17 ağustosta binlerce insanımız kobay mı oldu?

awra

Banlı Kullanıcı
farkındalık bi işe yaramıyo arkadaşım... sizce ne yapılabilir.. ...ey ahaliiii...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Buyrun biraz gecikti kusura bakmayın...

sonra yardım adı altında doluşacaklar istanbula..biz saftirikler de ay ne çok dostumuz varmış aa bunca yıl düşman bilmişiz diycez.. önce israil organ mafyası başlayacak çalışmaya sonra da bi bakıcaz bize barış saadet getirmek isteyen amerika ee tabi eleman eksikliğini doldurmak için yönetime yardıma başlayacaklar. Sonra çömecekler buraya..olacağı budur .
Umarım evladım ve sevdiklerim hepberaber ölür geride gözyaşları içinde kimseyi bırakmayız..Ahh diyorum ahh ediyorum.Hala içim acıyor hala..

awra

Banlı Kullanıcı
Eeee ne demiş Atatürk bu millete kendinden başka dost yok diye ama biz birbirimle didişiyoruz.. daha da ötesi hatta...canım apne acım bizler şanslı insanlarız ... merak etme .... evlatlarımızı iyi yetiştirsek hepimiz o önemli.. Sonuçta bu dünyaya kazık çakan olamamış.. herkes gidicek..

ecringül

Kayıtlı Üye
İş
muhasebe
:eek:Rabbim "dünyanin bas belasi, insanligin yüz karasi, yüzsüzlerin en önde gideni, fitneci ve bozguncu o IKILININ" en kisa zamanda en behtbat sekilde belasini versin insallah!:mad: Dünyanin baska hicbir noktasina ve cmetresine zarar vermeden, kendi sinsi seytani planlari ile kendilerini maf ve yok ederler insallah!!!:mad: amiiinnnnn ya Rabbi!

bu kadar haksizlik, bu kadar s..f...lik olmaz olamaz yaaa:mad::eek::mad:
bu ne selayet yaaa:eek: ya Rabbim bosuna vermiyosun ya, ey hikmetinden sorgu sual sorulmayan Allah´im, onca kasirgalari onca tufanlari camur sellerini:cool: neymis efendim, oralar cografi olarak iklimin cilveli yerlerinde bulunuyorlarmis mis mis:rolleyes: baska yerler de cografi bakimdan pek emniyetli bölgelerde bulunmuyor ama yinede bu kadar dogal afetler yasamiyor:confused: peki ya toplumsal cöküslerinin bas sebebi olan, manevi eksiklik sebebiyle mutsuzluk yasayanlara, kendilerini arayislara girip hepden kaybedenlere ve kendini bulusu ya intiharda ya da topluca intiharlarda arayanlara ne demeli? her seyin bir sebebi var arkadaslar. bu sebebler de, insallah benim milletime benim insanima basta olmak üzere, bütün dünyaya zarari olan, kasikla verip sapiyla cikaranlara icten icten inceden inceden ama tezden kendilerinin sonlari olur insallah!
(belki biraz agir kacti kusura bakmayin, kendimi met etmek gibi olmasin ama, aslinda cok uyumlu ii niyetliyimdir. ama kardesim böyle bi durum karsisinda, yaaa gelde ii niyetliligini bozma da dur!! cok zor, cok.. birde elden bisey gelmiyor ya.. gicik oluyo insan:mad:)

awra

Banlı Kullanıcı
evet maalesef valla hepimiz bakıyoruz... ne yapıcağımızı bilmeden.

ecringül

Kayıtlı Üye
İş
muhasebe
Belki içinizi biraz daha karartacak ama benden de bir de şunu dinleyin :

Aynı olayların daha değişik versiyonu İstanbul depremi için planlanıyor... Ama burada amaç İstanbul'u içten fethetmek...

İsteyenlere konuyu daha detaylı anlatabilirim.

anlat kardesim seni dinliyoruz. insallah senin bu anlatacaklarin gidecek kulaklari bulmustur bile:cool: gerci bulsada artik cok gec, parsel parsel, dönüm dönüm insaniyla milletiyle bir alana üc bedava promosyon gibi sundular zaten memleketi. o bakimdan, Istanbul´u enkaz altina sokupda mi feth etcekler:confused: yikik sekilde napsinlar? ugrasmalarina gerek duymadan:mad: simdiden usulca parazit gibi. icten feth ettiler gibi gözüküyor zaten maalesef:(

ecringül

Kayıtlı Üye
İş
muhasebe
evet maalesef valla hepimiz bakıyoruz... ne yapıcağımızı bilmeden.

awracigim, birak bizi, bütün dünya sus pus megil megil bakmakta. ya kardesim, helal olsun diyesim geliyo neredeyse sunlara, hem haksizligin kilici ile kesip biciyorlar, sonrada dünyada kendilerini sütten cikmis ak kasik misali baris güvercini, dünyanin adil kahramanlari ilan ediyorlar:eek: pes dogrusu ha

okeanus

Kayıtlı Üye
daha detaylı okumak isterim rica etsem...

Belki içinizi biraz daha karartacak ama benden de bir de şunu dinleyin :

Aynı olayların daha değişik versiyonu İstanbul depremi için planlanıyor... Ama burada amaç İstanbul'u içten fethetmek...

İsteyenlere konuyu daha detaylı anlatabilirim.

okeanus

Kayıtlı Üye
zulkarneyn..ayrıntıları okumak isterim rica etsem...

okeanus

Kayıtlı Üye
bu gerçekten ürpertici tiksindirici..zavallı bizler

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Madem kızdınız bunlara,bir de bunları dinleyin.Çok tepki alabilirim sorun değil,paylaşalım.o Haarp dediğiniz proje Nicola TESLA denen muhteşem insanın projelerinden biridir.Araştırırsanız anlarsınız neden büyük bir adam olduğunu buraya yazarsak uzun olur.Bu TESLA çıkıp ta 1800 lü yıllarda ben bunları yapabilirim demişti.Edison sağolsun adamı mahfetti.1943 te 86 yaşında vefat etti.Peki sonra?Amerika ve Sovyetler bu zatın projeleri için adeta savaştı.Peki sonra?Sovyetler Türkiyeyi ve başka ülkeleri 30 yıl boyunca sadece frekanslarla kobay olarak kullandı.Kitlesel his değişimi yaratabiliyorlardı.Kırgın,Kızgın,Sinirli,Yumuşak,Evhamlı,Tasasız.. Hamur gibi oynadılar hislerimizle.Bundan devletimizin haberi oldu mu evet.Amerika deprem yarattı mı?Belki..Yaratabilir mi?Kocaman bir EVET.Devletimiz biliyor mu?O da EVET.Peki şuanda amerika iyonosferde yaptığı bu çalışmalarla sadece deprem mi yaratabiliyor?Keşke sadece o olsa.KİTLESEL ZİHİN KONTROLÜ yapabiliyorlar.Ruslardan farkı şu:Ruslar hislerinizi oynatabiliyorlardı ama Amerikalılar zihninize girip herşeyi değiştirebilir veya yıkabilir.Bana özel bazı detaylar da var.Anlayacağınızı umarım,bu anlattıklarım sanırım yine yeterli olacaktır.Sözü şurada bağlayayım;devletimiz veya bazı birimleri bunlardan haberdardır.Düşmana kızalım ama düşmanın görevi bu.Biz asıl o düşmana karşı birşeyler yapıp yapmadığından emin olamadığımız o yetkililerimize kızalım.Bakanmış Başbakanmış değil.O adamlar gelir geçer.Köklü adamlar vardır zırt pırt değişemeyecek.Benim lafım onlara.Bu arada Nicola TESLA için link isterseniz buna bakabilirsiniz:
http://www.hafif.org/yazi/nikola-tesla-gercek-buyuk-mucit

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
ben çocukken beni en etkileyen bilim adamı teslaydı . Bir resmini görmüştüm elinde ampule benzeyen bir cam tutuyordu ve elektriksiz ışık vermesini sağlıyordu hiç unutamam. Zihnimde yer etmiş ve hep merak ederdim nasıl olurda kimse tesladan bahsetmez ,okul kitaplarında öğretilmez diye..linkten ve yazından anlayabiliyorum şimdi.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
ben çocukken beni en etkileyen bilim adamı teslaydı . Bir resmini görmüştüm elinde ampule benzeyen bir cam tutuyordu ve elektriksiz ışık vermesini sağlıyordu hiç unutamam. Zihnimde yer etmiş ve hep merak ederdim nasıl olurda kimse tesladan bahsetmez ,okul kitaplarında öğretilmez diye..linkten ve yazından anlayabiliyorum şimdi.

Bir bankta beş parasız öldüğünü duymuştum..İddia da olabilir.Ama hayatının sonlarında bu Einstein kadar değerli insanın gerçekten çok zor şartlara katlanmak zorunda olduğu gerçektir.Çok üzücü çok.

ZuLkarneyn

Kayıtlı Üye
Madem kızdınız bunlara,bir de bunları dinleyin.Çok tepki alabilirim sorun değil,paylaşalım.o Haarp dediğiniz proje Nicola TESLA denen muhteşem insanın projelerinden biridir.Araştırırsanız anlarsınız neden büyük bir adam olduğunu buraya yazarsak uzun olur.Bu TESLA çıkıp ta 1800 lü yıllarda ben bunları yapabilirim demişti.Edison sağolsun adamı mahfetti.1943 te 86 yaşında vefat etti.Peki sonra?Amerika ve Sovyetler bu zatın projeleri için adeta savaştı.Peki sonra?Sovyetler Türkiyeyi ve başka ülkeleri 30 yıl boyunca sadece frekanslarla kobay olarak kullandı.Kitlesel his değişimi yaratabiliyorlardı.Kırgın,Kızgın,Sinirli,Yumuşak,Evhamlı,Tasasız.. Hamur gibi oynadılar hislerimizle.Bundan devletimizin haberi oldu mu evet.Amerika deprem yarattı mı?Belki..Yaratabilir mi?Kocaman bir EVET.Devletimiz biliyor mu?O da EVET.Peki şuanda amerika iyonosferde yaptığı bu çalışmalarla sadece deprem mi yaratabiliyor?Keşke sadece o olsa.KİTLESEL ZİHİN KONTROLÜ yapabiliyorlar.Ruslardan farkı şu:Ruslar hislerinizi oynatabiliyorlardı ama Amerikalılar zihninize girip herşeyi değiştirebilir veya yıkabilir.Bana özel bazı detaylar da var.Anlayacağınızı umarım,bu anlattıklarım sanırım yine yeterli olacaktır.Sözü şurada bağlayayım;devletimiz veya bazı birimleri bunlardan haberdardır.Düşmana kızalım ama düşmanın görevi bu.Biz asıl o düşmana karşı birşeyler yapıp yapmadığından emin olamadığımız o yetkililerimize kızalım.Bakanmış Başbakanmış değil.O adamlar gelir geçer.Köklü adamlar vardır zırt pırt değişemeyecek.Benim lafım onlara.Bu arada Nicola TESLA için link isterseniz buna bakabilirsiniz:
http://www.hafif.org/yazi/nikola-tesla-gercek-buyuk-mucit

Project Monteuk yada Montauk idi bu planın adı. Daha sonrasında USA bu projeyi başka bir proje ile geliştirdi.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
ya benim okuldaki hocam it' all about marketing ( herşey pazarlamadır ( derdi her lafın başında sonunda, evet tabiki pazarlama dersi veriyordu :p..sosyallik, özel ilişkiler, pazarlama, çevre herşeyde önem taşıyor görüyorsunuz. Satmak kendini satabilmek ne önemli ya bazen kızıyorum ama hayat işte.. Tesla olsan bile bir bankta ölebiliyorsun ne yazık ki..

Aegwyn-

Kayıtlı Üye
Teknoloji tekdir.İnanç ve akıl bütündür. Teknoloji neyin ürünü ise ve neler yapabiliyorsa düşünün.. ve de şuan içersinde gezindiğiniz,kurcalayıp merak ettiğiniz bu sitenin içeriğine bakın.Beyninizde çakan şimşekler sizi geride çevirebilir azim de verebilir."Ey insanoğlu ben sana akıl verdim."Lakin inanç sadece o isterse olur. Sene 2008 ve farkına vardığınız şeylere hayretle bakıyorsunuz.Peki ya sene ilerledikce? Senelerde insan beyni gibidir.Boşa geçen seneler geri gelmez.Güç ve Akıl hepimizde mevcut ise inancı dileyip eşsiz kudret karşısında isteneni yapmak vazifemizdir.Savaş teknoloji çağında boyut değiştirip, kazma küreği kenara bıraktırıyorsa,bir zaman sonra teknolojiyide bıraktırıp başka şeyler gerektirebilir..

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Anliyorum peki anladigim kadar burda Türk Halki bir takim güclerden yana kulaniliyor ve cesitli manipulasyonlara ugratiliyor.Aslinda bu ve benzeri konularda yaman herhalde bir anlamda uzman sayilir.Kosmik alemden gelen tehlikeler konusunda beni aydinlatir diye düsünüyorum.:) Kimdir bu düsman arkadaslar?