysa sorun sizdedir nazar büyü muska vs veya istemeden başka varlıkların aşkı, musallat gibi durum olabilir.

cinsiyetiniz bayansa genelde onlarda daha çok görülüyor böyle durumlar hormonsal kanaması olduğu için.

Öncelikle evet kadınım bu durum yalnızken başladı ilk etapta saçma şeyler görüp duyuyordum, ilerleyerek korkunç hal almaya başladı. Tek yaşıyorum ve farklı bir yerde uyuduğımda veya biriyle birlikte uyuduğumda da aynıları başıma geliyor. Eskiden yalnızca tek olduğumda yaşardım ama artık Yanımda biri olsa dahi bu durumu yaşıyorum.
Genellikle görüp duyduklarımı unutuyorum ama bazı korkunç olanlar aklımda kalıyor.Genellikle iki insanı konuşurken görüyorum ve devamını merak ederek gözlerimi açmıyorum ve bir süre sonra benim onları dinlediğimi fark ediyorlar ve bana bakıyorlar.Sonrasını da merak ederek gözlerimi açmıyorum bu sefer bana yakınlaşarak bakmaya devam ediyorlar bu yüzden de gözlerimi açmak zorumda kalıyorum.Bazen normal bir insanı bazen hayvan bazen de belirsiz bir cisim görüyorum.Genel de bu seni son uyarışım diyorlar.Bunun yanında tehdit edici olmayan benimle alakasız şeyler de duyuyorum.Bu gündüz vakitlerinde de olabiliyor.O yüzden musallat durumuna pek yormuyorum,çünkü aynı zamanda dua ederek ve başucumda Kuran’la uyuyorum. Kendimi dışarıdan görmüş olmam ve bu durumunu devam ettirebilmem bana bilinçsizce astrali çağrıştırdı. Siz ne düşünüyorsunuz? Cevabınız için çok teşekkür ederim

Subulin

Kayıtlı Üye
Bu yaşadıklarınla doktora gitsen psikoz der. Aynısını yaşadım. Doktor şizofreni dedi. Hocaya baktırdık cinlerle ilgili dedi. Ama benim yaşadıklarımdan sonra öğrendiğim şey şu. Sende aramıza hoşgeldin. Musallat olmuşlar sanada. İyi bir hoca bulmanı şiddetle tavsiye ediyorum. Yoksa bu belirtiler daha başlangıç. İlerlerse sonuçları daha kötü olur senin ve çevren için.

Her gece duamı ederek ve başucumda birçok koruyucu muska ve kuranla uyuyorum. Ve gündüz de bu durum başıma gelebiliyor. En son yaşadığımda kandil günüydü. Tüm bunlara rağmen musallat ihtimali var mı? Ek olarak psikiyatriste gittim ve herhangi bir psikoz olmadığını, bu duruma hipnogajik halüsinasyon denildiğini söyledi. Cevabınız için teşekkür ederim

Subulin

Kayıtlı Üye

Öncelikle evet kadınım bu durum yalnızken başladı ilk etapta saçma şeyler görüp duyuyordum, ilerleyerek korkunç hal almaya başladı. Tek yaşıyorum ve farklı bir yerde uyuduğımda veya biriyle birlikte uyuduğumda da aynıları başıma geliyor. Eskiden yalnızca tek olduğumda yaşardım ama artık Yanımda biri olsa dahi bu durumu yaşıyorum.
Genellikle görüp duyduklarımı unutuyorum ama bazı korkunç olanlar aklımda kalıyor.Genellikle iki insanı konuşurken görüyorum ve devamını merak ederek gözlerimi açmıyorum ve bir süre sonra benim onları dinlediğimi fark ediyorlar ve bana bakıyorlar.Sonrasını da merak ederek gözlerimi açmıyorum bu sefer bana yakınlaşarak bakmaya devam ediyorlar bu yüzden de gözlerimi açmak zorumda kalıyorum.Bazen normal bir insanı bazen hayvan bazen de belirsiz bir cisim görüyorum.Genel de bu seni son uyarışım diyorlar.Bunun yanında tehdit edici olmayan benimle alakasız şeyler de duyuyorum.Bu gündüz vakitlerinde de olabiliyor.O yüzden musallat durumuna pek yormuyorum,çünkü aynı zamanda dua ederek ve başucumda Kuran’la uyuyorum. Kendimi dışarıdan görmüş olmam ve bu durumunu devam ettirebilmem bana bilinçsizce astrali çağrıştırdı. Siz ne düşünüyorsunuz? Cevabınız için çok teşekkür ederim

utay24

Kayıtlı Üye
Her gece duamı ederek ve başucumda birçok koruyucu muska ve kuranla uyuyorum. Ve gündüz de bu durum başıma gelebiliyor. En son yaşadığımda kandil günüydü. Tüm bunlara rağmen musallat ihtimali var mı? Ek olarak psikiyatriste gittim ve herhangi bir psikoz olmadığını, bu duruma hipnogajik halüsinasyon denildiğini söyledi. Cevabınız için teşekkür ederim
Koruyucu muska? Kim yaptı, neden yaptırdınız? Şarlatanların veya cinlerin emrinde olan medyum, hoca vb. lerinin de sıkça yaptığı şeydir muska yapmak. Ne niyetle yapıldığını bilemem muskanın. Ama Belki de muskalar çekim alanı oluşturuyordur.

Subulin

Kayıtlı Üye
Koruyucu muska? Kim yaptı, neden yaptırdınız? Şarlatanların veya cinlerin emrinde olan medyum, hoca vb. lerinin de sıkça yaptığı şeydir muska yapmak. Ne niyetle yapıldığını bilemem muskanın. Ama Belki de muskalar çekim alanı oluşturuyordur.

Koruyucu satılan bir muska fakat 1 Yıldır yaşadıktan sonra aldım, öncesinde de olan bir durumdu yani çekim alanı oluşturduğunu düşünmüyorum

utay24

Kayıtlı Üye
Koruyucu satılan bir muska fakat 1 Yıldır yaşadıktan sonra aldım, öncesinde de olan bir durumdu yani çekim alanı oluşturduğunu düşünmüyorum
Yine söylüyorum bana göre sizin durumunuz cinlik bir durum. Yöneticilerden urum'a mesaj atarak bakım yaptırabilirsiniz. Kesinlikle urum ile irtibata geçin. Gerekeni o söyler size.

Talahu

Kayıtlı Üye
Başka varlıkların etkileşimi veya imanınız yükseliyorsa sizi durdurmak amaçlı alakasız şeytanların vesveseleri de olabilir. Eğer vesvese ise biraz daha yükseldikten ve belli imtihanları başarılı olarak geçtikten sonra hemen sizi durdurmaya yönelik yeni içerikler çıkacaktır. Böyle bir durum yoksa ve bu durum devam ediyorsa bazı varlıklar ile cinsellik üzerine etkileşim içinde olabilirsiniz. Bu ihtimallerin olasılığı en yüksek olmalarına rağmen farklı bir durum da olabilir.

Subulin

Kayıtlı Üye
Başka varlıkların etkileşimi veya imanınız yükseliyorsa sizi durdurmak amaçlı alakasız şeytanların vesveseleri de olabilir. Eğer vesvese ise biraz daha yükseldikten ve belli imtihanları başarılı olarak geçtikten sonra hemen sizi durdurmaya yönelik yeni içerikler çıkacaktır. Böyle bir durum yoksa ve bu durum devam ediyorsa bazı varlıklar ile cinsellik üzerine etkileşim içinde olabilirsiniz. Bu ihtimallerin olasılığı en yüksek olmalarına rağmen farklı bir durum da olabilir.
Açıkçası imanımın çok da yüksek oldugu söylenemez fakat inanıyorum. bu olayları yaşadıktan sonra bazı şeylere daha dikkat etmeye başladım

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Her insanın yaradılışı bir olmadıgın dan zaafiyetleri de bir olmuyor.

Sizin haliniz çok bilinmeyenli denklem gibi bana göre.
Tek bir sebebi olamaz.

Neden evde tek kalıyorsunuz?
Yoğun bir tempoyla mı çalışıyorsunuz ya da tam tersi boş ve stabil?
Beslenmeniz dengesiz ve düzensiz mi?
İslami hayata dikkat etmediğiniz gibi haramlardan da kaçınmıyor musunuz?

Ve kişilik olarak zayıf yönleriniz kilit rol oynar.

Ayrıca kafaya taktıkça ve önemsedikçe ve hatta korktukça artar.
Çünkü kafada büyüyen her şey hakikatte de büyür.

Sonuç; bu beyninizin hem bedensel hem ruhsal hemde psikolojik bir baş kaldırısıdır.

?Elbette dışarıdan destek kuvvetleri her zaman hazır bekliyor oldukları için...
Genelde, onlarsız isyan olmuyor. ?

Düşüncelerim bu şekildedir.
Geçmiş olsun.

Hades Of Gates

Kayıtlı Üye
@Subulin

Kurtulma Yolun;
Parapsikolojiyi unut,
Gusüllü ol.
Korku filmleri izleme.
Cinleri ve ruhsal varlıkları unut.
eğer böyle şeyleri okuyorsan ilgin varsa bırak.uğraşmazsan düzelirsin.

günlük hayata karış, yalnız kalmamaya çalış, kendine bile vakit ayıramayacak duruma geldiğinde onları görmezsin kafan başka şeylerle meşgul olur. ??

Son düzenleme:

Hades Of Gates

Kayıtlı Üye

Sana neler oldu anlatma şansın var mı ?
Düzeltebildin mi ?
Gördüklerini ve yaşadıklarını merak ettim.

Ü

Üye silindi 70925

@Subulin

Kurtulma Yolun;
Parapsikolojiyi unut,
Gusüllü ol.
Korku filmleri izleme.
Cinleri ve ruhsal varlıkları unut.
eğer böyle şeyleri okuyorsan ilgin varsa bırak.uğraşmazsan düzelirsin.

günlük hayata karış, yalnız kalmamaya çalış, kendine bile vakit ayıramayacak duruma geldiğinde onları görmezsin kafan başka şeylerle meşgul olur. ??
Mükemmel tespit. Psişik olarak yoğunlaştığımda çok fazla saldırı yedim. Gece uyuduğumda bağırıyordum. Uyanana kadar tabi çevremdeki insanlar ürküyordu. Düşünsenize gecenin bi vakti birisi uyuyor ama aaaaaa diye inleyip, bağırıp duruyor. Hatta bana bunu yaşatan varlığı da gördüm belli belirsiz. Ağız kısmı açık yuvarlaktı. Sanki uykuda insanı bağırttırmak için yaratılmış bir varlık gibiydi. Kulaklarında yukarı kısmı sivriydi. Ya bi de algıları çok açık bir arkadaş beni rüyasında görmüş bana musallat olduklarını falan. Resmen bilmediği halde hissetmişti. Neyse ben bütün bu psişik alakamı bıraktım. Uykuda bağırmalarım falan geçip gitti. Bir de ben birisinin sözlerine denk geldim. Bu psişik, havas kitapları vs. şeytani ilimmiş. Yani bu durumda şirke giriyor mu acaba. Çünkü ben bir de bu olaylarla uğraştığım sıralarda rüyamda bir yeri gezdiğimi gördüm. Gezerken bir cami vardı oradan geçiyordum caminin kapısı açıktı. İç kısımdan kapıdan bir hoca bana hüsrandasın demişti. ? Seneler oldu tabi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hades Of Gates

Kayıtlı Üye
Mükemmel tespit. Psişik olarak yoğunlaştığımda çok fazla saldırı yedim. Gece uyuduğumda bağırıyordum. Uyanana kadar tabi çevremdeki insanlar ürküyordu. Düşünsenize gecenin bi vakti birisi uyuyor ama aaaaaa diye inleyip bağırıp duruyor. Hatta bana bunu yaşatan varlığı da gördüm belli belirsiz. Ağız kısmı açık yuvarlaktı. Sanki uykuda insanı bağırttırmak için yaratılmış bir varlık gibiydi. Kulaklarında yukarı kısmı sivriydi. Ya bi de algıları çok açık bir arkadaş beni rüyasında görmüş bana musallat olduklarını falan. Resmen bilmediği halde hissetmişti. Neyse ben bütün bu psişik alakamı bıraktım. Uykuda bağırmalarım falan geçip gitti. Bir de ben birisinin sözlerine denk geldim. Bu psişik, havas kitapları vs. şeytani ilimmiş. Yani bu durumda şirke giriyor mu acaba. Çünkü ben bir de bu olaylarla uğraştığım sıralarda rüyamda bir yeri gezdiğimi gördüm. Gezerken bir cami vardı oradan geçiyordum caminin kapısı açıktı. İç kısımdan kapıdan bir hoca bana hüsrandasın demişti. ? Seneler oldu tabi.

Teşekkürler :)
Ben 2 yıl önce cinli şeyler okurken korkuturlardı.

Fakat artık öyle bakmıyorum, onlarda bizim gibi canlı, korkulacak birşey yok, etki tepki gibi düşün, korku etkisi yollarsan korku tepkisi gelir.
Çevremde hep kindar kıskanç insanlar var, diğer ruhsal varlıklarla kıyaslandığında varlıklardan korkasın gelmiyor.
Sana yardım bile edebilirler ama riskli
-
Havas ilmi öyle kötü değil ama bazı kısımlar günaha giriyor. Kitaplarda aşırıya kaçıp büyüler cin davetleri eklemişler diye, biliyorum.
Ama yararlı bilgilerde var, şu zikri şu kadar çekersen şu olucak gibi.