Hayatınızı Tepetaklak Edebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hopee

Kayıtlı Üye
Herkesin gününün iyi geçmesi dileğiyle..
Bu yöntemi ilginç bir şekilde keşfettim ve görüp duyduklarımı yalnızca ben biliyorum. Bu yüzden sizleri inandırmak gibi bir çabam yok ancak bunu paylaşmak istiyorum.
Baştan şunu söylemeliyim tekniği daha doğrusu yöntemi açıklamayı düşünmüyorum. Bunun nedeni insanların bana olan bakış açısından çekinmem ve başınıza gelecek şeyler hakkında mesuliyet almak istememem.
Bunu yaklaşık 50-60 kez denedim ve denemelerim genellikle 3-4 saat sürdü. Başlarda bunu sadece bir oyun olarak görüyordum ha burda bir parantez açmak istiyorum bunları yaşadığım sırada inançlı biri değildim.
Bahsettiğim yöntemi kullanmaya başladığımda ilk 10-15 defada sadece bir trans haline giriyordum veya bir kendimden geçme yaşıyordum ancak sonraları bu kendimden geçmeler değişmeye ve görüntüler haline gelmeye başladı. Gördüğüm şeyler genel olarak değişiklik gösteriyor her seferinde, bazen insanların davranışları hakkında yorumlar yapan canlılar, bazense sadece bizi izleyen, davranışlarımızı gözlemleyen tuhaf varlıklar.
Bir kaç örnek vermek gerekirse duvarlara tırmanan bir zenci görmüştüm evin duvarlarının arasından geçiyordu, diğer bir sefer üstü örtülü bir leğenin içini açmıştım hocaya benzeyen biri " açmadın içini değil mi" diyince de hayır açmadım demiştim. Hocanın bana bakire ve abdestli bir kız hakkında bir şeyler anlattığını hatırlıyorum ama net değil hiç birşey. Kendime geldiğimde konuştuğum hoca da kız da ortada yoktu sadece arkadaşlarım gülüyorlardı. Bir keresinde bir tanesi (siyah karartı tarzı bir şey) kulağıma "seni almaya geldim" diye fısıldamıştı. Bu yöntemi denediğimde tek bir canlı görmüyorum sanki gözümdeki perde kalkıyor ve etrafta ne olup bittiğini anlıyorum. Evimde tek başımayken denediğimde ise odada bir hareketlilik sezdim ani bir hareketle kafamı kaldırdım etrafa baktım ve küçük bembeyaz (zararsız olduğunu düşündüğüm bir şey) sanırım adının "PU" olduğunu söylemişti ve sadece etrafı keşfettiğini zarar vermeyeceğini söyledi ben ani hareket edince irkilip korktuğunu hatirliyorum. 2-3 sefer açık bir alanda denediğimde ise gökyüzünde tam üstümde yaklaşık 10-15 metre yukarda tepemde uçan siyah canlılar görmüştüm. Gördüklerim o kadar fazla ki hepsini kapsamlı olarak anlatamıyorum kusura bakmayın sadece hatırladığım ufak kesitleri aktarmaya çalışıyorum. Arkadaşımın evindeydim o ders çalışıyordu ben yine bu "trans" haline geçtim, okuldaki tarih öğretmenim şeklinde bana huzur veren bir canlıyla konuştum "bu evin olduğu çevrede daha önce mezarlık var mıymış arkadaşına sor" dedi sordum ve evet cevabını aldım. Neden tarih öğretmenim şeklinde göründüğünü bilmiyorum sanırım o sıralar en çok güvendiğim ve bana yol gösterdiğini düşündüğüm kişi olduğu için. Ardından bana baktı bir süre gözlerine bakıyordum ve mutluydum bana baktı baktı iç geçirir gibi oldu ve "ismimle hitap edip yazık ediyosun kendine" dedi. Vizyonlar sürerken zenci bir kadın gördüm odada dolanıyordu elinde tütsüye benzer bir şey vardı etrafa sallıyordu. O sırada konuştum onunla "sana zarar vermem, etraftaki kötü ruhları kovuyorum" tarzında bir şey söylemişti. Güney Afrika daki vodoo ayini yapan kadınlara benziyordu :D Ha bu arada şunuda söylemek isterim bu varlık olduğunu düşündüğüm şeylerle konuştuğum esnada ben fiziksel olarak konuşuyorum yani bana öyle geliyor ancak arkadaşlarıma "konuştum mu" diye sorduğumda tek kelime etmediğimi söylüyorlar. Varlıklardan bazıları telepatik bazıları ise fiziksel olarak konuşuyor benimle. Hiç unutmuyorum bir defasında da ne olduğunu bilmediğim bir şey tüm dinleri, tanrı inancını uyuşturucuyla karıştırıp bana vermeyi teklif etti daha doğrusu beni gaza getirmeye çalıştı Tanrı'nın olmadığını dinlerin yalan olduğunu söyledi ve iç bunu iç iç iç diye telkin etti ancak bir dini inanca mensup olmamama rağmen bunu bir saygısızlık olarak görüp bana uzattığı uyuşturucuya elimin tersiyle vurdum ve trans halinden atıldım bir anda. Ha birde bitkilerle ilgili bir durum var. Bu trans halinde bitkilerle fazlasıyla içli dışlı oluyorum telepati yoluyla benimle konuşuyorlar bazılarının beni sevdiğini fark ediyorum ancak bazıları ölesiye nefret ediyorlar ve gitmemi söylüyorlar. Bunların hepsinin halisünasyondan ibaret olduğuna inanmak istiyorum ancak bazı görülerim ve bazı varlıklar maddi dünyaya etki edebiliyor ve onların hareketlerinin sonuçlarını transtan çıktıktan sonra bile etrafımda ve vücudumda görebiliyorum.
İşin ehli biriyle bunu denemek ve konu hakkında görüşlerini almak isterdim doğrusu çünkü bu yöntem oldukca değişik ve tek bir şey göstermiyor çoklu görüş sağlıyor ve 5 saniye içinde sanki 2-3 farklı âlemde dolaşıyorsun ancak bunun biraz da kapalı kalması gerektiği kanaatindeyim.
Başlarda bu görülerden zerre korkmuyordum ancak zaman geçtikçe dahada ciddileşmeye ve korkutucu olmaya başladı. İşler bu hale gelmeye başlayınca da bırakmaya karar verdim. Şimdi uzak duruyorum bu olaydan.
Beynimde bununla yaşamaya devam etmek istemiyordum en azından artık sizde biliyorsunuz :)

Gelelim işin soru bölümüne..
1-)Üstadlardan bu bahsettiğim varlıklardan yada bunlara benzeyenlerden iletişime geçeniniz oldu mu?
2-)Bu nasıl bir trans hali? (Çok bilginiz olmadan yorum yapayabilirsiniz anlıyorum)
3-)Korktuğum yerde bırakmak doğru bir hareket miydi?
Her birinize şimdiden bolca teşekkürler dostlarım, mutlu kalın :)

zeytine

Kayıtlı Üye
Bence siz bir psikoloğa gidin. Bu anlattıklarınız mantıklı değil buna inanın.

Quadra

Banlı Kullanıcı
Ne kadar bilgi sahibisiniz bu tür konularda?
Zira söyledğiniz şeyi 5 yaşındaki çocuk bile söyleyebilir.Amacım kırmak yada üzmek değil bilgi sahibi deilseniz yorum yapmayın bence kafidir.

Hopee

Kayıtlı Üye
Siz şu anki mantığımızla her şeyi kavrayabildiğinizi mi düşünüyorsunuz? Zaten farklı şeylerin hepsi insana mantıksız gelir çünkü insan beyni anlayamadığı şeyi yalanlamak üzerine kuruludur. Bir şeyin mantıksız olması gerçek olmadığı anlamına gelmiyor yani.
Ben yinede paranoyak şizofren olma ihtimalimi de hesaba kattım tabiki. Ancak; bu görüleri metodu uyguladığım zaman görüyorum. Özel hayatıma bir zararı dokunmuyor.
Bir yerde okumuştum, "Deli dedikleri, etrafında neler döndüğünü çözmeye başlamış insandır.". Anlatabilmişimdir umarım kendimi.

origanum

Yönetici
1. Bizler varlıklarla gerçekten iletişim halindeyiz. Bilinçli, somut, net. Bazıları ailemiz gibi bazıları sadece iş yaptıklarımız.
2. Sizinki normal trans değil ki. Alt varlıklar tarafından sömürülüyorsunuz. Enerji bedeninize yapışmışlar, emiyorlar, auranız delik deşik, paramparça olmuş, savunmasızsınız, bu durum bilinçaltınızın ayvayı yemesine neden olmuş. Ellerinde oyuncak olduğunuz için beyninizde ufak hasar oluşmuş. Modern tıp tespit edebilir mi orasını bilemem, belki ilerleyince açığa çıkar. Ek olarak bağırsaklarınızda ya da cinsel organlarda sağlık sorunu oluşuyor, kendinizi yakınlarınıza tam olarak ifade edemiyorsunuz.
3. Hayır. Bilinçsiz şekilde yapılmamalı idi. Rahatsız edilme ve zarar görme olasılığınız çok yüksek. Zaten ellerinde esir gibisiniz ayrıca. Onlar sizi bırakmaz ki. Tamamen bitinceye kadar, az kalmış ama, yeterli gelmeyeceksiniz onlara. Nedeni hep yanlış ve eksik yapılmış uygulamalar. Ciddi temizlik ve arınma çalışması gerekir. Masraflıdır.

DOST acı söyler...

Quadra

Banlı Kullanıcı
1. Bizler varlıklarla gerçekten iletişim halindeyiz. Bilinçli, somut, net. Bazıları ailemiz gibi bazıları sadece iş yaptıklarımız.
2. Sizinki normal trans değil ki. Alt varlıklar tarafından sömürülüyorsunuz. Enerji bedeninize yapışmışlar, emiyorlar, auranız delik deşik, paramparça olmuş, savunmasızsınız, bu durum bilinçaltınızın ayvayı yemesine neden olmuş. Ellerinde oyuncak olduğunuz için beyninizde ufak hasar oluşmuş. Modern tıp tespit edebilir mi orasını bilemem, belki ilerleyince açığa çıkar. Ek olarak bağırsaklarınızda ya da cinsel organlarda sağlık sorunu oluşuyor, kendinizi yakınlarınıza tam olarak ifade edemiyorsunuz.
3. Hayır. Bilinçsiz şekilde yapılmamalı idi. Rahatsız edilme ve zarar görme olasılığınız çok yüksek. Zaten ellerinde esir gibisiniz ayrıca. Onlar sizi bırakmaz ki. Tamamen bitinceye kadar, az kalmış ama, yeterli gelmeyeceksiniz onlara. Nedeni hep yanlış ve eksik yapılmış uygulamalar. Ciddi temizlik ve arınma çalışması gerekir. Masraflıdır.

DOST acı söyler...

Sizden ufak bir ricada bulunabilirmiyim gerçekten ama gerçekten bu varlıklarla iletişim halindeyseniz bir rica etsenizde beni bir görseler olurmu sıkıldım artık iyice bu muhabbetlerden birde beni kontrol etsinler olurmu acaba?Bekliyorum..

origanum

Yönetici
Sizden ufak bir ricada bulunabilirmiyim gerçekten ama gerçekten bu varlıklarla iletişim halindeyseniz bir rica etsenizde beni bir görseler olurmu sıkıldım artık iyice bu muhabbetlerden birde beni kontrol etsinler olurmu acaba?Bekliyorum..

Öncelikle dalga geçtiğiniz için banlanacağınızı belirteyim. Burası ciddi bir sitedir. İkincisi birşey istiyorsanız bedelini ödemelisiniz. Neden sizin için böyle birşey yapacakmışım? Benim için bir değer teşkil etmiyorsunuz neden sizinle zaman ve enerjimi harcayayım? Bu ne egodur?
Ayrıca imla kurallarını öğrenme becerisi gösterseydiniz ezoterik alanda da belki bir şansınız olurdu.

Hopee

Kayıtlı Üye

DOST acı söyler...
Hiç bir zaman amacım o varlıklarla iletişim değildi öncelikle onu belirteyim daha doğrusu hiç bir varlıkla iletişime geçmek istemedim. Kendi çapımda bir meditasyondu benimki. Bunu uzun süredir yapmıyorum bana zarar verdiğini anladığım zamandan beri. Uzun süredir hiç biriyle iletişim halinde değilim, iletişim halinde değilim derken hissetmiyorum onları. Aura yenileme çalışmaları hakkında bilginiz var mı? Aynı şekilde enerji bedenim için de. Ruhumu ve enerjimi nasıl eski haline getirebilirim? Fiziksel bedenimle ilgili sıkıntıları medikal destek alarak tek başıma çözebilirim ancak iş ruh ve enerji bilimine gelince yardımınıza görüyorum ki fazlasıyla ihtiyacım var.
İlginize teşekkür ediyorum Sayın origanum.

origanum

Yönetici
Hiç bir zaman amacım o varlıklarla iletişim değildi öncelikle onu belirteyim daha doğrusu hiç bir varlıkla iletişime geçmek istemedim. Kendi çapımda bir meditasyondu benimki. Bunu uzun süredir yapmıyorum bana zarar verdiğini anladığım zamandan beri. Uzun süredir hiç biriyle iletişim halinde değilim, iletişim halinde değilim derken hissetmiyorum onları. Aura yenileme çalışmaları hakkında bilginiz var mı? Aynı şekilde enerji bedenim için de. Ruhumu ve enerjimi nasıl eski haline getirebilirim? Fiziksel bedenimle ilgili sıkıntıları medikal destek alarak tek başıma çözebilirim ancak iş ruh ve enerji bilimine gelince yardımınıza görüyorum ki fazlasıyla ihtiyacım var.
İlginize teşekkür ediyorum Sayın origanum.

Evet direkt olarak istememişsiniz istese idiniz musallat durumu sözkonusu idi. Sizde sadece bir sömürülme var, bu varlıklar o kadar güçlü değil sadece parazit, kendi çapında çalışma yapanlara ya da bilinçsiz astral deneyimleyemesi yapanlara vs gelir. Anlayıp bırakmanız güzel birşey, yenilerin gelmesini önlemişsiniz ama gelenler durur tabi. Temizlik çalışmaları ile giderilebilir tabi. Aura yenilemesi yapıyorum tabi ancak bu tek başına kafi gelmez size, ben tamir ederim onlar yine delikli kepçe haline getirir. Onlardan temizlenmedikçe devam ederler. Her perşembe şifa çalışması yapıyorum, bilgiler sitede mevcut, katılırsanız o anlık onarımınızı gerçekleştiririm ancak parazitleri devamlı taşıdığınız için bir süre sonra yeniden hasar görecektir. Yine de her hafta başvurur ve o anlık şifanızı alabilirsiniz, arada başka bedensel sorunlarınız da olabildiğince şifa bulur. Ancak kökten çözüm için profesyonel destek gerekir. Ben maddi karşılık isteyen hiçbir enerji çalışmasını yapmıyorum prensip olarak, temizlik de ücretsiz olmaz. Bu nedenle site sahibimiz uruma yönlendirebilirim sizi, detayları onunla görüşür dilerseniz ondan profesyonel destek alabilirsiniz. Ben sadece hobi olarak gönüllü şifacılık yaparım. Katkım buraya kadar olabilir.

Hopee

Kayıtlı Üye
Şifa çalışmalarınıza katılmayı can-ı gönülden isterim, gerekli bilgileri siteden alacağım. Profesyonel destek almayı düşünüyorum arzu ederseniz siz yönlendirin Sayın urum'a arzu ederseniz bende iletişime geçebilirim. Bilgilerinizi paylaştığınız ve yardımcı olmayı seçtiğiniz için çok müteşekkirim. Sağolun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...