10 yıl sonra kendini nerede ve nasıl biri olarak görüyorsun?

MeHDiX

Tecrübeli Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Söylemek istediğim şeyde tam olarak buydu. 1 saat bile böyle....
Sevgili @Psichi evet 1 saniye sonrasına bile garantimiz yok ama sevgili @Ori az ve öz, detaya girmeden '10 yıl sonra kendini nerede görüyorsun' diye sorarken umutlarımızı, beklentilerimizi, hayallerimizi kastetmiş. Bizde yine,(detaya girmeden, eğer yaşarsak) orda-burda-şurda demiş bulunduk. Farkındaysan;Bodrum diyen oldu, yazar, öğretmen, uzay yolculuğu vs...her bir arkadaş kendi umudunu, en azından hayalini yazdı. Düşünsene herkes;10 yıl sonra toprak olacağım dese sorunun bir büyüsü kalmazdı. Hem, kimsenin hayalinde 10 sene sonra toprak olmak yokki :)

Mr. Şeytan

Banlı Kullanıcı
Gece gece türkiye de corona tespiti basın ile açıklandı. 40 dk önce yüklenmiş video.
😥uzuun bi süre yazmazsam beni teğet geçmemiştir biline.
İnternetten bulaşmıyor ya sorun etmeyin görüşürüz hep burada 😅

Hastanın nerede çıktığını söyleseler herkes hastaneye hücum edeceği için söylememişler ama sağlık ocaklarına gerekli sistem paylaşılıp bütün ülkenin test olması lazım.

S

Sehane

Genelde bu tür şeyler hakkında düşünmeyi pek sevmiyorum. Çünkü bu öyle bir sistem ki, istediğiniz kadar plan yapın ve bir bakmışsınız her şey değişmiş. Bizim şu an fark eemediğimiz bir çok bağlantı geleceğe doğru uzanıyor ve yaptığımız çoğu şey sonucu ufak ufak etkiliyor. Bu ufak etkilenmelerin birikmiş yükü ise daha da gü.lü bir etkiye sebep oluyor.

Soruya gelirsek. Tanrı'nın beni yönlendirdiği yerde olurum diye düşünüyorum, verebileceğim en doğru cevap bu olur sanırım.

Psichi

Kayıtlı Üye
Sevgili @Psichi evet 1 saniye sonrasına bile garantimiz yok ama sevgili @Ori az ve öz, detaya girmeden '10 yıl sonra kendini nerede görüyorsun' diye sorarken umutlarımızı, beklentilerimizi, hayallerimizi kastetmiş. Bizde yine,(detaya girmeden, eğer yaşarsak) orda-burda-şurda demiş bulunduk. Farkındaysan;Bodrum diyen oldu, yazar, öğretmen, uzay yolculuğu vs...her bir arkadaş kendi umudunu, en azından hayalini yazdı. Düşünsene herkes;10 yıl sonra toprak olacağım dese sorunun bir büyüsü kalmazdı. Hem, kimsenin hayalinde 10 sene sonra toprak olmak yokki :)
Ben ölebileceğimi düşünerek, öldükten sonra beni ölümsüzleştirecek bir düşünce veya bir eser bırakmak isterdim arkamda...

Medea

Tecrübeli Üye
Pofuduk beğenince gördüm. 🥰
Sohbetin tatlılığı beni bitirdi...

Çok güzel bir konu 🖤

Bir kitabevi açmayı çok istiyorum. Umarım nasip olur. Kafe kısmının da olmasını istiyorum. Kafe kısmına gelenler kitap okumaya, kitaplardan konuşmaya gelicekler. 1k gibi yerlerde kitap okuma grupları görüyorum. O tarz toplanıp kitap tahlili yapan gruplara da açık olurum. Büyük ihtimal olursa İstanbul'da olur zaten. Nasip olursa sizleri de davet ederim. ☺

Bu burda kalsın. 10 sene sonra kitap kafemin içinden sevgiler yazarım belki de 😁

dünyalı

Kayıtlı Üye
Pofuduk beğenince gördüm. 🥰
Sohbetin tatlılığı beni bitirdi...

Çok güzel bir konu 🖤

Bir kitabevi açmayı çok istiyorum. Umarım nasip olur. Kafe kısmının da olmasını istiyorum. Kafe kısmına gelenler kitap okumaya, kitaplardan konuşmaya gelicekler. 1k gibi yerlerde kitap okuma grupları görüyorum. O tarz toplanıp kitap tahlili yapan gruplara da açık olurum. Büyük ihtimal olursa İstanbul'da olur zaten. Nasip olursa sizleri de davet ederim. ☺

Bu burda kalsın. 10 sene sonra kitap kafemin içinden sevgiler yazarım belki de 😁

ortak edersen benide çok müteşekkir olurum :) Leman Kültür kafeye ilk gittiğimde derinlerde bir yerlerde bunu istediğimi düşünmüştüm....