Abdülkadir-i Geylani Hazretlerinin istiharesi

schutze07

Kayıtlı Üye
yatsı namazından sonra Allah rızası için 2 rekat namaz kıl.sonra 10 istiğfar 10 Kelime-i Tevhid 10 Salavat-ı Şerife arkasından 100 kez

Allahümme ya hadi ehdini ve alimni ya alimü ve ahbirni ya habiru ve beyyin li ya mübinü vebsıt li ya basitu ve azhir li ya zahir.

esmalarını oku ve konuşmadan sağ tarafına yat.mutlaka ya birincide ya üçüncüde muradını rüyanda görürsün.bu istihareyle herhangi müşkülünü görüp hal edersin.yine bu maksadı temin etmek için yatmadan evvel 2 rekat namaz kıl.birinci ve ikinci rekatında Fatihadan sonra birer Ayet'el Kürsi oku.ve secdeden kalkmadan önce 300 kez:

Ve le necziyennehüm ahsenellezi kanu ya'melun. ayeti kerimesini okur dünya kelamını söylemeden uyursun.Rüyanda ak sakallı zat gelir müşküllerini halleder.kaynak;havvas ilmi

schutze07

Kayıtlı Üye
bundan öncede büyü bozmak için tertip vermiştim neden bir teşekkürü çok görüyorsunuz bilemiyorum:(

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Teşekkür ederiz canım en kısa zaman da bende yapmayı düşünüyorum

schutze07

Kayıtlı Üye
birşey değil yararlanmanız dileğiyle..

mally

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim Schutze07. ALLAH (c.c.) sizden razı olsun.

cult35

Kayıtlı Üye
paylaşım için teşekkürler....

isabet

Kayıtlı Üye
yine bu maksadı temin etmek için yatmadan evvel 2 rekat namaz kıl.birinci ve ikinci rekatında Fatihadan sonra birer Ayet'el Kürsi oku.ve secdeden kalkmadan önce 300 kez:

Ve le necziyennehüm ahsenellezi kanu ya'melun. ayeti kerimesini okur dünya kelamını söylemeden uyursun.Rüyanda ak sakallı zat gelir müşküllerini halleder.kaynak;havvas ilmi .....bu birincinin devamımı oluyor.yoksa iki ayrı çalışma şeklimi.paylaşım için teşekkürler.

schutze07

Kayıtlı Üye
ikisi ayrı ayrı uygulamalar isabet.birşey değil ne demek..

schutze07

Kayıtlı Üye
ilk uygulamayı denedim evet ama ikincisini denemedim.birde bu dualar okumalar yemek tarifi değil ki denedim güzel oldu densin.ben yaparım sonuc alırım bir baskası yapar nasip olmaz bir baskası belli bir zaman sonra sonuc alır vesselam.

xvolkan

Kayıtlı Üye
silik görüntüye negerek var herkes zaten birbirinin içinde bayan schutze

erdemtekin1

Kayıtlı Üye
Abdestli uyuyun; İstihare duasını okuyun,salat-ı tefriciyeyi okuyun gerisi gelir zaten.