Göz Majisi Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

telekinezilevitasyon

Banlı Kullanıcı
Merhabalar sayın mabet üyeleri Benim adım ---- Hemen soruma Geçeceğim

''Ben böyle yapıyorum , geçmiş sütuna bakıyorum ve geçmişte Bana whatsapp üzerinden mesaj geldiğini o kişinin sevdiğim kız olduğunu imaje ediyorum, orta sütuna bakıyorum şu anda sizle konuşurken birden bire bir mesaj geliyo ve o kişi sevdiğim kız olduğunu imaje ediyorum ve sonra geleceğe bakıyorum ve gelecekte akşam yemeğimi yerken mesaj geldiğini ve o kişinin sevdiğim kız olduğunu imaje ediyorum doğru yapıyormuyum sizce ?''

AYNEN BÖYLE YAPIYORUM HER GÜN YATMADAN ÖNCE 2 DEFA YAPIYORUM HALEN OLMUYOR SORUN BENDEMİ GERÇEKTEN KAFAYI YİYECEĞİM ARTIK OLMUYOR VE BU OLUMSUZLUKLAR BENİ GERÇEKTEN SIKINTIYA DÜŞÜRÜYOR SİZCE NE YAPMAM GEREK SAYIN MABET ÜYELERİ ?:smash:

Admin notu: Güvenlik nedeniyle sanal ortamda adınızı vermeyin.

origanum

Yönetici
Yeterince konsantre olamadığınızdan dolayı niyetinize enerji yükleyememekten kaynaklanıyordur. Maji yapmak basitçe hayal kurmaktan ibaret değil neticede. Çalışmaya devam edin.
Bir de başka bir nokta var ki sevdiğiniz kız erişilebilecek birisi mi, örneğin Koç, un/Sabancı'nın torunu, filanca ülkenin kralının/cumhurbaşkanının kızı gibi bir hayal mi yoksa gerçekten tanıştığınız, arkadaşınız olan ve birbirine denk bir çift olduğunuz/olabileceğiniz bir kız mı yoksa ortada bir kız yok da sadece bir kız olmasını mı istiyorsunuz seçeneklerine göre başarınızı etkileyecek asıl durum değişir.

telekinezilevitasyon

Banlı Kullanıcı
Yeterince konsantre olamadığınızdan dolayı niyetinize enerji yükleyememekten kaynaklanıyordur. Maji yapmak basitçe hayal kurmaktan ibaret değil neticede. Çalışmaya devam edin.
Bir de başka bir nokta var ki sevdiğiniz kız erişilebilecek birisi mi, örneğin Koç, un/Sabancı'nın torunu, filanca ülkenin kralının/cumhurbaşkanının kızı gibi bir hayal mi yoksa gerçekten tanıştığınız, arkadaşınız olan ve birbirine denk bir çift olduğunuz/olabileceğiniz bir kız mı yoksa ortada bir kız yok da sadece bir kız olmasını mı istiyorsunuz seçeneklerine göre başarınızı etkileyecek asıl durum değişir.

İnternetten tanıştığım biri Sadece Bana mesaj atmasını istiyorum bu kadar :)

Biri Yardım Ederse Çok mutluluk duyarım

İYİ AKŞAMLAR
SEVGİ IŞIKLAN KALIN..

origanum

Yönetici
Edildi zaten, yeterince konsantre olamama sorununuz var. Konsantrasyon tekniğinizi geliştirmeniz lazım öncelikle. Bunun için çeşitlli kitaplar, yazılar var gerek sanal ortamda, gerek basılı kaynak olarak gerekse bu alanda eğitim veren merkez olarak. Özellikle ders çalışmak için öğrencilerin dikkatini toplama, motive etme amacıyla hizmet veren kişiler var, onların teknikleri ile alıştırma yapmanız ve rahatlıkla her ortamda her an istediğiniz şeye konsantre olabilme sorununu çözmüş olmanız gerekiyor. Bunu başardıktan sonra ikinci aşama niyete enerji yükleyebilmektir. Bu da bol bol enerji çalışmaları ile başarılabilir. Ondan sonra göz majisi ile o kızın size mesaj atmasını sağlayabilirsiniz. İyi çalışmalar ve başarılar.

telekinezilevitasyon

Banlı Kullanıcı
Edildi zaten, yeterince konsantre olamama sorununuz var. Konsantrasyon tekniğinizi geliştirmeniz lazım öncelikle. Bunun için çeşitlli kitaplar, yazılar var gerek sanal ortamda, gerek basılı kaynak olarak gerekse bu alanda eğitim veren merkez olarak. Özellikle ders çalışmak için öğrencilerin dikkatini toplama, motive etme amacıyla hizmet veren kişiler var, onların teknikleri ile alıştırma yapmanız ve rahatlıkla her ortamda her an istediğiniz şeye konsantre olabilme sorununu çözmüş olmanız gerekiyor. Bunu başardıktan sonra ikinci aşama niyete enerji yükleyebilmektir. Bu da bol bol enerji çalışmaları ile başarılabilir. Ondan sonra göz majisi ile o kızın size mesaj atmasını sağlayabilirsiniz. İyi çalışmalar ve başarılar.
Yaptığım teknik doğru dimi efendim ?

origanum

Yönetici
Teknik doğru ancak daha tekniğe gelmeden önceki aşamalar halledilirse başarı gelecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...